Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.542.122
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

@WalterWolfy

Nisam htio komentirati, ali sad kad si natuknuo da se i ja nadovežem na dva jučerašnja filma. Dugo nisam pogledao ništa kvalitetno i kad sam vidio da su izašli Adrift (2018) i American Animals (2018), odem prvo na imdb da vidim kako stoje i rekoh na osnovu ocjene dat ću im šansu, kad sam počeo odmah sam u sekundi skužio da su smeće, pogledao sam ih za 10 minuta oba. 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Ma ocjena ne znaci nista,jer koliko puta u zivotu su me "niskoocjenasi" iznenadili i obratno.

Pogledam trailer i gledam ono sto mi onako izgleda zanimljivo.

Sljedeci na tapeti mi je Upgrade,po traileru film obecava!

Trailer također zna biti prevara, naguraju u dvije minute sve dobre scene i ti misliš kako film valja. Počneš gledati i u sekundi shvatiš kako je to gubljenje vremena. 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Love & Other Drugs https://www.imdb.com/title/tt0758752/?ref_=nv_sr_1

 

 

Navuko me Gyllenhaal na ovo zlodjelo.Polu-angazirani film o problemu parkinsonove bolesti, polu traljava romanticna komedija.Uglavnom zbir svega sto prezirem; ''sarmantan'' jebac koji nije pronasao smisao i ''pravu'', visi srednji sloj americkog drustva, sladunjavost, patetika.Ukoliko Vas nanese put na ovaj film preporucam preskok.

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Skyscraper,

zasluženih 6,1 na imdb

Kao što napisa netko na imdbu film je stilom iz 80-ih s efektima iz današnjice,

penjanje bivšeg specijalca The Rocka po hi-tech-neboderu u plamenu, znači 100% akcija, tko voli nek gleda, ali i ne mora, nije neka zabava. 

Nema ničeg novo, osim uporabe umjetne noge kao alata za put do cilja....

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sicario: Day of the Soldado

Film je teška prevara. Doslovno, sve šta valja su ubacili u trailer i to je to. Ok, u zadnje vrijeme svi to rade ali ovo je neka nova razina. Moja reakcija nakon filma je doslovno bila: "J*bem vam mater, opljačkan sam", a i velika većina ljudi je isto negodovala. Film je predobro počeo. Prvih sat vremena protekne u akciji, potencijalno dobroj priči, jedva čekate da se sve raspetlja i počnu događati prave stvari, kad najednom, film naglo uspori, počnu sa bespotrebnim dijalozima, kadrovima gdje se ništa ne događa tj. nema ih potrebe uopće prikazivati, da bi na kraju završio sa isklišeliziranim natpisom "1 god. poslje" gdje vam apsolutno ništa nije objašnjeno šta se dogodilo te tu film staje. Išao sam na onaj Cine dan za 10, karta 10kn koja niti ne vrijedi toliko. Žao mi je šta nisam odabrao neki drugi film za te novce jer ovo je dno dna. A najsmješnije u toj cijeloj priči je šta film ima 7,3 ocjenu na IMDB  Stvarno ne kužim zar su ljudi postali tolike ovce, koje spremno tvrde da je ovakav film dobar film, te se još time hvale dajući mu visoke ocjene. Za mene je ovaj serijal mrtav, tj, nema šanse da im dam lipe za 3. nastavak, a čak ću si razmisliti dal ću ga i skinuti kad dođe na torrente.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

Trailer također zna biti prevara, naguraju u dvije minute sve dobre scene i ti misliš kako film valja. Počneš gledati i u sekundi shvatiš kako je to gubljenje vremena. 

To je poznato,ali ipak mozes naslutiti dali je to film za tebe ili ne!

 

Cika Medo ursusc355  hvala ti na TD i odmah se ispricavam na duplome bezveznome postu!No,ovaj puta nisam kriv,preko mobitela mi izgleda ok,no sada preko kompa vidim da mi se post duplirao i zatamno...nemam pojma zasto,ali nisam ja,majke mi

Ne vjeruj ženi koja laže!
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

@WalterWolfy

Nisam htio komentirati, ali sad kad si natuknuo da se i ja nadovežem na dva jučerašnja filma. Dugo nisam pogledao ništa kvalitetno i kad sam vidio da su izašli Adrift (2018) i American Animals (2018), odem prvo na imdb da vidim kako stoje i rekoh na osnovu ocjene dat ću im šansu, kad sam počeo odmah sam u sekundi skužio da su smeće, pogledao sam ih za 10 minuta oba. 

 Da, ali navuce te taimdb ocjena iako i sam nevjerujem imdb ocjenama ^^ onda istinita prica skupa sa pravim ljudima koji su to izveli i kada je pocelo mislio sam ovo ce bit neka hebena pljacka, a ispao samo takav jad. Inace ima filmova sa ocjenama 5* na imdbu koje te stvarno iznenade, cak i filmova gdje je pocetak katastrofa, a ostatak filma odlican, ali sto se dogada sa velikom vecinom filmova je:

 

ili je teski shit

ili je stvarno dobar

ili je stvarno dobar, ali useru kraj recimo Den of Thieves gdje je u svakom pogledu jako dobar film, ali kraj ne mogu nikako shvatiti.

http://www.aocsource.com/
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Zadnje gledano Mission impossible ovaj zadnji. Film je čisto dobar ak se mogu progutati klasični BS koji prate te filmove.

 

Inače digresija na Cinestar i kino. Ja ne razumijem što se to događa s tim kinom!? Svaki put kad dođem sve je skuplje! Dakle velike kokice i 2 pića 55FKNG KUNA!!! Pa jesu li oni normalni??? Karta je jeftinija nek kokice koje su brat bratu 2 kune!! Da ne kažem da su bile katastrofa! To je stvarno čisti bezobrazluk!

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upgrade

 

Pravo osvjezenje ove godine u filmskoj industriji!

Dobra prica,odlicna gluma,jos bolja kamera.Glavni glumac neodoljivo posjeca na Tom Hardya i muzika u filmu na Blade runnera.

Preporuka,pogledati obavezno!

 

8/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 19:22 (Milka30).
13 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

Upgrade

 

Pravo osvjezenje ove godine u filmskoj industriji!

Dobra prica,odlicna gluma,jos bolja kamera.Glavni glumac neodoljivo posjeca na Tom Hardya i muzika u filmu na Blade runnera.

Preporuka,pogledati obavezno!

 

8/10

 Slažem se, scene borbe su vrhunske, bolje nego u matrixu

http://www.soundstream.com/
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Loving Pablo (2017)

 

Pa ovo je bolje od Narcos :D daje bolji uvid u inner life don Pabla ima tu svega i za nasmijat se. Napokon jedan dobar film nakon dugo dugo vremena, a bio sam tako skeptičan kad sam vidio glavne uloge, mirisalo je na nešto jeftino.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Azmo kaže...

Zadnje gledano Mission impossible ovaj zadnji. Film je čisto dobar ak se mogu progutati klasični BS koji prate te filmove.

 

Inače digresija na Cinestar i kino. Ja ne razumijem što se to događa s tim kinom!? Svaki put kad dođem sve je skuplje! Dakle velike kokice i 2 pića 55FKNG KUNA!!! Pa jesu li oni normalni??? Karta je jeftinija nek kokice koje su brat bratu 2 kune!! Da ne kažem da su bile katastrofa! To je stvarno čisti bezobrazluk!

 Yup. Ja sam sam gledao Mission Impossible sa ekipom nije bilo niti klime. WTF. Smanjit ću kino. Treba bi ovo razglasati da se malo poprave, its the only way.

 

Gledao Upgrade - Super film, izgleda da će Venom izgledati kao loš rip-off Upgrade-a xD.

 

Pogledao i Final Destination - Baš mi bio dobar film. Mislio sam da će biti jako cheesy i sranje pošto sam ga jaaako davno gledao. Ali film je baš fora.

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... 8. mjesec zasad krije najbolje filmove ove godine - MI6 97%, BlacKKKlansman 96%, Mandy 97%, Blaze 100%

metalni punker
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Woman Walks Ahead (2017)

 

Još jedan gledljiv film. Biografska drama, istinit događaj. Zaslužuje veću ocjenu.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kino ne zaradjuje od karata. Nego bas od toga.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Brand New Testament https://www.imdb.com/title/tt3792960/?ref_=nv_sr_1

 

Bog je zajedljiv, osvetoljubiv nasilnik.Njegova kcer ga sabotira i obznani ljudima tocan sat njihove smrti sto rezultira da ljudi krecui svoje sate zivjeti kako su odvijek htjeli no nisu imali hrabrosti.Zanimljiva ideja, sa ne tako dobrom realizacijom, tek ponekim dobrim filmskim momentom.Svak prema vlastitom nahodjenju

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 10:15 (Tcherot).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Brawl in Cell Block 99 (2017)

 

Dobaaaaar. Kad sam počeo gledat jedino što sam znao je da je neki zatvorski film i da glumi Vince Vaughn, kojeg pamtim po nekim sporednim ulogama. Iznenadio me čovjek sa ozbiljnošću, nisam mislio da ima kapaciteta za bit u glavnoj ulozi. Film sam pogledao u komadu, niti ne pamtim koji sam zadnji tako pogledao jer me većina izmori nakon nekog vremena pa u dva-tri gledanja gledam. Ovaj nije uspio ni sekunde bit dosadan. Ima mi nekih nelogičnosti film, ali da ne idem u detalje. Definitivno se isplati pogledat.

 

8/10

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Quiet Place

Uvijek volim ovakve filmove pogledati s odmakom, kad hype malo popusti...hype popustio, a meni nije jasno zbog čega ga je uopće bilo, jedina posebnost filma je što je vrlo tih, ostalo baš ništa, niti gluma razvaljuje, niti je priča nešto neviđeno, ukratko, lošija i dosadnija verzija Signsa.

6/10

 

Ghost Stories

Ovo je film. Odlična priča, stil, buildup određenih scena napet do plafona...nemam zamjerki.

8/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upgrade https://www.imdb.com/title/tt6499752/?ref_=nv_sr_1

 

Film u pocetnih 30+ minuta ne sugerira da ce biti pozitivno iskustvo.Kliseji zanra, nagovjestaj isprazne osvetnicke price (jos jedne).Medjutim sredinom se prometne u pitku akciju, a prema kraju biva sve bolji.Rasplet je vjerojatno i najsvjetlija tocka.Kao sto je netko vec spomenuo Marshall-Green poceo glumiti ''meku'' verziju Hardya sto mene osobno ne smeta.Solidan izuzev pocetka, neocekivani, akcioni film.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 12:39 (Tcherot).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sinoć brat bratu barem peti put Con Air (1997) 

 

odličan akcijski film, zanimljivi su mi svi likovi, ima humora i crnog i bijelog, dobra je i priča, naravno ima rupa i kao u svakoj akciji glavni likovi su neuništivi, to se naravno mora prihvatit kad se gleda film

 

Ali ono što mi najviše paše je to što je ovo pravi muški film, nema nekih proliberalnih govana, u filmu se radi o ozbiljnim kriminalcima, pravim sociopatima - zatvorenicima i svaki glumac svojom njuškom totalno odgovara svojoj ulozi, nema neke žene koja uopće ne spada tu nego je se čisto stavi radi političke korektnosti, baš je svatko gdje treba biti, ovo je prava je muška akcija iz devedesetih i ako netko ima nekakav prijedlog sličnog filma bio bi zahvalan

 

moja ocjena 8.5/10

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Den Of Thieves https://www.imdb.com/title/tt1259528/?ref_=nv_sr_1

 

Klasicni ''pljacka'' akcioni film.Prica, prekopirani segmenti proslih zanrovskih uspjesnica sa prilicno neuvjerljivim scenarijem.Gluma koliko je potrebna od ''macho kurcenja'' do podnosljive.Sada vec neizbjezni glupi ''twistic'' na kraju.Ono sto je ovom filmu valjda primat iako nije u non-stop dozi, akcija solidno odradjena.

U nuzdi moze se probaviti ako zatomite um.

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ocean's Eight (2018)

 

Nakon 15 minuta dosadno, nakon 20 negledljivo.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jucer pogledo Bad Samatitan (2018 ) preporuka! 😊

https://m.imdb.com/title/tt3203528/
Odmori se u Istini! :))
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Cabin in the Woods (2012)

 

Zabavan i smiješan. Ekipa u filmu je dobro odabrana i super šljaka. Hemsworthova smrt je epic. Volio bih da su zombiji malo atraktivnije napravljeni. Ne treba očekivati horor, već komediju koja sprda horore. Kod glume mi ništa nije smetalo. Preporuka.

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Može preporuka nekog dobrog akcijskog/trilera koji je izašao u zadnjih godinu dana?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

What happened to Monday  stvarno ok filmic za pogledati

Logan  mozda i nije u zadnjih godinu dana ali odlican

American made Nije bas thriller,ali dobar

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
7 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tcherot kaže...

Upgrade https://www.imdb.com/title/tt6499752/?ref_=nv_sr_1

 

Film u pocetnih 30+ minuta ne sugerira da ce biti pozitivno iskustvo.Kliseji zanra, nagovjestaj isprazne osvetnicke price (jos jedne).Medjutim sredinom se prometne u pitku akciju, a prema kraju biva sve bolji.Rasplet je vjerojatno i najsvjetlija tocka.Kao sto je netko vec spomenuo Marshall-Green poceo glumiti ''meku'' verziju Hardya sto mene osobno ne smeta.Solidan izuzev pocetka, neocekivani, akcioni film.

 Jedan od rijetkih filmova u zadnje vrijeme uz koji nisam odlutao u mislima dok sam gledao. Sve preporuke za pogledati.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

To All the Boys I've Loved Before (2018)

 

Skinuo sestri, pa sam i ja odlučio pogeldati zbog vrlo dobrih kritika. U filmu mi se svidjela osvježavajuća glumačka postava, lijepe scene i vrlo dobar scenarij (ipak je rađen po best selleru). Međutim, nije moj đir. Moram ponovno pogledati Reservoir Dogs kako bih se osjećao muško.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 0:07 (znalacofilmovima).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Na kraju pogledao The Foreigner (2017). Skroz dobra akcija/krimić s Jackie Chanom i Pierce Brosnanom.

Mislio sam da će biti standardno Jackie Chan napucavanje i karate, ali nije. Preporuka za ubiti cca 2h.

 

7/10

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Upravo sam pogledo na HTV2 The Wrong Car 2016 i mogu reci da nije los, barem meni! Radi se o silovanoj curi koja se trudi naci pocinitelja! Mogu reci da mi je pomogao da to nekako vidim kako je to sa zenske strane, i sta prozivljavaju! Zao mi je tih cura, sta sve one prozivljavaju, kako ponovno poceti zivjeti imati povjerenja, itd!

Koliko smo mi muski opsjednuti sexom i niskim strastima da mozemo, samo tako, radi nase ugode bez njihovog pristanka, unistiti tudji zivot! A da se niti ne zapitamo kao je njima i sta prolaze, samo da sebe zadovoljimo! Ali kad tada svakog ce stici pravda, jer kako sijes tako ces i poznjeti! I to je najpostenije!

https://m.imdb.com/title/tt4770142/
Odmori se u Istini! :))
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice