Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 248.784
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Leptirica (ex-YU film)

Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Volim pogledati dobar horror ali nijedan me se od novijih nije dojmio da bi mi bio "ono" extra...

 

Mislim da je tom razlog to sto sam kao vrlo mali pogledao IT (Ono) i nakon njega mi je Alien izgledao kao "Winnie the Pooh: Odiseja u svemiru" Smijeh iako je prvi dio Aliena odlican film...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Slažem se s tobom, jer je i na mene "trauma iz djetinjstva" ostavila pečat...Namigiva. Kao klinac (cca 8-9 godina) sam u kinu gledao Halloween, i mislim da od one hebene

prolaze hladni trnci, i bez Michaela Myersa i njegovog "nožića". A za IT si u pravu... od onda ne volim lutke i klaunove.

15 godina
offline
Najbolji horor film

Sjećam se kad sam bio klinac da sam umro od straha dok sam gledao Poltergeist-a.

TrustNo1
16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film
mario1970 kaže...

Slažem se s tobom, jer je i na mene "trauma iz djetinjstva" ostavila pečat...Namigiva. Kao klinac (cca 8-9 godina) sam u kinu gledao Halloween, i mislim da od one hebene

prolaze hladni trnci, i bez Michaela Myersa i njegovog "nožića". A za IT si u pravu... od onda ne volim lutke i klaunove.

Joj... I ja sam imao traume od It-a. Smijeh I jos od par filmova - od filma Roditelji (Parents - nedavno je bio prikazan na nekoj nasoj televiziji pod imenom Kanibali), Freddy je tu isto bio, Halloween... I Hellraiser - posebice se sjecam one scene kad je bila ona osoba bez koze koja je izasla iz madraca... Ah... To su bila vremena...

Da... Zaboravih Grofa Drakulu - tu vecer nisam oka sklopio i cijelu noc sam se drzao za vrat. Smijeh
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2008 22:24 (mbaksa).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Ja volim gledati one mini serije od Stephena Kinga. On mi je najbolji horror umjetnik.

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Leptirica - brat i ja gledali kao klinci, sami u kuci, usrali smo se od straha. Iznenađen gledao samo jednom! i nikad vise :)

Sedam - nije horor, ali je na mene ustavio takav dojam. gledao sa ga sasvim slucajno u kinu Tuskanac. ukupno 30-tak ljudi u kinu. bio sam zican 3 dana iza toga. a dan danas se najezim kad ga spominjem. gledao sam ga 8-9 puta.

Hanibal pocetak (Hanibal Rising) - na mene ostavio odlican dojam. vrhunski film!

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Pogrešno Skretanje (Wrong Turn 2002.)

poptis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Helloween, Omen, Nightmare in Elm street, Hellraiser, The Fog, Prince of Darknes.........

 

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Definitivno najstrašniji film koji sam u životu gledao je ''Men Behind the Sun''. Ne preporučam nikome.

15 godina
offline
Najbolji horor film

da ima tu dosta dobrih "krvavica" ali mislim da ste zaboravili Mumije, Slagalice strave, humoristicne serije hrvatske proizvodnje Cool itd

we need power
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Stay alive,Namigiva gamerski horror .

15 godina
offline
Najbolji horor film

Saw I, II, III, IV i Hostel I, II.

16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Bračne Vode (cro)

 

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

ljudi, jel možete preporučiti koji dobar horor jer mislim da zadnjih 10 g nijednog poštenog nisu snimili. Gledala u zadnje vrijeme malo više njih i fale mi oni dobri stari horori kada ne spavaš po par noći, a ne kao grudge di se usred filma počneš smijat koliko je jednostavno lame film Belji se

15 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

Meni je najbolji Teksaški maskar motornom pilom

16 godina
offline
Najbolji horor film

Egzorcist... po meni mozda ne najstrasniji ali svakako najzlobniji film svih vremena, zlo iz male Megan skoro da ce iskociti iz ekrana i natjerati da pocnes govoriti: "Let Jesus Fu.. Me!!!" - inace citat iz filma.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

šta tebe je taj film stvarno uplašio? Iznenađen

16 godina
offline
Najbolji horor film

The Thing

When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown in to the sea
15 godina
offline
RE: Najbolji horor film
detonator kaže...

The Thing

 Odlican film (igro i igru) jer ima neki nastavak tog filma??
Bolje proliti malo s Parkinsonom, nego zaboraviti popiti s Alzheimerom.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
detonator kaže...

The Thing

E to je horor!
John Carpenterovo remek djelo.Ovo tko nije pogledao,jadna li mu majka!!!Smijeh 
The Thing The Thing
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,4 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,Acer 19"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Meni je jos uvijek Krug 1 i 2 najbolji horori, neznam al ima nesto u tim malim djevojcicama sto te tjera da se useres od straha :P
P.S. Jedva cekam F.E.A.R. 2 :D
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film
cak_Norris kaže...
detonator kaže...

The Thing

 Odlican film (igro i igru) jer ima neki nastavak tog filma??
nema nastavka, igra je kao neki nastavak u kojoj se cak i sam Carpenter pojavljuje u digitalnom obliku (dugo je nisam igro, e bas bi mogo Osmijeh), a cuo sam da su najavili remake filma, e sad ni sami ne znaju oce li bit remake, nastavak ili neki prequel
uglavnom sam pop*zdio
ono mislim, kao što kikolo rikolo kaze
kikolo rikolo kaže...
detonator kaže...

The Thing

E to je horor!
John Carpenterovo remek djelo.Ovo tko nije pogledao,jadna li mu majka!!!Smijeh 
stvarno je remek djelo
i to remek djelo se ne smije dirati osim ako sam John Carpenter ne sudjeluje u projektu
jer ako to preuzmu neoriginalni debili, film ce zavrsit kao i ostala Carpenterova remek djela koje su holywoodski moroni uspjeli upropastili - The Fog, Assault on Precinct 13, Halloween
a takvu sudbinu navodno ocekuje i Escape from New York -.-
When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown in to the sea
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Leptirica. Nisam mogao pogledati zadnjih desetak minuta.

Strava u ulici brijestova 1. dio, definitivno najstrašniji film koji sam gledao. Ali tad sam još bio klinac.

U zadnjih desetak godina niti jedan horor me nije više prestrašio kao Freddy Krueger.

Istaknuo bih i Alien serijal.

16 godina
offline
RE: Najbolji horor film
Sint1 kaže...

Egzorcist... po meni mozda ne najstrasniji ali svakako najzlobniji film svih vremena, zlo iz male Megan skoro da ce iskociti iz ekrana i natjerati da pocnes govoriti: "Let Jesus Fu.. Me!!!" - inace citat iz filma.

 Potpuno se slažem... I meni je egzorcist najbolji horror, iako me nije nimalo isprepadao. Film je remek djelo naspram pola filmova ovdje navedenih (bez uvrede ali ti filmovi su dobri samo za usrat se živ sa 7-8 godina). Saw I mi je ok onako kao triler, svi ostali nastavci su mi totalno smeće, volio bih pogledati The Thing samo zato što je na glasu kao kultni horrorac.

Btw Sint1, opsjednuta djevojčica se zove ReganNamigiva
Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 9:36 (momak).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Wrong Turn 2

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
15 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Granice - francuski film. Daleko najbolji hororac koji sam pogledao. Kako samo su uspijeli takvu atmosferu napravit.... Svaka čast ljudima koji su radili taj film. Krvi do koljena, a  ti uopće to ne primjetiš zbog pre pre pre pre prebolesno napravljene atmosfere u filmu.

WTB ideju za sig :]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film

Ok, da nesto razjasnimo, serijali SAW i Hostel ne svrstavaju se među horore.

 

Sva Carpenterova djela su kultni filmovi, pogotovo među poklonicima horora...

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

hm ... inaće sam nabrijana na SAW serijale (ne znam zašto se nebi svrstavao pod horor??) ... (treba jednom pogledat cijeli serijal maratonski :D )

Event Horizon je odličan ...  Kingovi su mi odlični ... Misery, It, Langoliers, Red Rose itd ...

najgori mi je vjerojatno bio BABY BLUES (http://www.imdb.com/title/tt0972359/) ...

 

texas massacre su odlični serijali ... house of 1000 corpses (rob zombie movie) ...

 

ima dosta hororaca ali rijetko se nađe baš koji kvalitetan ...

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 9:22 (-fallen-one-).
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Saw (I,II,III,IV,V)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice