Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.542.697
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Wind River ( 2017. ).




Ukratko,tko god je gledao Sicario,itekako ce biti zadovoljan ovim filmom.

Napetost,dobri dijalozi,melodramicna glazba i neocekivati preobrat pri kraju filma upotpunjuje ovo skoro pa savrsenstvo po meni.

 

Ova scena me dojmila kolika je napetosti i tenzije ( SPOILER ALERT ! ).

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 12:20 (doky01akablava).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt1856101/

 

 

Najvise me iznerviralo kad zaspim, muzicki (preglasni) efekti me probude. Inace film je dobar kad gledas trailer, ovo ostalo ne znam spavao sam vecinu.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sluškinja (The Handmaiden) /(ah-ga-ssi)

Priča puna spletki, prevara i preokreta, naravno začinjena onom finom finesom ludila, kakvu samo ljudi sa dalekog istoka (Japan,Tajvan,Hong Kong,Koreja) mogu da smisle.

Film ni jednog trenutka ne usporava sa ironijom, glavnim likom, pored preokreta, koji ovo ostvarenje čine genijalnim.
Likovi su, uslijed već pomenute ironije, iskarikirani do maksimuma (može djelovati kao da su direktno iz anime izašli) ali ne dajte da vas to zavara, karaterizacija je na vrhuncu zadatka.
Preporuka svakako za pogeldati. 

Ocjena 9/10. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 1:55 (lithiumion).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

La Haine sam zadnji pogledao. To je i treci put sto sam gledao taj film. Na IMDb racunu imam preko 500 ocjenjenih filmova a La Haine je jedan od 5 kojima sam dao 10. 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Houston,we have a problem

 

Dokumentarni film o Jugoslavenskom svemirskom programu,koji je prodan Amerikancima za basnoslavnu cifru...

 

 Dokumentarac je nevjerovatno zanimljiv i svatko bi ga trebao pogledati!

 

9/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...
geronimo4661 kaže...

 

 Drago mi je vidjeti da si se vratio na forum i pogotovo na ovaj topic.

 

Ma slabo sam gledao filmove u zadnje vrijeme pa mi se onda nije ni dalo pisati.Sad lovim zaostatke pa sam na tvoju preporuku skinuo ghost story,na rasporedu je za vikend.

MatijaZG kaže...

La Haine sam zadnji pogledao. To je i treci put sto sam gledao taj film. Na IMDb racunu imam preko 500 ocjenjenih filmova a La Haine je jedan od 5 kojima sam dao 10. 

 

Vrhunski  je La Haine,meni 9 na imdbu,svakako preporuka onima koji ga nisu odgledali.

 

Contratiempo

 

Spanjolski mystery.Da ne duljim previse,jedan od boljih filmova ove godine(doduse nisam ih pogledao puno),tako da preporuka.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Houston,we have a problem

 

Dokumentarni film o Jugoslavenskom svemirskom programu,koji je prodan Amerikancima za basnoslavnu cifru...

 

 Dokumentarac je nevjerovatno zanimljiv i svatko bi ga trebao pogledati!

 

9/10

 

Da,jako dobar mockumentary,a najbolja stvar  je da dobar dio  ljudi nije ni skuzio da je rijec o zajebanciji.

 

Citat sa YT o filmu:"While Russians send dogs to space as a test, Yugoslavs send Americans"

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 19:45 (geronimo4661).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže..

 

Da,jako dobar mockumentary,a najbolja stvar  je da dobar dio  ljudi nije ni skuzio da je rijec o zajebanciji.

 

Citat sa YT o filmu:"While Russians send dogs to space as a test, Yugoslavs send Americans"

Ja spadam medu te ljude.

Sada si mi baš upropastio dokumentarac!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
geronimo4661 kaže..

 

Da,jako dobar mockumentary,a najbolja stvar  je da dobar dio  ljudi nije ni skuzio da je rijec o zajebanciji.

 

Citat sa YT o filmu:"While Russians send dogs to space as a test, Yugoslavs send Americans"

Ja spadam medu te ljude.

Sada si mi baš upropastio dokumentarac!

 A jebiga.Gledaj to sa pozitivne strane,to sto je hrpa ljudi popusila foru govori i tome koliko je film dobro napravljen.

 

O slicnoj temi ima jos jedan zanimljiv mockumentary, Dark Side of the Moon iz 2002,o onoj poznatoj teoriji zavjere da je Kubrick rezirao americko slijetanje na mjesec.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

Brawl in Cell Block 99 (2017)

 

Oldschool akcijska drama,pravo osvjezenje u moru konfekcijskih holivudskih akcica.Vince Vaughn u netipicnoj ulozi rasturio,redatelj Craig Zahler nastavlja u jos boljem ritmu nakon dobrog Bone Tomahawka.Izuzetno nasilan i brutalan,definitvna preporuka onima koje vole ovakav tip filma i ne smeta im eksplicitno nasilje.

 Dugo sam se vremena pitao gdje si? jer mi je falilo tvojih recenzija klasika i dobrih filmova nagršt silinih komercijalnih gluposti u temi, napokon nisam više malobrojan :D.

 

 

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 0:11 (ris).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

 A jebiga.Gledaj to sa pozitivne strane,to sto je hrpa ljudi popusila foru govori i tome koliko je film dobro napravljen.

 

O slicnoj temi ima jos jedan zanimljiv mockumentary, Dark Side of the Moon iz 2002,o onoj poznatoj teoriji zavjere da je Kubrick rezirao americko slijetanje na mjesec.

Dark side of the Moon je isto mock????

...Hvala ti na još jednome uporpaštenome ljepom sjecanju!

 

 

Ma zezam se,za Houston nisam imao pojma,ali za Dark side sam znao da je zajebancija-isto tako odlican dokumentarac,definitivno preporuka!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pozdrav ljudi, nisam dugo čitao preporuke ovdje pa nisam baš u toku sa svime, ali htio sam vas pitati ako bi mi neko mogao preporučiti par dobrih horora za pogledat sa djevojkom, po mogućnosti noviji horori da su, hvala! :)

 

PS: Mogu i misterije/trileri, šta god vam se veoma svidjelo u posljednje vrijeme, bubnite slobodno :D

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 19:04 (Flux_Pavilion).
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Flux_Pavilion kaže...

Pozdrav ljudi, nisam dugo čitao preporuke ovdje pa nisam baš u toku sa svime, ali htio sam vas pitati ako bi mi neko mogao preporučiti par dobrih horora za pogledat sa djevojkom, po mogućnosti noviji horori da su, hvala! :)

 

PS: Mogu i misterije/trileri, šta god vam se veoma svidjelo u posljednje vrijeme, bubnite slobodno :D

dnevnik ne gledate? Bio je neki film za koji je netko rekao da je krenuo gledat sa zenom, pa doticna popalila sva vitla pokuc i otisla pit kavu u dnevnu u 1 ujutro, ali sam zaboravio kak se zvao... 

 

http://www.imdb.com/title/tt5052448/

http://www.imdb.com/title/tt5022702/

http://www.imdb.com/title/tt3748172/

http://www.imdb.com/title/tt4954522/

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 19:21 (Gorstak79).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...
Flux_Pavilion kaže...

Pozdrav ljudi, nisam dugo čitao preporuke ovdje pa nisam baš u toku sa svime, ali htio sam vas pitati ako bi mi neko mogao preporučiti par dobrih horora za pogledat sa djevojkom, po mogućnosti noviji horori da su, hvala! :)

 

PS: Mogu i misterije/trileri, šta god vam se veoma svidjelo u posljednje vrijeme, bubnite slobodno :D

dnevnik ne gledate? Bio je neki film za koji je netko rekao da je krenuo gledat sa zenom, pa doticna popalila sva vitla pokuc i otisla pit kavu u dnevnu u 1 ujutro, ali sam zaboravio kak se zvao... 

 

http://www.imdb.com/title/tt5052448/

http://www.imdb.com/title/tt5022702/

http://www.imdb.com/title/tt3748172/

http://www.imdb.com/title/tt4954522/

 Hahahahah, ne bavimo se još dnevnikom, zanimljivi su nam životi dovoljno za sad i bez te drame :D

Hvala, odgledali smo već Hush, Get out i Raw, (Možeš mislit kakav smo par, samo horore gledamo lol ) Gerald's game ću uzeti u obzir ;)

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 19:35 (Flux_Pavilion).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogleda The Babysitter,uglavnom horror sa mišungon komedije..od mene 7/10 i preporuka za gledanje.

http://www.imdb.com/title/tt4225622/

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jep i ovaj isto

 

Better Watch Out

 

http://www.imdb.com/title/tt4443658/

14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Flux_Pavilion kaže...
Gorstak79 kaže...
Flux_Pavilion kaže...

Pozdrav ljudi, nisam dugo čitao preporuke ovdje pa nisam baš u toku sa svime, ali htio sam vas pitati ako bi mi neko mogao preporučiti par dobrih horora za pogledat sa djevojkom, po mogućnosti noviji horori da su, hvala! :)

 

PS: Mogu i misterije/trileri, šta god vam se veoma svidjelo u posljednje vrijeme, bubnite slobodno :D

dnevnik ne gledate? Bio je neki film za koji je netko rekao da je krenuo gledat sa zenom, pa doticna popalila sva vitla pokuc i otisla pit kavu u dnevnu u 1 ujutro, ali sam zaboravio kak se zvao... 

 

http://www.imdb.com/title/tt5052448/

http://www.imdb.com/title/tt5022702/

http://www.imdb.com/title/tt3748172/

http://www.imdb.com/title/tt4954522/

 Hahahahah, ne bavimo se još dnevnikom, zanimljivi su nam životi dovoljno za sad i bez te drame :D

Hvala, odgledali smo već Hush, Get out i Raw, (Možeš mislit kakav smo par, samo horore gledamo lol ) Gerald's game ću uzeti u obzir ;)

 It Folllows idealan za vas

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Asta kaže...
...
...

 Hahahahah, ne bavimo se još dnevnikom, zanimljivi su nam životi dovoljno za sad i bez te drame :D

Hvala, odgledali smo već Hush, Get out i Raw, (Možeš mislit kakav smo par, samo horore gledamo lol ) Gerald's game ću uzeti u obzir ;)

 It Folllows idealan za vas

 Eh to , definitivno ćemo i njega prvom prilikom, hvala!

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 20:15 (Flux_Pavilion).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dave Made a Maze

Nezaposlen lik u višku vremena odluči izraditi kartonski labirint u dnevnoj sobi...u istom se izgubi i ne može naći izlaz, a poanta je u tome da je labirint iznutra mnogo veći nego što djeluje izvana...u nastojanju da ga izvuku, u labirint ulaze njegova djevojka, prijatelji i snimateljska ekipa.

Film je bolji nego što možda zvuči, ima tu dobrog humora, misterije...uglavnom, zanimljiv i drugačiji.

7,5/10

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Flux_Pavilion kaže...

Pozdrav ljudi, nisam dugo čitao preporuke ovdje pa nisam baš u toku sa svime, ali htio sam vas pitati ako bi mi neko mogao preporučiti par dobrih horora za pogledat sa djevojkom, po mogućnosti noviji horori da su, hvala! :)

 

PS: Mogu i misterije/trileri, šta god vam se veoma svidjelo u posljednje vrijeme, bubnite slobodno :D

 Buduci da si dobio prijedloge za horore,

 

preporucam The GameMemento

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nitko ne spominje T2 Trainspotting  

Nastavak kultnog narkomanskog filma gotovo da spada u drugi žanr u odnosu na orginal. U filmu nećete naći gotovo ništa od mučnih scena narkomanskog života i nekima će to biti bogohuljenje ali za mene je T2 ipak solidan nastavak priče. Radnja je puno brža nego u orginalu, malo plitka ali pitka. Likovi fantastični, pogotov Sick Boy i Begbie. Ocjena 7,5/10

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mitch kaže...
Flux_Pavilion kaže...

Pozdrav ljudi, nisam dugo čitao preporuke ovdje pa nisam baš u toku sa svime, ali htio sam vas pitati ako bi mi neko mogao preporučiti par dobrih horora za pogledat sa djevojkom, po mogućnosti noviji horori da su, hvala! :)

 

PS: Mogu i misterije/trileri, šta god vam se veoma svidjelo u posljednje vrijeme, bubnite slobodno :D

 Buduci da si dobio prijedloge za horore,

 

preporucam The GameMemento

-Memento sam nekad davno pregledao već, ukratko ko nije, obavezno odgledajte, must see, jednostavan ali za mene klasik definitivno.

-The Game nisam, ne bih rekao ni ona da je, hvala i na njemu, tematika mi se čini iznimno zanimljiva :).

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Baš gledam kritike za ''The Snowman'' i izgleda da je film totalni užaš...na RT-u 9%, imdb 5,3...a baš mi je izgledalo kao nešto što bi moglo biti odlično...naravno, trebam pogledati film, ali sumnjam da su baš svi u krivu.

 

 

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

meni je dobar bio iako je se moglo na 90 min al ok ...slow paced mistery slasher

 

7/10 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 13:59 (4mal).
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

Baš gledam kritike za ''The Snowman'' i izgleda da je film totalni užaš...na RT-u 9%, imdb 5,3...a baš mi je izgledalo kao nešto što bi moglo biti odlično...naravno, trebam pogledati film, ali sumnjam da su baš svi u krivu.

 

 

 ... a i google izbacuje pojedine kritike koje cak nazivaju ovaj film najgorim u 2017. Dobro je, htio sam to danas u kino otic pogledat - izgleda bi si sve po spisku....

dc hejter
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

The cobbler /2014/ - Postolar - Obućar /kako želite/

http://www.imdb.com/title/tt3203616/

 

Na IMDB, odmah da napomenem, da je prema mom doživljaju filma i zabavi koju je pružio, izuzetno nerealno niska ocjena za navedeni film (5,8/10). Bitno je ne propostiti ključnu rečenicu na početku filma: "Ali, da stvarno upoznate čovjeka,
morate hodati u njegovim cipelama".

Odlična gluma, dobra ekipa, zanimljiva priča (navedeno je da je film i "Fantasy" kategorije i žanra, što i jest), drže vodu u skoro 100' zabavi i doživljaju nečega što se događa glavnom liku. Nema praznog hoda u filmu, nema nepotrebnih scena, sve ide fino i fluidno, kraj je dobar... nećete pogriješiti sa odabirom ovog uratka za izvaliti se u naslonjač i uživati u ovom (neozbiljnom) filmu. Preporuka, svakako.

Na tvoju preporuku sam pogledao ovaj film,u biti nisam izdržao do kraja.

Obozavam Sandlera i trailer se ucinio zanimljiv,no tu po mome sudu sve staje!

Film je poprilicno dosadan i nezanimljiv,baš naprotiv,prepun je "praznoga hoda" i nepotrebnih scena....nikako da krene nekakav zaplet(mislim na vremenski period kada on otkrije stroj),bas tada krene biti poprilicno nezanimljivo!

JBG na tebe je film ostavio odlican dojam,na mene nije i prekinuo sam ga pola sata prije kraja-jednostavno nikako da "krene".

Ja mu dajem

 

4/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Wheelman (2017)

 

Jos jedna u nizu netflixovih produkcija,nekakva kombinacija Lockea i Drivea,s razlikom da film nije pretenciozan,sto mi je svakako plus.Tehnicki dobro odradjen film,Frank Grillo u glavnoj ulozi korektan,sve u svemu  prosjecan film i nelos nacin za ubiti nekih sat i 20.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

Baš gledam kritike za ''The Snowman'' i izgleda da je film totalni užaš...na RT-u 9%, imdb 5,3...a baš mi je izgledalo kao nešto što bi moglo biti odlično...naravno, trebam pogledati film, ali sumnjam da su baš svi u krivu.

 

 

 

Ja sam ga nazalost pogledao u kinu, i to odmah prvi dan(posto je cura Jo Nesbø fan),uglavnom  najvece razocaranje ove godine,s obzirom na redatelja i glumacku postavu ocekivao sam puno vise.Nemoj bacati lovu,bolje cekaj da dodje na torrente.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
m77 kaže...

Baš gledam kritike za ''The Snowman'' i izgleda da je film totalni užaš...na RT-u 9%, imdb 5,3...a baš mi je izgledalo kao nešto što bi moglo biti odlično...naravno, trebam pogledati film, ali sumnjam da su baš svi u krivu.

Ja sam ga nazalost pogledao u kinu, i to odmah prvi dan(posto je cura Jo Nesbø fan),uglavnom najvece razocaranje ove godine,s obzirom na redatelja i glumacku postavu ocekivao sam puno vise.Nemoj bacati lovu,bolje cekaj da dodje na torrente.

Ne znam, po meni je mrtva trka izmedju The Snowman i Blade Runner 2049, poslije kupovine imdb i RT od strane Holywood-a  nikad ne gledas ta dva sajta, imas reddit komentare od ljudi za filmove, sve ostalo se zaobilazi 

P.S. strasno koliko je trailer dobar, a film ispao onako meh. Nista posebno.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upravo pogledao Inception . Nisam ga gledao odavno (a to mi je do sada bio prvi i posljenji put). Odličan film. Tko do sada nije pogledao neka ga obavezno pogleda!

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 0:04 (phoenix2003).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice