Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.516.788
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Mozda korisna ideja da svi budemo u toku.

 

Naravno preporucio bih da ostavite komentar o filmu koji ste gledali tako da i mi ostali steknemo barem neki dojam o filmu i da li se isplati gledati.

 

 

EDIT by mod:

Komentar filma obavezan.

Ako stavljate link na IMDB, napišite i naziv filma. Ako napišete naziv, link nije obavezan.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.8.2013 0:00 (XXX-Man).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Kolo sreće.

Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz@3.02Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Posljednji film je bio rat svjetova kojeg sam sad pogledao.

Dojam: Na sve se smijem jer sam prije njega gledao mrak film 4

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Nosferatu

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Staze slave... 1957. Stanley Kubrick

 

http://www.imdb.com/title/tt0050825/

 

(usput možete stavit i IMDB linkove filmova)

 

Moj dojam: izvanredan, jedan od prvih poznatijih uradaka poznatog nam (i nažalost preminulog) redatelja Kubricka. Vrijeme radnje je prvi svjetski rat, u glavnoj ulozi je Kirk Douglas kao pukovnik koji brani svoje vojnike pred vojnim sudom nakon što su optuženi (njih troje, nasumičnim odabirom od cijele postrojbe) za "kukavičluk pred neprijateljem", nakon neuspjelog i besmislenog pokušaja napada na skoro neosvojivo neprijateljsko brdo. Uglavnom anti-ratna poruka...

 

Gateway P-7807u 17" WXGA+ / Intel Core 2 Duo P8600 2.4GHz / 4GB DDR3 RAM / 320GB 7200RPM HD / GeForce 9800M GTS
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 23:32 (markbodin).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Milijunaš

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

evo zadnja tri:

 

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - prema mnogima najbolji film Jima Carreya u paru s Kate Winslet, a nije ni ona njegova tipična komedija

 

Cidade de Deus (City of God) - jedan od najboljih filmova koji sam ikad pogledao

 

i na moju veliku žalost Babylon A.D., živi užas od filma

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Seven pounds- will smith briljira!

 

Slumdog millionare- zasluženo dobio oscara, odlična priča i glumci.

 

Bolt- crtić za ubiti vrijeme, 4/5.

http://www.nfl.com/
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

WATCHMEN - bjezite od toga,zivo s*****

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+; vga:nvidia gtx260; power:Chieftec power supply 650W,
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Zadnje sam u laptop šibno RocknRolla. Odličan film.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Win XP/Ubuntu 8.10(uskoro)
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Battle Planet - također bježite i od ovog filma, osim ako morate pogledati baš svaki SF film koji izađe.

Još sam pogledao The Jacket - predobar film.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 2:55 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Slumdog Millionaire -  Izvrstan film, sa klincima koji su briljantno odigrali uloge, a i prica je ne svakidasnja i izuzetno zanimljivo izvedena.

 

Svakako bih preporucio.

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
da vincijev kod, valkyrie
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
zadnji film je hmm..the unborn...horror al nist strasno :(..volim filmove od kojih me tera na wc =)))
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

Super High Me

doživio sam ga kao dokumentarni film :)

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

Sinoc sam pogledao:

Sumrak

 

Danas:

Perfect Stranger

Miracle at St. Anna

 

Pogledajte sve, dobri su Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

domino effect

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Pink Panther 2 .

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

oceanovih 12

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

Close Encounters of the Third Kind

15 godina
neaktivan
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
Ivan M. kaže...

Sinoc sam pogledao:

Sumrak

 

Danas:

Perfect Stranger

Miracle at St. Anna

 

Pogledajte sve, dobri su Smijeh

 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
vice kaže...
Ivan M. kaže...

Sinoc sam pogledao:

Sumrak

 

Danas:

Perfect Stranger

Miracle at St. Anna

 

Pogledajte sve, dobri su Smijeh

 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
 Iso , ne mogu vjerovati da postoji film Far Cry , nigde nikada nije pisalo nigde . Ovo mi je prvi glas , ali dobar .Osmijeh
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
emerik kaže...
vice kaže...
Ivan M. kaže...
 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
 Iso , ne mogu vjerovati da postoji film Far Cry , nigde nikada nije pisalo nigde . Ovo mi je prvi glas , ali dobar .Osmijeh
 Samo nemoj ocekivat previse, nisam ga gledao ali vidio sam sta ljudi govore, nije upola dostojan igri Far Cry, a meni i trailer je dosta los.
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

ja sam gledao  The Day the Earth Stood Still... nisam ga bas takvim ocekivao taj film,  ali je radnja zanimljiva i solidna...

AMD Athlon X2 7750+ @3.0GHZ / ASUS M3N78-EM / Kingmax 4GB RAM 800 MHZ / Zotac GF8800 GT AMP 512 MB / Seagate-Maxtor 320 GB / Fortron Blue Storm II 500W
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
igy kaže...

ja sam gledao  The Day the Earth Stood Still... nisam ga bas takvim ocekivao taj film,  ali je radnja zanimljiva i solidna...

preporučam ti da si pogledaš original original iz 1951.
bolji od ovog remakea i stvar ti bude puno jasnija. i GORT ima neku svrhu u filmu, a ne ko ovdje. praktički stoji za ukras.
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
emerik kaže...
vice kaže...
 Nisam znao da ima far cry film,idem ga skinuti sa neta pa cu ga pogledat(čin i mi se predobar)


Zadnji koji sam gleda bio je kemijski orgazam,,film je ludilo ima smišnih scena.
 Iso , ne mogu vjerovati da postoji film Far Cry , nigde nikada nije pisalo nigde . Ovo mi je prvi glas , ali dobar .Osmijeh
 lol kad neki film ima veze s igrom i napravi ga Uwe Boll koji radi tako loše filmove da ih mora sam financirati, onda znam da sigurno to ne ću pogledati, osim da se odjednom pretvorim u petogodišnjaka s velikom dozom šečera u sebi
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 22:06 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali

pogledajte film inside man triler je predobar film

phenom II x3 720, 4 GB DDR2, GA-MA78G-DS3H, HD 4870
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali
nixass kaže...
igy kaže...

ja sam gledao  The Day the Earth Stood Still... nisam ga bas takvim ocekivao taj film,  ali je radnja zanimljiva i solidna...

preporučam ti da si pogledaš original original iz 1951.
bolji od ovog remakea i stvar ti bude puno jasnija. i GORT ima neku svrhu u filmu, a ne ko ovdje. praktički stoji za ukras.
 hmmm hocu, eto na tvoju preporuku
AMD Athlon X2 7750+ @3.0GHZ / ASUS M3N78-EM / Kingmax 4GB RAM 800 MHZ / Zotac GF8800 GT AMP 512 MB / Seagate-Maxtor 320 GB / Fortron Blue Storm II 500W
16 godina
offline
RE: Posljednji film koji ste gledali

nemoj očekivat neki uber SF Smijeh

film je onaj pravi old school, nevin od današnjih kerefeka koje su u filmu samo da bi se što više zgrnulo love..

16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice