Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 248.527
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
passmaslom kaže...

Leptirica (ex-YU film)

Belji se

http://tinyurl.com/Leptirica-Horor-Film-60min

 

Link za pogledati cijeli film, kao mali sam prvi puta gledao film, i danima poslije me bilo strah, film je extra

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

egzorcist je meni predobar,ne znam za vas..

pogledajte rec,spanjolski horor,karantena je kopija toga al ovo je puno puno bolje

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

negledam ih puno......

 

noc vještica......

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
frost135 kaže...

Stay alive,Namigiva gamerski horror .

 Potpis! Jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledao. Preporuka svima. Davno je to bilo ali jos uvijek znam cijeli film  gledat cu ga opet. Za one koji neznaju to je kao skupina mladih ljudi koja pokusava igrat jednu novu verziju igre. Kvaka je da kako umres u igri tako umres i u pravom zivotu. Film je jednostavno prva liga
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Cannibal holocaust - nije bas horor vise neki gore/horor

Necromantik - njemacki sick, sick, sick gore film; pogledati jednom i obrisati zauvjek Namigiva

 

Edit: Nosferatu :-)

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2009 21:27 (eterna luchar).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

the others..uljezi,najbolji obrat ikada

14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

gledam horore godinama, i rijetki su koji su me uspijeli usrati. dobri su saw (do 4. dijela, kasnije je radnja toliko razvucena da ne mozes uzivati), REC (spanjolski, obavezno pogledati, quarantine je jeftina kopija), kletva (japanska verzija)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Core2Duo2 kaže...

Krvava romansa i Room 1408

  rom 1808 je jako zanimljiv film 
Psihološki triler po meni al nea veze
XD 
Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

da i to nije bas zanimljiv. Dobro je osmisljena radnja filma ali samo pocetak i smisao. kako su poslije napravili tu sobu kao pakao. Uopce mi se ne svida a mogao je biti tako dobar film. Opet kazem veoma zanimljiva prica

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Dark Prince kaže...
Meni su najbolji Krug i Krug 2, jedva cekam treci nastavak ako ga bude :D
 U potpunosti se slazem sa Dark Princom
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film
seneka kaže...

the others..uljezi,najbolji obrat ikada

Je... Iako nije bas pravi horor film je preje*en. Obavezno pogledati. A od pravih starih horrora definitivno mi je najbolji IT. Dobra atmosfera vas uvuce u film i osjecate se kao dio te skupine djecaraca (...jos i danas se userem kad vidim klauna...).  Od novijih filmova 28 dana kasnije. Odusevio me - mozda bas zbog toga sto od svih hororaca on ima djelova koji su najvise nehoror. Nastavak je dobar al se vidi da je nakon neocekivanog uspjeha prvog filma, drugi dio malo komercijaliziran. Steta.
Teksaski masakr nije los a nastavke nisam gledao, Hills have eyes (i na tu temu kad se izgube u divljini; Wrong Turn 1 i 2...), Saw serijal (nije bas pravi horor al oprostit cemo mu), japansko - korejski filmovi od kojih svaki mjesec izadje neka americka obrada...
Od serija, najbolja, odnosno najzanimljivija je Dosjei x i Nightmares and Dreamscapes. Supernaturals je onak... probavljivo.
This is Bunny. Copy him to your avatar to help him on his way to world domination (\__/) (='.'=) (")_(")
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2009 23:21 (Bichanich).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Inace ne volim takvu vrstu filmova ali lista bi bila otprilike ovakva:

 

Shutter

1408

The Shining

Egzorcizam Emily Rose (zbog toga sto je sniman po "istinitom" dogadjaju)

Ring

Final Destination

pokoja epizoda Dosjea-X kao sto je netko spomenuo

The Blair Witch Project

IT (ako je to onaj koji mi s cini, dobar, ali sa brutalno glupim zavrsetkom, neki pauk...)

Jepeers Creepers

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Bichanich kaže...
Od serija, najbolja, odnosno najzanimljivija je Dosjei x i Nightmares and Dreamscapes. Supernaturals je onak... probavljivo.
 
Nightmares and Dreamscapes???? Ma daj ... to je niš prema MASTERS OF HORROR!
za sve ljubitelje horora, a must see.
The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

a sjeca li se tko Kucača (engl. Tommyknockers), Psi faktor i Zona sumraka nije bas horror ali je napeto...

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
15 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

kucači

to u serijama jelda ?

 

uuu

sjecam se ko klinac sam to gledao... HRT2---

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
doxy kaže...

kucači

to u serijama jelda ?

 

uuu

sjecam se ko klinac sam to gledao... HRT2---

 da bilo je jednom između x-files-a i na zalost nikad više koliko se sjećam... mislim da nije ni snimljeno nista vise...
"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
15 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

da

cijelu sezonu su prikazali...serija je napravljena tako da nema mjesta za nastavak

onaj lik jedini koji nije pao pod kontrolu alienima je uzeo im brod odletio u svemir i raznio se... (uspio je jedva jer su alieni "spavali")

 

dobra je priča i zaplet...ma cijela radnja savršena

atmosfera za 5

hehe, idem se ja prošetat po šumi, možda nađem neki zeleni "kamen"

www.ddoxy.blogspot.com I am the Lord, master of the sword
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

to je miniserija od Kinga ;) samo što su to naši raspolovili da bude kao serija ...

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
ivan_1995 kaže...

negledam ih puno......

 

noc vještica......

 meni je to vise neka komedija jbt 500 puta upucaju onog lika i on jos dalje ziv...to je nerealno do boli...ja sam se ismijao ahahaha
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

hej...jel se sjecas te serije??? ja nesto malo..i zelim je opet pogledati

mozda znas kako se izvorno zove?Nevinašce

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

najbolji i najjezovitiji Teksaši masakr motornom pilom...prebrutalan....zatim Halloween isto super... i Vrsta 1 i 2 odličan...Smijeh

pc ovisnik
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Saw (Bilo koji nastavak) je zakon film.

 

I halloween isto :)

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Je li možda neko gledao fil Zubi (Teeth)?

 

Svrstavaju ga u hororce, ali to nije niti do pola hororcu. Film je čista perverzija. Bolesni um je to snimao.

Trenutno igra: NFS Undercover, Burnout Paradise, Fallout 3, Riddick EFBB, Red Alert 3, Oblivion
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Evo piše malo više iznad... Tommyknockers

"Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno" Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Raving Rabbid kaže...

Je li možda neko gledao fil Zubi (Teeth)?

 

Svrstavaju ga u hororce, ali to nije niti do pola hororcu. Film je čista perverzija. Bolesni um je to snimao.

 da. nesto odvratno. sta im riba radi. al dobri su efekti prstanja krvi =) hahaha
16 godina
offline
Najbolji horor film

 

Ja sam nedavno gledao japansi The tale of two sisters.

Ovaj novi The uninvited je remake tog filma.

Film je strašan dobrano.

 

Kad se sjetim još kojeg dobrog što bi ubrojao, navest ću...

No skill, just 191x7!
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Pozdrav svima

 

Čitam ove vaše poruke i svi nešto The Grudge (japanska je puno strašnija), zlo oko nas (za djecu od deset godina), Pogrešno skretanje (prvi dobar film). I napokon netko napiše IT... najstrašnije je nema boljega malo se pojavljuje ali kad god se pojavi... nije lako onome koji vrisne kao curica. Od novijih Saw je horor ali nije nešto od čega bi ti srce stalo, srce stane od One Missed Call jer neznaš od kuda če iskočiti ali ni u kom slučaju nemojte gledati My bloody Valentine 3-D jer če te samo vidjeti lošu glumu užasno sve uglavnom. Netko je pitao koji je dobar horor u zadnjih deset god. neznam jer ih baš i nema, sigurno si gledao Resident Evil tako da to otpada.

 

P.S. Vidimo se do sljedečeg posta

Živi što bolje možeš
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Sve su to neki horori, ali nista nije horor kao "Cannibal Holocaust" naj zesce, nije ni cudo sto je zabranjen u mnogim drzavama  IznenađenViče

Orko
16 godina
offline
Najbolji horor film

Evo danas sam bas gledao Martys, franc. hororac. Nije bas nest strasno iako ima par scena al je zato bolesno. Želudac mi se par puta okren'o.

Nemam komentara
14 godina
offline
RE: Najbolji horor film
Agent kaže...

Pozdrav svima

 

Čitam ove vaše poruke i svi nešto The Grudge (japanska je puno strašnija), zlo oko nas (za djecu od deset godina), Pogrešno skretanje (prvi dobar film). I napokon netko napiše IT... najstrašnije je nema boljega malo se pojavljuje ali kad god se pojavi... nije lako onome koji vrisne kao curica. Od novijih Saw je horor ali nije nešto od čega bi ti srce stalo, srce stane od One Missed Call jer neznaš od kuda če iskočiti ali ni u kom slučaju nemojte gledati My bloody Valentine 3-D jer če te samo vidjeti lošu glumu užasno sve uglavnom. Netko je pitao koji je dobar horor u zadnjih deset god. neznam jer ih baš i nema, sigurno si gledao Resident Evil tako da to otpada.

 

P.S. Vidimo se do sljedečeg posta

Uglavnom bi se složio oko većine rečenog, iako IT je imao takav utjecaj na nas jer smo bili "mali" iliti djeca + nismo bili bombardirani sa horror sadržajima sa svih strana. Danas djete može bez pardona gledati horor a da pri tome nema nikakvih posljedica. Kad elemente horora susreće svakodnevno. Sjećam se da sam nakon gledanja IT-a, Noć Vještica II i Američki Vukodlak bio prisiljen izraditi svojevrsnu toljagu te ju grčevito držeći u ruci, obavezno prije spavanja provjeriti da li se neka beštija zavukla u ormar, iza ormara i ispod kreveta a upaljeno svjetlo gorjelo je daleko u noć.
Nedavno sam pogledao (po drugi put) IT i mogu reć da je na trenutke još uvijek jeziv, ali zasigurno ne kao prije. Godine čine svoje. No za My Bloody Valentine stoji - ni u kom slučaju nemojte gledati - film je toliko loš da sam ga nakon 5 min gledanja s gađenjem izbrisao s diska. Jednostavno mi je krenuo rasti tlak što trošim vrijeme na glupost, a tlak raste i raste - sve dok nisam dpslovno puk'o. Ako baš morate, uvjerite se i sami. U protivnom film treba zaobići u širokom luku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice