Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.898.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sutra novi Stranger Things! 

 

Jel gleda netko Kevin Can Wait?

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gleda se Iron Fist, Mr. Robot 3. sezona (druga epizoda mi je bolja nego prva),TWD S8 i čeka se Stranger Things S2 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Stranger Things S02 je vani  

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Upravo započinjem stranger things season 2 maraton, par boca cole i 3 pizze su spremne :)
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nadam se da ga ima na netflix hru 😀
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledan stranger things,meni na  razini prve sezone.Kvaliteta na razini kroz sve osim jedne epizode koja je malo losija,ostatak super.Ceka se treca sezona.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ima ga na netflixu samo logicno bez prijevoda na hrvatski  

 

geronimo4661 Vec je obnovljen za 3. sezonu? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 19:59 (rockstar7).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kreatori serije, braća Duffer su najavili da bi serija trebala ići još 2 sezone.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Serija će navodno dobiti 3. i 4. sezonu. Za 4. sezonu se govori kako će možda biti zadnja...

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ne mogu virovat da opet emitiraju dinastiju....ne znan bi li si radije propuca nogu ili krenija to gledat....mozda bude i dallas ponovo...

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gleda se The Blacklist ! Sezona 5 je out ali za sad prvih 5 epizoda se ništa nije strašno dobro desilo. Na IMDB gledam da ima nešto oko 12 epizoda što mislim da će biti totalni kraj serije ili jednostavno skraćuju sezone jer su sve skoro imale između 22 i 24 epizode po sezoni.

Nemam potpis osim na licnoj
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dejo6 kaže...

Gadovi otkazali Dark Matter kad je postalo najzanimljivije https://www.gateworld.net/news/2017/09/syfy-cancels-dark-matter-three-seasons/

 Znači dođem na forum vidit šta ima novog i naletim na ovo, poludia sam :( Ovo mi je bila jedna od dražih serija sada za gledat!!!

 

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo pogledao 2. sezonu Stranger Things do kraja. Odlična je, jedva čekam 3. sezonu. 

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hmm, nije losa 3. sezona Narcos-a al prve dvije su mi vrh, ipak ne moze niko zamijenit Pabla...
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo odgledao In to the badlands sezona1.Meni vrlo dobra ali kratka.Mozda je to prednost mozda mana,ali vidim da druga sezona je u tijeku i vidim 10 epizoda.To mi se svidja.Ali pricekat cu sve da izadje pa onda rokunt.Ugl tko voli kung-fu ili opcenito borilacke vjestine,vjerujem da ce im se svidjeti.Jer barem ja nisam naletio na niti jednu slicnu seriju.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Endymon kaže...

Upravo odgledao In to the badlands sezona1.Meni vrlo dobra ali kratka.Mozda je to prednost mozda mana,ali vidim da druga sezona je u tijeku i vidim 10 epizoda.To mi se svidja.Ali pricekat cu sve da izadje pa onda rokunt.Ugl tko voli kung-fu ili opcenito borilacke vjestine,vjerujem da ce im se svidjeti.Jer barem ja nisam naletio na niti jednu slicnu seriju.

 Yep, borbe su vrhunske, trebalo bi se svidjet svakom fanu. Gluma je ocaj zivi doduse, pogotovo glavna 2 glumca, ali ako uspijes preci preko toga serija je sasvim ok

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...
Endymon kaže...

Upravo odgledao In to the badlands sezona1.Meni vrlo dobra ali kratka.Mozda je to prednost mozda mana,ali vidim da druga sezona je u tijeku i vidim 10 epizoda.To mi se svidja.Ali pricekat cu sve da izadje pa onda rokunt.Ugl tko voli kung-fu ili opcenito borilacke vjestine,vjerujem da ce im se svidjeti.Jer barem ja nisam naletio na niti jednu slicnu seriju.

 Yep, borbe su vrhunske, trebalo bi se svidjet svakom fanu. Gluma je ocaj zivi doduse, pogotovo glavna 2 glumca, ali ako uspijes preci preko toga serija je sasvim ok

 Istina...Gluma je najslabija karika.Ali npr Tilda i ostali cirkusanti su mi odlicni.A sto se tice glavnih glumaca,mali jos i prodje.Ali zato kada krene fight.... 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

vidim netflix zavrsava(otkazuje) house of cards zbog spaceya i optuzbi za seksualno napastovanje, kakvi kretenizmi, u zadnjih par tjedana se svi odlucili javit a prije ih nije bilo nigdje.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

vidim netflix zavrsava(otkazuje) house of cards zbog spaceya i optuzbi za seksualno napastovanje, kakvi kretenizmi, u zadnjih par tjedana se svi odlucili javit a prije ih nije bilo nigdje.

Ma to je javna tajna, očito se onaj Weinstein nekome zamjerio kad su ga otkrili pa sad i drugi izlaze na vidjelo.

Dok su padale uloge i sjedale pare na račun, onda se nitko nije žalio... Židovska posla.

16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

vidim netflix zavrsava(otkazuje) house of cards zbog spaceya i optuzbi za seksualno napastovanje, kakvi kretenizmi, u zadnjih par tjedana se svi odlucili javit a prije ih nije bilo nigdje.

Da ne znam bolje, rekao bih da su oni i mislili završiti House of Cards, a ovo im je ispalo kao super izgovor, da se obožavatelji serije onda ne ljute na njih zbog "otkazivanja", nego na Spejsija.  Politička korektnost je trenutno jako popularna u SAD-u, pogotovo u ultra-lijevo/progresivno nastrojenom holivudu.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Endymon kaže...

 Istina...Gluma je najslabija karika.

 U globalu da, ali meni osobno ja barun stvarno maestralno odglumljen. Spominjao sam to već prije, baš mi paše taj njegov naglasak, čudno naglašavanje nekih riječi i "ludi" pogled. Baš fino izaziva nelagodu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

vidim netflix zavrsava(otkazuje) house of cards zbog spaceya i optuzbi za seksualno napastovanje, kakvi kretenizmi, u zadnjih par tjedana se svi odlucili javit a prije ih nije bilo nigdje.

 

Lik je cekao 31 godinu pa se sada sjetio,vaznija mu je bila karijera od toga da zatvori "zlostavljaca",toliko o tome.Al ajde,bar nesto pozitivno u tome,napokon su prekinuli to mucenje zvano house of cards.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
Lik je cekao 31 godinu pa se sada sjetio,vaznija mu je bila karijera od toga da zatvori "zlostavljaca",toliko o tome.Al ajde,bar nesto pozitivno u tome,napokon su prekinuli to mucenje zvano house of cards.

 

offtopic, ali ti si mi zbilja cudan lik...zoves se po crnogorskom ronilackom klubu, a na avataru moja baka...

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...
geronimo4661 kaže...
Lik je cekao 31 godinu pa se sada sjetio,vaznija mu je bila karijera od toga da zatvori "zlostavljaca",toliko o tome.Al ajde,bar nesto pozitivno u tome,napokon su prekinuli to mucenje zvano house of cards.

 

offtopic, ali ti si mi zbilja cudan lik...zoves se po crnogorskom ronilackom klubu, a na avataru moja baka...

 E jebiga nisam znao da je Geronimo bio transgender i da ima potomke i u ovim krajevima.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
 E jebiga nisam znao da je Geronimo bio transgender i da ima potomke i u ovim krajevima.

 

One who yawns? Nije mogo disat coek koliko su stisli kauboji, falilo kisika...

 

sorry na offtopicu...

13 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ogledana 1. sezona Mindhunter-a. Fenomentalna serija žanra kojeg inače čak i nisam obožavatelj. Ogledao sve epizode u nekoliko dana (na godišnjem sam hehe) i zaista me se serija dojmila.

Nema tu previše brutalnosti već više psihološke strane što me zapravo i zaintrigiralo. Preporuke svakako! 

 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Daaa,baron rastura.Malo me podsjeca na Matt McConaghy.Mozda radi serije true detective.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni su borbe u badlandsu borbe na razini buffy ubojica vampira... Jeftine. Iskreno, teški šit! I da je savršena koreografija borbi, priča je toliko shitty da se po mom mišljenju ne isplati trošiti vrijeme, i eventualno se može pogledati best fight scenes na yt.

 

Edit: sry za buzzkill

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2017 17:24 (KIKI3ooo).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Meni su borbe u badlandsu borbe na razini buffy ubojica vampira... Jeftine. Iskreno, teški šit! I da je savršena koreografija borbi, priča je toliko shitty da se po mom mišljenju ne isplati trošiti vrijeme, i eventualno se može pogledati best fight scenes na yt.

 

Edit: sry za buzzkill

 A gle.Svatko ima svoje misljenje.Npr meni oni CSI.evi,jedini koji mogu pogledat je Miami.Ovo ostalo je sve na isti kalup i zaista kada vidim da mi opale na telki te stvari,prisjedne mi tv.Dok Badlands,mi je nesto frisko,novo i nisam vidio da bas serija ima takav nekakav pristup/stil.Istina da serija nije na onom uber odlicnom nivou,ali nagledao sam se i puno gorih stvari xD

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Power rangersi bogati.

 

Endymon kaže...
KIKI3ooo kaže...

Meni su borbe u badlandsu borbe na razini buffy ubojica vampira... Jeftine. Iskreno, teški šit! I da je savršena koreografija borbi, priča je toliko shitty da se po mom mišljenju ne isplati trošiti vrijeme, i eventualno se može pogledati best fight scenes na yt.

 

Edit: sry za buzzkill

 A gle.Svatko ima svoje misljenje.Npr meni oni CSI.evi,jedini koji mogu pogledat je Miami.Ovo ostalo je sve na isti kalup i zaista kada vidim da mi opale na telki te stvari,prisjedne mi tv.Dok Badlands,mi je nesto frisko,novo i nisam vidio da bas serija ima takav nekakav pristup/stil.Istina da serija nije na onom uber odlicnom nivou,ali nagledao sam se i puno gorih stvari xD

 Važnije od preporuke za dobru seriju je preporuka za preskok. Sigurno se svak može s tim složiti obzirom da danas ima puno toga za pogledat a nema se toliko slobodnog vremena. Moj post će poslužiti najviše onima koji su odustali od serije, bilo nakon što su pogledali par epizoda ili samo trailer, pa su se, nakon što su pročitali zadnje komentare u temi, zapitali jesu li donjeli dobru odluku. Kao i onima koji prvi put čuju za seriju. Ukratko, po mom mišljenju, koje će možda nekome samo potvrditi njegove sumnje pa će odustat od serije ili je uopće neće početi gledati - sve borbe, kakve god da jesu, se mogu pogledat na yt, a osim borbi se ništa drugo ne može vidjet.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 21:15 (KIKI3ooo).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice