Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.526.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mr. Fugitive kaže...

Alien Covenant (2017) -  Ocjena 4/10

 Apsoluto se slažem sa svime i sa ocjenom. I to mršava četvorka! Kako me film razočarao, likovi su naivni kao djeca od 9 godina, previše filma plot je mrtav. Ok, onda valjda gradi neku napetost ili sl. Ma vraga!! Scott u mirovinu, Alien je za mene mrtav nakon ovoga. Ostaju samo stari filmovi.

Vidio sam već da je dosta ljudi razočarano, ali sam fan i znao sam da ne može biti TOLIKO loše. Na žalost je... Puno ljudi je u dvorani glasno komentiralo reakcije likova u određenim situacijama, a po završetku nekoliko sam puta čuo "najgori film u Alien univerzumu" te "AvP je remek djelo prema ovome". Pogledajte na vlastitu odgovornost, ja ovo nema šanse da ikad više pogledam.

EDIT: I film totalno uništava misterij Xenomorpha kao i što prezentira totalno nerealni/nemogući nastanak istih (ma da, ovaj je u onim ruševinama bez moderne tehnologije radio složeni genetic engineering...)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 12:14 (Lovac).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

SPOILERS AHEAD!

 

Meni je Alien Covenant bio ok. Na stranu neke glupe smrti, posklizavanje od krv (3 puta ak se ne varam), idiotski odlazak u podrum i dodirivanje jajeta, ne znanje one Daniels da je Walter zapravo David unatoč više znakova itd., bilo je i super scena poput one prve.

 

Sporiji buildup mi se svidio, David/Walter odnosno Fassbender je bio odličan, scene u svemiru i dekompresija hangara na kraju, uništavanje engineera na planetu, prva scena i još nekoliko stvari.

Iskreno sam očekivao drugačiji tijek radnje, kao da su se odlučili za nešto drugo u odnosu na inicijalni plan. Očekivao sam kontakt sa Engineerima i nešto o njima, te Elizabeth Shaw, a na kraju ispada da ih je David sve pomeo.

 

Da je moglo bolje, moglo je, ali iovako mi je ok film. Pa i malo bolji od Prometheusa. U svakom slučaju jedva čekam nastavak priče.

 

 

Meni je film za sada oko ocjene 7.5, bar do drugog gledanja kad izađe Blu-Ray. 

Bolji je od puno mediocre blockbustera kojima popularnost drži nerealno visoke ocjene.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 3:01 (Hyperion).
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja odgledao zadnjeg wolverinea, Logan. 
Onako, sigurno najbolja gluma glavnih aktera dosad, stewart i jackman konačno mogu pokazati da znaju odglumiti koju i u tim marvel filmovima, ali šta ja znam... samo te ubace u neku radnju i nova "pravila", pa mi je radnja malo... teže probavljiva (s logičke strane unutar kanona xmena). Vidi se da su to odradili jer su valjda stewart i jackman rekli da im se neda razvlačit više te uloge. Nekako su mi serije postale kvalitetnije od filmova iz kojeg su poetkle. Nadam se da će nagovoriti stewarta barem za koji xavier cameo u drugoj sezoni legije. Barem sve ide prema tome.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 3:50 (overhaul).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jucer pogledao Alien Covenant i moram priznat da je film loš i to jako, ljudi budite realni Prometejus je remek djelo za ovaj ispljuvak, barem meni. Glumacka ekipa odvratna, puno bolja u Prometejusu.

 

 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

8 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Tko su ovi novi glumci u Aliena? Pa zar nisu samo ona zenska i onaj robot (prometheus -> alien) krenuli prema njigovom maticnom planetu da ih "uniste"?

www.aocsource.com
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kresimir4 kaže...

Tko su ovi novi glumci u Aliena? Pa zar nisu samo ona zenska i onaj robot (prometheus -> alien) krenuli prema njigovom maticnom planetu da ih "uniste"?

 pa pogledaj film

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

JBT a bas je Blade runner logican i zanimljiv film.Kada uzmes u obzir i vrijeme kada je sniman,poprilicno impresivan film.

Meni je definitivno top 10 filmova ikada!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

 Blade Runner je za početak klasični cyberpunk, a manje SF i kao takav roka suštinu društva, problema i svijeta. Možda si očekivao nešto drugo.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

 

To je film o zivotu,postojanju,existencionalnoj krizi kad se jos analizira zapitaj se znas li tocno tko su sve replikanti ima i tu svakakvih teorija u svakome slucaju remek dijelo od filma koje sto si stariji i svakim gledanjem postaje sve bolje i bolje.

A Tears in the rain monolog isto nesto perfektno:

"“I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.”"

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Koja je najbolja verzija filma Blade Runner [1982]?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Wack kaže...
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

 

To je film o zivotu,postojanju,existencionalnoj krizi kad se jos analizira zapitaj se znas li tocno tko su sve replikanti ima i tu svakakvih teorija u svakome slucaju remek dijelo od filma koje sto si stariji i svakim gledanjem postaje sve bolje i bolje.

A Tears in the rain monolog isto nesto perfektno:

"“I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.”"

 Film je remek dijelo a taj monolog je najbolji dio filma...zanimljivo da je bio čista improvizacija, jedna od najboljih ikada.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Wack kaže...
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

 

To je film o zivotu,postojanju,existencionalnoj krizi kad se jos analizira zapitaj se znas li tocno tko su sve replikanti ima i tu svakakvih teorija u svakome slucaju remek dijelo od filma koje sto si stariji i svakim gledanjem postaje sve bolje i bolje.

A Tears in the rain monolog isto nesto perfektno:

"“I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.”"

 Film je remek dijelo a taj monolog je najbolji dio filma...zanimljivo da je bio čista improvizacija, jedna od najboljih ikada.

 Vidim da film ima masu poklonika ali meni jednostavno nije legao...prica je zanimljiva,gluma je dobra,efekti s obzirom na vrijeme,noir ugođaj itd ali te nelogicnosti mi previse kvare film...nekako mi gubi na realnosti i na kraju imam osjecaj da gledam neki hollywodski blockbuster a ne kultni film tipa paklena naranca ili brazil.

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A dobro, ti sad vadiš najtežu artiljeriju za usporedbu.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Haha dobro po meni je najslicnij Terminatoru koji je isto kultni film pun dobrih scena....narocito 2 kad uzme motor i vrati se po cvike a u pozadini svira bad to the bone neke scene su kultne bez obzira na sve..Sin City mi je bolji za koplje drugi dio nisam gledao

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.5.2017 21:13 (kaw_liga).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bruno03 kaže...

Koja je najbolja verzija filma Blade Runner [1982]?

 final cut

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

 

kaw_liga kaže...

 Vidim da film ima masu poklonika ali meni jednostavno nije legao...prica je zanimljiva,gluma je dobra,efekti s obzirom na vrijeme,noir ugođaj itd ali te nelogicnosti mi previse kvare film...nekako mi gubi na realnosti i na kraju imam osjecaj da gledam neki hollywodski blockbuster a ne kultni film tipa paklena naranca ili brazil.

kaw_liga kaže...

Haha dobro po meni je najslicnij Terminatoru koji je isto kultni film pun dobrih scena....narocito 2 kad uzme motor i vrati se po cvike a u pozadini svira bad to the bone neke scene su kultne bez obzira na sve..Sin City mi je bolji za koplje drugi dio nisam gledao

 Ti si pobrkao sve lončiće, kakav faking terminator, koje nelogičnosti? Koju si verziju uopće gledao? Mislim, kad kao ljubitelj sf-a nemožeš potrefiti IMDB (you know, InternetMovieDataBase)...teško mi je uzeti argumente u raspravu (koje uopće argumente, koje nelogičnosti).  Ja sam prvi koji že reži da je nešto prenapuhano, ali BladeRunner je alegorijska egzistencijalna drama, a ti to proglasio najsličnijim terminatoru 1... 
Enivej, 
Gledam, po prvi put u dulje vremena, kritičari nahvalili pretpremijeru jednog DC universe superjunačkog filma. Možda Wonder Woman bude malo svježeg zraka i u njihovom taboru.
http://movieweb.com/wonder-woman-movie-early-responces-critics/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bruno03 kaže...

Koja je najbolja verzija filma Blade Runner [1982]?

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Versions_of_Blade_Runner#The_Final_Cut_.282007.29

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kaw_liga kaže...

 Vidim da film ima masu poklonika ali meni jednostavno nije legao...prica je zanimljiva,gluma je dobra,efekti s obzirom na vrijeme,noir ugođaj itd ali te nelogicnosti mi previse kvare film...nekako mi gubi na realnosti i na kraju imam osjecaj da gledam neki hollywodski blockbuster a ne kultni film tipa paklena naranca ili brazil.

Kolega,ja razumijem da ti film nije legao i to je OK,ali nije mi jasno o kakvim nelogicnostima pises?Zaista se sada i ja pitam,da ti mozda nisi gledao nesta drugo?

Meni si sada zaintrigirao i ja cu opet veceras pogledati Blade runnera da vidim sta je to nelogicno u njemu.

Citam ovdje nekakve usporedbe sa Terminatorom,sto nema veze sa razmumom.Ja ga sada upravo pokusavam usporediti sa nekim filmom i ne ide mi,jer je Blade runner unikat!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

isto  hype!

 

bdw najaca scena

 

 Mozda mu ovaj dio nije bas jasan ...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 13:38 (4mal).
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

iron sky (2012), sci-fi komedija. 1945. godine nacisti su napravili bazu na tamnoj strani mjeseca. tamo se sada razvio cijeli grad čiji stanovnici i vođe od 1945. godine nisu imali kontakta sa zemljom i još štuju hitlera i ponašaju se kao za vrijeme 2. svj. rata. radnja filma se odvija 2018. godine kada kandidatkinja za predsjednicu SAD-a pošalje misiju na mjesec kao dio svoje predizborne kampanje. oni tada otkriju nacističku bazu i onda počinju sranja. otprilike dvije trećine filma su na engleskom i jedna trećina na njemačkom.

sa buđetom od samo 7.5 milijuna € napravljena je poprilično solidna i zabavna komedija. preporučam za pogledati, ne traje predugo, mozak na pašu super za nasmijat se.

ono što mi je malo zasmetalo što na nekim mjestima ima malo previše pretjerivanja, i što gotovo nema nikakve reakcije od nacista kad se vrate na zemlju, iako nisu tu bili 70 godina i u međuvremenu je tehnologija strašno napredovala.

7/10

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 14:34 (ervin121).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
overhaul kaže...
kaw_liga kaže...

Kao veliki ljubitelj sf-a morao sam a dosad nisam pogledao kultni Blade Runner......dosta sam razocaran cjelukupnim filmom velikom brojem nelogicnosti pomalo i zamoran...sa obzirom na visok ibdm rejting vise sam ocekivao dao sam ocjenu 6...vidicemo hoce li novi nasatavak biti bolji ali ne samo vizualno sto mi je mozda i najmanje bitno

 

kaw_liga kaže...

 Vidim da film ima masu poklonika ali meni jednostavno nije legao...prica je zanimljiva,gluma je dobra,efekti s obzirom na vrijeme,noir ugođaj itd ali te nelogicnosti mi previse kvare film...nekako mi gubi na realnosti i na kraju imam osjecaj da gledam neki hollywodski blockbuster a ne kultni film tipa paklena naranca ili brazil.

kaw_liga kaže...

Haha dobro po meni je najslicnij Terminatoru koji je isto kultni film pun dobrih scena....narocito 2 kad uzme motor i vrati se po cvike a u pozadini svira bad to the bone neke scene su kultne bez obzira na sve..Sin City mi je bolji za koplje drugi dio nisam gledao

 Ti si pobrkao sve lončiće, kakav faking terminator, koje nelogičnosti? Koju si verziju uopće gledao? Mislim, kad kao ljubitelj sf-a nemožeš potrefiti IMDB (you know, InternetMovieDataBase)...teško mi je uzeti argumente u raspravu (koje uopće argumente, koje nelogičnosti).  Ja sam prvi koji že reži da je nešto prenapuhano, ali BladeRunner je alegorijska egzistencijalna drama, a ti to proglasio najsličnijim terminatoru 1... 
Enivej, 
Gledam, po prvi put u dulje vremena, kritičari nahvalili pretpremijeru jednog DC universe superjunačkog filma. Možda Wonder Woman bude malo svježeg zraka i u njihovom taboru.
http://movieweb.com/wonder-woman-movie-early-responces-critics/

 Joj uhvatio se lapsusa kao neceg bitnog nego evo da krenem sa nelogicnostima..

prvo tip rjesava sve sam ulazi u zgradu napustenu u kojoj zna da je replikant sam...te kad ga replikant sredi izvodi mrtve gliste neke salto mortale gde ga on ubija ok pa jel on sam radi u tu zgradu nebi usao vodom swata

opet sve rjesava sam(naoruzan pistoljem) na zemlju konkretno grad je doslo par vanzemaljaca pa to bi bio cjeli tim ljudi,strucnjaka itd itd ali nebitno i to nego na na kraju se saketa sa svakim i izgubi ali nekim cudom prezivi tj spasi se da bi film bio napet (holywood) :D sa onim u zadnjim scenama ko u westernu samo mu korito fali za vodu..ovaj ga prebije ali ga i spasi da mu nesto kaze bitno jer nije imao kada niti ga je htio saslusati :S :D do glavog sefa korporacije se dodje kako hoce i kao i opcenito do svih ljudi od kineza koji pravi oci..mislim smjesno je da bi dosli tako lako do njega jer se eto njegovom radniku igra sah..glup je smisao njihova dolaska--naci odgovore na pitanje i onda sta umjeseto da iznude odgovore ubiju ga ama prica je lose sklepana samo da bi bila gledana skakanje po krovovima,davljanje, samo fali jurnjava auta

nikakvo to nije remek djelo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 17:33 (kaw_liga).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...
4mal kaže...

isto  hype!

 

bdw najaca scena

 

 Mozda mu ovaj dio nije bas jasan ...

 Pa nije mi jasno cemu se infiltrirati u tu tvornicu kao radnik kad su mogli odmah doci do sefa liftom ili se predstaviti da nose pizzu :D

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
@kawliga Ford je bladerunner, pomalo prezreno zanimanje, on je potrosna roba, u krajnjoj liniji - i sam je replikant (google za daljnje polemike). Da, i kao takav sam ide u akciju, ne trosi se swat team za njegovu zastitu.

- vanzemaljci, kakvi crni vanzemaljci i vladini agenti? Pobogu.. nije ni cudo da ti se film ne svidja kad nisi nista shvatio😀
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
@milka ako pono gledas bladerunnera , probaj pogledati drugu verziju od one koju si vec gledao.

Skraceno, imas originalnu, prvu verziju, koja se kod nas vrtila na tvu i kinu (sa fordovom naracijom) i final cut, redateljsku verziju gdje je doticni napravio sta producenti nisu dali u pocetku.
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mozda je doticni gledao onu studio verziju izmesarenu od strane Studio Kravata koje nemaju pojma o filmovima ?
Ako mu je ta verzija bila losa to razumijem ali pogledaj onu pravu sto su ljudi vec napisali ako nisi mozda ti film dobije drugaciju dimenziju a ako si tu gledao i opet ti ne valja jbg sto bi 2pac rekao life goes on.

Mnogima je Fight Club tinedjerski edgy film meni je remek dijelo od sountracka,kamere,likova,price i poruke film puno puno dublji nego samo "likovi koji se tuku" a mnogi koji su ga gledali su samo to vidjeli i shvatili nazalost.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kolega kawliga pogledaj  sve  verzije kako je  receno pa ce ti biti jasnije :-)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 19:05 (4mal).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
kaw_liga kaže...
 Joj uhvatio se lapsusa kao neceg bitnog nego evo da krenem sa nelogicnostima..prvo tip rjesava sve sam ulazi u zgradu napustenu u kojoj zna da je replikant sam...te kad ga replikant sredi izvodi mrtve gliste neke salto mortale gde ga on ubija ok pa jel on sam radi u tu zgradu nebi usao vodom swataopet sve rjesava sam(naoruzan pistoljem) na zemlju konkretno grad je doslo par vanzemaljaca pa to bi bio cjeli tim ljudi,strucnjaka itd itd ali nebitno i to nego na na kraju se saketa sa svakim i izgubi ali nekim cudom prezivi tj spasi se da bi film bio napet (holywood) :D sa onim u zadnjim scenama ko u westernu samo mu korito fali za vodu..ovaj ga prebije ali ga i spasi da mu nesto kaze bitno jer nije imao kada niti ga je htio saslusati :S :D do glavog sefa korporacije se dodje kako hoce i kao i opcenito do svih ljudi od kineza koji pravi oci..mislim smjesno je da bi dosli tako lako do njega jer se eto njegovom radniku igra sah..glup je smisao njihova dolaska--naci odgovore na pitanje i onda sta umjeseto da iznude odgovore ubiju ga ama prica je lose sklepana samo da bi bila gledana skakanje po krovovima,davljanje, samo fali jurnjava autanikakvo to nije remek djelo...

 Nisu oni izvanzemaljci nego kiborzi,replikanti(davno je to bilo ne znam tocno naziv),koji su napraviti da zive samo 4 godine na drugome planetu.Puno su jaci od ljudi i njima je zabranjeno da dolaze na zemlju.Postoje kiborzi odmetnici,koji ponekada dodu na zemlju u zelji da si produze zivot,oni bivaju hvatani od strane Blade runnera,ekipe koja je obucena za to.Ford je jedan od njih.U jednoj od svojih misija on se zaljubljuje u jednu od kiborgica i polako pocinje mjenjati svoj stav o njima...

To ti je ono iz glave,jer sam zaista daaavno gledao film,ali znam da je film jako ljepo poslozen i sve sjeda na svoje mjesto + gratis na kraju moćan dijalog sa tuznim krajem.

 

  No,ok,zna se takvo sto desiti i meni,ljudi hvale zadnjega Maxa,meni je on saka jada(JBG sorry fanovi),isto tako Deadpool mi je naporan itd...

Blade runnera mozda mozemo usporediti (ne mozemo,ali ako moramo),sa Chappie ili I robot ili cak Elysium,jer se u sva 3 filma javlja tema boljega zivota za one koji nisu poput nas!

mcf kaže...
@milka ako pono gledas bladerunnera , probaj pogledati drugu verziju od one koju si vec gledao.

Skraceno, imas originalnu, prvu verziju, koja se kod nas vrtila na tvu i kinu (sa fordovom naracijom) i final cut, redateljsku verziju gdje je doticni napravio sta producenti nisu dali u pocetku.

 100% sam gledao ovu komercionalnu skracenu verziju,a za produzenu,se iskreno bojim da mi upropasti sjecanje na odlican film XD!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 20:21 (Milka30).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Spoiler... :)


Ma final cut i nije nesto duzi, u biti samo nema voice overa koji te vodi kroz film kao u prvoj verziji, nema happy endina i naravno, ubacen je famozni Fordov san o jednorogu, koji uz ostale hintove upucuje da je on sam isto replikant.

Sa duzim rokom trajanja baterije ocito, posto je prezivio do nastavka :)
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

To je u stvari redateljska verzija i digitalno obnovljena slika. Originalna verzija je sa naratorom jer su smatralai da film inače nitko nebu skužio a sretni kraj su ubacili iz nekog blesavog razloga...film je bio flop na kino blagajnama a u legendu je ušao pojavom VHS-a. Danas je kultni film a redateljska verzija ili tzv. finalna i digitalno obnovljena i najbolja, jer Decard je replikant. Naravno sad u ovom nastavku vidimo ga kao starog dedu pa se film očito nastavlja na originalnu verziju.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice