Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.896.603
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Evo pogledan Breaking Bad do kraja. Mogu samo rec da je serija fenomenalno fantasticna. Nikad nije dosada (osim ona epizoda di love muhu). Bas mi je zao kaj je zavrsilo..

10/10
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Može preporuka nekog sitcoma. Pogledao sam one klasicne serije(big bang,how i met your mother itd) uz to još i office i parks and rec

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...

Može preporuka nekog sitcoma. Pogledao sam one klasicne serije(big bang,how i met your mother itd) uz to još i office i parks and rec

This

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...

Može preporuka nekog sitcoma. Pogledao sam one klasicne serije(big bang,how i met your mother itd) uz to još i office i parks and rec

 Broad City, New girl, modern family, young and hungry, brooklyn nine-nine, you're the worst.. Sve su fantasticne, neces pogrijesit ni sa jednom, pogotovo prva i zadnja koju sam nabrojao

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...

Može preporuka nekog sitcoma. Pogledao sam one klasicne serije(big bang,how i met your mother itd) uz to još i office i parks and rec

 Community

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
9 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The100

Nakon 5 epizoda mogu rec da ima previse ljubavnih pizdarija,nekih nelogicnost itd..nasavljam dalje zasad
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...

Može preporuka nekog sitcoma. Pogledao sam one klasicne serije(big bang,how i met your mother itd) uz to još i office i parks and rec

 Curb Your Enthusiasm 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
matija410 kaže...
The100

Nakon 5 epizoda mogu rec da ima previse ljubavnih pizdarija,nekih nelogicnost itd..nasavljam dalje zasad

 Ma kasnije postane puno zanimljivije. I meni su isto te prve epizode bile loše ali kasnije je puno bolje, pogotovo u druogj sezoni.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...

Može preporuka nekog sitcoma. Pogledao sam one klasicne serije(big bang,how i met your mother itd) uz to još i office i parks and rec

It's Always Sunny In Philadelphia
The League
The Last Man On Earth

Eastbound and Down

Blue Mountain State

Ballers

Reno 911

 

Vjerojatno nije baš to što tražiš, ali isplati se pogledat, pogotovo ako nemaš niš drugo

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2016 10:30 (kbenzema).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Može li mi netko malo ukratko objasnit Community seriju. Znači to je kao fakultet za odrasle ako sam dobro shvatio? Jeli on u sklopu običnog fakulteta ili poseban fakultet? Oni su nešto kao prisiljeni biti tu ili kako ko? Ne kužim.

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno gledam izuzetno kvalitetnu englesku mini-seriju Wolf Hall. Radi se o povijesnoj drami o usponu Thomasa Cromwella koji postaje glavni ministar kralja Henrika VIII. Glumci fantasični, pogotovo glavni lik kojega je glumac prikazao na vrlo impresivan način.

Wake up, Neo. Let me show you how deep the rabitt hole goes.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...
matija410 kaže...
The100

Nakon 5 epizoda mogu rec da ima previse ljubavnih pizdarija,nekih nelogicnost itd..nasavljam dalje zasad

 Ma kasnije postane puno zanimljivije. I meni su isto te prve epizode bile loše ali kasnije je puno bolje, pogotovo u druogj sezoni.

 Slazem se upravo gledam trecu sezonu i svaki put iscekujem sto vise sledecu..

 

 Sada se vec sve zakuvalo bice dobro kako mi se cini

Repent the end is near!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marco Polo
Pogledo prvu sezonu, meni odlicna!👍
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao The expanse, tko voli SF bit će oduševljen, u deset epizoda mješavine žanrova imamo interesantnu priču, svjetove, brodove, uniforme ...

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Može li mi netko malo ukratko objasnit Community seriju. Znači to je kao fakultet za odrasle ako sam dobro shvatio? Jeli on u sklopu običnog fakulteta ili poseban fakultet? Oni su nešto kao prisiljeni biti tu ili kako ko? Ne kužim.

 Community je nešto otprilike kao naš dvogodišnji fax (VŠS) koji je postojao nekada prije "bolonjskog sustava" (ne znam da li ga ima još uvijek).

Koliko se sjećam samo je Winger prisiljen tamo biti jer ga je sud na to natjerao a za ostale se ne sjećam ali mislim da su se oni svojevoljno upisali (davno sam to gledao).

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

trenutno pratim Vinyl, Better Call Saul, American crime story, Billions...svaka odlicna na svoj nacin...sve 1. sezone , sem BCS...uskoro krecem sa Trapped islandska serija, odlican triler

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

trenutno pratim:

 

The walking dead s06 - neznam zašto još gledam tu seriju. svaka epizoda mi je deja vu one prijašnje

Billions s01 - preporuka. netko tko gleda samo akcijske serije neće mu se svidjeti

11.22.63 s01 - ima svojih trenutaka ali ništa posebno

better call saul s02 - preporuka

vikings s04 - čini mi se da je svaka sezona sve slabija i slabija

lucky man s01 - osrednje

black sails s03 - nakon užasno dosadne druge sezone, treća je puno bolja

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Scarfaceee kaže...
zelenbic kaže...
matija410 kaže...
The100

Nakon 5 epizoda mogu rec da ima previse ljubavnih pizdarija,nekih nelogicnost itd..nasavljam dalje zasad

 Ma kasnije postane puno zanimljivije. I meni su isto te prve epizode bile loše ali kasnije je puno bolje, pogotovo u druogj sezoni.

 Slazem se upravo gledam trecu sezonu i svaki put iscekujem sto vise sledecu..

 

 Sada se vec sve zakuvalo bice dobro kako mi se cini

 meni je treca malo razvucena, druga mi je najbolja, treca je bolja od prve ali zasad losija meni od druge. ono prode ti 40 minuta po epzodi da se ne dogodi tako puno toga, nije lose al moze bolje.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Slasher...Za sada 2 epizode izasle.I mogu reci da nije losa za sada...Za one kojima fali Jason,Scream i Michael Myers,mislim da ce se svidjeti :)

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

primjetno zadnjih mjeseci da prevodioci na nas jazik zabusavaju, kasne prevodi dobrano...

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

toliko kasne da sam se vec skoro u potpunosti prebacio na engleske titlove. jedino kad pocinjem neku stariju seriju, onda skinem nase titlove. i čak mi je i bolje, jer ako naš prijevod nije 100% točan zbunim se jer i slusam sta govore

 

prijevodi-online.org su bili super.. na isti dan kad epizoda izade oni prevedu. to je bilo prije onog njihovog besmislenog strajka.. ni sad nisu losi, al kasne. valjda im je dosta prevodilaca otislo.

 

ne znam jel u ovoj temi netko predlozio ovaj program, ali evo i ja cu. http://www.sublight.me/welcome/ odvucete film/seriju u program i on izlista sve prijevode koji imaju, znatno olaksava pronalazak 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 12:41 (maxy0).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Za ljubitelje danas u 22:55 na HRT3 kreće TNG prva epizoda 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
plavi08 kaže...

Za ljubitelje danas u 22:55 na HRT3 kreće TNG prva epizoda 

Zdravi i veseli bili :)
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zelenbic kaže...
matija410 kaže...
The100

Nakon 5 epizoda mogu rec da ima previse ljubavnih pizdarija,nekih nelogicnost itd..nasavljam dalje zasad

 Ma kasnije postane puno zanimljivije. I meni su isto te prve epizode bile loše ali kasnije je puno bolje, pogotovo u druogj sezoni.

 Meni je isto prva sezona bila nekako sporija ali upravo sam završio drugu koja je odlična. Octavia mi je najjača.

14 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledah Fuller House, nije ni da je Puna kuća remek djelo pa tako ni ovo, serija je relativno solidna za odmoriti se i ima par solidnih scena. Ako niste ljubitelj orginala ni ovo vam neće biti baš dobro.

 

Uglavnom preporuka za gledati dok kuhate, čistite i radite nešto drugo po kući...

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

11.22.63


Zanimljivo, drugacije i osvjezenje 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Booth at the End

 

 

Nevjerojatno zanimljiva serija puna mistike koja je nažalost ukinjena nakon 2. sezone. Serija izgleda kao da je scenarij pisao Stephen King, ali bez direktnog hohora u samoj seriji.

 

Sve se odvija u separeu gdje sjedi nepoznati stranac (The Man) koji ljudima ispunjava želje. Nitko ne zna ništa o njemu, a sve liči na to kao da je riječ o samom vragu. Osoba dođe do njega i kaže što želi, a da bi to dobila osoba mora napraviti zadatak koji joj on kaže. Zadaci su od onih jako banalnih (pomozi deset žena da pređe ulicu) do krajnje čudnih (časna sestra je htjela da opet čuje boga, a on joj za to dao zadatak da zatrudni).

 

Ako ste ljubitelj mistike svakako pogledajte...

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...

toliko kasne da sam se vec skoro u potpunosti prebacio na engleske titlove. jedino kad pocinjem neku stariju seriju, onda skinem nase titlove. i čak mi je i bolje, jer ako naš prijevod nije 100% točan zbunim se jer i slusam sta govore

 

prijevodi-online.org su bili super.. na isti dan kad epizoda izade oni prevedu. to je bilo prije onog njihovog besmislenog strajka.. ni sad nisu losi, al kasne. valjda im je dosta prevodilaca otislo.

 

ne znam jel u ovoj temi netko predlozio ovaj program, ali evo i ja cu. http://www.sublight.me/welcome/ odvucete film/seriju u program i on izlista sve prijevode koji imaju, znatno olaksava pronalazak 

 Hvala prika, jaaakooo korisnooooo 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice