Kako podesiti til za 4K film?

poruka: 9
|
čitano: 3.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Kako podesiti til za 4K film?

Gledam dosta serija,filmova i po mogucnosti ih sto vise gledam u 4K rezoluciji no medutim imam problem s titlovima.

Skoro pa na svakom drugom filmu titlova nema za 4K sadrzaj sto me prisiljava da uzimam kantu i spajam ju na televizor kako bih mogao preko VLC-a shit+h,shif+j tj. nastelao titl.

Npr. trazim titl za ''the end of the fucking world'' i za sada postoji ''WEBRip'' koji naravno ne pase na 4K.

Mene zanima kako uskladit to dvoje a da nemoram svaki put pokretat preko VLC-a tj. zelim prebacit cijelu seriju na USB i gledat na miru...

7 godina
offline
Re: Kako podesiti til za 4K film?

Ja sam to obično radio prek Subtitle workshopa.

Ako su framerateovi isti, onda samo izračunaj koliki je odmak i staviš toliki delay u Subtitle workshopu i save i to je to.

 

 

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podesiti til za 4K film?
fer-de-lance kaže...

Ja sam to obično radio prek Subtitle workshopa.

Ako su framerateovi isti, onda samo izračunaj koliki je odmak i staviš toliki delay u Subtitle workshopu i save i to je to.

 

 

 Uspio sam s ovim videom 

ali treba mi otprilike 2 minute sto znaci da ce mi trebat sat vremena za sve sezone zbog jebenog titla xD

Jel postoji neki brzi nacin?

7 godina
offline
Re: Kako podesiti til za 4K film?

Nema baš nekih brzih metoda, osim ako ima neki program s kojim čim biraš početnu točku uskladi titl i spremi ga, ali nisam upućen dal takvi postoje.

Možda subtitle edit, sjećam se da je on imao neke napredne opcije.

 

 

 

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako podesiti til za 4K film?
fer-de-lance kaže...

Nema baš nekih brzih metoda, osim ako ima neki program s kojim čim biraš početnu točku uskladi titl i spremi ga, ali nisam upućen dal takvi postoje.

Možda subtitle edit, sjećam se da je on imao neke napredne opcije.

 

 

 

 ma nista budem ovako radio no ne kuzim zas ovi likovi koji rade hrv titlove naprave za webrip verziju,po meni je bolje npr. barem da za 720p pase

6 godina
protjeran
offline
Kako podesiti til za 4K film?

Treba učiti engleski jezik, momci.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
6 godina
protjeran
offline
Kako podesiti til za 4K film?

Ja pričekam da izađe originalni film na Bluray mediju pa onda u bogomiru pogledam. 

Tako prođete Vi, opaki gusari. 

 

Što se tiče jezika, treba učiti ruski i arapski.

To nam je budućnost. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Kako podesiti til za 4K film?
Anđeo bez falinge kaže...

Ja pričekam da izađe originalni film na Bluray mediju pa onda u bogomiru pogledam. 

Tako prođete Vi, opaki gusari. 

 

Što se tiče jezika, treba učiti ruski i arapski.

To nam je budućnost. 

 Ne znam o cemu ti pricas, ali svaki blu-ray film koji imam ima i titlove, i nikakv ruski niti arapski ti ne treba. Sumnjam da dižeš 4k blu-ray filmove, a blu-ray 1080p je sooo 2015. Sretno s dizanjem takvih smeca od filmova (po kvaliteti slike).

GAMER
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako podesiti til za 4K film?

Netko se naljutio.

All work and no play makes Jack a dull boy.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice