Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.058
|
čitano: 2.884.575
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Kaj je ovaj HBO napravio sa Chernobylom to nije istina. Nisam prije početka niti razmišljao da ću nakon svake epizode ostat u mraku gledat kroz televizor, u prazno i mislit si jebote pa to se dogodilo. To je jebena nuklearka eksplodirala a nitko nema pojma da se to dogodilo i da će bit sve gore.

 

Očekivao sam neko prosječno docu/history drama sranje ali kako sam se prevario. 

 

Nek su se oni iskupili za osmu sezonu GoT. 10/10. 

 

 

 Slažem se, super je serija, al ju ne treba shvaćati kao dokumentarac, ipak u seriji malo pretjeruju i dramatiziraju, inače nebi baš bilo toliko zanimljivo za gledati.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Koju preporucate? 

16 Sons of Anarchy
8 Spartacus
11 Rome
0 Orphan Black
PSN: Chov1ch
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

 Bosch http://bit.ly/2HuAzST

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

 Prvo Rome. Ima smo dvije sezone, ali to je brutalno kvalitetna serija 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nova TV počela emitirati seriju The Good Doctor, i kako kažu, potukli su konkurenciju.

 

"Prve tri epizode ostvarile su 33,4 posto udjela u gledanosti, a serija je sva tri dana emitiranja bila najgledaniji sadržaj u svome slotu i to u prosjeku 89 posto gledanija od prvog sljedećeg konkurenta. Najgledaniju epizodu, emitiranu u srijedu, pratilo je u prosjeku više od 365 tisuća gledatelja, odnosno epizoda je ostvarila 33 posto udjela u gledanosti. "

 

"Osim što je 'Good doctor' osvojio hrvatsku publiku, uspjeh serije potvrdili su i podaci gledanosti američkog tržišta. Već nakon prikazivanja prve tri epizode postala je ABC-ova najgledanija nova serija u posljednjih 14 godina te najgledanija američka serija koja je ujedno nadmašila gledanost Teorije velikog praska."

 

https://novatv.dnevnik.hr/serije/good-doctor/clanak/zanimljivosti/good-doctor-osvojio-gledatelje-nove-tv-i-potukao-konkurenciju---561090.html

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

 Osobno Spartacus

Luđačka makljaža

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

 Osobno Spartacus

Luđačka makljaža

 Isto, tata mata klanja, seksa i psovki. Meni jako dobra serija bila. 

Prequel mi je isto super bio. 

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 

Beverly Hills se vraca Misljenja ?

Mene sve ovo na prvu uzasno nasmijava i morati cu barem prvu epizodu odgledati.

 

16 godina
moderator
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

 

Beverly Hills se vraca Misljenja ?

Mene sve ovo na prvu uzasno nasmijava i morati cu barem prvu epizodu odgledati.

Dečki su dobro ostarili, cure ne. Kelly uopće ne izgleda ko Kelly (jel to uopće ista glumica!?), Andrea izgleda ko bakica, Donna ko izoperirana cat-lady, a Brenda ko nečija mama s tugom u očima. Kak će to sad funkcionirati, koja će biti poanta serije? Tko će sliniti za tim gospođama koje polako ulaze u menopauzu? Publiku će serija možda privući ako će ovaj muški trojac loviti mlade zgodne cure... A gospođe će ih zbog toga posramljivati...

 

I to su se sad sjetili, svega par mjeseci nakon što je Dylan otišao u vječna lovišta, još se nije ni ohladio...

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Jennie garth je uništena plastikom
NEmoš vjerovati kakav komad je bila u originalnom 90 210

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Doom Patrol - malo spaljenija superherojska serija i baš zbog tog je osvježenje u "moru" superherojskih serija. 8/10

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Chernobyl - odgledao prvu epizodu i mogu reci da dugo vremena nisam gledao nista bolje... Sami vrh, odusevljen sam. Kako je sve prikazano epski, nisam sad neki emotivan lik, ali par puta sam se najezio u toku epizode. Karakterizacija likova i drustva odlicna i realna. I defitnitivno me zaintrigirala tema Chernobyla jos vise, tako da cu se sad dati i u neko istrazivanje i jos dublje edukovanje povodom ove teme.

 

 

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

kako je moguce da na glasanju premocno pobijedi sons of anarchy ispred rome i spartacus?? ovi koji su glasali za SOA nisu gledali dvije spomenute??

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
razor1988 kaže...
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

kako je moguce da na glasanju premocno pobijedi sons of anarchy ispred rome i spartacus?? ovi koji su glasali za SOA nisu gledali dvije spomenute??

 O ukusima se ne raspravlja. Eto, ja nisam glasao, ali bi takodjer dao glas za SOA.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
razor1988 kaže...
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

kako je moguce da na glasanju premocno pobijedi sons of anarchy ispred rome i spartacus?? ovi koji su glasali za SOA nisu gledali dvije spomenute??

 

SoA je dramska serija sa duboko razradenim likovima, njihovim medusobnim odnosima, intrigama, dijalozima, scenarij koji je jedan od boljih opcenito, puna iznenadenja i preokreta, ima akciju ima krvi ima seksa

 

Spartacus nema nista slicno osim, scenografije, dinamike, akcije, krvi i seksa

 

Rome nisam gledao, ali ako je slican spartacusu, onda mi je jasno zasto je SoA nadmocno pobijedila

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

zasto ne Shield (https://www.imdb.com/title/tt0286486/)?  kreatori  SoA.e. samo sto je Shield iz sezone u sezonu sve bolja (kao Breaking bad), a kraj je fenomenalan!! (osobno najbolji kraj neke serije sto sam gledo)  

 a glavni lik je anti-hero ko Walter White

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 3:15 (serlok).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Timo kaže...
razor1988 kaže...
Encyanix kaže...

Koju preporucate? 

kako je moguce da na glasanju premocno pobijedi sons of anarchy ispred rome i spartacus?? ovi koji su glasali za SOA nisu gledali dvije spomenute??

 

SoA je dramska serija sa duboko razradenim likovima, njihovim medusobnim odnosima, intrigama, dijalozima, scenarij koji je jedan od boljih opcenito, puna iznenadenja i preokreta, ima akciju ima krvi ima seksa

 

Spartacus nema nista slicno osim, scenografije, dinamike, akcije, krvi i seksa

 

Rome nisam gledao, ali ako je slican spartacusu, onda mi je jasno zasto je SoA nadmocno pobijedila

 

Rome ni u jednom pogledu nema nikakve sličnosti sa Spartacusom. Jedino vremensko razdoblje 

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kad se vec spominje, moja preporuka za Rome.

Serija prati neke od prelomnih trenutaka rimskog carstva, iz perspektive dva obicna "prasinara" (legionara).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mcf kaže...
Kad se vec spominje, moja preporuka za Rome.

Serija prati neke od prelomnih trenutaka rimskog carstva, iz perspektive dva obicna "prasinara" (legionara).

 Zapravo Rimske republike, carstvo će tek postati na kraju serije  Ali Rome je stvarno brutalna serija. Šteta što nema više sezona, ali je jednostavno bila preskupa i neisplativa u ono vrijeme. Danas bi vjerojatno bilo drugačije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 8:39 (Paolo Maldini).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

rip cc

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kvaka 22

 

dvije epozode trenutno, cudna serija, vidjet cemo kako ce se razvijati, za sada mi je onako cudna na prvu, nisam siguran koja je fabula uopce jos, komicna u nekim trenucima, neozbiljna i sasava

 

ne mogu reci da je neki masterpice, nakon samo 2 epizode, ima potencijala tako da pratim dalje pa javim

 

Warrior

 

nastala po pisanjima Bruce Leea, smjestena na "divlji zapad"

 

ok je za sada, dosta je miks staromodnog i modernog nacina snimanja i naracije, kung fu borbe, politicke intrige, rasnih nepravdi i predrasuda, kineske bande i njihova borba za prevlast, te nekakava prica o antijunaku koji se nasao usred svega, a dosao je zbog sasvim drugog razoga u Ameriku

www.youtube.com/TerabitTV
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mitohondri kaže...

Kvaka 22

 

dvije epozode trenutno, cudna serija, vidjet cemo kako ce se razvijati, za sada mi je onako cudna na prvu, nisam siguran koja je fabula uopce jos, komicna u nekim trenucima, neozbiljna i sasava

 

ne mogu reci da je neki masterpice, nakon samo 2 epizode, ima potencijala tako da pratim dalje pa javim

 

 

 Pa cijela sezona je izasla, gdje gledas?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
jaZey kaže...
Mitohondri kaže...

Kvaka 22

 

dvije epozode trenutno, cudna serija, vidjet cemo kako ce se razvijati, za sada mi je onako cudna na prvu, nisam siguran koja je fabula uopce jos, komicna u nekim trenucima, neozbiljna i sasava

 

ne mogu reci da je neki masterpice, nakon samo 2 epizode, ima potencijala tako da pratim dalje pa javim

 

 

 Pa cijela sezona je izasla, gdje gledas?

 HBO GO, nisam znao da je cijela vani, my bad 

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Chernobyl 3. epizoda

Ovo je bilo fakat jezivo gledati, ne sjećam se kad mi je zadnji put neka serija ili film ostavila takav osjećaj nelagode poslije gledanja, tolko realno djeluje, tjera te na razmišljanje koje su to muke bile i problemi a da zapravo nikad nisi razmišljao o tome, dogodilo se van moje generacije i nisam se nikad zainteresirao za to.

Ispitivanje ljudi u bolnici, trudnica koja stavlja ruku od muža na trbuh, prikazi kako im se koža doslovno raspada, pokop, dupli lijesovi, zalijevaju ih betonom, osvrt na KGB kak su radili.

Rudari koji moraju kopati tunel ozračiti se za dobivanje raka, a 50% šanse da to rade uzalud, pa zbog vrućine kopaju goli samo sa kapicama uff, naježiš se od pomisli kolko žrtve se trebalo podnijeti za sve to. Fenomenalna epizoda.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ali moramo dodat da za  napravit ovo vrhunsko djelo Chernobyl,  važno je za napomenit i vrhunsku glumačku postavu bez koje to nebi bilo moguće tu je Jarred Harris,Stellan Skarsgard pa jedna Emily Watson  i svi drugi ... stvarno su odlično tu atmosferu i emocije prenijeli na ekran.

Sumnjam da bi se ovakvog glumačkog kalibra moglo nać u eventualnoj rusko-ukrajinskoj glumačkoj postavi,možda je i bolje ovako da se nisu u HBO odlučili za takav eksperiment.

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

 

I to su se sad sjetili, svega par mjeseci nakon što je Dylan otišao u vječna lovišta, još se nije ni ohladio...

 Dylan je ionako odbio glumiti u nastavcima tako da njegova smrt nije što se tiče serije ništa poremetila. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
razor1988 kaže...

 

kako je moguce da na glasanju premocno pobijedi sons of anarchy ispred rome i spartacus?? ovi koji su glasali za SOA nisu gledali dvije spomenute??

 nisam ovo pročitao inače bih višestruko citirao, nego;

kod mene je zanimljivo što sam težak za te tzv vrhunske serije.  sons of anarchy sam pogledao prvih pet epizoda prve sezone i nikada nisam nastavio gledati, GOt sam gledao prve četiri epizode prve sezone i tek sam sve ponovio i nastavio gledati početkom treće sezone , dok mi neke poput Breaking bad, vikings, rome.. itd sjednu na prvu...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

budala 

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

trenutno se gleda serija ' the americans ' postala mi je jedna od omiljenih, jako dobra serija. 

 

 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice