Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.638
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mile1989 kaže...

neki dobar triler, ne bas tolko poznat, jer sve poznatije sam pogledao

 

Ovo je naj nepoznatiji triler koji postoji 

http://www.imdb.com/title/tt1521197/?ref_=fn_al_tt_1

 

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

PARANG-JUUIBO (MY GIRL AND I) (2005)

 

Dirljiv film o dvoje zaljubljenih srednješkolaca koji razviju vrlo neobičnu i duboku vezu.

Ako biste htjeli pogledati neki neobičan romantičan film, ovo je jedan od takvih - čudno je sniman (kao da se radnja ponegdje ubrzava i namjerno radi površno, dok s druge strane ima i dosta dubokih i potresnih scena)... mislim da nije za svakoga, no u svakom slučaju lijep film. Na IMDB i Rottenu ima prilično visoke ocjene, ja mu dajem 7/10, smatram ju zasluženom.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Scarfaceee kaže...

Groundhog Day
http://www.imdb.com/title/tt0107048/

 

 

Ja ne pamtim u zivotu da sam se ovliko nasmejao. Meni je ovo savrsenstvo od filma 

 

Pogledajte obavezno  zahvalicete mi se posle.

 

 10/10

 

 Rekao bih jedan od zabavnijih ali ujedno i poučnijih filmova, na suptilan način nam govori kako bi trebali živjeti svaki dan. Od ciničnog tip do dobroćudnog i spremnog za pomoć... Prvi puta ga išao gledati skroz slučajno u kino. Bio tada više manje nezapažen, naravno izašao iz kina oduševljen.

 

Inače novi Max rastura, jedva čekam 

 

http://www.rottentomatoes.com/m/mad_max_fury_road/

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 9:12 (XXX).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

imam pitanje za novog mad maxa, jel taj film ima ikakve veze sa onim starim dijelovima i koja je uopce povezanost izmedu tih filmova? stare nisam gledo tako da neznam jel ih bas moram pogledat prije filma.

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

imam pitanje za novog mad maxa, jel taj film ima ikakve veze sa onim starim dijelovima i koja je uopce povezanost izmedu tih filmova? stare nisam gledo tako da neznam jel ih bas moram pogledat prije filma.

 Vrlo vjerojatno ne moraš ih gledati budući da je film samo akcija, kako je George Miller rekao u nekom intervjuu.

Ali preporučam da pogledaš jer su vrlo dobri filmovi, makar prvi.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sirka666 kaže...
mar123 kaže...

imam pitanje za novog mad maxa, jel taj film ima ikakve veze sa onim starim dijelovima i koja je uopce povezanost izmedu tih filmova? stare nisam gledo tako da neznam jel ih bas moram pogledat prije filma.

 Vrlo vjerojatno ne moraš ih gledati budući da je film samo akcija, kako je George Miller rekao u nekom intervjuu.

Ali preporučam da pogledaš jer su vrlo dobri filmovi, makar prvi.

 pogledat cu ja njih svakako ali me zanimalo dali ih je bitno gledati prije ovog novog. inace da pitam, koja je uopce prica u mad maxu, o cem se radi u tom filmu?

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

 pogledat cu ja njih svakako ali me zanimalo dali ih je bitno gledati prije ovog novog. inace da pitam, koja je uopce prica u mad maxu, o cem se radi u tom filmu?

 Mad Max.

LoL: SirHectorDeMaris , battlelog - hrka11
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
hrka11 kaže...
mar123 kaže...

 pogledat cu ja njih svakako ali me zanimalo dali ih je bitno gledati prije ovog novog. inace da pitam, koja je uopce prica u mad maxu, o cem se radi u tom filmu?

 Mad Max.

 Nisam gledao novoga Maxa,ali ako se dobro sjecam,ne treba mi wikipedia o prici pobjesnjeloga Maxa.Uvjek je u pitanju borba za prezivljavanje u futuristickom svjetu prasine i pustinje.Nesto poput Vodeni svijet od Kevina C.,samo umjesto mora imas pustinju.Nema nikakve povezanosti izmedu nastavaka.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Scarfaceee kaže...

Groundhog Day
http://www.imdb.com/title/tt0107048/

 

 

Ja ne pamtim u zivotu da sam se ovliko nasmejao. Meni je ovo savrsenstvo od filma 

 

Pogledajte obavezno  zahvalicete mi se posle.

 

 10/10

 

 

Osobno se nisam niti na jednu scenu nasmijao, ali da je film odličan, svakako je 

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Od ovih trenutno aktualnih filmova u kinima, koji biste preporučili? Žanr more bilo kaj, samo da nije baš animiran, superjunaci i sl  ili horor.

Jel gledao neko Bezvremensku Adeline?

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

MAd Max

http://social.xfire.com/profile/strmi007
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
win4crazzy kaže...
Onjegin kaže...

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

The Shawshank Redemption ako ga nisi gledo do sad, nije toliko poznat al cuo sam da je dobar....

 

Koji si ti lik?!?! Film koji se nalazi na prvom mjestu IMDB top 250 kažeš da nije toliko poznat?!?!? Ovu temu treba ukinuti ako je većina sudionika kao win4crazzy

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

malo zajebancije nikom ne škodi, a i trolanja

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ChillyBoy kaže...
win4crazzy kaže...
Onjegin kaže...

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

The Shawshank Redemption ako ga nisi gledo do sad, nije toliko poznat al cuo sam da je dobar....

 

Koji si ti lik?!?! Film koji se nalazi na prvom mjestu IMDB top 250 kažeš da nije toliko poznat?!?!? Ovu temu treba ukinuti ako je većina sudionika kao win4crazzy

 Nema on problema, vec ti sa raspoznavanjem sarkastičnog teksta...

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Izgleda da novi Max rastura. Cesto se ne slazem sa navedenim kriticarem, ali lik tvrdi da je vec sad to naj fim godine, wtf....

 

http://www.jutarnji.hr/prvi-smo-pogledali-novog-mad-maxa-zaboravite-mela-gibsona--ovo-je-film-koji-cete-gledati-nekoliko-puta--najbolji-film-u-2015--godini-/1348832/

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Invazija kradljivaca tijela :http://www.imdb.com/title/tt0049366/ 

9/10

 

 

http://www.norgems.com
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt2436386/?ref_=rvi_tt projecet almanac - film o putovanju kroz vrijeme,moram reći da nije loš.Zabavan je i isplati se gledati 7/10

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ChillyBoy kaže...
win4crazzy kaže...
Onjegin kaže...

Može preporuka filma o životu u zatvoru, prijateljstvu i o nepravedno optuženim ljudima?

The Shawshank Redemption ako ga nisi gledo do sad, nije toliko poznat al cuo sam da je dobar....

 

Koji si ti lik?!?! Film koji se nalazi na prvom mjestu IMDB top 250 kažeš da nije toliko poznat?!?!? Ovu temu treba ukinuti ako je većina sudionika kao win4crazzy

Skipili se Živćo,Troličina i Flegma....

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

Izgleda da novi Max rastura. Cesto se ne slazem sa navedenim kriticarem, ali lik tvrdi da je vec sad to naj fim godine, wtf....

 

http://www.jutarnji.hr/prvi-smo-pogledali-novog-mad-maxa-zaboravite-mela-gibsona--ovo-je-film-koji-cete-gledati-nekoliko-puta--najbolji-film-u-2015--godini-/1348832/

 

 

 zasad ima 9.3 na imdbu, jest da je samo 3200 ljudi glasalo, ali izgleda dobro.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
Tallahassee kaže...

Izgleda da novi Max rastura. Cesto se ne slazem sa navedenim kriticarem, ali lik tvrdi da je vec sad to naj fim godine, wtf....

 

http://www.jutarnji.hr/prvi-smo-pogledali-novog-mad-maxa-zaboravite-mela-gibsona--ovo-je-film-koji-cete-gledati-nekoliko-puta--najbolji-film-u-2015--godini-/1348832/

 

 

 zasad ima 9.3 na imdbu, jest da je samo 3200 ljudi glasalo, ali izgleda dobro.

 

 

The Interview je imao 10.0 i puno ljudi je glasalo. Sad ima 6.8 :D

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ChillyBoy kaže...

 

Koji si ti lik?!?! Film koji se nalazi na prvom mjestu IMDB top 250 kažeš da nije toliko poznat?!?!? Ovu temu treba ukinuti ako je većina sudionika kao win4crazzy

nisam cuo za taj film "imbd top 250" al ak ti kazes da je poznat, vjerovat cu ti, to vjerovatno neki novi filim izašao pošto sad gledam na torrentima i nema ništa u vezi njega(slika)...da li znaš možda kad dolazi kod nas u kinima?

a što se tiće The Shawshank Redemption, čuo sam da glumi neki Morgan Freeman u njemu, ja iskreno nikad nisam čuo za tog glumca neki kažu da je dobar ali uzimam takve informacije sa rezervom jer ti filmovi sa nepoznatim glumcima nisu nešto dobri, zato nisam do sad pogledao taj film, a i da je imalo dobar nebi bio toliko nepoznat

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Deawood kaže...
mar123 kaže...

 

 zasad ima 9.3 na imdbu, jest da je samo 3200 ljudi glasalo, ali izgleda dobro.

 

 

The Interview je imao 10.0 i puno ljudi je glasalo. Sad ima 6.8 :D

 The Interview je imao nevideni hipe, i masa ljudi je glasalo na imdb sa 10 iako nisu ni pogledali film.

 

A za Mad Max sam na 2 rewieva cuo da je za 10, evo i ovo sada. Karta je rezervirana davno, termin je popodne :D

Pa vam javim veceras kakav je ;)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
Tallahassee kaže...

Izgleda da novi Max rastura. Cesto se ne slazem sa navedenim kriticarem, ali lik tvrdi da je vec sad to naj fim godine, wtf....

 

http://www.jutarnji.hr/prvi-smo-pogledali-novog-mad-maxa-zaboravite-mela-gibsona--ovo-je-film-koji-cete-gledati-nekoliko-puta--najbolji-film-u-2015--godini-/1348832/

 

 

 zasad ima 9.3 na imdbu, jest da je samo 3200 ljudi glasalo, ali izgleda dobro.

 ..na RottenTomatoes ima 99%... gledajuci recenzije po internetu, u subotu idem u kino, a svi se uglavnom slazu da je MM Fury Road novi akcijski klasik.... a i bit ce zanimljivo ovdje kad krenu komentari, nakon gledanja...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
win4crazzy kaže...
ChillyBoy kaže...

 

Koji si ti lik?!?! Film koji se nalazi na prvom mjestu IMDB top 250 kažeš da nije toliko poznat?!?!? Ovu temu treba ukinuti ako je većina sudionika kao win4crazzy

nisam cuo za taj film "imbd top 250" al ak ti kazes da je poznat, vjerovat cu ti, to vjerovatno neki novi filim izašao pošto sad gledam na torrentima i nema ništa u vezi njega(slika)...da li znaš možda kad dolazi kod nas u kinima?

a što se tiće The Shawshank Redemption, čuo sam da glumi neki Morgan Freeman u njemu, ja iskreno nikad nisam čuo za tog glumca neki kažu da je dobar ali uzimam takve informacije sa rezervom jer ti filmovi sa nepoznatim glumcima nisu nešto dobri, zato nisam do sad pogledao taj film, a i da je imalo dobar nebi bio toliko nepoznat

 Čuo sam ja za taj redemptione ili kako već. To je očito neka parodija, čuj čovjek u zatvoru freeman.....hebes to, ja sam vise za drame i biografske filmove a ne za gluposti koje se danas gledaju...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Predator003 kaže...
win4crazzy kaže...
ChillyBoy kaže...

 

Koji si ti lik?!?! Film koji se nalazi na prvom mjestu IMDB top 250 kažeš da nije toliko poznat?!?!? Ovu temu treba ukinuti ako je većina sudionika kao win4crazzy

nisam cuo za taj film "imbd top 250" al ak ti kazes da je poznat, vjerovat cu ti, to vjerovatno neki novi filim izašao pošto sad gledam na torrentima i nema ništa u vezi njega(slika)...da li znaš možda kad dolazi kod nas u kinima?

a što se tiće The Shawshank Redemption, čuo sam da glumi neki Morgan Freeman u njemu, ja iskreno nikad nisam čuo za tog glumca neki kažu da je dobar ali uzimam takve informacije sa rezervom jer ti filmovi sa nepoznatim glumcima nisu nešto dobri, zato nisam do sad pogledao taj film, a i da je imalo dobar nebi bio toliko nepoznat

 Čuo sam ja za taj redemptione ili kako već. To je očito neka parodija, čuj čovjek u zatvoru freeman.....hebes to, ja sam vise za drame i biografske filmove a ne za gluposti koje se danas gledaju...

 Kako su make-up artisti obojali tog freemana,jer kolko znam "obojani" ne mogu glumiti kao ni glasati.

Dobra je ta parodija freeman nadjenuli crncu.

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
hrka11 kaže...
mar123 kaže...

 pogledat cu ja njih svakako ali me zanimalo dali ih je bitno gledati prije ovog novog. inace da pitam, koja je uopce prica u mad maxu, o cem se radi u tom filmu?

 Mad Max.

 Nisam gledao novoga Maxa,ali ako se dobro sjecam,ne treba mi wikipedia o prici pobjesnjeloga Maxa.Uvjek je u pitanju borba za prezivljavanje u futuristickom svjetu prasine i pustinje.Nesto poput Vodeni svijet od Kevina C.,samo umjesto mora imas pustinju.Nema nikakve povezanosti izmedu nastavaka.

 Kako nisu povezani? Radi se o izravnim nastavcima, trilogija.  A treći dio je kao neki, toliko potrebni happy end na kraju, iako je najgori/ajkomercijalniji dio. Od 4. djela ne očekujem ništa specijalno, čista komercijala, površnost.

http://social.xfire.com/users/kiki3000
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
KIKI3ooo kaže...

 Kako nisu povezani? Radi se o izravnim nastavcima, trilogija.  A treći dio je kao neki, toliko potrebni happy end na kraju, iako je najgori/ajkomercijalniji dio. Od 4. djela ne očekujem ništa specijalno, čista komercijala, površnost.

 Veze ih samo futurizam,pustinja i Max!

Prica svakoga Maxa je zasebna i svaki se nastavak moze gledati ponaosob!

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
KIKI3ooo kaže...

 Kako nisu povezani? Radi se o izravnim nastavcima, trilogija.  A treći dio je kao neki, toliko potrebni happy end na kraju, iako je najgori/ajkomercijalniji dio. Od 4. djela ne očekujem ništa specijalno, čista komercijala, površnost.

 Veze ih samo futurizam,pustinja i Max!

Prica svakoga Maxa je zasebna i svaki se nastavak moze gledati ponaosob!

A to si htio reć da se može gledat svaki za sebe, to da.

Pustinja je tek u drugom djelu. Prvi dio je još kao "normalan svijet".

Ovo futurizam mi nikako ne ide, ovo je cyberpunk.

Ja mislim da u trećem jedva da i ima Maxa ili se ne vrti toliko oko njega...

Ovo govorim po sjećanju, kad sam to gledao, kao dite :)

http://social.xfire.com/users/kiki3000
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kad smo već na filmovima koje smo gledali kao djeca,

 

ovaj film sam pogledao minimalno 300 puta (bez preuveličavanja), to su bila vrimena kad se nije dolazilo do filmova sa 2 klika, torrenta, ratna vrimena, kad su se tek počele otvarati videoteke itd. ovu "kazetu" mi je posudio (to je isto što i dao nekad :) pitaj boga tko i ja i brat bi to gledali svaki dan

 

Thrashin (1986) Full movie HD

 

i na kazeti je bio još jedan

 

Gleaming The Cubesa sa Christian Slaterom

 

dakle 2 skejterska, cali, cool filma :)

 

http://social.xfire.com/users/kiki3000
10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Thrashin (1986) - Film iz mog djetinstva,odgledan masu puta i jako zanimljiv i poučan..

 

Preporučam odličan ratni film American Sniper snimljen prema istinitom događaju..moja ocjena 8/10

 

 

 

 

Hope for the best,prepare for the worst
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice