Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.549
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
systemize kaže...

Pogledao La casa de papel na preporuku kolega sa foruma i mogu reci da je jedna od boljih serija.

 

Da li netko ima preporuku za zanimljivu seriju koja se moze cijeli dan gledati sa ljepsom polovinom?

 Gdje si pogledao zadnje dvije epizode? Nigdje ne mogu naći...

 

Našo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 22:58 (Switch).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
systemize kaže...

Pogledao La casa de papel na preporuku kolega sa foruma i mogu reci da je jedna od boljih serija.

 

Da li netko ima preporuku za zanimljivu seriju koja se moze cijeli dan gledati sa ljepsom polovinom?

 Ja sam drugu sezonu pregledao za dva dana, koliko je zanimljivo bilo mogli su malo smanjiti broj epizoda, da sve stane u jednu sezonu, ali i ovako je TOP.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

Pisao sam već o toj seriji nedavno, kad se pojavila. Dobro je počela i izgledala obećavajuće, ali se brzo razvodnila, gledanost joj je pala i ubili su je. Tako da je se ne isplati ni početi gledati - bolje je vrijeme uložiti u nešto drugo.

 ne želim te daviti niti suprotstavljati naša mišljenja ti ga meni, ja ga tebi......, nego, sinoć sam pogledao šest epizoda Salvation.

to je po mome mišljenju, toliko smeće, (vi koji hoćete lupati TD smirite se , ne znači da sam u pravu) i ?

Ššto, I pitali bi se ?!

Onaj crossing je zamišljen serijal s puno više potencijala, razvoja likova, raznih ubacivanja parametara životnih vrijednosti.

I, samo to.

to ti htjedoh napisati jer me je iznervirao prekid te serijice...

Idem na G.O

 

lp

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Castle Rock

 

Gubi na oštrini, trenutno mi je tek iznad prosjeka.

 

Better Call Saul

 

4. sezona, i dalje izvrsna serija, u stvari sve napetije.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
XXX kaže...

Castle Rock

 

Gubi na oštrini, trenutno mi je tek iznad prosjeka.

 

Better Call Saul

 

4. sezona, i dalje izvrsna serija, u stvari sve napetije.

 Znači nisam jedini...imam osjećaj da ovo što se ispričalo u šest epizoda, se moglo ispričati i u dvije...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...
XXX kaže...

Castle Rock

 

Gubi na oštrini, trenutno mi je tek iznad prosjeka.

 Znači nisam jedini...imam osjećaj da ovo što se ispričalo u šest epizoda, se moglo ispričati i u dvije...

Zar nisu sve Kingove serije takve? Potrebno je puno strpljenja za serije snimljene po njegovim djelima... Dok se samo sjetim The Standa... (više ga se baš i ne sjećam, samo se sjećam da je bilo kilometarskog razvlačenja)

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jedina ''njegova'' serija koju sam gledao je onaj Storm of the Century, ali to sam davno pratio još na novoj tv i ostala mi je u jako dobrom sjećanju.

Castle Rock mi sve više izaziva onaj osjećaj kad nakon 20 min počneš gledati na sat i razmišljati ''koliko još?''.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

Jedina ''njegova'' serija koju sam gledao je onaj Storm of the Century, ali to sam davno pratio još na novoj tv i ostala mi je u jako dobrom sjećanju.

Castle Rock mi sve više izaziva onaj osjećaj kad nakon 20 min počneš gledati na sat i razmišljati ''koliko još?''.

 Castle rock odustao u trećoj epizodi. Svaki novih 10 minuta se otvara nova misterija a stare se ili ne objasne ili se riješe na neki banalan način iako su epizodu prije bile najbitnija stvar u seriji. Več mi je puna kapa ovih serija na foru Lost-a. Cini mi se da je svaka druga serija takva sa hrpom nepotrebnih misterija i razvlačenjem sezone na xy epizoda a zapravo sve bitno stane u 2-3 epizode.

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Killing Eve - pravo iznenađenje, jedna od onih za koje nisi siguran dal je crna komedija ili nesto ozbiljno sve dok netko ne pogine 

 

Jodie Comer koja glumi glavnu negativku je odradila ulogu za zlatni globus. Treba znat tako detaljno dočarat pravog psihopata a ovdje smo uživali u svakoj njenoj sceni gdje doslovce nismo znali kaj će sad napravit. 

 

8/10

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
XXX kaže...

 

 

Better Call Saul

 

4. sezona, i dalje izvrsna serija, u stvari sve napetije.

 Odgledah meni odličnu velšku prvu sezonu dramu s elementima trilera Keeping Faith.

Ne znam ni sam kako sam ju propustio.

 

Što se tiče Better Call Saula kod njega mi se događa taj dramaturški break kao vamo kod Castle Rock.

U suštini ima 7-8 minuta nekakve zanimljive radnje po epizodi, ostatak je udri kučku po tučku, raaaaaazvalaaaačenjeee...zaspim.

 

Ne znam, teško mi ju je progutati nakon legendarne Breaking Bad gdje i kad se nije ništa događalo stalno se je nešto događalo ak razmete....

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 12:06 (Anđeo bez falinge).
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Isplati li se poceti gledati La casa de papel?

Barcelona - Mes que un club
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Apsolutno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Filadelfija nova sezona kreće 5.9.

7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Castle Rock, S01E07 - fenomenalna epizoda.

 

 

Preporučujem svima koji su odustali od serije da nastave i izdrže do ove sedme epizode koja je fantastična.

16 godina
moderator
online
Koju seriju trenutno pratite?

TBBT otkazan! Pardon, "završen". Jimu Parsonsu se više nije dalo glumiti Sheldona. Nadolazeća 12. sezona bit će posljednja.

 

Počela nova sezona Mr. Mercedesa. Prva mi je bila izvrsna, druga nije počela baš najbolje, ali vidjet ćemo kako će ići dalje. Nekako se bojim da će je upropastiti...

 

Nova serija Sharp Objects s Amy Adams u glavnoj ulozi. Malo teška za gledati jer je prilično spora i ispočetka teška za pratiti (bitne stvari se otkrivaju kroz epizode, a dok se ne otkriju, nije ti jasno tko/što/kada/gdje/kako/zašto). Samo za strpljive gledatelje. Zasad mi nije baš po volji, nije ono što sam očekivao, ali možda će se isplatiti. A možda i neće.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 2:12 (mbaksa).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Prati li tko Chicago Med?

 

https://www.imdb.com/title/tt4655480/

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Black Mirror S04 je baš interesantna. Prva epizoda je stvarno genijalna, i zbog nje ću morat pretrpit loš CGI pa počet gledat Babylon 5.

Mr.Robot S03 mi je i dalje nešto posebno.

Silicon Valley S05...prefakin zakon serija!

Fargo S03 mi nije bila nešto...

New Girl ipak nisam htio pogledati zadnju sezonu.

Shameless i TWD sam prestao gledat.

 

I dalje ubacim epizodu House-a. Sad i Sainfelda, koji ne gledam samo zbog toga što mi nedostaju 90te i pre-smartphone era, nego je stvarno vrhunski napisana serija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 9:20 (KIKI3ooo).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pogledao prvu epizodu Who is America. Vrhunski, ovaj Cohen je kralj
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao Preacher finale 3 sezone.Ovo je fakat jedna spaljena serija,i zbog tog je baš dobra.Gdje drugdje Satan može biti ubijen,i da Hitler preuzme njegovo mjesto ? 

 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

True Detective S03 teaser - 01.2019

 

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da li La Casa De Papel ima drugu sezonu? Nigdje ne mogu naci. Vidim na netu nesto kao samo do 4te epizode ima?

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Poceo i ja neki dan La Casa De Papel, odgledao dvije epizode i zadovoljan onim sto sam vidio. Veceras ide treca epizoda, nadam se samo zanimljivoj i napetoj radnji i originalnosti. 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel pogledao tko novu animiranu seriju Matta Groeninga: Disenchantment?

https://www.imdb.com/title/tt5363918/?ref_=nv_sr_1

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...

Da li La Casa De Papel ima drugu sezonu? Nigdje ne mogu naci. Vidim na netu nesto kao samo do 4te epizode ima?

 Imas dvije verzije 2 sezone, netflixova i španjolska, netflixova traje 45 min dok je spanjolska 60+ minuta, nakraju dodje na isto, osobno sam gledao NF WEB DL X265 HETeam iz piratskog zaljeva pa ti mogu preporuciti tu verziju

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo gledati Castle Rock, zasad mi se ok čini. Možda malo radnja previše razvodnjena. 

 

Nego, ima li još nešto u sličnom stilu? Nekakva horror ili misterija, slično Castle Rocku, Stranger Things? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dv14 kaže...

Počeo gledati Castle Rock, zasad mi se ok čini. Možda malo radnja previše razvodnjena. 

 

Nego, ima li još nešto u sličnom stilu? Nekakva horror ili misterija, slično Castle Rocku, Stranger Things? 

Dark je slična Stranger Things.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
jaZey kaže...
el.šef kaže...

Da li La Casa De Papel ima drugu sezonu? Nigdje ne mogu naci. Vidim na netu nesto kao samo do 4te epizode ima?

 Imas dvije verzije 2 sezone, netflixova i španjolska, netflixova traje 45 min dok je spanjolska 60+ minuta, nakraju dodje na isto, osobno sam gledao NF WEB DL X265 HETeam iz piratskog zaljeva pa ti mogu preporuciti tu verziju

 Da ali koliko epizoda ima? Na IMDBu nista ne pise, ispada kao da sezona nije izasla uopce.

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Netflix devet epizoda, španjolski torent šest epizoda

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ima i prva i druga sezona na torrent  trackerima...

Tražite pod Money Heist a ne la Casa de papel

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 9:05 (Anđeo bez falinge).
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tom Clancys Jack Ryan

Još nisam pogledao niti jednu seriju koja ima tako jak zadah po američkoj propagandi kako bi se opravdalo ubijanje u Siriji. Serija ne nosi ništa novo, a rađena je po sistemu klišej na klišej, pa red ultra bljutave patetike, pa red neizdržive dosade. Po traileru nisam očekivao ništa pretjerano dobro, ali ovo je ispod svake kritike, smaranje gledatelja na najjače. 

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice