Linkin Park

poruka: 112
|
čitano: 22.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Linkin Park

Prije sam ih obožavao i stalno su mi bili na playlisti, također imam doma u CD toweru original live cd/dvd Live In Texas, svojevremeno se nisam mogao odljepit od tog albuma.

Kasnije sam se "pometalio" i počeo slušat žešće i tehnički bolje bendove pa su mi je LP dosadio, i sve nakon Live In Texas mi se ne sviđa.

Ali dobro se prisjetit osnovne škole i prvog razreda srednje :D

Let The Metal Flow - Chuck Schuldiner, The Father Of Death Metal (1967 - 2001) R.I.P.
14 godina
neaktivan
offline
Linkin Park

novi album dosta losiji nego prijsnji...ali je meni ok

15 godina
neaktivan
offline
RE: Linkin Park
Parking Link
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
RE: Linkin Park
Lockerzboy kaže...

novi album dosta losiji nego prijsnji...ali je meni ok

Prijašnji su mi previše teen-y, ali ovaj zadnji je predobar.

 

To je jedan odličan koncept-album o posljedicama (nadolazeće?) nuklearne katastrofe, ultramračan i enigmatičan (uf što sam pametan).

 

Sviđa mi se što su se odmakli od starog stila i preuzeli ove neke nove elemente.

 

Album je nešto skroz novo, čak se može reći je stvorio neki potpuno novi žanr.

 

Moja ocjena: 9/10

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 15:44 (betmen).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Linkin Park
betmen kaže...
Lockerzboy kaže...

novi album dosta losiji nego prijsnji...ali je meni ok

Prijašnji su mi previše teen-y, ali ovaj zadnji je predobar.

 

To je jedan odličan koncept-album o posljedicama (nadolazeće?) nuklearne katastrofe, ultramračan i enigmatičan (uf što sam pametan).

 

Sviđa mi se što su se odmakli od starog stila i preuzeli ove neke nove elemente.

 

Album je nešto skroz novo, čak se može reći je stvorio neki potpuno novi žanr.

 

Moja ocjena: 9/10

 

previše je techno, album je katastrofa, prije je bilo puno bolje (osim the morning after kad je pocelo propadanje). MTM je po meni jedan od boljih albuma, malo rokerskiji, to je to, a ovo je katastrasno.

14 godina
offline
Linkin Park

1.

 

2.

 

3.

 

4.

 

5.

 

6.

 

7.

 

8.

 

9.

 

10.

 

11.

 

12.

 

13.

 

14.

 

 

 

uživajte!!! {#}

 

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2011 18:53 (jukiii).
13 godina
offline
Linkin Park

ja ih očekujem na EXIT-u ove godine, 100% neće doći ali jbg treba se nadati

 

sa ovog zadnjeg albuma burning in the skies i waiting for the end su mi jedino dobre. nerviraju me one što služe kao prelaz sa jedne na drugu, na prošlom su imali slično samo je bilo u zadnjih par sekundi neke pesme pa se nadoveže na sledeću u nizu ali sad su baš zasrali. kad ih zbrojiš na ovom albumu ima 6-7 punih pesama i par tih budalaština.

kad se pojavio new divide mislio sam tooo vraćaju se korenima, zučalo je kao neka stvar sa hybrid theory ali modernizovana, kad ono zasrali motku jbg.

15 godina
offline
RE: Linkin Park
DowlaBoy kaže...

ja ih očekujem na EXIT-u ove godine, 100% neće doći ali jbg treba se nadati

 

sa ovog zadnjeg albuma burning in the skies i waiting for the end su mi jedino dobre. nerviraju me one što služe kao prelaz sa jedne na drugu, na prošlom su imali slično samo je bilo u zadnjih par sekundi neke pesme pa se nadoveže na sledeću u nizu ali sad su baš zasrali. kad ih zbrojiš na ovom albumu ima 6-7 punih pesama i par tih budalaština.

kad se pojavio new divide mislio sam tooo vraćaju se korenima, zučalo je kao neka stvar sa hybrid theory ali modernizovana, kad ono zasrali motku jbg.

Dijelim mišljenje samo što uopće neslušam novi album totalni piece of shit.

 

Najdraži album mi je Meteora. Heben je, još se sjećam reklama za koncerte na našim televizijama za Linkin Park.


Ova je reklama bila:

 

Somwhere I Belong jedna meni od najdražih.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
13 godina
offline
Linkin Park

ovaj zadnji album je blago receno sr*nje...

 

gdje su vremena kad je LP bio energican bend, mjesao razne zanrove?

 

Hy theory i meteora su bili preodlicni i drago mi je da sam 2003 bio na koncertu u Pragu...nezaboravno iskustvo za smjesnu lovu i odlican provod (uz 10-dnevno oporavljanje glasnica)

 

 

ovo je nesto fenomenalno - toliko slicno originalu - toliko razlicito, poslusajte...

 

 

 

btw. onaj koji je rekao EMO, je sam emo, ja sam slusao kao klinac sa 15-16g i slusam ih tu i tamo i sa 25 danas, jednostavno tako dobre pjesme se ne zaborave i unatoc odrastanju ne dolazi se do zakljucka da su FUS bend, kamo li EMO...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.1.2011 3:12 (RuskeGTT).
12 godina
neaktivan
offline
Linkin Park

Da malo oživim temu, prije bio veliki fan njihov, zadnja 2 albuma smeće, pogotovo ovaj recharcged je takvo blato od albuma, ja neznam šta im se dogodilo, prodali su se totalno, baš sam ostao razočaran :/

Battlelog: gjurki
14 godina
neaktivan
offline
Re: Linkin Park
Volvox kaže...

Da malo oživim temu, prije bio veliki fan njihov, zadnja 2 albuma smeće, pogotovo ovaj recharcged je takvo blato od albuma, ja neznam šta im se dogodilo, prodali su se totalno, baš sam ostao razočaran :/

 

Izgubio sam nadu u njih.

14 godina
odjavljen
offline
Linkin Park

Nema veze, napravili su 3 super albuma i to ništa neće promijeniti, ovo ostalo slobodno zanemariti. {#}

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
neaktivan
offline
Linkin Park

Ja iskreno ne znam kaj su svi nabrijani na ta 2 zadnja albuma.hebiga, kak godine idu ljudima se mijenja ukus i nacin razmisljanja pa tak su i oni promjenili stil. Je istina da oni nisu dobri kao prijasnji, ali ih ne bi nazvao losima jer iako su blaze i monotonije imaju dobre lyricse

Keopi shikgido jeone wonsyas ttaerineun sana-i
12 godina
neaktivan
offline
Re: Linkin Park
dagy17 kaže...

Ja iskreno ne znam kaj su svi nabrijani na ta 2 zadnja albuma.hebiga, kak godine idu ljudima se mijenja ukus i nacin razmisljanja pa tak su i oni promjenili stil. Je istina da oni nisu dobri kao prijasnji, ali ih ne bi nazvao losima jer iako su blaze i monotonije imaju dobre lyricse

Ma lako da su malo promjenili stil, nego su u totalnu komercijalu otisli!
Zadnji album je samo remake pjesama sa nekim glupavim remixevima, tipa sa steve aokiem i takvim budalama.

Battlelog: gjurki
7 godina
offline
Linkin Park

RIP Chester :(

8 godina
neaktivan
offline
Linkin Park

R.I.P.

 

7 godina
offline
Linkin Park

Žao mi je što nije mogao naći mir i sreću u tome da je globalno popularan, financijski osiguran i otac šestero djece.

 

Nadam se da će mu u drugom svijetu biti bolje.

 

 

10 godina
offline
Re: Linkin Park
Blackstorm kaže...

Žao mi je što nije mogao naći mir i sreću u tome da je globalno popularan, financijski osiguran i otac šestero djece.

 

Nadam se da će mu u drugom svijetu biti bolje.

 

 

 
Jer inace za mir i srecu definicija je popularnost i novac jel da ? 

10 godina
offline
Re: Linkin Park
Zasto se objesio?
7 godina
protjeran
offline
Re: Linkin Park

Kad covjek opijatima trazi srecu i put, izgubi se... mnogi su to prezivjeli.

Kurt Cobain je bio pametniji, gusenje duze boli.

 

Moj najveci strah je da vidim unuke u paklu droge.

Sve u svemu, umjetnik ili ne, svaki zivot treba prirodno zavrsiti,

ali isto tako svatko ima pravo na dojanstvenu smrt - kad je bolestan,

da kaze "gle, dosta, zelim sad otici". Droga je isto bolest - mozda je otisao iz tog pakla.

 

Neki nemaju tu srecu pa umru od predoziranja, pogledajte moju generaciju,

Tommy Bolin je bio stvarno strasan umjetnik i gitarist. Danas bi vjerovatno

bio bog, veci od mnogih, da je potrajao.

 

Nekad ne treba traziti razlog, nego samo izvuci pouku.

14 godina
offline
Linkin Park

RIP

Aaron Ramsey je jucer postigao gol!!! Tako da je Chester samo jos jedna zrtva njegovog proklestva...

 

http://www.mirror.co.uk/sport/row-zed/internet-jokers-claim-the-curse-7508778

10 godina
offline
Re: Linkin Park
Čitatelj kaže...

Kad covjek opijatima trazi srecu i put, izgubi se... mnogi su to prezivjeli.

Kurt Cobain je bio pametniji, gusenje duze boli.

 

Moj najveci strah je da vidim unuke u paklu droge.

Sve u svemu, umjetnik ili ne, svaki zivot treba prirodno zavrsiti,

ali isto tako svatko ima pravo na dojanstvenu smrt - kad je bolestan,

da kaze "gle, dosta, zelim sad otici". Droga je isto bolest - mozda je otisao iz tog pakla.

 

Neki nemaju tu srecu pa umru od predoziranja, pogledajte moju generaciju,

Tommy Bolin je bio stvarno strasan umjetnik i gitarist. Danas bi vjerovatno

bio bog, veci od mnogih, da je potrajao.

 

Nekad ne treba traziti razlog, nego samo izvuci pouku.

Kod njega nisu bili problem opijati, bar ne u zadnje vrijeme koliko prije. Covjek je patio od depresije i to je to, depresija nije racionalna bolest.
Od 20e minute prica o tome.

Battlelog: D3lBoy-00
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice