Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.897.726
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

završila prva sezona Mayans MC (ko ne zna to je spin off Sons of anarchy).

 

nisam neki prezadovoljan, sve što mi je smetalo do 5. epizode nastavilo je i dalje. radnja se previše bazira na kartelima i pobunjenicima, baš gledamo puno stvari iz njihove perspektive, a meni osobno to nije nimalo zanimljivo. pogotovo pobunjenici gdje su svi likovi preiritantni

sve neke odlike moto kluba koje su imali original SOA ovdje ne postoje. nekakvo prijateljstvo, bratstvo, međusobna povezanost, osobno žrtvovanje za dobrobit kluba, ovdje je to neprimjetno i potpuno nevažno, izdaja je glavna tema. pogotovo nakon poteza koji je povukao Alvarez u zadnjoj epizodi, prejadno i po meni uopće nema smisla. 

 

ono što mi je dobro su glavni likovi, al to brzo padne u drugi plan

 

 

moja ocjena prve sezone 5/10

 

najgore je to što me ništa ne vuče da gledam dalje. kad izađe vijest da izlazi nova sezona meni će biti totalno svejedno. e kad se sjetim vremena kad sam gledao serije i jedva čekao da nastavi dalje i kad sam u vikendu znao pogledati cijelu sezonu i više, kad te serija vuče da nastaviš, pa onda kažeš sam sebi aj još jednu epizodu. to dugo stvarno nisam doživio

ne ulazim sada u to da li je serija dobra ili ne, meni je prosjecna

 

medutim, ne mozemo ocekivati da bude sve ovo sto si naveo u SoA, preslikano i tu, jer onda imas isti vrag samo sa latinosima.

 

nekako mi se cini da je 1. sezona vise kao uvodna, da se upoznaju glavne strane price, i da vidimo kako je EZ tu dosao i kako ce od prospecta postat punopravni clan, i onda ocekujem da se u 2. sezoni krenuti rokanje

 

ako do toga ne dode i ostane ovako mlako, onda da mogu se sloziti da je totalni flop

 

ali sam siguran da nikada nece biti ni blizu SoA nivou, to je jednostavno tako

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je Mayans odlična.

 

Još imam za pogledat zadnje dvije epizode.

 

Onaj lik što glumi Coco-a je briljantan. Spoiler* Imao je govor kad je roknuo staru za anale.

 

8/10

 

Sutter je kralj.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 13:14 (DarthMarkus).
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Sinner S2.Danas dosla na netflix.Prva epizoda nije losa.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

prema preporuci nekoliko kolega forumaša ovdje, počeo sam gledati The Wire.

 

pogledao sam sada za vikend 5 epizoda, moram priznati da sam baš uživao. ne mogu vjerovati da mi je baš sve što se događa zanimljivo, inače redovito u serijama vidimo praznog hoda, ovdje je baš sve zanimljivo. ne znam kako će nastaviti ali sam dosad stvarno zadovoljan.

a prikaz tih četvrti, crnci po tim getima, imaš dojam kao da si stvarno tamo. i korumpiranost unutar policijskog aparata i pravosudnog sustava, i taj jedan krug događanja, baš ti postane očito vrlo brzo nakon 2 epizode da su problemi kojim se serija bavi neriješivi i da će to trajati dok god je ljudi. također prikaz priče od samog vrha (sudaca i načelnika) pa svake stepenice hijerarhije sve do dolje, do maloljetnih crnaca po tim getima za koje je toliko očito da im nema spasa i da u biti nemaju izbora, tjera to sve na razmišljanje u svakom slučaju. vrh scena dosada mi je kad su ona 3 glupava drota došla kod onih zgrada u sred noći i kada su krenile na njih boce i koješta, ma naježio sam se tada. 

 

odlično odlično dosada, tokom vikenda sam igrao rdr2 i gledao the wire, u svakom slučaju jako puno govori o kvaliteti serije što me uspjela na 5 sati udaljiti od rdr2 :))

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam pogledao sad cijelu sezonu who is america i moram priznat da sam odusevljen. Baron cohen nije otkrio nista novo ali sam nacin na koji nam je ovo prikazao je genijalan. U nekim situacijama ide do ekstrema koji se mnogima nisu svidjeli ali meni su te scene bile i najbolje. Nekad je znao pretjerat, sto su mu i gosti skuzili pa ga odjebali. Nasmijao sam se stvarno na nekim scenama kako se dugo nisam. Zanimljivo je do kud su ljudi spremni otici, njihove reakcije nekad su cak malo i zastrasujuce. Necu previse spoilat samo cu rec da u jednoj sceni covjeku se predstavlja kao kuhar te mu daje svoja jela na kusanje, pred kraj mu govori da mu daje ljudsko meso jer je to specijalitet te tip to jede i onda u kameru zahvaljuje obitelji sto su mu pruzili uzitak da jede meso njihovog clana. 

Sezona ima 7 epizoda i svaka je po 20 i kusur minuta. Preporuka svima. 

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

jel to spin-off org serije?

What could possibly go wrong?
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ni vrit ni mimo.

Ak sam dobro skužio trebali su radit normalnu 4. sezonu ,onda su u nekom trenutku odlučili napravit "reset",sa Wikipedije

 

On July 18, 2018, the directors announced that the fourth season would instead "reset" as a new Netflix original series, titled Narcos: Mexico. The new series, set to be released on November 16, 2018[7] will be set in Mexico in the 1980s

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ljudi treba mi prijedlog par serija malo za "odmorit" mozak :D

Pogledao sam pun k serija, obožavam kriminalističke serije, ali sve ovisi od situacije, svašta se znalo pogledat..

Ne bi sad nešto preozbiljno i presporo, krenuo sam sa Boardwalk Empire al ne ide, ne opušta me dok gledam, iako je brutalna serija ..

Nešto bi sa kul glavnim likom, može to biti na razne načine, tipa lik Housea, tip Mentalista ili tip Raya Donovana, Harveya Spectera :D dakle onako ne pretjerano "ozbiljna" priča, ali da te vuče da dalje gledaš i po mogućnosti da ima tako neki moćan lik :D

 

EDIT: I da je gotova, tako da je uzmem pogledam i to je to :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 23:15 (Pezer).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ako nisi gledao vec - Dexter definitivno.Bas ia razmisljam to ponovno pogledat koliko je dobro.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Hahha, to mi je zadnje što sam pogledao, taman prije ljeta :D i onda sezona i evo nisam nista gledao 4 mjeseca i taman mi treba opet nesto takvo, al bojim se da sam pogledao sve tako sto bi mene zanimalo hahha

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...

 

Ako još nisi, pogledaj Californication. Zadnje 3 sezone su nešto slabije.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao..

 

Dexter,Californication, Ray Donovan, House MD, Suits, White Collar, Person of Interest, Breaking Bad, Sopranos, The Wire, OZ, True Detective, House of Cards, Mentalist, The Shield, The Killing, Justified, Poirot..
Evo pokušao sam se sjetit ovih koje sam pogledao(bez humoristicnih)..

I dok sam ih se pokusao sjetit i trazio evo naletio sam na seriju Luther, jel ona spada u ovo sto sam opisao, nju sam imao čak na nekom popisu želja, ne znam kako sam promašio hahah

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...

Pogledao..

 

Dexter,Californication, Ray Donovan, House MD, Suits, White Collar, Person of Interest, Breaking Bad, Sopranos, The Wire, OZ, True Detective, House of Cards, Mentalist, The Shield, The Killing, Justified, Poirot..
Evo pokušao sam se sjetit ovih koje sam pogledao(bez humoristicnih)..

I dok sam ih se pokusao sjetit i trazio evo naletio sam na seriju Luther, jel ona spada u ovo sto sam opisao, nju sam imao čak na nekom popisu želja, ne znam kako sam promašio hahah

Fargo

Ozark

La casa de papel

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ou jea 

 

Ne znam, nekak mi je Michael Pena kao glumac dosta neozbiljan, plus tečni engleski bez puta madre naglaska. Bar za sad, u tih 5 minuta prve epizode. 

 

Nije da se nebu pogledalo 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ma sve je to relativno novo sa malo epizoda, tražim nešto sa dosta sezona i epizoda i da je gotovo ili ako vec nema previse sezona da je bar gotovo, da odgledam i kraj :D Vec imam pun k serija koje cekam nastavke ahah

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...

Ma sve je to relativno novo sa malo epizoda, tražim nešto sa dosta sezona i epizoda i da je gotovo ili ako vec nema previse sezona da je bar gotovo, da odgledam i kraj :D Vec imam pun k serija koje cekam nastavke ahah

 Sve preporuke za Fargo, svaka sezona ima posebnu priču sa drugim likovima tako da nema veze da li će biti više sezona ili ne.

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pezer kaže...

Ljudi treba mi prijedlog par serija malo za "odmorit" mozak :D

 Preacher

 

Meni jedna od najboljih serija ikada... doslovno moraš gledat vuče te...

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Nesto s cool glavnim likom....

Pokusaj sa.Constantine. Cak i ako nisi fan takvih serija.

A za uber cool.glavni lik, samo je jedan Ash vs evil dead.
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ursusc355 kaže...
Pezer kaže...

Ljudi treba mi prijedlog par serija malo za "odmorit" mozak :D

 Preacher

 

Meni jedna od najboljih serija ikada... doslovno moraš gledat vuče te...

 Druga sezona je meh.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
11 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
DarthMarkus kaže...
ursusc355 kaže...
Pezer kaže...

Ljudi treba mi prijedlog par serija malo za "odmorit" mozak :D

 Preacher

 

Meni jedna od najboljih serija ikada... doslovno moraš gledat vuče te...

 Druga sezona je meh.

 Hvala na informaciji...  meni su  sve tri sezone genijalne

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Ou jea 

 

Ne znam, nekak mi je Michael Pena kao glumac dosta neozbiljan, plus tečni engleski bez puta madre naglaska. Bar za sad, u tih 5 minuta prve epizode. 

 

Nije da se nebu pogledalo 

 

to je nastavak narcosa jel? na kraju zadnje epizode 3. sezone Pedro Pascal i Edward James Olmos pričaju o situaciji u Meksiku i aludira se da serija nastavlja u Meksiku, nagađam da je onda to to?

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja ovog michaela penu ne mogu shvatit ozbiljno nakon ant mana...

What could possibly go wrong?
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dobra preporuka za Better Things! Žena prezadovoljna, meni je isto dobra. 

 

Mogu reć da je Pamela Adlon napravila dobru stvar. Odlična je, i kao glumica i kao producent. I seksipilna totalno. 

 

...moram spomenit i malu slatkicu Mikey Madison. Neobična...

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...
gocc01 kaže...

Ou jea 

 

Ne znam, nekak mi je Michael Pena kao glumac dosta neozbiljan, plus tečni engleski bez puta madre naglaska. Bar za sad, u tih 5 minuta prve epizode. 

 

Nije da se nebu pogledalo 

 

to je nastavak narcosa jel? na kraju zadnje epizode 3. sezone Pedro Pascal i Edward James Olmos pričaju o situaciji u Meksiku i aludira se da serija nastavlja u Meksiku, nagađam da je onda to to?

Nije ,nekakav polu spin off ti je serije ,događa se paralelno sa 1. sezonom tj. dok je Pablo u Kolumbiji,ima nekakvih dodirnih točaka al je priča za sebe.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 16:23 (evang).
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Neznam dali je bila Origin

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

narcos je bila fino produkcijski uređena serija a ove tzv nove su smeće..

copy/paste...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Narcos: Mexico - zaspao na prve tri epizode :)
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
El Chapo, ok serija, čak i zadnja sezona.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Origin dobar

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice