Marko Perković Thompson - Novi album zaključana tema

poruka: 36
|
čitano: 15.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

Zanima me dali netko zna barem priblizan datum izdaje albuma?

 

Jedva cekam turneju *__________________*

nothing is true, everything is permitted
14 godina
protjeran
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

kolko ja znam jos nije reko tocan datum, nego samo da ce biti izdan ove godine...Također jedva čekam turneju i očekujm od sebe da odem na barem 4-5 koncerta:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
15 godina
neaktivan
offline
Marko Perković Thompson - Novi album
izaci ce novi album?pa to je lijepo, thompsona inace ne volim ni malo, al pjesme su lijepe morate priznati
Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
13 godina
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

Na albumu se intezivno radi i pri kraju je.
Obrađuje teme kojima je zaokupljen Hrvatski čovjek u ovim burnim vremenima za hrvatski narod.
I rekao je da će biti žešći nego prijašnji :)

Inače, ja ovdje nađem sve informacije: http://www.facebook.com/Potpora.M.P.Thompsonu 

14 godina
online
Marko Perković Thompson - Novi album

Ja ga ne volin zato jer krade muziku od svih, di god stigne ukrade neki riff, melodiju.

 

I uopće me nije briga di je on bija u ratu, gledan na njega samo ka muzičara, a tu je sranje.

http://about.me/antesirkovic
14 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
sirka666 kaže...

Ja ga ne volin zato jer krade muziku od svih, di god stigne ukrade neki riff, melodiju.

 

I uopće me nije briga di je on bija u ratu, gledan na njega samo ka muzičara, a tu je sranje.

izgleda da nisi poslušo ni jednu njegovu pjesmu...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
sirka666 kaže...

Ja ga ne volin zato jer krade muziku od svih, di god stigne ukrade neki riff, melodiju.

 

I uopće me nije briga di je on bija u ratu, gledan na njega samo ka muzičara, a tu je sranje.

A daaa, vama je bolja Brena, Ceca...!!
Eto, nikome ništa Thompson nije napravio, a mrzite ga! Lijepo, to dokazuje kakv smo mi to Hrvatski narod! 

14 godina
online
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
gjurki kaže...

izgleda da nisi poslušo ni jednu njegovu pjesmu...

Znan njegove pisme dosta dobro, tekstovi su ok, ono dobri su, domoljubni i sve to ali muziku krade, odnosno ne on nego njegov bend.

http://about.me/antesirkovic
14 godina
protjeran
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

ja sam u samo dvije pjesme čuo da je ukro melodiju i to samo na početku..ove ostale u nijednoj...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
gjurki kaže...

ja sam u samo dvije pjesme čuo da je ukro melodiju i to samo na početku..ove ostale u nijednoj...

Pa pusti ih! 
Traže dlaku u jajetu. 

14 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
Liverpool1892 kaže...

A daaa, vama je bolja Brena, Ceca...!!
Eto, nikome ništa Thompson nije napravio, a mrzite ga! Lijepo, to dokazuje kakv smo mi to Hrvatski narod! 

netrebas odmah napadat ljude.nema potrebe za tim

 

 

meni su thompsonove pjesme odlicne,govore o istini na jedan dobra nacin,domoljubni.kao ikona kojoj se treba diviti on je nula,iz razno raznih razloga

 

 

 

 

 

nezna se tocan datum izlaska albuma,jel tako?

 

tema ce biti zakljucana zbog toga sto nepase za ovaj forum(iz meni neshvatljivih razloga)

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
16 godina
protjeran
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

ne sviđa mi se kod Thompsona njegovo licemjerje i tko prati njegovo pojavljivanje na sceni, objavljivanje albuma, točno će uvidjeti da Markov tim sve radi smišljeno u trenucima velikih unutar nacionalnih, političkih sukoba, prevrata, izbora itd.

postoje velike indicije da je dobio 500t € da "ne pjeva" na prošlim parlamentarnim izborima.

 

domoljub sam, volim svoju Hrvatsku no i glazbenik ali, jedina normalna pjesma MPT jest Vjetar s Dinare.

 

a onaj neumjesni upad tnakira je bespotreban i samo govori o njegovim emocionalnim problemima, ništa više.

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 10:09 (Bugofil).
15 godina
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

reći ću samo ovo:

 

No need to run and hide It's a wonderful, wonderful life No need to hide and cry It's a wonderful, wonderful life
13 godina
neaktivan
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

Ja mu zamjeram što se nikad nije ogradio od ustaštva, niti je reko ekipi u crnom s velikim U na sebi da se pokupi s njegovog koncerta.

Da ne govorim o skrivenim porukama u pjesmama.

Inače mi je jedan od najboljih pjevača i kad god je u ZG koncert, ja idem.

14 godina
online
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
gjurki kaže...

ja sam u samo dvije pjesme čuo da je ukro melodiju i to samo na početku..ove ostale u nijednoj...

Koje dvi?

Thompson - satnija

 

Van halen - Jump

 

 

Geni kameni 

 

ACDC

 

Iza devet sela

 

Super Trooper

 

 

 

Ima još toga al mi se neda tražit, a i općenito tiho radi dosta iron maiden bas linija u dosta pisama.

http://about.me/antesirkovic
15 godina
neaktivan
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

Ne volim ga jer je licemjer.

Po najnovijim saznanjima, ne placa porez drzavi, a toliko voli svoju domovinu no pustimo to jer ce tema biti zakljucana.

 

Ovako kao glazbenik mi se svida, ima lijepih pjesama.

 

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
Bugofil kaže...

ne sviđa mi se kod Thompsona njegovo licemjerje i tko prati njegovo pojavljivanje na sceni, objavljivanje albuma, točno će uvidjeti da Markov tim sve radi smišljeno u trenucima velikih unutar nacionalnih, političkih sukoba, prevrata, izbora itd.

postoje velike indicije da je dobio 500t € da "ne pjeva" na prošlim parlamentarnim izborima.

 

domoljub sam, volim svoju Hrvatsku no i glazbenik ali, jedina normalna pjesma MPT jest Vjetar s Dinare.

 

a onaj neumjesni upad tnakira je bespotreban i samo govori o njegovim emocionalnim problemima, ništa više.

Svako ima pravo na svoje mišljenje, ali što fali pjesmama: Dan dolazi, E moj narode, Neka nitko ne dira u moj mali dio svemira, Diva Grabovčva, Moli mala, Ivane pavle II....?

Uzeo je novce? Misliš? Jesi pročitao intervju iz HRVATSKOG LISTA?
Zašto ga sada NE napadaju kad je dao intervju? Jedno je sigurno, stalno traže da ga za nešto osude!

A što se tiče albuma, kad kod izađe neće vam valjati, jer kad god izađe album u državi je sranje, tako da, ako sutra izađe album opet nevalja reći će te zbog politike,Generala, Ako izađe u 8mj opet će te naći razlog, žalosno ali istinito! 

14 godina
protjeran
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

ne vidim zašto bi tema išla pod lock??

da stvarno malo uzima:DD

ove fore da mu je plaćeno da ne pjeva, da ne plaća porez i ta sr*nja to zaboravite...političari vladaju novina i novine pišu šta političari kažu i onda budale vjeruju...tako to ide...ja nikad neću vjerovat u to...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, nećemo se sada svađati, neka tema ostane, ima fanova na forumu i od Thompsona :) 

14 godina
protjeran
offline
Marko Perković Thompson - Novi album

a nije mi jasno kako ga neko može mrzit...pa tip pjeva o svojoj državi, veliča ju.. kako onda možete mrzit nekog ko pjeva o svojoj i tvojoj državi??..jao 100 ljudi 100 ćudi...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
gjurki kaže...

ne vidim zašto bi tema išla pod lock??

 

nazalost,ja sam imao slicne pokusaj.klik

grafit u sibeniku i potpora generalima grafit u sibeniku i potpora generalima
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 10:31 (Toni93).
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
yeo kaže...

Ja mu zamjeram što se nikad nije ogradio od ustaštva, niti je reko ekipi u crnom s velikim U na sebi da se pokupi s njegovog koncerta.

Da ne govorim o skrivenim porukama u pjesmama.

Inače mi je jedan od najboljih pjevača i kad god je u ZG koncert, ja idem.

Ja mu ne zamjeram iz par razloga:
1. Zašto bi on terao svoju publiku?
2. Zašto Josipović, Mesić i kompanija mogu veličati svoje Partizane? Partizanke su ljepe kapa? Halooo!
3. Oni mogu veličati a Thompson NE može? smješno!

15 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
sirka666 kaže...

Ima još toga al mi se neda tražit, a i općenito tiho radi dosta iron maiden bas linija u dosta pisama.

S tim se slažem! Pola pjesama na jednom njegovom albumu me podsjeća na Iron Maiden.

No need to run and hide It's a wonderful, wonderful life No need to hide and cry It's a wonderful, wonderful life
13 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
tnakir kaže...

Jeste ispeglali kape, kosulje i to? Ili ih vise nesmijete nosit jer policija vreba na svakom cosku?

Znaci ako neko slusa cajke to je *etnik?

 

Naravno, ima dosta dobrih pjesama, ali ako i nije takav domoljub kakvim se prikazuje, to ne znaci da se treba pljuvat po njegovim pjesmama.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 10:42 (TheChosen).
14 godina
protjeran
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
Toni93 kaže...
gjurki kaže...

ne vidim zašto bi tema išla pod lock??

 

nazalost,ja sam imao slicne pokusaj.klik

a znam al nemožeš ovo uspoređivat sa tvojom temom, ovdje se priča o thompsonovom albumu i nije protiv nijednog pravila foruma...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
TheChosen kaže...
tnakir kaže...

Jeste ispeglali kape, kosulje i to? Ili ih vise nesmijete nosit jer policija vreba na svakom cosku?

Znaci ako neko slusa cajke to je *etnik?

Ja samo jedno ne razumijm, nakon svega što su nam napravili, kako možete slušati cajke!?

13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
Lijepi pozdrav! Izrazito mi je drago da je netko otvorio ovu temu i čestitam mu. ŽELIO BIH DA OVA TEMA BUDE ZA NAS KOJI VOLIMO THOMPSONA I POŠTUJEMO NJEGOVE PJESME, SLAŽETE LI SE SA MNOM? Jer pazite, ako će se ovdje pojavljivati komentari od onih koji provociraju i pljuju po Thompsonu, budite sigurni da će moderatori zatvoriti ovu dobru temu, a želimo li to? Zato vi koji ne volite Thompsona i koji ste se došli svađati, niste dobrodošli. Jer autor je otvorio ovu temu u miru, je li tako? Zato bih volio da ovo bude naša tema u kojoj ćemo slaviti Boga i pjevati za domovinu uz našega Thompsona, u kojoj ćemo saznati sve novosti u vezi pjevača i u kojoj ćemo dati podršku našim generačima, a jedina istina je pjesma KLETVA KRALJA ZVOBIMIRA. Zato, čuvajte ovu temu, a vi koji se želite svađati, svađajte se izvan ove teme, OD SRCA VAS MOLIM, A I SVI ONI KOJI CIJENE OVOG PJEVAČA, JE LI TAKO?
I na kraju, Thompson je rekao da će se ove godine u Čavoglavama pjevati pjesme s novog albuma, tako da album možemo očekivati do kolovoza mjeseca.
BOG i Hrvati!
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
14 godina
online
Re: Marko Perković Thompson - Novi album

Moderatori će svejedno zatvorit ovu temu, već je bilo par tema o thompsonu od kojih neke i nisu prišle u flame, ali eto...očito se njega ne voli ovuda.

http://about.me/antesirkovic
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
U ovoj temi se nećemo svađati jer je namijenjena pjevaču. Dajte izađite iz ove teme vi koji se hoćete svađati. Ovdje je mir.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
Re: Marko Perković Thompson - Novi album
sirka666 kaže...

Moderatori će svejedno zatvorit ovu temu, već je bilo par tema o thompsonu od kojih neke i nisu prišle u flame, ali eto...očito se njega ne voli ovuda.

Nema razloga za lock! Nikoga ne vrijeđamo, a ako ju stave pod lock, to je dokaz kakvi su moderatori!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice