Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.076
|
čitano: 2.889.729
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam na trećoj sezoni The Officea i serija mi je ok za sada. Vidim da se na internetu dosta uspoređuje s Parks and Rec, ali iskreno, Parks and Rec mi je za sada bolji od The Officea. 

16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Ja sam na trećoj sezoni The Officea i serija mi je ok za sada. Vidim da se na internetu dosta uspoređuje s Parks and Rec, ali iskreno, Parks and Rec mi je za sada bolji od The Officea. 

Parks je inicijalno bio zamišljen kao spinoff The Officea. Nema ih baš nekog razloga direktno uspoređivati. Ja ih doživljavam kao komplementarne serije. Svaka je dobra na svoju stranu. The Office ima više dramskih elemenata, i izgrađen je, uz Michaela, oko romantične priče Jima i Pam (zapravo bih rekao da su Jim i Pam centralni likovi, a Michael dežurni komedijaš). Parks je vedriji, topliji, glupaviji, s vidljivo prenaglašenim likovima i radnjama. Office volim zbog drame i surovijeg humora, Parks zbog topline, dobrodušnosti. U biti, već i otvorne špice govore kakav je karakter serija. Glazba na otvornoj špici Parksa je baš tako nekako topla, umiljata... Imaš osjećaj da će krenuti neki "uradi sam" šou.  BTW Leslie Knope i Ron Fuc*ing Swanson imaju svoj "uradi-sam" show Making It!

 

Sve sezone Officea do one s Michaelovim odlaskom mislim da sam pogledao najmanje tri puta, a Parks - pogledao sam nekoliko prvih sezona više puta, ostale samo jednom, zadnju još nisam - zaboravio sam na nju  krenuo sam gledati, ali nije mi se prva epizoda dopala zbog velikih promjena pa je stavio na čekanje i tamo ostala - koliko - već par godina?

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
maxy0 kaže...

Zavrsio The Leftovers... Stvarno odlicna serija, uzivao sam gledajuci ju, drukcija nekako od ostalih, svakako preporuka.

 

 

 Može samo jedna informacija, od tebe ili bilo koga tko je pogledao seriju do kraja - molim odgovor DA ili NE, da ne spojlam sam sebi seriju. Sazna li se do kraja serije što se dogodi sa nestalima?

 Da

http://trakt.tv/user/MjezZza
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ok, odlično, već sam se prepao da je taj SF element tu samo da pogura priču. Pogledao do sada 7 epizoda, serija je dosta mračna i lagano se gradi ta misterija oko nestanka. Bilo me samo strah da im to ne služi isključivo kao premisa serije koju neće uopće objasniti. Nastavljam s gledanjem.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Uspjeh ... napominjem da inace nisam fan domacih serija/ filmova, ali ovo je poprilicno dobro. Super gluma, zanimljiva prica, djeluje sasvim realisticno i uopce ne sumnjam da se vecina toga zbilja tako i događa u divnoj nam drzavi. Blanka (tj glumica Tara Thaller) je uf :D . Dakle sve u svemu vrlo pozitivno, ali nije niti savrseno. Tocnije, ima suspension of disbelief momenata, nelogicnosti, nezavrsenih story threadova (jedan vrlo bitan lik jednostavno nestane na pola serije i vise se uopce ne pojavi do kraja, a dotad je bio pokretac i upleten u sve) i tako. 

 

I ne znam dal sam vec spomenuo al od novih serija mi je You bio odlican, vjerojatno jer dosta podsjeca na Dextera i volim opcenito takve likove.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ilyaz97 kaže...
Zavrsio treci sezonu Community-a. Serija je cudo. Pogotovo S03E04. 9/10.

 kvaliteta ce sada poceti opadati kako glumci (jedan po jedan) odlaze

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jučer emitirane prve dvije epizode nove sezone Pravog detektiva i serija zasad izgleda odlično...osjeti se onaj mrak iz prve sezone, priča te tjera da hoćeš još čim epizoda završi, a to je ono najvažnije... likovi također dobri, iako su McConaughey i Harrelson nenadhebivi u ulozi detektivskog dua.

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni ona serija Uspjeh ama baš ništa nevalja... psuju ono bez mjere, znam sad će te reć pa i u stranim serijama se još gore psuje točno al ovdje mi je to baš žalosno, loše i smiješno izgledalo a ni radnja sama nije mi sjela odustao nakon 3.epizode.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ekipa jel mi može netko tko zna malo pomoći oko HBO GO programa, dakle ja kod kuće imam maxtv i hbo programe, je li mi u tome uključen u cijenu i HBO GO? koliko sam shvatio HBO GO je kao netflix, ja bi dakle mogao na nekom drugom TVu koji je spojen na net gledat HBO?

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

ekipa jel mi može netko tko zna malo pomoći oko HBO GO programa, dakle ja kod kuće imam maxtv i hbo programe, je li mi u tome uključen u cijenu i HBO GO? koliko sam shvatio HBO GO je kao netflix, ja bi dakle mogao na nekom drugom TVu koji je spojen na net gledat HBO?

 HBO je televizijski program, HBO GO je usluga "na zahtjev".

 

HBO televizijski program, gledas ono sto oni emitiraju, HBO GO gledas sta ti hoces i kad hoces, i posebno placat pretplatu od 39kn za HBO GO

 

mislim da ti HBO GO nije ukljucen u TV paket, cini mi se da se ta usluga nudi samo uz mobilnu pretplatu, ali  provjeri sa operaterom

 

HBO GO moze gledati na bilo kojem uredaju koji je spojen na internet kao sto su TV, konzole, mobiteli, racunala itd, ako imaju HBO GO aplikaciju ili internet preglednik, i za sada po mome iskustvu mozes koristiti 8 uredaja, nisam probao vise 

 

 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...

Pogledao Uspjeh ... napominjem da inace nisam fan domacih serija/ filmova, ali ovo je poprilicno dobro. Super gluma, zanimljiva prica, djeluje sasvim realisticno i uopce ne sumnjam da se vecina toga zbilja tako i događa u divnoj nam drzavi. Blanka (tj glumica Tara Thaller) je uf :D . Dakle sve u svemu vrlo pozitivno, ali nije niti savrseno. Tocnije, ima suspension of disbelief momenata, nelogicnosti, nezavrsenih story threadova (jedan vrlo bitan lik jednostavno nestane na pola serije i vise se uopce ne pojavi do kraja, a dotad je bio pokretac i upleten u sve) i tako. 

 

I ne znam dal sam vec spomenuo al od novih serija mi je You bio odlican, vjerojatno jer dosta podsjeca na Dextera i volim opcenito takve likove.

 

Slažem se. Ni ja ne gledam niti volim domaće filmove i serije ali ovo je 100 stepenica iznad svega ostalog domaćeg.

I točno je, ima mana koje si spomenuo ali nekako se pređe preko toga jer je sve tako dobro upakirano da mi je bio gušt gledati svaku epizodu.

Mene stilom i atmosferom nekako najviše podsjeća na true detective i na romane nordijskih autora... Sad smo se prebacili na true detective 3. sezonu i ... Uspjeh nije nimalo lošiji. Nisam ni sanjao da ću to ikad reći za neku domaću seriju.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

Sve sezone Officea do one s Michaelovim odlaskom mislim da sam pogledao najmanje tri puta, a Parks - pogledao sam nekoliko prvih sezona više puta, ostale samo jednom, zadnju još nisam - zaboravio sam na nju  krenuo sam gledati, ali nije mi se prva epizoda dopala zbog velikih promjena pa je stavio na čekanje i tamo ostala - koliko - već par godina?

 Pa daj pogledaj čovječe :D Parks ima tak divno finale, baš ti toplo oko srca ostane <3

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sahsiyet (Osobnost)

Fenomenalna turska serija o sudskom zapisničaru kojem dijagnosticiraju Alzheimera i on odluči ubijati kriminalce jer kad bude Alzheimer uznapredovao ionako će sve zaboraviti pa ga savjest neće gristi. 9/10 od mene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 10:59 (TiMi79).
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počela 3 sezona ( Marvels The Punisher)

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Luuka kaže...
mbaksa kaže...

Sve sezone Officea do one s Michaelovim odlaskom mislim da sam pogledao najmanje tri puta, a Parks - pogledao sam nekoliko prvih sezona više puta, ostale samo jednom, zadnju još nisam - zaboravio sam na nju  krenuo sam gledati, ali nije mi se prva epizoda dopala zbog velikih promjena pa je stavio na čekanje i tamo ostala - koliko - već par godina?

 Pa daj pogledaj čovječe :D Parks ima tak divno finale, baš ti toplo oko srca ostane <3

Apsolutno se slažem! 😃

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...

Počela 3 sezona ( Marvels The Punisher)

 
Mislis 2. sezona? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Da

 

 

Edit ispricavam se bilo je kasno

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 13:31 (mrkac666).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledana 2 sezona Bad Blood. Potencijalno dobra sezona uništena očajnom glumom. Glavni lik još kako tako. Ostali su baš loši. 1 sezona je bila puno bolja. Pogledan i ABC Murders. Meni je Malkovich u ulozi Poirota baš dobro sjeo. Mislim da je dobro prenesena atmosfera iz knjige. U svakom slučaju,moja preporuka.Gledam i The Nightflyers. Malo mi je preparanoićna.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 19:14 (stipest).
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...

Pogledao Uspjeh ... napominjem da inace nisam fan domacih serija/ filmova, ali ovo je poprilicno dobro. Super gluma, zanimljiva prica, djeluje sasvim realisticno i uopce ne sumnjam da se vecina toga zbilja tako i događa u divnoj nam drzavi. Blanka (tj glumica Tara Thaller) je uf :D . Dakle sve u svemu vrlo pozitivno, ali nije niti savrseno. Tocnije, ima suspension of disbelief momenata, nelogicnosti, nezavrsenih story threadova (jedan vrlo bitan lik jednostavno nestane na pola serije i vise se uopce ne pojavi do kraja, a dotad je bio pokretac i upleten u sve) i tako. 

 

I ne znam dal sam vec spomenuo al od novih serija mi je You bio odlican, vjerojatno jer dosta podsjeca na Dextera i volim opcenito takve likove.

 ja isto pogledao i super mi je serija, nisam ocekivao ovako dobro nesto od nasih. tara thaller je takav bonbon uhh. najveca zamjerka mi je bas ovo sto si rekao za tog bitnog lika, ne pojavljuje se od polovice a bas sam ocekivao dosta toga od njega, sve sam cekao sad ce on nastupit sad ce i na kraju nista. ostavili su prostora za drugu sezonu, zavrsili su glavni dio price, ali su dosta stvari ostavili da se moze i nastavit, ja se iskreno nadam da ce snimit i drugu sez i da kvalitetom bude barem u rangu prve.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

HBO je počeo da emituje treću sezonu True Detective. Upravo sam pogledao prvu epizodu. Sezona/radnja obećava.....

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

dosla je i druga sezona punishera. pogledao prvu epizodu, dosta dobro, lijep uvod u pricu.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Ja sam na trećoj sezoni The Officea i serija mi je ok za sada. Vidim da se na internetu dosta uspoređuje s Parks and Rec, ali iskreno, Parks and Rec mi je za sada bolji od The Officea. 

 Meni obrnuto.

 

Office (oriđiđi britanska verzija) > Office > P and R

 

Možda nam je to zato što nam prirasto prvi mocumentary kojeg pogledamo.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ja gledam američki The Office, pa nakon toga planiram britansku verziju. 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ti sve obrnuto.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Zato što kad sam čuo za The Office nisam znao da postoji britanska verzija. Mislio sam da je The Office samo američka serija. Tek sam kasnije, nakon što sam počeo gledati, skužio da je britanska verzija original. 

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Ja gledam američki The Office, pa nakon toga planiram britansku verziju. 

 I ja sam tako i onda mi je britanska bila bezveze 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

To je ono kada jednom pogledaš seriju, pa se navikneš na glumce. Onda druga verzija iste serije ništa ne valja. 

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Izisao st discovery s2... jedva cekam da je ukinu jer je ovo sramota zacijeli star trek serijal.

16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

To je ono kada jednom pogledaš seriju, pa se navikneš na glumce. Onda druga verzija iste serije ništa ne valja. 

To fakat može biti jedan razlog.

 

No kod ovih serija razlog može biti i drugi - britanska verzija Offica je hladna, deprimirajuća, neugodna, ozbiljnija, a američka je relativno vedra, topla, dobrodušna (ne kao Parks, ali miljama daleko od mizantropskog britanskog Officea). Ne znam kak je stvar kod vas, no kod mene atmosfera serije utječe na to kako se ja osjećam, a kako mi nije želja osjećati se deprimirano, onda je jasno da mi britanska verzija Officea ne paše. Gledao sam je ono kad je izašla, kad je bila na našoj televiziji, a to je bilo davno. Bila mi je dobra. U međuvremenu sam totalno zaboravio na nju, a američku verziju počeo sam gledati kad je bila u negdje 6.-7. sezoni, dopala mi se, pa sam je počeo gledati ispočetka i postao ljubitelj. Onda sam išao pogledati britansku, da vidim kako je sve to počelo i ostao razočaran. Britanska je više za one koji vole jad i čemer.  Ja to ne volim. Mada sam pretrpio radi Peep Showa, koji mi je bolji od britanskog Officea. 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Britanska verzija je za one željne malo rafiniranijeg humora. Ricky Gervais u isto vrijeme je ljigav i mega duhovit. Uostalom on je i kreator skupa sa Danielsom i Merchantom. 

 

"Extras" su mi extra isto.

 

US and A verzija je za mase. Naravno uživao sam i više puta pogledao obje. Krasinskog ne mogu vidjeti u ni jednoj drugoj ulozi nego kao Jima.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 23:11 (DarthMarkus).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice