Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 248.460
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Najbolji horor film
Evo odgledao sam Anthropophagus i mogu reći da nije loš. Solidan kanibalni film, dobra muzika, radnja teče onako kao što sam i sam pretpostavio, par dobrih ubojstava sve u svemu dobar.
13 godina
offline
Najbolji horor film
Evo odgledao sam One Missed Call 2003. Film je dobar ima dobru radnju, napetost, muziku. Ima dosta ne predvidljivih scena. Malo me podsjeća na Ringu 1998 prema radnji. Kraj mi nije baš sasvim jasan. Kada mu ona gurne crveni bombon u usta, a iza u rukama ima nož. Prema tome logično bi bilo da slijedi njegovo ubistvo, jer su sve žrtve u usima imale crveni bombon. Nije mi jasno zašto ga je uopće ubola nožem u stomak. Ni uloga crvenog bombona mi nije baš jasna, ali valjda je to i cilj filma da je uvrnut i da te ostavi zbunjenog. Najluđe mi je kada onaj lik objašnjava inspektoru da su sve žrtve imale bombon u ustima i da poduzme sve kako bi rješio misteriju, a ovaj hladno stavi bombone ispred one žene i kaže " Jeste li za bombon ? " :D
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Egzorcist (1973)

It (1990)

The shining (1980)

The thing (1982) (i novija verzija također)

The birds (1963)

Psiho (1960)

 

 

Su mi 3 kultna horora koje nitko ne može nadmašiti. Inače volim gledati horore i rijetko koji me više uzbuđuje jer sam ih toliko pogledao. :(

Ima tu još 5,6 filmova u novijem dobu koji su mi jako dobri bili.

 

30 days of night  (2007)

 

I ne sjećam ih se više, stari filmovi ostaju u glavi, a noviji ispare, nisu toliko legendarni, ali su jaako dobri.
Danas na žalost nema baš filmova horora kao prije, danas se to sve fura da prikaže što više krvi i da se degradira što više čovjeka i da ga se muči dok gledatelj uživa u tomu. To nije horor, to je smeće. Netko kaže da mu je Saw odličan u ovoj temi. Smiješno. Meni je taj film za umobolnicu to nije nikakav horor, to je mučenje ljudi.

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji horor film
zlatkor kaže...
zombie kaže...
Sljedeće sedmice planiram pogledati neke dobre horor filmove. U traženju naišao sam neke koji mi se čine interesantni. Kakvi su navedeni filmovi :
Cannibal Ferox 1981
Cannibal Holocaust 1980
Anthropophagus 1980
Shutter 2004
Audition 1999
Gozu 2003

jedino sam gledao Shutter Island (ak je o taj sa popsia) i to nije nikakav horor neg neka pshio drama sa elementima nazovi horrora...riječ je o podvojenoj ličnosti...ja se jako razočarao...

ne to ti nema veze s tim

http://www.snabbox.org/
13 godina
offline
Najbolji horor film
Evo odgledao sam A Tale Of The Two Sisters 2003. Dobar horor. Čudan, spor, ima atmosferu, stalnu napetost i neočekivan kraj.
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Pogledao Mischief Night.

 

 

Film je toliko glup da ne da bi ga trebali izbjegavat u širokom luku, već ono...uf..

Očajna gluma, bolje bi ja glumio koji nikad nisam ni pokušao, isfurana tema, besmislene scene. Prvih 15 minuti filma sam se pitao jeli ovo parodija ili stvarni film.

13 godina
offline
Najbolji horor film
Da li neko zna o kojem hororu je riječ. Sjećam se da u filmu nepokretnu babu u kolicima neki duh valjda ubije tako sto je izbaci iz kolica i ona vratom padne na zategnuti ostri konac.
9 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

nekom je nesto horror..meni :I brda imaju oci i Pogresno skretanje...koreanski horrori su prva klasa..

10 godina
offline
Najbolji horor film

Preporuka?:D

Možete mi reći neki malo žešće scary,da onako nepredvidljiv,u kojem bi se redovno u svako sceni "scimao"?

hvala

Battlelog: Ratkapa16
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji horor film
Gago4 kaže...

Preporuka?:D

Možete mi reći neki malo žešće scary,da onako nepredvidljiv,u kojem bi se redovno u svako sceni "scimao"?

hvala

Svi doživljavamo horrore različito. Meni se cura scima na svaku scenu bilo kojeg horor filma. Pokušaj sa filmom dječja igra 1 dio. Iz 90tih je film.

8 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

One Missed call

House of Wax

Mirror

Annabelle

Paranormal Activity

7 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

e ovdje ja uvijek nađem dobre nove hororce za pogledati:

 

http://www.horrorhr.com/tamnica/viewforum.php?f=21

7 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice