Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.542.384
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Cargo

 

Apokalipticni film o zombijima u kojemu ima jako malo zombija.Radnja filma je tako jednostavna,dda svaki opis filma-osim ovoga kojega sam naveo,je cisti spoiler.

Film je podosta usporen,ali zanimljiv,u par navrata te razocara svojom plitkom radnjom,pa te opet zaintrigira.

Uglavnom,sasvim ok filmic za pogledati!

 

7/10

 

Pacific rim 2

 

Onaj kojemu se svidio prvi dio,ovaj ce obozavati,onome kome se zgadio prvi,rigati ce na drugi dio.

Prica je standard,obuka pilota Jegera,podivljali dronovi,super boss pri kraju i to je to.Efekti su zaista top 10 ikada-vjerujem da u 3D verziji su jos bolji.

Osobno volim takve filmove i ovaj mi je bio na tapeti da ga pogledam u Cinestaru,no ne znam zasto nije bio u Sl.Brodu?Ovako sam ga mogao pogledati samo na 102 ekranu.

Koji vole lomljavu,efekte obavezno pogledati,svi ostali zaobići!

 

7/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Evil Dead (1981)

A glupog filma majko mila, one gumene maske, krv šiklja na sve strane iz njih......siguran sam da je '81 ovo bilo čudo neviđeno, ali gledati The Evil Dead danas, u 2018. je očajno iskustvo.

2,7/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deadpool 2

 

Prvi dio mi je bio bolji. U ovom dijelu mi se čini da su šale bile preforsirane. Standarna mješalica CG efekata, preseravanja glavnog lika i prosječne priče. Da nisam odgledao zilijun sličnih filmova možda bi mi ovaj bio dobar ali ne mislim da zaslužuje ocjenu koju sad ima na IMDB-u 8.3. Dao bi mu 6,5 max. O ukusima se ne raspravlja pa pretpostavljam da će se drugima svidjeti više.

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 14:35 (planety).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

The Evil Dead (1981)

A glupog filma majko mila, one gumene maske, krv šiklja na sve strane iz njih......siguran sam da je '81 ovo bilo čudo neviđeno, ali gledati The Evil Dead danas, u 2018. je očajno iskustvo.

2,7/10

 haha pa ovaj film je i tada izgledao niš posebno, sami kažu da su imali tolko malo para da su jednostavno improvizirali pola tih maski istvari. U biti kako bi nadoknadili sve to su išli na što bizarije,brutalije scene u filmu. Sa što više krvi i gadosti. 

 

Zato i je danas tolko popularan to je vjerovatno najbolji Trash horor do sad. A osim toga sam Ash je anti-hero lik.

 

Al da oni koji nisu tada uživali u tome teško da će i sada.

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Train To Busan https://www.imdb.com/title/tt5700672/?ref_=nv_sr_1

 

Malo ispod ocekivanja koja su bila pozamasna kod mene kad uocih korejski film s zombijima u vlaku.Ono cega nisam mislio da ce biti u korejskom film je bilo, patetike. A kliseja kojima se barem nado u manjem obimu takodjer nije izostalo.

Vizualno solidno izgleda izuzev scena pred kraj s razbijanjima vlakova, scenarij moze proci no ima i tu itekako rupa, pogotovo prema kraju.Dosta mainstream za korejski film, znatno bi mi popravilo barem kraj u kojem zlocesti covjek prevlada.

Blago razocaravajuci film , no moze posluziti svrsi, svak prema nahodjenju

5 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Breezy (1973)

 

Clinton Easrwood, iako skromnih mogućnosti kako kao glumac tako i kao redatelj. ovim je filmom nadmašio i samog sebe. Kao glumac sve uloge glumi s jednim te istim izrazom lica, a kao režiser u posljednje vrijeme snima izrazito loše filmove. Breezy mu je iznimka, ne pravilo. Doduše čak ni ta iznimka ne čini ga vrsnim redateljem prije bih rekao da zasluge za pristojan film idu glumačkom paru Holden - Lenz koji su temeljem svoje osobnosti i talenta uradak učinili gledljivim.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

DP 2 - Za sve koji vole ne samo superjunake,nego komedija također ovo je must see.Jednostavno kao i u prvom dijelu ima jako puno komedija i fakat se nasmije pošteno kroz film.Čak mi je malo bolji nego jedinica 8/10

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Trebao bih preporuke za filmove i serije izasle u zadnjih 30-40 godina

 

Nepozeljni tagovi: crime, drama, adventure, horror, musical, fantasy, romance, history, documentary, biography, family, talkshow, animation

 

Pozeljni tagovi: action, sci-fi, thriller, comedy, mystery

 

 

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 0:29 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79

Oprosti ali nznm dal netko odavde ima vremena da trazi, a kamoli da zna na pamet serije po žanrovima i to u zadnjih 30-40god.

Preporuka ti je da ideš na poznatu stranicu trakt.tv i tamo imas trazilicu gdje mozes potraziti po kategorijama (žanrovima) i godinama.

Imas i ostale stranice, imdb.com, thetvdb, themoviedb. Itd..ili ako znas imalo eng napišeš u google sta te zanima i imas cijeli zivot da vrtis po raznim stranicama hehe
5 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deadpool 2 (2018)

 

Brale za ovo moraš imat inteligenciju šlape da ti se sviđa.  Klanje brutalnije neg u samurajskom filmu i tako u krug. Glupo i odvratno.

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zviznemte kaže...
Gorstak79

Oprosti ali nznm dal netko odavde ima vremena da trazi, a kamoli da zna na pamet serije po žanrovima i to u zadnjih 30-40god.

Preporuka ti je da ideš na poznatu stranicu trakt.tv i tamo imas trazilicu gdje mozes potraziti po kategorijama (žanrovima) i godinama.

Imas i ostale stranice, imdb.com, thetvdb, themoviedb. Itd..ili ako znas imalo eng napišeš u google sta te zanima i imas cijeli zivot da vrtis po raznim stranicama hehe

 

Zahvaljujem, potrazit cu tamo, za sad sam ceprekao po trackeru i skinuo revenge, maze runner, humanity bureau, geostorm, kill switch, american assassion i hunters prayer....mislio sam da mozda netko ima u glavi par naslova da mi olaksha, ali nema veze, fala na preporuci...

 

premaz kaže...

Deadpool 2 (2018)

 

Brale za ovo moraš imat inteligenciju šlape da ti se sviđa.  Klanje brutalnije neg u samurajskom filmu i tako u krug. Glupo i odvratno.

 

toga sam se i bojao...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 22:59 (Gorstak79).
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
premaz kaže...

Deadpool 2 (2018)

 

Brale za ovo moraš imat inteligenciju šlape da ti se sviđa.  Klanje brutalnije neg u samurajskom filmu i tako u krug. Glupo i odvratno.

 Meni sa inteligencijom šlape je bio odličan. Vrhunska zabava, puno smijeha i super provod u svakom pogledu. 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Wow. Film koji je napravljen da te zabavi bez da se zamaraš? Mozak na pašu i uživaj? Ne valja. Kako se samo usuđuju takve filmove raditi!!!

5 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Death Wish (2018)

 

Bruce Willis. Taj u životu više neče snimit dobar film.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

Trebao bih preporuke za filmove i serije izasle u zadnjih 30-40 godina

 

Nepozeljni tagovi: crime, drama, adventure, horror, musical, fantasy, romance, history, documentary, biography, family, talkshow, animation

 

Pozeljni tagovi: action, sci-fi, thriller, comedy, mystery

 

 

 https://www.imdb.com/chart/top?ref_=nv_mv_250_6

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
premaz kaže...

Death Wish (2018)

 

Bruce Willis. Taj u životu više neče snimit dobar film.

Glass (2019)

 

I beg to differ.

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... dakle kako nisko mozes pasti.... malo nize od nase politike... remake filma kojem remake ne mozes napraviti.... Papillon!!!??? Pa ko ce to zamjeniti McQueena i Hoffmana? Prehebeno jadno.....

dc hejter
10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
zuper kaže...
premaz kaže...

Deadpool 2 (2018)

 

Brale za ovo moraš imat inteligenciju šlape da ti se sviđa.  Klanje brutalnije neg u samurajskom filmu i tako u krug. Glupo i odvratno.

 Meni sa inteligencijom šlape je bio odličan. Vrhunska zabava, puno smijeha i super provod u svakom pogledu. 

 Nisam gledao 2, ali sam 1 na nagovor kolege. Iskreno, ne mogu ocijeniti film i razinu zabave koje se vise ne sjecam. Ja sam onaj tip koji ce shvatit Mulholland Drive, ali nece i Deadpool. :-) Nisam ljubitelj zanra pretpostavljam. Ako cu pogledati nesto od Josha Brolina, to ce prije biti No Country for Old Men i slicna djela.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Gorstak79 kaže...

Trebao bih preporuke za filmove i serije izasle u zadnjih 30-40 godina

 

Nepozeljni tagovi: crime, drama, adventure, horror, musical, fantasy, romance, history, documentary, biography, family, talkshow, animation

 

Pozeljni tagovi: action, sci-fi, thriller, comedy, mystery

 

 

 https://www.imdb.com/chart/top?ref_=nv_mv_250_6

 Problem je to izguglat,lakse napisat glupost na forumu.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Sixth sense????
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

u zadnje vrijeme sam gledao spanjolske filmove, contratienpo, the body, hidden face itd.

zanima me preporuka filmova iz takvog zanra ali mogu biti i svedski, norveski, talijanski itd. samo bitno da valja.

 

Angels of the universe, islandski film, oduševio me :)

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bomb City (2017)

 

Dobar film sa jakom porukom.

Prema istinitom događaju.

Preporuka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 20:09 (Silent horror1992).
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deadpool 2 - nasao vremena i nisam razocaran ali ni odusevljen..... humor nije na nivou jedinice iako su se trudili i sprdanje sa Tomom Cruisom i Star Warsima funkcionira, neke su reference nepotrebne i isforsirane.... cameo uloge s druge strane su odlicne, a Vanisher je u stvari preoteo cijeli fim svojim ukazanjem od sekunde, koju je covjek odradio za salicu kave, tako da samo zbog toga dizem ocjenu - opcenito mi je scena s padobrancima najbolji dio filma.... steta, imao je toliko potencijala u pojedinim scenama i tako su dobro krenule koje nisu uspjeli realizirati na za mene zadovoljavajuci nacin..... samokritika Deadpoola i sarkazam je top, to fulao nije - "a sada slijedi cgi scena fajta Colosusa i ........" najavio je Dead..... sve u svemu, kao da sam gledao odlican akcijski film kojem nesto fali..... 7/10

dc hejter
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

Deadpool 2 - nasao vremena i nisam razocaran ali ni odusevljen..... humor nije na nivou jedinice iako su se trudili i sprdanje sa Tomom Cruisom i Star Warsima funkcionira, neke su reference nepotrebne i isforsirane.... cameo uloge s druge strane su odlicne, a Vanisher je u stvari preoteo cijeli fim svojim ukazanjem od sekunde, koju je covjek odradio za salicu kave, tako da samo zbog toga dizem ocjenu - opcenito mi je scena s padobrancima najbolji dio filma.... steta, imao je toliko potencijala u pojedinim scenama i tako su dobro krenule koje nisu uspjeli realizirati na za mene zadovoljavajuci nacin..... samokritika Deadpoola i sarkazam je top, to fulao nije - "a sada slijedi cgi scena fajta Colosusa i ........" najavio je Dead..... sve u svemu, kao da sam gledao odlican akcijski film kojem nesto fali..... 7/10

Joj ja ga sinoc poceo gledati i u prvih 15 minuta htio sam prekinuti,niti jednom se nisam nasmijao,kao da je cijeli trailer naguran u tig prvih 15 min...eh sada,posto mi se prvi dio nije svidio,ima li smisla da nastavljam sa gledanjem ovoga drugoga dijela?

 

Tomb radier

 

Kada sam zaigrao igru iz filma,bio sam ugodno iznenaden silnim promjenama,naspram stare Lare.U filmu ima dosta elemenata iz igre,ali koliko se sjecam,ne prati radnju iz igre.

Lara je nova,siromašna,slabašna ali žilava super podloga za nove nastavke.Glavna glumica je super odradila ulogu.

Dobar filmic da ubiti jedno posljedpodne.

Preporuka!

 

7/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bunraku https://www.imdb.com/title/tt1181795/?ref_=nv_sr_1

 

Slucajno naletio na ovo, ocekivo nesto grozomorno sudeci po ocjeni, no gledalo mi se nesto lakonotno i vidio neka poznata glumacka imena.Cudna, prenaglasena audio-vizualna forma, mozda najblize Sin City-u, iako u biti drugacije odaje taj stripovski dojam.Dost koreografije borbi, cak rubno uzima neke djelove mjuzikla (ne nema pjevanja).Na kraju usprkos ocekivanja bez neke gorcine ili zamora pogledah film.Svak prema vlastitom nahodjenju

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Joj ja ga sinoc poceo gledati i u prvih 15 minuta htio sam prekinuti,niti jednom se nisam nasmijao,kao da je cijeli trailer naguran u tig prvih 15 min...eh sada,posto mi se prvi dio nije svidio,ima li smisla da nastavljam sa gledanjem ovoga drugoga dijela?

 

 .... khm, sjecam se da si prvi sio hebacki popljuvao, a sad jos neka shit kopija sa neta.... nemoj.... ja bi recimo volio da mi netko objasni one aftercredits scene sa Wolverinom i Raynoldsa s knjigom.... gledao sam samo odabrane marvele, pa ih nisam bas skuzio....

dc hejter
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Milka30 kaže...

Joj ja ga sinoc poceo gledati i u prvih 15 minuta htio sam prekinuti,niti jednom se nisam nasmijao,kao da je cijeli trailer naguran u tig prvih 15 min...eh sada,posto mi se prvi dio nije svidio,ima li smisla da nastavljam sa gledanjem ovoga drugoga dijela?

 

 .... khm, sjecam se da si prvi sio hebacki popljuvao, a sad jos neka shit kopija sa neta.... nemoj.... ja bi recimo volio da mi netko objasni one aftercredits scene sa Wolverinom i Raynoldsa s knjigom.... gledao sam samo odabrane marvele, pa ih nisam bas skuzio....

 Misliš na ono čišćenje timelinea kad Yukio i Negasonic poprave onu spravu za putovanje kroz vrijeme od Cablea ? Kada ubije samog sebe kako čita onaj ugovor, to zapravo ubija sebe prije nego potpiše ugovor za snimanje Green Lanterna (koja mu je ujedno i najgora uloga, a još je k tome u DCu), a scena sa Wolverinom je ubiti scena iz Prve njegove uloge u Marvelovim filmovima kad je isto glumio Deadpoola ali u X-Menima i tad je bio kao "dark". Tu opet ubije sebe, tj čisti timeline. Inače, mislim da bi pomoću te stvarčice mogao vratiti vrijeme u Infinity Waru 2 jer u originalu stoji da Nebula ukrade Thanosu rukavicu, vrati vrijeme i onda uspiju poraziti Thanosa. Ovdje bi to mogao biti Deadpool i tako uđe na velika vrata opet u serijal. Neko moje mišljenje 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Tomb Raider 2018 - Pogledao sam ga dopola. Bio mi je vrh vrhova dok nisu dosle scene sa robovima. Tu su rastegli radnju toliko da sam jednostavno ugasio. Ovo sto sam pogledao dotle, dakle oko sat vremena, ocjena 10/10. Jedan od boljih filmova ove godine, uvjeren sam u to. Redatelj je vjesto manevrirao izmjedju nekih od popularnijih stvari na planeti trenutno, sve je politicki korektno i umjereno dozirano, uvjerljivo i okupira paznju. Cak i dio koji je meni bio pretjerano rastegnut, ima smisla sto se tice same price i savrseno se uklapa u film, jedino sto ja bas nisam ljubitelj toplo-hladno, film me nabrijao na akciju na pocetku i kad se doticna usporila, ugasio sam. Prevrtio sam dalje kasnije, i izgleda da je jedino taj dio bio razvucen pretjereno. Steta. Zbilja mi je krivo zbog toga, jer je film vrhunski.

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 8:58 (Gorstak79).
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

...Solo, vrlo zanimljiva pojava na IMDbu posljednjih dana.... dakle film je u vrijeme izlaska DP2 i malo prije imao prosjecnu ocjenu 6.0, a prije samog pocetka prikazivanja.... danas ima 7.2.... ni ne gledajuci film marvel fan baza (rekao bih) se svojski potrudila uzeti pare ovom filmu, uspjeli su u tome kao sto se me uspjeli po stoti puta uvjeriti da ta stranica k... ne valja i nije pouzdani izvor pravih i realnih informacija, osobito sama ocjena..... bas kao Ready Player One film ocito uopce nije takva katastrofa....

dc hejter
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Edge of Seventeen - simpatična i lagana coming of age komedija sa Hailee Steinfeld (True Grit) i Woody Harrelsonom. Inače volim ovu tematiku tako da od mene 8/10

Tomb Raider - kao fan serijala smatram da ovaj film nije ništa ni bolji ni lošiji od onih s Angelinom Jolie. Priča je plitka i prebrza, klasični holivudski nepostojeći uvod u priču, a karakterizacija likova površna. Igra vuče inspiraciju iz igre iz 2013. god. stoga mi je jasan izbor mršavice Alicie Vikander kao Lare. To mi nije minus jer je Alicia bomba na svoj način  dok je Angelina u ona 2 filma bila daleko najljepša žena svijeta i idealna "replika" Lare iz ondašnjih igara o pljačkašici grobova. 6,5/10

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 11:53 (Paolo Maldini).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice