Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 248.589
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Koji vam je najdraži i najstrašniji horor film? Nedavno sam gleda The Dead Silence i film je odličan volija bih da nastavak

Ne učimo za školu nego za ocjenu
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Saw 

Gunners and Reeds
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2008 11:26 (VLC).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Krvava romansa i Room 1408

bobo desmra
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Carrie mi je omiljeni,

ali najstrašniji mi je "Jason ide u Pakao", film je glup, al sam ga gledao ko klinac i bio je jednostavno prestrašan.

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
Najbolji horor film

The Hills have the eyes

Hostel

Kad ti ju šutnem s 35m, nećeš je ni vidjeti!!
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Saw I, II, III, IV su mi najbolji horori...

Hostel I, II najstrasniji, i Pogresno skretanje I, II

E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
16 godina
offline
Najbolji horor film

SAW I, II, III, IV i koliko god koš bude nastavaka biti će mi najbolji jer nema nekakva čudovušta nego jednog psihopata i par njegovih sljedbenika.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, Radeon X1600/1650 series 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

Nisam baš puno gledao, ali su mi super filmovi Oko, Propušten poziv (jedva čekam dvojku!!), i neki film o nekoj ženi koja je živjela u jednom selu i uvijek prihvaćala ispale zube koje su joj djeca iz tog naselja davala i ona bi njima davala novac, jednog dana je izbio veliki požar njoj u kući i unakazio joj lice pa je nosila keramičku masku i mogla je izlaziti samo sa njom na licu i po noći. Nije podnosila svjetlost. Radi se o tome da ona napada jednog čovjeka (samo po noći) i nitko mu ne vjeruje, stalno si kupuje baterijske svjetiljke itd., tako njegova prijateljica ima dijete koje ima isti problem. Ta žena, tj. duh te žene stalno napada tog dječaka, mislim da je pobio ostatak obitelji. To je početak filma, super je, igrao je na Novoj nedavno, tada sam ga gledao, mislim da se zove *nešto*ville, po naselju gdje je živjela ta "zubić-vila".

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
HappyD kaže...

Nisam baš puno gledao, ali su mi super filmovi Oko, Propušten poziv (jedva čekam dvojku!!), i neki film o nekoj ženi koja je živjela u jednom selu i uvijek prihvaćala ispale zube koje su joj djeca iz tog naselja davala i ona bi njima davala novac, jednog dana je izbio veliki požar njoj u kući i unakazio joj lice pa je nosila keramičku masku i mogla je izlaziti samo sa njom na licu i po noći. Nije podnosila svjetlost. Radi se o tome da ona napada jednog čovjeka (samo po noći) i nitko mu ne vjeruje, stalno si kupuje baterijske svjetiljke itd., tako njegova prijateljica ima dijete koje ima isti problem. Ta žena, tj. duh te žene stalno napada tog dječaka, mislim da je pobio ostatak obitelji. To je početak filma, super je, igrao je na Novoj nedavno, tada sam ga gledao, mislim da se zove *nešto*ville, po naselju gdje je živjela ta "zubić-vila".

the eye je super film, neznam kojeg si ti gledal, ja sam gledal japansku verziju i stvarno je film onako! Smijeh
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Candyman . Najhebeniji kraj ikad.

EDIT : Dodao bih još Krug, Amytville Horror i The Eye.

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2008 15:19 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Ne valja postavljati ovakve teme koje ograničavaju na samo jedan horor film :)

 

Halloween, The Thing, Alien, Shutter (tajlandski), Ju:On-The Grudge 2 (japanski), [REC], The Descent, A 'l Interieur... ima toga :) :)

You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Vulgaris kaže...

Ne valja postavljati ovakve teme koje ograničavaju na samo jedan horor film :)

 

Halloween, The Thing, Alien, Shutter (tajlandski), Ju:On-The Grudge 2 (japanski), [REC], The Descent, A 'l Interieur... ima toga :) :)

 Pa napiši ih koliko ih želiš! Cool
Ne učimo za školu nego za ocjenu
16 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji horor film
Shai Hulud kaže...
the eye je super film, neznam kojeg si ti gledal, ja sam gledal japansku verziju i stvarno je film onako! Smijeh
 Gledao sam američku verziju, sad je u kinima. Super je film!
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Onaj sa zubić vilom se zove Darkness Falls.

 

The Eye u originalu nije japanski, i nema japanske verzije, vec korejske.

 

I jel iko od vas zna horror stariji od 10 godina?? :D

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Ja mislim da je jedan od najboljih horora ulica brjestova,krug,ima ih još puno al se nemogu sjetit

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Dachande kaže...

Onaj sa zubić vilom se zove Darkness Falls.

 

The Eye u originalu nije japanski, i nema japanske verzije, vec korejske.

 

I jel iko od vas zna horror stariji od 10 godina?? :D

 The Eye trilogija je iz Hong-Konga.

Nitko nije spomenuo Romerov "Dead" serijal? Iznenađen
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Istina. My bad.

 

Ne znam zasto mi je ime Pang vuklo na Koreju.

16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film

Ne znam bas dal imam najdrazeg... Vjerojatno Vrisak (Scream) i Final Destination 2. Ralje definitivno, iako je mozda vise triler nego horor.

 

A najstrasniji mi je definitivno bio Kletva (Grudge) - americka verzija. Ali mozda ne zbog filma samog, nego zbog toga sto sam ga gledao u polupraznom kinu s glasnim zvukom (gadna muzika i ono glasanje duha u surroundu - opako), u kojem je bilo i dosta klinaca koji su se prije pocetka filma cerekali, a poslije usr*ali. Smijeh Uglavnom, atmosfera u dvorani je bila vrlo scary, mrtva tisina ili prestraseni usklici, cura nije vidla pola filma - jednu ruku je drzala preko ociju, a drugom je drzala moju (mislio sam da ce mi je slomiti). Da ga nisam gledao u kinu, vjerojatno bi mi Hostel bio strasniji.

16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film
Dachande kaže...

Onaj sa zubić vilom se zove Darkness Falls.

Meni je taj film bio totalno bezveze - jedva sam ga izdrzao do kraja.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Strah u ulici Brijestova-1 dio (Fredy Kruger). Jeza.

Tužan, ružan i dužan
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Room 1408

E6750 2,66 GHz | MB Gigabyte P35C-DS3R | 2 GB RAM | ECS GeForce 8500 256 MB | Seagate 500 GB + 250 GB
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

pa meni najbolja kolekcija je freddy krueger Strah u ulici brijestova

intel quad q6600 2.4,Gigabyte P35-DS3P,4gb kingmax,gigabyte 8800 gts 512 ,tagan 580w,samsung 160 +250 Western digital caviar
16 godina
offline
Najbolji horor film

Najbolji horor mi je 28 days later,sad neznam dal je tjedana ili dana,al sam prilicno siguran da su dani u pitanju,e i da "I am Legend" mi je isto jako dobar.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Najbolji horor film

IT odnosno Ono je horor zbog kojeg sam imao nocne more kao klinac i nisam bas volio klaunove... Neodlučan

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, Leadtek 7900 GS 256 MB, Thermaltake VE7000BNS mid tower Soprano DX, CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX Revolution Cordless Laser Mouse, Samsung SyncMaster 225BW
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Halloween, definitivno što se tiće starijih filmova jer Michael Mayers zna natjerati ljude da se useru

25.12 sam DJED MRAZ a preostale dane sam ALKOHOLIČAR i pijem zbog uzaludno potrošene većeri 25.12
15 godina
offline
Najbolji horor film

the thing, the mist(2007), storm of the century, IT...

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Jučer sam gledao The Ruins , nije loš stvarno dobar i napet film

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

navest cu horor filmove koje smatram odlicnima i koje bi svaki ljubitelj horora trebao pogledat. najboljima smatram one psiholoske ali i oni nasilni mi nisu nista losiji ako postignu efekt straha i gadjenja. mozda je lista velika ali postoji jos 100 puta toliko horora koji uglavnom nisu ni blizu kvalitetom.

 

The Shining (psiholoski, klasik)

The Exorcist (psiholoski)                     

Cannibal Holocaust (bolesno, brutalno, nasilno, za 18!!!)

Jacob's Ladder (psiholoski)

Gozu (u stilu Lyncha)

REC (psiholoski)

À l'intérieur (psiholoski ali i nasilno, brutalno, iskreno, za ljubitelje horora ovo je masterpice, za 18+!!!)

El orfanato (psiholoski)

The Descent (psiholoski)

Audition (psiholoski, ima i par degutantnih scena, rezanja nogu i slicno...)

High Tension (britalno i nasilno)

Frontière(s) (takodjer jako nasilno)

Battle Royal (slicno Lord of Flyes, vise psiholoski al i nije toliko horor)

Three Extremes (psiholoski)

Eye - Gin Gwai (psiholoski , pogledati originalnu verziju, IZBJEGAVAJTE AMERICKO SMECE OD remakea)

Guinea Pig: Flower of Flesh and Blood (bolesno, odvratno, brutalno, nasilno, boooolesno i samo za ljubitelje horora, za 18+!!!)

Guinea Pig: Mermaid in the Manhole (bolesno, odvratno, brutalno, nasilno, boooolesno i samo za ljubitelje horora, za 18+!!!)

Reincarnation (psiholoski)

The Ring (ko ovo nije gledo nek se pokrije usima, remake mi je nekim cudom bolje sjeo)

The Descent (psiholoski)

Man Behind Sun (brutalno, potresno, nasilno, po istinitom dogadjaju i za 18+!!!)

Dawn of the Dead (klasik i prvi pravi zombi film! ali pomalo dosadno za danasnje standarde, u svoje vrijeme bio jako originalan)

Hostel (nasilan, brutaklan, glumi i Takashi Miike, scena s okom je Cool)

Rosemarys Baby (psiholoski, klasik)

The Abandoned (psiholoski)

Event Horizon (nasilno, brutalno, za ljubitelje holywooda)

Silent Hill (nasilno, za fanove igre)

The Hills Have Eyes (veoma nasilno i brutalno)

1408 (dobar psiholoski i jos iz holywooda)

Re-Animator (horor komedija)

Dead Alive - Braindead (horor komedija Petera Jacksona)

Shaun of the Dead (jos jedna odlicna horor komedija, jedna od najboljih)

The Texas Chainsaw Massacre (nasilno, brutalno, zabavno)

 

EDIT1:

Zadnja tri koja sam pogledo su Shutter (tajlandski, jedan od najstrasnijih), The Ruins(ne prestrasno ali efektno, rezanje noge je bilo za 10),  A Tale of Two Sisters (originalno Janghwa, Hongryeon, ovo mi je definitivno jedan od najdrazih) Ako nemate zeludac i niste horor fan NEMOJTE gledat mnoge od navedenih filmova!

 

 

EDIT2:

u nazad mjesec-dva sam od dobrih pogledao Martyrs(za ljubitelje horora kao ja to je remek djelo, za 18+!!!), Kairo(super film o otudjenosti covjeka u svijetu tehnologije, interneta) i Eden Lake (uz The Descent najbolji britanski horor i potvrda da i oni znaju znanje), jos mozda da spomenem Philosophy of the Knife(prebolesno!, radili su ga rusi i po istinitom je dogadjaju, za 18+!!!). napominjem da neke od navedenih ne gledate ak nemate barem 17+ godina jer bi vas mogli sje... i to gadno

 

 

 

 

 

 

 

A Tale Of Two Sisters A Tale Of Two Sisters
Kairo Kairo
Martyrs Martyrs
REC REC
The Descent The Descent
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 20:55 (r3d3f1n3).
16 godina
offline
Najbolji horor film

Da se nadovežem, znate onaj stari film, Vepar?

Film je zbilja napet.

Također, Final Destination (nije horor 100%) serijal je vrlo dobar.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Meni su najbolji Krug i Krug 2, jedva cekam treci nastavak ako ga bude :D
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice