Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.895.629
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

riverdale je los cijelu drugu sezonu u usporedbi s prvom al sad ovo nakon pauze je uzas, nigdje veze, nelogicne stvari. oni ni sami nemaju vise pojma di da to sve ide, nema ideje, izmisljaju stvarno gluposti. nadam se da ce uspjet smislit neku pametnu pricu jer cijela ova iz druge sezone je losa. pazi serijski ubojica hara gradom i svi ga se boje a lik je ubio dvoje ljudi i to je to.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Meni je i druga sezona ok. Na IMDb ima i visoke ocijene, od 8 pa na dalje. Prva je bila nekako više teen, a ova druga dosta manje.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

gleda li ko Bronzanu bastu ? odlicna seriji o otmici djevojcice u Juz. Americi...od mene 4+  HBO serija

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
aleng3 kaže...
chaselol kaže...

http://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Castlevania animated

 

steta samo 4 epizode 

 Bit ce duga sezona od cak 8 epizoda 

Da bas sam vidio, steta i kratke su po 25min ali za ljubitelje Castlevania serijala odlicno 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Meni je i druga sezona ok. Na IMDb ima i visoke ocijene, od 8 pa na dalje. Prva je bila nekako više teen, a ova druga dosta manje.

 ma ok stoji, bilo je par jako dobrih epizoda, no zar ne vidis da se gube?

 

SPOILERS

prvo naprave storyline sa tim serijskim ubojicom i idu ajmo rec kopirat scream, no sve je ostalo na prijetnjama, ubojica na kraju nije ubio nikog bitnog a i zapravo nemoze jer ovo je serija gdje glavni likovi moraju ostat zivi. nakon sto su taj storyline zavrsili ocajno u zadnjoj epizodi prije pauze(ubojica je bio domar, what??), nastavljaju sezonu sa totalnim resetom, archie postaje neki fbi dousnik sto je skroz bezveze, betty vise ne drzi epizode nego se orjentiraju na jugga koji izigrava najveceg clana serpentsa a ostali su unutra vec godinama, ravnatelj skole je totalni debil, prvo je kao protiv bandi i svega a onda im da grupu gdje se opet mogu okupljat zajedno kao banda. onda kaze nesmijete nosit jakne, ko nosi ce bit izbacen i svi to prihvate(osim jugga) a onda kaze da moraju nosit i uniforme skole i onog lika izbace jer to nije htio(iako je skinuo jaknu i obiljezja, what the fuck?). najbogatija zena u gradu je postala kurva i to za radnicku klasu i o tom nitko ne prica, u gradicu u kojem svatko svakog zna. sto je s cheryl i jodie? isli su na neku povezanost i sad nista, nema te veze odjednom vise bez ikakvog objasnjenja. jodie je zapravo sad potpuno nepotreban lik bez ikakve uloge, kao i onaj gay frend.

kazem nazalost oni nemaju pojma sto rade i kud ovo sve vodi. polly su ubacili u ovu epizodu cisto iz razloga sto je vjerojatno izbacuju iz serije, jer inace bi betty valjda rekla starcima haloo ova je u kultu idemo ju izbavit van.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...
Marko :D kaže...

Meni je i druga sezona ok. Na IMDb ima i visoke ocijene, od 8 pa na dalje. Prva je bila nekako više teen, a ova druga dosta manje.

 ma ok stoji, bilo je par jako dobrih epizoda, no zar ne vidis da se gube?

 

SPOILERS

prvo naprave storyline sa tim serijskim ubojicom i idu ajmo rec kopirat scream, no sve je ostalo na prijetnjama, ubojica na kraju nije ubio nikog bitnog a i zapravo nemoze jer ovo je serija gdje glavni likovi moraju ostat zivi. nakon sto su taj storyline zavrsili ocajno u zadnjoj epizodi prije pauze(ubojica je bio domar, what??), nastavljaju sezonu sa totalnim resetom, archie postaje neki fbi dousnik sto je skroz bezveze, betty vise ne drzi epizode nego se orjentiraju na jugga koji izigrava najveceg clana serpentsa a ostali su unutra vec godinama, ravnatelj skole je totalni debil, prvo je kao protiv bandi i svega a onda im da grupu gdje se opet mogu okupljat zajedno kao banda. onda kaze nesmijete nosit jakne, ko nosi ce bit izbacen i svi to prihvate(osim jugga) a onda kaze da moraju nosit i uniforme skole i onog lika izbace jer to nije htio(iako je skinuo jaknu i obiljezja, what the fuck?). najbogatija zena u gradu je postala kurva i to za radnicku klasu i o tom nitko ne prica, u gradicu u kojem svatko svakog zna. sto je s cheryl i jodie? isli su na neku povezanost i sad nista, nema te veze odjednom vise bez ikakvog objasnjenja. jodie je zapravo sad potpuno nepotreban lik bez ikakve uloge, kao i onaj gay frend.

kazem nazalost oni nemaju pojma sto rade i kud ovo sve vodi. polly su ubacili u ovu epizodu cisto iz razloga sto je vjerojatno izbacuju iz serije, jer inace bi betty valjda rekla starcima haloo ova je u kultu idemo ju izbavit van.

Pa normalno da neće ubit glavne likove jer bi onda serija bila gotova. Cilj je valjda da serija malo potraje, a ne da odmah bude gotova poslije 1. sezone. Pa sjeti se 13 Reasons Why, Hannah se ubila i što bi oni sad trebali radit u drugoj sezoni? 2. sezona će navodno odgovorit na cliff hangere i to je to.

 

Za Black Hooda se odmah moglo zaključiti da je on u stvari domar iz Riverdale High jer ga se u više navrata u pozadini moglo vidjeti kako prisluškuje razgovore Archia, Veronice i Betty. I kada su mu Archie i Veronica rekli pravo ime, lik je počeo trčati.

 

Dio s Archiem i FBI agentom je malo previše i to mi nema smisla, tu se slažem, ali nema veze. Iskreno, zanima me kako će se situacija dalje odvijati.

 

Nope, serija se sada vrti oko Southside Serpentsa kao grupe jer im je škola zatvorena i moraju ići u drugu. Ovo je nešto što se kad tad moralo dogoditi, ali sumnjam da će na tome opstati.

 

Kako ne kužiš ravnatelja? Ako će jedni nositi Serpents jakne, bit će podijele. Upravo zato su tu nove uniforme koje moraju nosit i to mi je nekako logično da su odlučili napravit. Weatherbee želi ujediniti školu, ne razdvojit je.

 

Ne razumijem, što bi trebalo biti s Cheryl i Josie? Prijateljstvo kao prijateljstvo, ne moraju ih nam nabijat na nos stalno da bi znali da su prijatelji.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ne kazem ja da su trebali ubit glavne likove, nego da je cijeli storyline oko tog nepotreban na taj nacin. no nema veze.

 

sto se ravnatelja tice, pogledaj opet epizodu i pozornije prati njega i njegove postupke. serpentsi dolaze i onaj vođa momcadi napise ono na pod i okrivi serpentse, tu je odma poludio i reko skidajte jakne, no uopce nije isao za rjesavanjem problema sukoba cijele skole protiv serpentsa. nakon tog serpentsi poslusaju i skidaju jakne i skrivaju obiljezja, no sto se desi ravnatelj smisli da je potrebno da serpentsi nose uniforme(koje inace nitko uopce ne nosi i nisu potrebne) i ko ih ne nosi izbacen je, i onda izbace jednog serpenta jer ne nosi tu skolsku uniformu, a cijela skola ih ne nosi.

 

josie i cheryl? ti nisi skuzio u zadnjim epizodama kako je cheryl cijelo vrijeme bila vezana za josie, cak je podmetala onom crncu sto je izaso s josie, radila spacke kako bi je imala za sebe. dali ju je htjela u romanticnom smislu ili samo kao frendicu to nisam sasvim siguran no bas su se ful bazirali na to, a sad u ovoj epizodi cak ni ne stoje na istoj strani sto se serpentsa tice.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

sto se ravnatelja tice, pogledaj opet epizodu i pozornije prati njega i njegove postupke. serpentsi dolaze i onaj vođa momcadi napise ono na pod i okrivi serpentse, tu je odma poludio i reko skidajte jakne, no uopce nije isao za rjesavanjem problema sukoba cijele skole protiv serpentsa. nakon tog serpentsi poslusaju i skidaju jakne i skrivaju obiljezja, no sto se desi ravnatelj smisli da je potrebno da serpentsi nose uniforme(koje inace nitko uopce ne nosi i nisu potrebne) i ko ih ne nosi izbacen je, i onda izbace jednog serpenta jer ne nosi tu skolsku uniformu, a cijela skola ih ne nosi.

 

josie i cheryl? ti nisi skuzio u zadnjim epizodama kako je cheryl cijelo vrijeme bila vezana za josie, cak je podmetala onom crncu sto je izaso s josie, radila spacke kako bi je imala za sebe. dali ju je htjela u romanticnom smislu ili samo kao frendicu to nisam sasvim siguran no bas su se ful bazirali na to, a sad u ovoj epizodi cak ni ne stoje na istoj strani sto se serpentsa tice.

Nije potvrđeno tko je točno nacrtao znak Serpentsa, tako da je znak mogao nacrtati bilo tko, Reggie i ekipa ili pak netko iz Southside Serpentsa (sjeti se kako im je izgledala stara škola). Što se uniformi tiče, vjerujem da uniforme nisu ideja ravnatelja Weatherbee-a već Veronice jer se dosta organizirala oko njihovog dolaska i rekla, citiram, "So, I propose a charitable donation, to help out the fashionably misguided." dok je razgovarala s roditeljima vezano za dolazak Serpentsa u Riverdale High. :)

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Drug Lords https://www.netflix.com/hr/title/80177803

 

Sastoji se od 3 epizode kako su hvatali najvece narco bossove

 

1. Pablo Escobar - Meddalin Cartel

2. Rodrigo Brothers - Cali Cartel

3. Frank Lucas

 

1 i 2 ste mogli viditi u seriji Narcos, a 3 u filmu American Gangster (Denzel Washingtom i Russel Crowe)

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

jel ima di  Dr.Housa da se gleda u hd verziji?

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 23:41 (Ceranac3).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ja gledam preko terrarium tv
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Imaš i dr house na Amazonu, prvih 6 mjeseci je 3 eura mjesečno, bagatela.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Može preporuka neke "mystery" serije? Može i ne mora biti horor.

Nešto dobro u stilu Supernaturala i AHS. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Alias Grace...Ako volis kriminalisticke i misteriozne serije.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Znam da je kriva tema ali ne znam gdje bih postavio pitanje.
Da li neko zna gdje bih mogao skinuti ovu seriju sve sezone?
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Breaking Bad, po treći puta. Trenutno na S03E02. I dalje vrh, niti sekunde dosadno.
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kbenzema kaže...
Breaking Bad, po treći puta. Trenutno na S03E02. I dalje vrh, niti sekunde dosadno.

 ja sam je lani pogledao 3. put, msm da je remek djelo, po meni naaaj serija ever.

 

Momentalno gledam El jardin de bronce, sjajna argentninska, triler , krimi...

 

Poceo Le revenants, francuska, misterij triler, djeluje sjajno za pocetak

10 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dv14 kaže...

Može preporuka neke "mystery" serije? Može i ne mora biti horor.

Nešto dobro u stilu Supernaturala i AHS. 

 ...ovo sam dugo cekao, s obzirom da sam citao knjigu koja je izvrsna - The Alienist. Inace ne gledam serije, ali ovu bome hocu.

dc hejter
15 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ove serije pratim:

Handmaids tale - ova mi je super serija. Jedva čekam 2. sezonu.

Vikings - hm, hmm... ne znam baš... Na momente mi je super a na momenta tako bezveze da bi je prestao gledat. Ne volim jeftine fore a ova serija ih je puna. Al opet ima nešto pa je nastavljam gledat.

Taboo - a ono. Može to i bolje. Nije da se veselim drugoj sezoni ako je uopće i bude.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao 1-2 epizode AHS 7. sezone. Ne znam, nije me se dojmila. Vjerojatno postaje bolje, ali Asylum mi se i dalje čini najbolja sezona.

 

Umjesto toga, počeo gledati Ash vs Evil Dead. Odlična serija možda malo previše krvava za moj ukus, ali definitivno se isplati pogledati, najviše zbog toga što se može i nasmijati.

Preporuka. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Tallahassee kaže...
dv14 kaže...

Može preporuka neke "mystery" serije? Može i ne mora biti horor.

Nešto dobro u stilu Supernaturala i AHS. 

 ...ovo sam dugo cekao, s obzirom da sam citao knjigu koja je izvrsna - The Alienist. Inace ne gledam serije, ali ovu bome hocu.

 Ovo sam i ja cekao,pogledao pilot  i maknuo je sa watchliste ,nemam je namjeru dalje gledati..Neznam kakva je knjiga ,ali serija je nista posebno,jos jedna u nizu takvih.Mozda ce tebi kao fanu knjige biti bolja..

7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

COUNTERPART (2018)

 

"A UN employee discovers the agency he works for is hiding a gateway to a parallel dimension."

 

 

Zasad je dostupna samo prva epizoda i serija definitivno ima potencijala.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Blackstorm kaže...

COUNTERPART (2018)

 

"A UN employee discovers the agency he works for is hiding a gateway to a parallel dimension."

 

 

Zasad je dostupna samo prva epizoda i serija definitivno ima potencijala.

J.K. Simmons

Prodano.

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Counterpart, ima samo 1 epizoda i ta je izasla prije mjesec dana, ima li vijesti kada ce poceti izbacivati druge?

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kresimir4 kaže...

Counterpart, ima samo 1 epizoda i ta je izasla prije mjesec dana, ima li vijesti kada ce poceti izbacivati druge?

 Ne znam dal je ovo 100% točno, ipak je Wikipedia.

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Na HBO go ima vec druga epizoda

 

EDIT: samo u najavi, ne moze se pokrenut

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 10:42 (jaZey).
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?
Win 10 Pro Gorstak edition = https://mega.nz/#!z8JUSZpK!WIpjKCDbQabWcZ5Sllqm882jLTHadGkJjoot7aw_T24
8 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
jaZey kaže...

Na HBO go ima vec druga epizoda

 

EDIT: samo u najavi, ne moze se pokrenut

 Nemozes vjerovat, nema ga na "netu"

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo gledati Fear the Walking Dead.Za sada zanimjlivo,nije loše.Vidjet ćemo kako će biti kasnije.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stribs kaže...

Počeo gledati Fear the Walking Dead.Za sada zanimjlivo,nije loše.Vidjet ćemo kako će biti kasnije.

 Bolje prestani odmah, dok nisi potrosio previse vremena :P

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice