Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.896.102
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...

kraj mi se nekako ne sviđa

Da, Hal dobi rak i počne dilati meth... nije baš happy-end

One ring to bring them all and in the darkness bind them
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tko se sjeća stare scifi serije ALF

Sjecam se još dok je bila hrt-u :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 2:08 (zviznemte).
11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

upravo završio francusku seriju ...

 

generalno je OK, ali u prvoj epki kad dolaze ti mrtvi, ljudi  se ponašau ko da je u pitanju samo dolazak izdaleka a ne uskrsnuće!!! WTF!! Tu žalim za američkim serijama/filmovima gdje bi takav susret izazivao strah, a ne olakšanja....

ne znam oće li bit još sezona al po meni ovo je sasvim dosta.

 

ova mala je naj-hot u seriji {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 9:31 (zlatkor).
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

nemoras ali ti ga ipak preporucam da pogledas :)

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel gledao itko Torchwood? Valja li šta, isplati li se gledati?

Zdravi i veseli bili :)
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao sam pilot Salem serije za sad se cini ok.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

SMOGOVCI - 9/10

 

Epic,klasika!

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bradonja_85 kaže...

Jel gledao itko Torchwood? Valja li šta, isplati li se gledati?

I mene zanima.

 

Inace sam veliki fan Doctor Who-a,jel bar slicno?

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

vidim da pise da fargo epizoda 2 izlazi 22.4. a ne mogu ju nac na starnicama koje koristim za {#}pa ako je netko naso na svojim starnicama slobodno mi posalje poruku .

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mile1989 kaže...

vidim da pise da fargo epizoda 2 izlazi 22.4. a ne mogu ju nac na starnicama koje koristim za {#}pa ako je netko naso na svojim starnicama slobodno mi posalje poruku .

Ne može tako brzo doći na {#}  stranice jer kod njih još nije ni emitirana (razlika u vremenskim zonama). Pričekaj do jutra, sigurno će biti uploadano.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bancic123 kaže...
bradonja_85 kaže...

Jel gledao itko Torchwood? Valja li šta, isplati li se gledati?

I mene zanima.

 

Inace sam veliki fan Doctor Who-a,jel bar slicno?

Ja, koji ne volim Doctor Who - a, sam bio oduševljen serijom kada sam je gledao pred nokoliko godina (samo prvu sezonu, poslije sam zaboravio na nju). Ne znam kakve su ostale sezone, ali se barem prva isplati pogledati.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
WackyZG kaže...
bancic123 kaže...
bradonja_85 kaže...

Jel gledao itko Torchwood? Valja li šta, isplati li se gledati?

I mene zanima.

 

Inace sam veliki fan Doctor Who-a,jel bar slicno?

Ja, koji ne volim Doctor Who - a, sam bio oduševljen serijom kada sam je gledao pred nokoliko godina (samo prvu sezonu, poslije sam zaboravio na nju). Ne znam kakve su ostale sezone, ali se barem prva isplati pogledati.

Nisi Whovian? :OO kako možeš ne biti. Sram te bilo. hahah Šalim se, svako ima svoj ukus i nemam ništa protiv toga. ;)

 

Inaće pošto volim Doctora pogledo sam i Torchwood i seriju K9 koja je isto spin-off. :D

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Meni je ok film District 9.

http://www.imdb.com/title/tt1136608/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
keymaster kaže...

Meni je ok film District 9.

http://www.imdb.com/title/tt1136608/

a fula si temu aee..

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Blacklist.

Sleepy Hollow.

- Zasad oduševljen s obje serije :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 15:00 (Thombstone).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hyperion kaže...

True Detective - vidio sam da se dosta spominje navedena serija u ovoj temi i pošto sam vidio da ima samo 8 epizoda po gotovo sat vremena odlučio sam je skinuti, te sam je pogledao u dva dana. Odlična serija po pitanju svega, a najviše smatram da je uspjela zbog dvojice glavnih glumaca Matthew McConaugheya i Woody Harrelsona, odlično koegzistiraju kao tim. Lik Rusta mi se više svidio zbog svog pogleda na svijet i introvertizma, stvarno je znao pričat o nekim stvarima koje ni sam nisam shvatio potpuno. Tokom cijele serije sam mislio da će biti nešto nadnaravno na kraju, no srećom nije bilo i zbog tog ide veliki plus. Inače prilično depresivno i tmurno okruženje je bilo u seriji, što meni nekako u zadnje vrijeme paše.

 

9/10

 

I kao što je jedan forumaš spomenuo, ako je to antologijska serija gotovo nemoguće da će iduća sezona biti na razini ove ili bolja, no sve zavisi koji će glumački par spojiti.

Dobra serija, no ipak malo razvikana. Zapravo, poprilično je depresivna i dosadna u prvih par epizoda, zadnjih par epizoda (rasplet) je popravilo dojam. Matthew i Woody odlični, i jedino je zbog njih vrijedilo to gledati. U stvari, autor serije je ujedno radio i The Killinig, i utjecaj je očit, samo što je navedena puno zanimljivija i smislenija serija. True Detective je kvalitetna serija, idealna za depresivce i melankolike :-))

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bancic123 kaže...
bradonja_85 kaže...

Jel gledao itko Torchwood? Valja li šta, isplati li se gledati?

I mene zanima.

 

Inace sam veliki fan Doctor Who-a,jel bar slicno?

Prvu i drugu sezonu - da

Treću - obvezno

četvrtu - spora do zla boga i još toliko. često negledljiva

 

Sve u svemu da - jako dobra sf serija čak i ako nisi fan dw-a

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odakle početi gledati Dr. Who? Mogu od 2005?

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sirka666 kaže...

Odakle početi gledati Dr. Who? Mogu od 2005?

pa valjda od 1.sezone?

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

zavrsio s 4. sezonom dextera, kakav epic kraj u finalu sezone, nisam mogo vjerovat, zasad serija drzi visoku kvalitetu i ne pada, vidjet cemo dalje, ipak imam jos 4 sezone za odgledat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

zavrsio s 4. sezonom dextera, kakav epic kraj u finalu sezone, nisam mogo vjerovat, zasad serija drzi visoku kvalitetu i ne pada, vidjet cemo dalje, ipak imam jos 4 sezone za odgledat.

što si uživo,uživo si

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mobitel kaže...
mar123 kaže...

zavrsio s 4. sezonom dextera, kakav epic kraj u finalu sezone, nisam mogo vjerovat, zasad serija drzi visoku kvalitetu i ne pada, vidjet cemo dalje, ipak imam jos 4 sezone za odgledat.

što si uživo,uživo si

A dobro, uživat će još malo :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Uhh kakav epik kraj, ful sam hepi, kent bolivit, kužiš bradr, kul, pis, jea

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Arrow Sezona 2 

--Zbilja odlicna serija, mogu reci nakon onako prve full ozbiljne sezone bez previse ikakvih naglaski prema 

scifi i slicnom, druga sezona krece u comic smjeru.

--Sve u svemu Thumbs Up serija, za cistu preporuku i za one koji su upoznati nesto s comic svjetom ili ne, cak ocjena vise za one koje jesu--

http://www.imdb.com/title/tt2193021/?ref_=nv_sr_1

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
L1nNk kaže...

Arrow Sezona 2 

--Zbilja odlicna serija, mogu reci nakon onako prve full ozbiljne sezone bez previse ikakvih naglaski prema 

scifi i slicnom, druga sezona krece u comic smjeru.

--Sve u svemu Thumbs Up serija, za cistu preporuku i za one koji su upoznati nesto s comic svjetom ili ne, cak ocjena vise za one koje jesu--

http://www.imdb.com/title/tt2193021/?ref_=nv_sr_1

Arrow je odlicna i od 2 sezone je krenula prema vrhu. 1 sezona je bila dobra 2. je presuper..jedva čekam 3. Glupo mi je to sta micu likove. kao npr Moira sad u zadnjoj ep sto je bila.i sara skupa snjom otisla. ma daj molim te ne svida mi se to.(a znam da moraju tako napraviti)

 

I da jedva čekam ove jeseni njegov spinoff The Flash

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo pogledao najnoviju epizodu Vikinga-najbolja do sad-mislio sam da će Ragnar zažvaliti Athelstana-iskre frcaju među njima :D

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
alexspalato kaže...

Evo pogledao najnoviju epizodu Vikinga-najbolja do sad-mislio sam da će Ragnar zažvaliti Athelstana-iskre frcaju među njima :D

evo i ja uprav odgledao,još samo jedna epizoda ostala :D

 

edit : kako onaj njih vidovnjak sve točno prognozira,po nekoj logici Bjorn bi onda trebao završiti s onom princezom iz Vessexa a ne sa porrun

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 21:53 (sstrmi).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...
L1nNk kaže...

Arrow Sezona 2 

--Zbilja odlicna serija, mogu reci nakon onako prve full ozbiljne sezone bez previse ikakvih naglaski prema 

scifi i slicnom, druga sezona krece u comic smjeru.

--Sve u svemu Thumbs Up serija, za cistu preporuku i za one koji su upoznati nesto s comic svjetom ili ne, cak ocjena vise za one koje jesu--

http://www.imdb.com/title/tt2193021/?ref_=nv_sr_1

Arrow je odlicna i od 2 sezone je krenula prema vrhu. 1 sezona je bila dobra 2. je presuper..jedva čekam 3. Glupo mi je to sta micu likove. kao npr Moira sad u zadnjoj ep sto je bila.i sara skupa snjom otisla. ma daj molim te ne svida mi se to.(a znam da moraju tako napraviti)

 

I da jedva čekam ove jeseni njegov spinoff The Flash

ako micu likove vjerojatno ce dovest neke nove, a jedva cekam vidit kog misle sad ubacit iz dc comic svijeta.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...
alexspalato kaže...

Evo pogledao najnoviju epizodu Vikinga-najbolja do sad-mislio sam da će Ragnar zažvaliti Athelstana-iskre frcaju među njima :D

evo i ja uprav odgledao,još samo jedna epizoda ostala :D

 

edit : kako onaj njih vidovnjak sve točno prognozira,po nekoj logici Bjorn bi onda trebao završiti s onom princezom iz Vessexa a ne sa porrun

Princeza voli grupnjake :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 22:21 (alexspalato).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
alexspalato kaže...

Princeza voli grupnjake :D

yep,u 8-oj epizodi je onaj kralj Ecbert nije mogao zadovoljiti,pa je pozvala sve one vojnike.Spaljena je,ubila je i svog brata u borbi za postolje

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice