Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.430
|
čitano: 7.543.517
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa jednostavno rekao sam da mi je SF omiljeni žanr. da nije možda bi dao 6. Možda si ti ljubitelj SW pa imas nešta protiv mog mišljenja ali ja tako mislim i to ništa ne može promjeniti.

Star Wars se meni ne sviđa i gotovo. I to je SAMO MOJE MIŠLJENJE,

Što se tiče kriterija, toga kod filmova nema. jednostavno ili ti se sviđa ili ne. Recimo volim Avengerse, X mene... ali zato recimo Watchmen je meni katastrofa prava. pa i Hunger games nije daleko.

Zadovoljan?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa zar betmen nije SF??????????? Ne volis SF ali 7,5 za betmena.... I ne diraj Star Warse....;)

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upravo si ti ciljana skupina novog betmena i svih avengersa do sada (da ne spominjem ostale dc/marvel isprtke).

 

Iaki je dark knight vrh, cak ga je i Watchmen uspio pojest kolko je dobar.

 

 

Imas pravo na misljenje naravno, al se sam sa sobom sukobljavas.

Sw je isto SF pa ak si time htio SW izbacit iz tog zanra onda ili trolas ili stvarno nemas pojma.

Kontrakditoran si sam sebi

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Rekao sam da volim SF. Sviđaju mi se i drugi filmovi, bez obzira što nisu SF. Nisam rekao da mi se sviđa svaki SF. vadite moje riječi iz konteksta i koristite kao aegumente.

Ali Star Wars mi nije po ukusu. ne mogu vam objasniti zašto i neču ni pokušavati jer se o ukusima ne raspravlja.

Da su nam ukusi ist nebi ovdje raspravljali i nebi ni bilo foruma.

jos jednom. SW nije loš film ali nije za mene a Watchmen je katastrofa. Ko god ga je pogledao od mojih poznanika mi je rekao da mu se film nije svidio. to mi samo potvrđuje moje mišljenje bez obzira na kritike.

I ako ja spadam u skupinu od 100000000 kojima se Avengersi dopadaju a ti u onu od 1% kojima ne kako možeš tvrditi da je tvoje mišljenje objektivno i dobro. razmisli malo.

Znaš da je istina da je luđaku nemoguće doazati da je lud

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dovla_77 kaže...

 jer se o ukusima ne raspravlja.

Da su nam ukusi ist nebi ovdje raspravljali i nebi ni bilo foruma.

 

 Ne kuzim pa mi objasni?

 

artuditu
11 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Star Wars VII. U filmu ima dosta nelogičnosti tj. rupa u radnji, akcijske scene nekad djeluju površno i dosadnjikavo. Ima par onako simpatičnih fora... Meni je film zapravo na kraju dobar jer je dobro izveden dio sa karakterima likova, tj. njihovih vlastitih i međusobnih emocija, što smatram da je u biti i neka tematska središnjica cijelog filma, i što je ono što ga po meni izvlači da ga mogu preporučiti za neobavezno gledanje. 7/10

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.3.2016 0:18 (harrothar).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa recimo izađe novi Nolanov film i svi se složimo da je dobar, niko ne kontrira, izađe Supermen i svi ga popljujemo...Znači svi se u svemu slažemo, niko nije pametniji od drugoga jer tako on misli,--

Stavi sebe u situaciju da isto misliš kao svi drugi. i ti napišeš preporuku za film, i svi odreda, nas 100 na forumu samo potvrdimo tvoj stav. Misliš li da bi to netko čitao.

ili recimo kad bi se složili ko je bolji, NVIDIA ili AMD,

Mislim da ti je jasno samo malo me bockaš

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dovla_77 kaže...

Pa recimo izađe novi Nolanov film i svi se složimo da je dobar, niko ne kontrira, izađe Supermen i svi ga popljujemo...Znači svi se u svemu slažemo, niko nije pametniji od drugoga jer tako on misli,--

Stavi sebe u situaciju da isto misliš kao svi drugi. i ti napišeš preporuku za film, i svi odreda, nas 100 na forumu samo potvrdimo tvoj stav. Misliš li da bi to netko čitao.

ili recimo kad bi se složili ko je bolji, NVIDIA ili AMD,

Mislim da ti je jasno samo malo me bockaš

 Ne znam kako ne vidiš da razmišljaš kao 12-ogodišnjak.

 

Ustvari, to je tipično za razmišljanje 12-ogodišnjaka.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...
dovla_77 kaže...

Pa recimo izađe novi Nolanov film i svi se složimo da je dobar, niko ne kontrira, izađe Supermen i svi ga popljujemo...Znači svi se u svemu slažemo, niko nije pametniji od drugoga jer tako on misli,--

Stavi sebe u situaciju da isto misliš kao svi drugi. i ti napišeš preporuku za film, i svi odreda, nas 100 na forumu samo potvrdimo tvoj stav. Misliš li da bi to netko čitao.

ili recimo kad bi se složili ko je bolji, NVIDIA ili AMD,

Mislim da ti je jasno samo malo me bockaš

 Ne znam kako ne vidiš da razmišljaš kao 12-ogodišnjak.

 

Ustvari, to je tipično za razmišljanje 12-ogodišnjaka.

 Onjegin= triggered

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Daj me prosvijetli svojom teorijom ozbiljnog staronje. Samo malo detaljnije, jer izgleda da ne shvacam po cemu ti je moje misljenje kao da imam 12.

Znaci ja bi trebao da pohvalim sve tvoje komentare i misljenja i onda bi ti rekao da sam pametan i zreo covjek. najbolje da se kloniras i onda ce ti svi klonovi valjati.

Usput ,vise necu odgovarati na provokacije samoproglasenih pametnjakovica nego cu u skladu imena teme da preporucim par dobrih starijih filmova jer o novima se sve zna.

   As Far as My Feet Will Carry Me (2001) Njemacki vojni zarobljenik bjezi iz ruskog zatocenistva...9/10

   Changing Lanes (2002) Mala svađa dvojice ljudi prerasta u pravi rat 8/10

   Lakeview Terrace (2008) Stari dobri košiluk u lošem smislu 8/10

   Kraftidioten (2014) Švedski film sa kriminalcima iz našeg okruženja 8/10

   Journey to the West (2013) Samo za one koji vole kineske borilacke filmove komedije...inače zaobići 8/10

   Kung Fu Hustle (2004) Kung Fu komedija. meni jedna od najboljih koje sam ikad pogledao. 9/10

   Frailty (2001) sa malo vjerske tematike... 8/10

   Premium Rush (2012) Brza dostava biciklima po New Yorku. akcija i za nasmijati se 8/10

   Tucker & Dale vs Evil (2010) men najbolja crna komedija 9,5/10

   Intouchables (2011) Francuski film o crncu koji dobiva posao da se brine o nepokretnoj osobi i odnosu između njih. 9/10

 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dadotb kaže...
goodye kaže...

Evo za jubilarnu 1000 stranicu, pogledao sam The Shawshank Redemption, odlican film, odlicna gluma, narator od Boga dan :)

Svakako preporuka za pogledati, i jedan citat mocni: Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.

 Po vecini anketa film medju TOP 10 svih vremena

 Prošlo je već više od 20 godina od tog filma. Pravo vrijeme da Nolan napravi remake.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...

 Ne znam kako ne vidiš da razmišljaš kao 12-ogodišnjak.

 

Ustvari, to je tipično za razmišljanje 12-ogodišnjaka.

 Ne treba ti o nakon crtice. Iako me ne bi cudilo da si izmislio novi pojam, a mozda se i tema moze nazvati "Posljednji film koji ste gledelai - oporuka" - jer deco ko je vas poznavao ni pakao mu nece tesko pasti.

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kung fu panda 3.
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
froxie24 kaže...
Kung fu panda 3.

 tl:dr

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...
froxie24 kaže...
Kung fu panda 3.

 tl:dr

 Apsolutno se slažem. Ova točka na kraju je tako duga i zamorna da sam na pola prekinuo ^^

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Batman vs Superman:Dawn of justice

 

  Ovaj film je ekipa poprilicno dobro ispljuvala ovdje na forumu,tako da sam ja dosta bio skeptican u taj film.

No,eto sreca mi se osmjehnula i dobio sam 2 karte na nagradnoj igri,tako da sam otisao i pogledao ga sa mojom skwo!

 

  Mnogi su ovdje komentirali forsanje Flasha,Aquamena i Lois-ja opet to tako nisam doživio,obadvojica se pojavljuju kratko i ne smetaju,štoviše u dialogu između Batmana i Wonder woman na samome kraju filma,fino je objašnjena njihova uloga,za sljedeci film-naravno!

Isto tako nisam dozivio "forsanje" Lois Lane,štoviše,njena uloga je vrlo bitna za film.

-Ja cu opet kontra svih i reci:

Ben Affleck mi uopce nije dobro sjeo kao Batman,veliku zamjerku isto imam na njegov kostim,točnije masku,koja mu doslovno prekriva samo pola lica-iz aviona se vidi tko je ispod maske!

Opet,veliki plus dajem borbama u kojima Batman razvaljuje nekoga-napokon je Batman poceo "muški" mlatiti,a ne ko pickica u prijasnjim nastavcima!

Jeremi Irons,kako sam se razveselio kada sam ga vidio,dugo ga nije bilo u filmovima.No,nije mi "sjeo" kao Alfred,nemam pojma zasto,ali jednostavno nije!

Henry Cavill mi je ok kao Superman,covjek jednostavno ima tu facu-posebno kada je ljut!

Slazem se sa svima da je Lex Luthor poprilicno dosadan i naporan(posebno glumac koji ga glumi),nije mi jasno što ga vise ne ubiju,Supermen ispada poprilicno glup kada vise ne moze skuziti da je on i njegova cjela obitelj zlocinacka organizacija!

Gal Gadot kao Wonder women...jednostavno MLJAC!Mala je avion!Njena prva pojava u fightu,jednostavno naježi!

 

Sve u svemu,film nije loš.Obiluje fantasticnim efektima i zanimljivom radnjom ima par WTF momenata tipa ono: Batman priredi koplje,zabije ga u zemlju u jednoj zgradi,priceka Supermana,pocnu se makljati,Superman ga pocne bacati 100 metara,odleti sa njim još jedno 500 metara i na kraju "čudnovato" zavrse u zgradi di je koplje zabodeno???ili Na kraju pogreb Superman u lakiranome tamnome kovčegu sa svojim znakom...na kraju,kraju Lois baca zemlju na svijetlo lakirani kovčeg bez znaka???

No ovaj moj zadnji spoiler u svezi kovčega je vezan sa time da Superman uopce nije umro-jer ne znam kakve veze ima ta promjena kovčega,ali se na samome kraju zemlja na kovčegu počne levitirati i film naglo završi!Jesam li samo ja to primjetio ili?

Vjerujem da ekipa koja se razocarala u film,vjerovatno je imala loš dan ili je previše ocekivala,jer kada pustimo mozak na pašu(poput mene) i pogledam film,cisto ono,bez ikakvih ocekivanja-film je bas zanimljiv!

 

7.5/10

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2016 21:38 (Milka30).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

zi kovčega je vezan sa time da Superman uopce nije umro-jer ne znam kakve veze ima ta promjena kovčega,ali se na samome kraju zemlja na kovčegu počne levitirati i film naglo završi!Jesam li samo ja to primjetio ili?

Vjerujem da ekipa koja se razocarala u film,vjerovatno je imala loš dan ili je previše ocekivala,jer kada pustimo mozak na pašu(poput mene) i pogledam film,cisto ono,bez ikakvih ocekivanja-film je bas zanimljiv!

 

 

Dakle, da sumiramo, kad je film loš, pustimo mozak na pašu i film je dobar. Zašto uopće snimaju dobre filmove onda, pitam se, kad možemo jednostavno pustiti mozak na pašu.

Hm.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cordas kaže...
Milka30 kaže...

zi kovčega je vezan sa time da Superman uopce nije umro-jer ne znam kakve veze ima ta promjena kovčega,ali se na samome kraju zemlja na kovčegu počne levitirati i film naglo završi!Jesam li samo ja to primjetio ili?

Vjerujem da ekipa koja se razocarala u film,vjerovatno je imala loš dan ili je previše ocekivala,jer kada pustimo mozak na pašu(poput mene) i pogledam film,cisto ono,bez ikakvih ocekivanja-film je bas zanimljiv!

 

 

Dakle, da sumiramo, kad je film loš, pustimo mozak na pašu i film je dobar. Zašto uopće snimaju dobre filmove onda, pitam se, kad možemo jednostavno pustiti mozak na pašu.

Hm.

 Zato da bude elitista koji će reći gledao sam Građanina Kanea i bolji sam od tebe koji gledaš MLP. :D

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Cordas kaže...

Dakle, da sumiramo, kad je film loš, pustimo mozak na pašu i film je dobar. Zašto uopće snimaju dobre filmove onda, pitam se, kad možemo jednostavno pustiti mozak na pašu.

Hm.

 Poruka moje izjave je,da ne ocekujete od filma previše!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Batman vs Superman:Dawn of justice

 

  Ovaj film je ekipa poprilicno dobro ispljuvala ovdje na forumu,tako da sam ja dosta bio skeptican u taj film.

No,eto sreca mi se osmjehnula i dobio sam 2 karte na nagradnoj igri,tako da sam otisao i pogledao ga sa mojom skwo!

 

  

7.5/10

 1. Ta scena je trebala biti u smislu kako je Batman pametan i planira sve unaprijed i taktički se bori protiv drugih kao običan čovjek u svijetu punom metahumana, bar sam ja tako shvatio tu scenu, jer je namjerno stajao i čekao i vodio Supermana od jedne zamke do druge, iako je znao da ga ništa neće zaustaviti osim kriptonita. 

2. Možda nisi uhvatio tu scenu ili nešto, ali Batman ili Lois su rekli kako ovi u Washingtonu pokapaju prazan lijes, odaju mu počast na jedini način kako oni znaju, kao vojniku. A ovaj obični lijes kod Marthe doma, u njemu je Superman. To su bila dva odvojena pogreba.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

2. Možda nisi uhvatio tu scenu ili nešto, ali Batman ili Lois su rekli kako ovi u Washingtonu pokapaju prazan lijes, odaju mu počast na jedini način kako oni znaju, kao vojniku. A ovaj obični lijes kod Marthe doma, u njemu je Superman. To su bila dva odvojena pogreba.

 Viš vraga,kako mi je to promaklo!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kako ti je to moglo promaći? To se dalo odmah skužiti jer su se scene poslijednjeg ispraćaja nasumično izmjenjivale. :D

I da primjetio sam ono levitiranje zemlje na kraju, očekivao sam da će nešto "nagovijestiti" supermanovo uskrsnuće. Mislim to znaju svi koji su upoznati sa Ligom Pravde.
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ajde ajde, spoilate nam cijeli film.. necemo mi to ionako gledat

12 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ona beštija na kraju filma i način na koji je Lex Luthor napravija tu neman mi je skroz pokvarila film,do tada se i još moglo gledat,ali kraj teška katasrofa!Barem meni osobno,druge sitnarije neću ni spominjat!!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

opet to tako nisam doživio,obadvojica se pojavljuju kratko i ne smetaju,štoviše u dialogu između Batmana i Wonder woman na samome kraju filma,fino je objašnjena njihova uloga,za sljedeci film-naravno!

Isto tako nisam dozivio "forsanje" Lois Lane,štoviše,njena uloga je vrlo bitna za film.

 

 Da je nema u filmu uopće isti bi trajao pol sata manje, a radnja ne bi patila uopće. Toliko o njenoj bitnosti. A kako točno doživljavaš cijeli dio sa bacanjem koplja u bunar!? (lol) i onda scene nakon toga nego forsiranje da se i ona pojavi u tom završnom dijelu filma.   

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
icip kaže...

ajde ajde, spoilate nam cijeli film.. necemo mi to ionako gledat

 Ja sam uredno stavljao "sivilo" preko spoilera.

volegradele kaže...

Ona beštija na kraju filma i način na koji je Lex Luthor napravija tu neman mi je skroz pokvarila film,do tada se i još moglo gledat,ali kraj teška katasrofa!Barem meni osobno,druge sitnarije neću ni spominjat!!

 U pravu si,sada hladne glave i ja zakljucujem da je taj dio pomalo nejasan,ali jbg care,tako ti to ide kod Marvelovih filmova.

Hexfire kaže...

 Da je nema u filmu uopće isti bi trajao pol sata manje, a radnja ne bi patila uopće. Toliko o njenoj bitnosti. A kako točno doživljavaš cijeli dio sa bacanjem koplja u bunar!? (lol) i onda scene nakon toga nego forsiranje da se i ona pojavi u tom završnom dijelu filma.   

 Pa ona je htijela koplje odmaci od Supermana sto dalje da ga ono ne jebe-kao ono tipa "bacam ga u bunar" da se vise ne nađe...Meni osobno dosadno je bilo ono njeno forasnje sa onim metkom,to je meni totalno nebitno i moglo se fokusirati na nesta drugo,zanimljivije.

Lois Lane je bitan dio Supermena,kao sto je Albert Batmanu,Iron manu Pepper...to su "muze" superjunaka,bez njih film ne bi bio potpun.

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Zasto spoileri ne funkcioniraju za mobilnu verziju foruma ? Trebali bi to omoguciti jer ovako je kao normalan post
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
icip kaže...

ajde ajde, spoilate nam cijeli film.. necemo mi to ionako gledat

 Ja sam uredno stavljao "sivilo" preko spoilera.

volegradele kaže...

Ona beštija na kraju filma i način na koji je Lex Luthor napravija tu neman mi je skroz pokvarila film,do tada se i još moglo gledat,ali kraj teška katasrofa!Barem meni osobno,druge sitnarije neću ni spominjat!!

 U pravu si,sada hladne glave i ja zakljucujem da je taj dio pomalo nejasan,ali jbg care,tako ti to ide kod Marvelovih filmova.

Hexfire kaže...

 Da je nema u filmu uopće isti bi trajao pol sata manje, a radnja ne bi patila uopće. Toliko o njenoj bitnosti. A kako točno doživljavaš cijeli dio sa bacanjem koplja u bunar!? (lol) i onda scene nakon toga nego forsiranje da se i ona pojavi u tom završnom dijelu filma.   

 Pa ona je htijela koplje odmaci od Supermana sto dalje da ga ono ne jebe-kao ono tipa "bacam ga u bunar" da se vise ne nađe...Meni osobno dosadno je bilo ono njeno forasnje sa onim metkom,to je meni totalno nebitno i moglo se fokusirati na nesta drugo,zanimljivije.

Lois Lane je bitan dio Supermena,kao sto je Albert Batmanu,Iron manu Pepper...to su "muze" superjunaka,bez njih film ne bi bio potpun.

 kao prvo ovo nije marvel nego dc comics, tako da prvo to prouci jer su to dvije razlicite stvari(cak im ni filmovi nisu slicni)

kao drugo batler od batmana se ne zove albert nego alfred

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledao i ja jučer Batman v Superman i nisam nešto zadovoljan. Film je bio u najbolju ruku OK, ima zabavnih dijelova, Affleckov Batman je jako dobar, ali priča je dosta rascjepana, pogotovo u prvom dijelu filma gdje se samo skače sa scene na scenu. Ima dosta sličnih problema kao Age of Ultron sa pripremanjem terena za iduće filmove, ali mi je Ultron bio bolji u izvedbi. 5/10 od mene, niti lajkam niti hejtam.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

No ovaj moj zadnji spoiler u svezi kovčega je vezan sa time da Superman uopce nije umro-jer ne znam kakve veze ima ta promjena kovčega,ali se na samome kraju zemlja na kovčegu počne levitirati i film naglo završi!Jesam li samo ja to primjetio ili?

 U jednom stripu Lex Luthor znanstveno pokušava shvatiti supermena pa je bacio teoriju da on može letiti na jer njegovo tijelo može manipulirati svoju i okolnu gravitaciju. Ako je to slučaj onda kad umre ko zna što se dogodi s tom tjelesnom funkcijom/organom  koja to radi.

 

Ali 100% je nešto se događa s njegovim tijelom da može uskrsnuti za Justice League film.

 

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 14:09 (Paolo2612).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice