Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.898.085
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mr. Robot je okej serija, zaokupila mi je pažnju, tako da ću ju nastavit pratit dok me ne počne iritirati, a malo me iritira govor glavnog lika, kada je u svojim monolozima....to nekakvo mumljanje, ne znam bolje opisati...

:3
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The Unforgiven kaže...
passat kaže...

Zavrsio s prvom sezonom GoT-a. Misljenja su mi podijeljenja sto se tice posljednje epizode.

Serija je uistinu za 10/10. Iako me tema proslosti, ratova i povijesti opcenito nikad nije privlacila, GoT je nesto sasvim drugo.

Samo sad ne znam kako shvatit tog zmaja na kraju.. Mozda samo kao price koje su kruzile, pa se sad tako "prepricava" povijest ili se jednostavno s ciljem otislo u nesto tako apstraktno?

Ne, ne zelim konkretne odgovore koje ukljucuju radnju 

 znaš da je to fantasy serija koja nema veze s stvarnom prošlošću? right?

 Ma naravno da znam, al mislio sam na stvarnost u kojoj nema zmajeva i super -duper neunistivih ljudi koji ustaju iz mrtvih i kojim oci svijetle plavo.

Nisam ni pomislio na neko prepricavanje "prave povijesti", nego sam samo ocekivao da nece ni malo krenut u sci-fi smjeru.

Al ok, nije to nista lose, samo kazem da sam malo drugacije zamisljao zaplet : )

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The Unforgiven kaže...
passat kaže...

Zavrsio s prvom sezonom GoT-a. Misljenja su mi podijeljenja sto se tice posljednje epizode.

Serija je uistinu za 10/10. Iako me tema proslosti, ratova i povijesti opcenito nikad nije privlacila, GoT je nesto sasvim drugo.

Samo sad ne znam kako shvatit tog zmaja na kraju.. Mozda samo kao price koje su kruzile, pa se sad tako "prepricava" povijest ili se jednostavno s ciljem otislo u nesto tako apstraktno?

Ne, ne zelim konkretne odgovore koje ukljucuju radnju 

 znaš da je to fantasy serija koja nema veze s stvarnom prošlošću? right?

 To nije u potpunosti točno, ako obratiš pažnu i donekle znaš povijest čovječanstva, vidio bi puno sličnosti između velikih događaja u seriji i stvarnih događaja iz novije povijesti. Zapravo ima jako puno poveznica

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završio 17. sezonu South Parka - ako netko ne gleda ovo iz nekog razloga, jednostavno ne zna što propušta. Oni koji objavljuju tu seriju, niti ne znaju šta će stavit u eter jer im najnovija epizoda dođe u doslovno zadnji tren prije planiranog objavljivanja tako da je mogu samo stavit u eter, nema vremena za cenzuru.

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/294395/1/Chef/ http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Chef_cr0/
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Završio 17. sezonu South Parka - ako netko ne gleda ovo iz nekog razloga, jednostavno ne zna što propušta. Oni koji objavljuju tu seriju, niti ne znaju šta će stavit u eter jer im najnovija epizoda dođe u doslovno zadnji tren prije planiranog objavljivanja tako da je mogu samo stavit u eter, nema vremena za cenzuru.

 Pogledaj SP dokumentarac ako već nisi. U njemu idu u samu srž kreiranja epizode i izdavanja iste.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ReverseFlash kaže...
The Unforgiven kaže...
passat kaže...

Zavrsio s prvom sezonom GoT-a. Misljenja su mi podijeljenja sto se tice posljednje epizode.

Serija je uistinu za 10/10. Iako me tema proslosti, ratova i povijesti opcenito nikad nije privlacila, GoT je nesto sasvim drugo.

Samo sad ne znam kako shvatit tog zmaja na kraju.. Mozda samo kao price koje su kruzile, pa se sad tako "prepricava" povijest ili se jednostavno s ciljem otislo u nesto tako apstraktno?

Ne, ne zelim konkretne odgovore koje ukljucuju radnju 

 znaš da je to fantasy serija koja nema veze s stvarnom prošlošću? right?

 To nije u potpunosti točno, ako obratiš pažnu i donekle znaš povijest čovječanstva, vidio bi puno sličnosti između velikih događaja u seriji i stvarnih događaja iz novije povijesti. Zapravo ima jako puno poveznica

 Čemu TD haha, http://mentalfloss.com/article/56558/7-historical-parallels-game-thrones

11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Evo ja sam također pogledao Mr. Robota i ne znam kaj bi reko. Predobra serija za sada, a glede razmišljanja i to, imao sam osjećaj ko da i sam glumim u seriji haha. U 90% situacija reagiram ko glavni lik. Ne volim previše ljude i to tako da ima smisla. Ne znam dal još neko tako. Uglavnom serija je raketa i nadam se da će i tako nastavit. 

 

Nego, kaj se tiče GOT-a, sad bi mogao pokupit TD ali nema veze, trenutno sam na s3e4 i ne znam kaj bi rekao, dobra je serija stvarno, ali po meni nije Breaking Badu ni do koljena. Jednostavno to je moje mišljenje samo, ne paše mi valjda takva vrsta serije. Odgledat ću do kraja ali kažem, kad se sjetim na Breakingu sam poludio kako mi je bila zakon serija :D

I always tell the truth.Even when I lie.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Bruno_K!ng kaže...

 

trenutno sam na s3e4 i

 Sačekaj još 5-6 epizoda.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sirka666 kaže...

Mr. Robot.

 

Pogledao obe epizode danas i jučer. Zaslužuje svoju ocijenu na imdb, 9.4/10. Radnja je vrlo napeta i zanimljiva, ostaje još dosta za vidjeti ali ovo zasad je odlično.

 Pocelo je stvarno dobro. Kao uvod u matrix. Cak sam bio toliko lud da sam frendici ubio dva sata da natipkam prijevod druge epizode. Ali nesto mi govori da su razvili situacije po sabloni sapunica. Da ce se na kraju banalizirati u niz paralelnih radnji sa cliffhangerima samo da navlace ljude. To izaziva prilicnu ovisnost dok gledas, ali kad zavrsis skontas da nisi vidio nista osobito. Recimo fore kao "24" sa sutherlandom. No vidjet cemo.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

9.7 -DOMINION

 

12.7-THE STRAIN

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 18:01 (alexspalato).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ph3nom_gamer kaže...
KIKI3ooo kaže...

Završio 17. sezonu South Parka - ako netko ne gleda ovo iz nekog razloga, jednostavno ne zna što propušta. Oni koji objavljuju tu seriju, niti ne znaju šta će stavit u eter jer im najnovija epizoda dođe u doslovno zadnji tren prije planiranog objavljivanja tako da je mogu samo stavit u eter, nema vremena za cenzuru.

 Pogledaj SP dokumentarac ako već nisi. U njemu idu u samu srž kreiranja epizode i izdavanja iste.

 6 Days to Air: The Making of South Park - je, pogledao sam, odličan dokumentarac.

 

overhaul kaže...
sirka666 kaže...

Mr. Robot.

 

...Zaslužuje svoju ocijenu na imdb, 9.4/10...

...Kao uvod u matrix. Cak sam bio toliko lud da sam frendici ubio dva sata da natipkam prijevod druge epizode...

...skinio se sad i Mr.Robot, pa da vidimo to čudo :)

 

Bruno_K!ng kaže...

Nego, kaj se tiče GOT-a, sad bi mogao pokupit TD ali nema veze, trenutno sam na s3e4 i ne znam kaj bi rekao, dobra je serija stvarno, ali po meni nije Breaking Badu ni do koljena. Jednostavno to je moje mišljenje samo, ne paše mi valjda takva vrsta serije. Odgledat ću do kraja ali kažem, kad se sjetim na Breakingu sam poludio kako mi je bila zakon serija :D

Ne kažem da je GoT nezanimljiv, desi se da se "MORA" pogledat nekoliko epizoda jednu za drugom da bi se vidilo što će se dogodit, ali isto tako se zna dogodit par epizoda da se ne dogodi ništa i treba imat snage za izdržat, to su ponaravno prve epizode u sezoni. Imaš SouthPark S17E7,8 i 9 su posvećene GoT-u, i napravljene su na isti način, čekaš i čekaš i na kraju ne bude nešto posebno.

 

...

Sense8 nije nešto, mislim da se može puno bolja serija pogledat.

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/294395/1/Chef/ http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Chef_cr0/
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 22:08 (KIKI3ooo).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

odgledo i ja te dvije epizode mr robota i super mi je, tematika koja me zanima, odlican glavni lik a i glumac(prije sam ga gledo u glupostima i sad ovakva ozbiljna uloga mu super pase), ocekujem puno.

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
overhaul kaže...
sirka666 kaže...

Mr. Robot.

 

Pogledao obe epizode danas i jučer. Zaslužuje svoju ocijenu na imdb, 9.4/10. Radnja je vrlo napeta i zanimljiva, ostaje još dosta za vidjeti ali ovo zasad je odlično.

 Pocelo je stvarno dobro. Kao uvod u matrix. Cak sam bio toliko lud da sam frendici ubio dva sata da natipkam prijevod druge epizode. Ali nesto mi govori da su razvili situacije po sabloni sapunica. Da ce se na kraju banalizirati u niz paralelnih radnji sa cliffhangerima samo da navlace ljude. To izaziva prilicnu ovisnost dok gledas, ali kad zavrsis skontas da nisi vidio nista osobito. Recimo fore kao "24" sa sutherlandom. No vidjet cemo.

 

 
Istina LOST kad sam tek otkrio 3 dana sam proveo gledajuci ep za ep da bi na kraju razocaran bio,nadam se da ce ovdje izbjeci to.

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao 5 epizoda UnReal, baš mi je dobra serija comedy-drama, ponegdje malo sexa ugl lagano za gledanje

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Amazon i Netflix odbili Hannibala :(

 

Malo je reći da je ovo tužan dan za svijet tv serije, ali opet, nada umire posljednja!

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Alex Mercer kaže...

Amazon i Netflix odbili Hannibala :(

 

Malo je reći da je ovo tužan dan za svijet tv serije, ali opet, nada umire posljednja!

 Pisali su neki da navodno odbijen radi krvi i nasilja.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ako je netko pratio Ray Donovan seriju koja je meni osobno bila odlčina, pogotovo druga sezona na Trulim Pomidorima sam vidio da se već može pogleda prva epizoda treće sezone...

Tako da je već dostupna za skinut

16 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno gledam Capricu i pratim Wayward Pine. Za sad oba dvije mogu preporučiti.

8/9

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Sparrow kaže...
Alex Mercer kaže...

Amazon i Netflix odbili Hannibala :(

 

Malo je reći da je ovo tužan dan za svijet tv serije, ali opet, nada umire posljednja!

 Pisali su neki da navodno odbijen radi krvi i nasilja.

Jok, Netflix ga je odbio zato što je ostatak sezona na Amazonu, a Amazon neće jer bi im to bio prevelik trošak ako Fuller bude pauzirao jednu (buduću) godinu.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mr Robot me razocarao. Ne mogu vjerovat kakav je onaj Elliot pi*kica. Covjek ga gurne sa ograde, polomi se sav, zavrsi u bolnici, dodje mu na posao, prijeti mu, i on opet na kraju dodje i radi za njih. Koji k****? 

Pita ga hocel radit - nece. Gurne ga - hoce. Bezveze.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 16:00 (passat).
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
passat kaže...

Mr Robot me razocarao. Ne mogu vjerovat kakav je onaj Elliot pi*kica.

 Pa neznam jesi li primjetio od početka serije, ali on nije nikakav heroj ni moralna vertikala. U tome i jest zanimljivost serije, nema uobičajenih rambo kung fu računalnih genija, smart ass dijaloga, smiješnih sidekickova i ljepotica kao u "chucku" i gomili ostalih serija (ne pljujem po chucku jer je on većinu serije simpa na svoj način). Ovdje je glavni lik neurotični asocijalan autistični dečko ovisnik, koji nije okružen nikakvim ljepoticama niti reagira ispravno ni moralno ni hrabro - većinu vremena radi pogrešne odluke tj. biva manipuliran i kontroliran od drugih. U tome i jest zanimljivost, iščekivanje kamo će ga to odvesti. Jer ipak cijelo vrijeme je svjestan da mu se smicalicama nameću odluke, pa nas jeli zanima kada i u kojem trenutku će preuzeti kontrolu nad svojim postupcima i hoće li to biti ispravno i smisleno jel. 

Ja odgledao onih 7 epizoda waynward pines, zasad ima nelogičnosti, sporasta je dosta, ima iritantnih likova/reakcija ali u cjelini, ok je i vjerujem da neke nelogičnosti postoje s razlozima koje će rasplesti kasnije:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 17:26 (overhaul).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
overhaul kaže...
passat kaže...

Mr Robot me razocarao. Ne mogu vjerovat kakav je onaj Elliot pi*kica.

 Pa neznam jesi li primjetio od početka serije, ali on nije nikakav heroj ni moralna vertikala. U tome i jest zanimljivost serije, nema uobičajenih rambo kung fu računalnih genija, smart ass dijaloga, smiješnih sidekickova i ljepotica kao u "chucku" i gomili ostalih serija (ne pljujem po chucku jer je on većinu serije simpa na svoj način). Ovdje je glavni lik neurotični asocijalan autistični dečko ovisnik, koji nije okružen nikakvim ljepoticama niti reagira ispravno ni moralno ni hrabro - većinu vremena radi pogrešne odluke tj. biva manipuliran i kontroliran od drugih. U tome i jest zanimljivost, iščekivanje kamo će ga to odvesti. Jer ipak cijelo vrijeme je svjestan da mu se smicalicama nameću odluke, pa nas jeli zanima kada i u kojem trenutku će preuzeti kontrolu nad svojim postupcima i hoće li to biti ispravno i smisleno jel. 

Ja odgledao onih 7 epizoda waynward pines, zasad ima nelogičnosti, sporasta je dosta, ima iritantnih likova/reakcija ali u cjelini, ok je i vjerujem da neke nelogičnosti postoje s razlozima koje će rasplesti kasnije:)

 Po meni jest junak jer ne robuje socijalnim medijima, nametanju "standarda" samo zato jer drustvo tako radi, nije ovca, kvalitetno i zdravo razmislja i ima outside of the box pogled na svijet.

Ali da, slazem se time sto si naveo jer kako vidim, nazalost, serija ide u tom drugom smjeru.

Mislio sam da ce glavna ideja serije biti nesto tipa: "You can take my heartbeat, but you can't break my soul." Ali izgleda da nije. Ljudi gaze po njemu, a on je prema njima onda jos i submisivan(ok za dilera, sefa, al ne slazem se kad mu i "prijatelj" direktno zabije noz u ledja).

Neka je on sve to sto si naveo, ali je trebao lupit samarcinu onom pederu sto ga je gurnuo pa makar mu ruka otpala. 

 

Mr Robota cu sigurno nastavit gledat jer je radnja dobro razradjena, IT spike nisu kao u CSI:Miami-u, glumci znaju glumit, a i glavni lik mi je opcenito ok, osim sto bih zelio promjenit ovo gore sto sam napisao.

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
passat kaže...

 Po meni jest junak jer ne robuje socijalnim medijima, nametanju "standarda" samo zato jer drustvo tako radi, nije ovca, kvalitetno i zdravo razmislja i ima outside of the box pogled na svijet.

Ali da, slazem se time sto si naveo jer kako vidim, nazalost, serija ide u tom drugom smjeru.

Mislio sam da ce glavna ideja serije biti nesto tipa: "You can take my heartbeat, but you can't break my soul." Ali izgleda da nije. Ljudi gaze po njemu, a on je prema njima onda jos i submisivan(ok za dilera, sefa, al ne slazem se kad mu i "prijatelj" direktno zabije noz u ledja).

Neka je on sve to sto si naveo, ali je trebao lupit samarcinu onom pederu sto ga je gurnuo pa makar mu ruka otpala. 

 

Mr Robota cu sigurno nastavit gledat jer je radnja dobro razradjena, IT spike nisu kao u CSI:Miami-u, glumci znaju glumit, a i glavni lik mi je opcenito ok, osim sto bih zelio promjenit ovo gore sto sam napisao.

 Ha čuj, to i dalje nije osobina klasičnog junaka. Hajd, više paše "antijunak". Naravno da dečko ima pozitivnih osobina, ali su nekonvencionalne za jedan hollywood.
A i nije slater(zaboravih ime lika u ulozi) "prijatelj". Više mi za sada izgleda ko cyber bully/terorist koji samo manipulira jer mu treba netko na tom položaju. No kako je ovo serija, sam bog zna što će se tko pokazati kroz epizode. Obrati su glavno scenarističko oružje u ovakvim serijama, tako da je sve otvoreno. Hoće li on biti stalno submisivan, i hoće li biti/ostati ostali kakvima se sad čine, sumnjam. Sviđaju mi se monolozi i način snimanja, tako da ću sigurno i ja nastaviti s gledanjem u nadi da neće završiti u banalizaciji, bezrazložnim i nevažinm sitnim paralelnim radnjama sa desecima aktera, i stalnim cliffhangerima svojstvenim sapunicama.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
overhaul kaže...

 Ha čuj, to i dalje nije osobina klasičnog junaka. Hajd, više paše "antijunak". Naravno da dečko ima pozitivnih osobina, ali su nekonvencionalne za jedan hollywood.
A i nije slater(zaboravih ime lika u ulozi) "prijatelj". Više mi za sada izgleda ko cyber bully/terorist koji samo manipulira jer mu treba netko na tom položaju. No kako je ovo serija, sam bog zna što će se tko pokazati kroz epizode. Obrati su glavno scenarističko oružje u ovakvim serijama, tako da je sve otvoreno. Hoće li on biti stalno submisivan, i hoće li biti/ostati ostali kakvima se sad čine, sumnjam. Sviđaju mi se monolozi i način snimanja, tako da ću sigurno i ja nastaviti s gledanjem u nadi da neće završiti u banalizaciji, bezrazložnim i nevažinm sitnim paralelnim radnjama sa desecima aktera, i stalnim cliffhangerima svojstvenim sapunicama.

 Zato sam i stavio pod navodnicima prijatelj :) Mi gledatelji vec sada njusimo da nema dobre namjere prema glavnom liku, pa cak mozda ni prema drustvu, ali iz njegove perspektive, prije nego ga je gurnuo, bio je prijatelj.

Da, i ja se nadam da ce se dogoditi neki big preokret. Mozda mu se sad i pridruzio s namjerom da poslije srusi i njega i Evil corp, tko ce znat.

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vi se brinete za onoga sto ga je gurnuo,a onaj CEO psihopata teski :P
Elliot nije pickica ispao sto se vratio,nije se vratio njemu ili zbog njega,vratio se kada je cuo na vijestima leakane mailove i manje vise siguran dokaz da je ipak firma bila ta koja je kriva za smrt njegova oca.
Mislim da nije pickica,tu ispao nego zeli osvetu i nikome drugome nije mogao otici tko bi mu tu osvetu i mogao pomoci da izvede.

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Wack kaže...

Vi se brinete za onoga sto ga je gurnuo,a onaj CEO psihopata teski :P

 Šveđanin? On je CTO kandidat mislim, ne CEO? Mislim da je taj šuknuti frajer i više nego se vidi. 
Nebi me čudilo da je on pravi vođa fsocietyja. 
Ali ona dva debila u firmi od elliota, ona tupava plavuša frendica i njen dečko, ono je ekstra iritantno :)
Bokte, raditi u antivirusnoj kompaniji i zaraziti se onako virusom, i onda pored živog frenda koji rastura
u sigurnosnim pitanjima, odlučiti nasjesti na ucjene, to je na nivou santa barbare :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 4:00 (overhaul).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
overhaul kaže...
Wack kaže...

Vi se brinete za onoga sto ga je gurnuo,a onaj CEO psihopata teski :P

 Šveđanin? On je CTO mislim, ne CEO? Mislim da je taj frajer više nego se vidi. 
Nebi me čudilo da je on pravi vođa fsocietyja. 

 Ili tek treba bit CTO? 

I ja mislim da ce bit netko neocekivan kao u scary movieu ako je netko gledao 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
crow kaže...

Vezano za seriju Sense8, prvo kad sam čuo za to idem pogledati prvu epizodu i nakon 15 minuta odustanem. Onda sam opet negdje vidio da spominju to pa sam pogledao cijelu epizodu. Nakon četiri epizode kad se malo bolje shvati o čemu se radi, serija  je super. Radnja se odvija na više lokacija, glavni likovi su povezani pa si u raznim situacijama mogu pomoći. Svaki od njih zna određene stvari koje dobro dođu u nekim situacijama. Fora je kad se dvoje povežu pa vidimo obje lokacije na kojima se nalaze. Ima dosta pozitivnih ali i nekih nepotrebnih stvari. Glumci su većinom nepoznati ali dobri.

Jučer sam završio s cijelom prvom sezonom, dosta dobra serija, sviđa mi se raznolikost lokacija i kultura (Kongo, USA, Velika Britanija, Island, Njemačka, Indija, Japan, Mexico)

 

Jedino što mi smeta su gay scene koje sam preskočio, a i ono u uvodnoj špici je odvratno. Mogli su malo smanjit s LBGT propagandom, od 8 likova jedan je gay, a drugi je lezba, ali treba napomenut da je prije bila muško.

 

Odlično su to napravili sa uskakanjem/razmjenom npr. jedan lik je u nevolji pa drugi lik koji se zna borit (npr. japanka koja zna borilačke vještine) preuzme njegovo tijelo i sve prebije/pobije itd.


Inače ovo je drama prvenstveno pa onda tek scifi i akcija, zato većinu ljudi to odbije, a pitanje je hoće li biti i 2. sezona.

 

Seriju režisiraju The Wachowsky Brothers koji su režisirali The Matrix i bili upleteni u filmove poput V for Vendetta i Cloud Atlas.

 

8/10

 

 

 

Sad krećem s TNG-om jer imam svih 7 sezona u HD-u već neko vrijeme, taman cijeli mjesec ili dva čak imam šta gledat, a svaki vikend tu su Mr. Robot, The Last Ship, Dominion i The Strain.


Nadam se da će napokon donijet odluku za snimanje nove Star Trek serije, već je vrijeme da dobijemo nešto s svemirskim brodovima i radnjom u svemiru, mislim da od 2011. godine, kada su ukinuli Stargate Universe, nema takvog tog tipa serije.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 2:00 (Hyperion).
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hyperion kaže...

 

Seriju režisiraju The Wachowsky Brothers koji su režisirali The Matrix i bili upleteni u filmove poput V for Vendetta i Cloud Atlas.

 

8/10

 

 

 

 Heh misliš reći ex Wachowsky brothers a sad wachowsky brother and transsexual sister?
Mislim da se s obzirom na to nemoraš čuditi dijelovima koji ti se nisu svidjeli. Ja osobno i tako 
nisam za te neke ljubić drama spike u seriji koja se predstavlja da je sf, fantasy... mnogi 

autori rado samo zakamufliraju kulise i kostime u sf/superhero/fantasy a kad malo razmisliš, 
ispod su i dalje jednaki dijalozi zapleti i radnje kao u soap operama.
Nego jel gledao tko trash horror parodiju Garth Marenghi's Darkplace ?
http://www.imdb.com/title/tt0397150/ Nema puno epizodica, simpa sprdačina autora the IT crowd.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

jel netko ovdje gledo six feet under seriju, čini se ok prema imdb al želim čut nećije mišljenje koje pogledo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice