Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.673
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
6996 kaže...

može li se netko sjetit kako se zove film

radnja je svemirski bbrod putuje prema nekom planetu, te svi su u nekom snu osim muskarca i zene koji se probude 5 godina ranije 

mislim da je film mozda 2016-2017

 Uh, volio bih da ga se ne mogu sjetiti... Drlog.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
6996 kaže...

može li se netko sjetit kako se zove film

radnja je svemirski bbrod putuje prema nekom planetu, te svi su u nekom snu osim muskarca i zene koji se probude 5 godina ranije 

mislim da je film mozda 2016-2017

Blago tebi sto ga mozes ponovno gledati kao da ti je prvi put. Odlican film.

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dolaze mi prijatelji da gledamo neki film, a nisam uspio naci prijevod za crazy rich asians. Na yts sam nasao nesto po ocjenama ono sto nisam gledao, pa bih molio za pomoc:

 

0 The Best Exotic Marigold Hotel
12 American Made
0 Champions
0 preporucite nesto drugo
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Prošle godine su izašla četri dobra filma, American Made je jedan od njih, čudi me kako ga već nisi pogledao.
A još mi je manje jasno kako frendovima možeš prikazivat cam verziju CRA,
General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

malo prije sam pogledo purge 2018, gledao sam i prijasnja 2 purge filma, ovaj je definitivno najgori.

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

@anelko

Mr. Church (2016) Drugi najbolji film godine.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Terminator 2 - 4k Remastered, to sam zadnje gledao. Film je bolji nego ikad sa novim UHD re-izdanjem.

GAMER
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

SuperFly 2018  najgluplji film što sam počeo gledat, ne treba trošit vrijeme na ovo užas od glume do produkcije filma.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Black panther - meni se svidio film, dobrii glumci, zanimljiva radnja.

14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
m77 kaže...

Mandy

Ovaj film je nešto fenomenalno...Mad Max na lsd-u, ludo moćna kinematografija i soundtrack, a u ulozi Reda nemogu zamisliti nikog boljeg od Cagea koji upravo u ovakvim ulogama daje najbolje od sebe.

Prvih 30-ak minuta s razlogom nešto slabiji, ali nakon toga se pokreću motori.

 

 ...cijeli film je na tezim drogama, fakat ga ne bi preporucio gledat na opijatima, jer bi neke scene u spoju sa soundtrackom (koja je unazad do hatefull eight, superb) mogle vrlo negativno utjecati na neke gledatelje.... ovako bolesno nisam od Ichija iskusio... iako nema explsicitnih scena, poput Ichija, bolestan film.... 8/10 (ne zbog fabule. Kamera, scenografija, gluma, soundtrack u filmu su odlicni).....

Imao sam velika ocekivanja od Mandy ali dosadniji, umjetniji i besmisleniji film nisam od davno gledao. Cisti stil bez sadrzaja, al vec puno puta vidjen stil, ocajnicki zeli bit neki retro grindhouse cult classic al ono zesca dosada...

 

Poslije njega pogledao Brawl in cell block 99 bez nekih ocekivanja i ostao ugodno iznenadjen, puno bolje od Mandy a i Vince Vaughn je odlican 

13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sicario day of the soldado odlican film svaka preporuka nisam dugo gledo ovako dobar film 2.sata uživanja u filmu, sve mi se svidilo od glume do radnje filma. Tko nije pogledo obavezno pogledat.

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Šaltam po MAX TV-u i dođem na FOX a tamo Crimson Tide, pogledao valjda po deseti puta...nikada ne dosadi.

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ninja Scroll 1993 - japanski animirani film o ninji koji je zakacio uze na katanu, 10/10

Zatoichi - film o samuraju koji se ne sluzi svojim vidom u borbi, 10/10

žene ga vole
14 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
rappy kaže...

Sicario day of the soldado odlican film svaka preporuka nisam dugo gledo ovako dobar film 2.sata uživanja u filmu, sve mi se svidilo od glume do radnje filma. Tko nije pogledo obavezno pogledat.

U odnosu na prvi Sicario je los, pogledaj ako nisi..

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ali i dalje je dosta dobar. Nemože svatko biti Denis Villeneuve...svakako vrijedi pogledati oba.

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hostiles

 

Ne sjećam da li sam ga več komentirao...

 

Depresija, depresija ali do jaja, tokom cijelog filma, tokom svake minuite, tek na samom kraju u zadnjoj sceni tračak nade. Strašno nešto kako dobar film a Bale rastura u svakoj minuti, fenomenalan glumac. Sumorna slika divljeg zapada bez romantizma i bajki.

 

 

Ne volim davati filmovima ocjene a pogotovo ne 10/ 10 ali 10/10 iako nije najbolji film i monogima se neće svidjeti zbog ultra depereivnog ugođaja. Najbolji western još od The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 13:43 (XXX).
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... MI6 najbolji kokicarski film ove godine, i to vrlo lako.... prica nije neka znanost, kraj je vidjen vec i odradjen u nekoliko drugih filmova, moglo bi se reci klise, ali uz taj klise ide jurnjava helikopterima koja je odradjena fantasticno..... zbog humoristickog tona filma moze se usporediti sa Istinitim lazima i Umri muski, a po kvaliteti akcije ide rame uz rame sa navedenima..... najbolji MI film dosad, a i ovakvog bi James Bonda radije gledao nego zadnjih par nastavaka za mene preozbiljnog tona, pa ne radi se o drami.... oni koji od filma traze zabavu ne trebaju traziti dalje, vec obavezno pogledati mi6.... nije, ne nije bolji od Fury Roada, i drugacije je atmosfere i drugacije vrste akcije, i jednostavno ipak nije rezija, kamera i scenografija, atmosfera, na tom nivou....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bel Canto (2018)

Poznata glumačka imena, a na kraju samo još jedan dokaz skromne filmske godine.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
phoenix2003 kaže...

Stari likovi, stara radnja - opet Sindikat, nikakav humor, demontiranje atomske bombe u zadnjoj sekundi, opet oko njegove žene, sporo odvijanje događaja, 15-minutni countdown traje najmanje 30 minuta....

Napokon sam ga i ja pogledao, možda bi bolje da nisam, trebao sam te poslušat i uštedio bih si nešto duševne boli. Glup, zamoran film na najjače krcat bijesnom jurnjavom, trčanjem po krovovima, ulicama, zgradama, koreografijom tučnjava svih vrsta (k'o u Jackie Chana :D) i svako toliko "zaslađen" neizostavnom pucnjavom, a u klišeiziranoj radnji od filma ni "f". Visokobudžetni trash.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mamma Mia! Here We Go Again (2018) 

ABBA mi je omiljeni band i samo sam se zato odlučio skinut film, a nisam pritom bio ni svjestan da ću oboriti vlastiti rekord brzini gledanja: od pokretanja filma do kante za smeće, ako izuzmemo prekrasnu Universalovu špicu koju sam pogledao od početka do kraja nije prošlo ni dvije minute. Ovo ne bi preporučio ni svoj djeci predškolske dobi.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gledo i prvi i drugi dio i meni nije lošiji ni jedan oba dva su mi baš sjela fino
Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Der Hauptmann (2017)

Vrhunski izdanak njemačke kinematografije.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Oldboy.

 

Nakon dugih godina slušanja kak je dobar film, očekivajući neku prosječnu azijsku tabačinu odgledao sam ga sa ženom.

Neznam kaj reć, jedan od rijetkih filmova koji sam gledao sa zgražanjem zadnji čin, gdje sam 10 minuta nakon filma šutio i razmišljao.

Prava grčka tragedija, kaj drugo reći.

Bio bi 10/10 da me nije uznemirio.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao nove Avengere do dijela kad je pistolj ispalio sapunicu i ugasio...

 

cijelo vrijeme sam se osjecao da se obracaju sestogodosinjacima u filmu, no pretpostavljam da to i jest ciljana publika...

 

svejedno bi film mogao biti zeru ozbiljniji, ili bi mozda bolja rijec bila logicniji...nema smisla ostaviti ih na zivotu ako ih mos natirat da vide sto god ti hoces...

 

no moram priznati da me zabavljao dobar dio vremena...6/10

žene ga vole
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 4:53 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

@anelko

Mr. Church (2016) Drugi najbolji film godine.

 Pregledao ovaj sinoc, odlican film. Hvala na preporuci.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
anelko kaže...
moksha kaže...

@anelko

Mr. Church (2016) Drugi najbolji film godine.

 Pregledao ovaj sinoc, odlican film. Hvala na preporuci.

Nema na čemu, to najbolji Murphy-jev film i njegov najbolji glumački performance.

Iskoristio bih ovu prigodu za još nekoliko preporuka ovaj puta suvremenog njemačkog filma koje također smatram vrijednim pažnje: Der Staat gegen Fritz Bauer (2015),  Elser (2015),  Under sandet (2015) njemačko danski, Im Labyrinth des Schweigens (2014), Unsere Mütter, unsere Väter (2013) tv mini serija, Der Baader Meinhof Komplex (2008), Die Fälscher (2007), Das Leben der Anderen (2006), Sophie Scholl - Die letzten Tage (2005), Der Untergang (2004), Stalingrad (1993).

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 14:27 (moksha).
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
anelko kaže...
moksha kaže...

@anelko

Mr. Church (2016) Drugi najbolji film godine.

 Pregledao ovaj sinoc, odlican film. Hvala na preporuci.

 

Ne znam da li je bilo njegovog ueeeg-ueeeg smijeha do kraja filma, jer sam ugasio nakon nekih 40ak minuta...shvacam da cura prica pricu, ali nigdje svrhe ni cilja nit zvijezde vodilje kroz film, ono, da znas sto mos ocekivati...cijeli je film (bar dokle sam gledao) su random spiza i random nedace...nije me to dovoljno okupiralo...

žene ga vole
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Summer of 84 - Ekipa klinaca istrazuje susjeda na kojeg sumnjaju da je serijski ubojica, desavanje u 80im godinama..

Meni je ovo odlicno, pogotovo atmosfera iz 80ih!

Ovo cu definitivno morati ponovno pogledati, mozda nekome i nije nesto ali meni su filmovi sa ovakvom temom/radnjom odlicni.

8/10

 

 

 

Ima li tko za preporuciti neki film koji je slican gore navedenome?

( IT sam gledao, ima slicnu atmosferu i radnju ali samo zbog onih klinaca i tako nekih istrazivanja, ostalo ne moze uz bok sa ovim filmom.

Strangers Things, mozda netko preporuci pa da odmah napomenem da pratim :D )

 

 

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I meni je Summer of 84 predobar, baš volim takve filmove. Ak hoćeš nešto slično baci oko na Stand By Me (1986).

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
el.šef kaže...

Summer of 84 - Ekipa klinaca istrazuje susjeda na kojeg sumnjaju da je serijski ubojica, desavanje u 80im godinama..

Meni je ovo odlicno, pogotovo atmosfera iz 80ih!

Ovo cu definitivno morati ponovno pogledati, mozda nekome i nije nesto ali meni su filmovi sa ovakvom temom/radnjom odlicni.

8/10

 

 

 

Ima li tko za preporuciti neki film koji je slican gore navedenome?

( IT sam gledao, ima slicnu atmosferu i radnju ali samo zbog onih klinaca i tako nekih istrazivanja, ostalo ne moze uz bok sa ovim filmom.

Strangers Things, mozda netko preporuci pa da odmah napomenem da pratim :D )

 

 

 Nisam gledao summer of 84 (1. na listi mi je za gledati) no po opisu mi se cini slican kao Disturbia (2007) koji mi je btw odlican napet film

http://trakt.tv/user/MjezZza
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice