Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.540.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...

Venom

 

 

Mah. Zbrzano, nepovezano, s puno loših pokušaja humora i barem u 3D varijanti jedva gledljivih akcijskih scena. Neiskorišten potencijal Hardya i Williamsice. Spiderman u kolaboraciji Sonya i Marvela je bio jako dobar, a ovdje je nešto pošlo po krivu. Ko da fali bar 30 minuta filma. Niti se ne snađeš, a film uđe u zadnji čin i završi. Možda se rezalo da bi mogao imati PG-13 rating. Kako god, jako loše. Otprilike razina BvS i Suicide Squada. Uštedite novce.

Navodno je izbaceno vise od 30 minuta materijala(posebice u sredini filma) i time je napravita totalna konfuzija u prići filma.Tako barem bruji po forumima!

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Star Is Born 8,5/10

 

Otisaoi sam u kino pogledat ovaj film na preporuku prijatelja,znaci trailer ni jedan nisam pogledao niti sam ista znao o filmu,jedino da ima veze s muzikom a muziku i film obozavam.Ugodno iznenađen i u neku ruku odusevljen sa Cooperovom ulogom u filmu,ne samo on vec je i Gaga doprinjela svojo udio kvalitetnom glumom i jos boljim live izvedbama pisama!Definitivna preporuka za sve ljubitelje dobrog filma i muzike!!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Venom - Pogledao jučer u kinu.

Iskreno,očekivao sam po trailerima više od filma što na kraju barem za mene nije ispunjeno.Općenito priča,kao i zadnji fight ništa posebno.Najbolji dio filma je gluma Tom Hardya

6/10

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jel može neko preporučiti par filmova za gledat s curom, da je nešto noviji, od 2010. pa nadalje, komedija ili triler su poželjni. hvala ekipa

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam neki sa karlee gray i poznatim holivudskim glumcem, akcijski...mogo je bit i zeru bolje reziran, ali 9/10

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Mr. Church

 

Ovo bi bio jedan od filmova koje bi klinci u osnovnoj skoli trebali za lektiru pogledat. Prikazane osnovne ljudske vrline i vrijednosti na pomalo spor, ali vrlo gledljiv nacin. Nema fakin brzih scena gdje ti se oci zblesiraju, odmor za mozak.

Murphy prilicno dobar.

Family movie... Premda sam ga gledao sam :)

 

Ovo ide u kolekciju :)  8/10

Truth in engineering.
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Game Night

 

Inače nemam naviku pljuvati ali kad vidim što danas prolazi pod komediju i ljudi još dobro ocjenjuju takve besmislene i na brzinu sklepane bljuzge onda slobodno odustajem od današnjih ''komedija''

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

@vrinho

Nema dobrih komedija niti ih je praktički ikada bilo, iz sve te neinventivnosti izbija tek jedan izuzetak koji potvrđuje pravilo: My Cousin Vinny (1992) jedina komedija za koju mogu reći da je vrhunska i da kvalitetom daleko nadmašuje sve uratke tog genrea u povijesti kinematografije. Game Night (2018) koliko god lošija bila ipak se da pogledat bez neodoljive želje da se ugasi nakon deset minuta što je slučaj s 99% današnjeg jeftinog humora kojim nas se svakodnevno zasipa i na čije fore mogu odvaljivat samo djeca ili oni s dječijim mentalnim sklopom. U rangu Game Night dodao bih još 4 kvalitetom slična uratka: 29th Street (1991)CHIPS (2017)  i The Nice Guys i The Hangover (2009). A kad već govorimo o humoru bio bi grijeh ne spomenuti najbolji stand up svih vremena Richard Pryor: Live in Concert (1979).

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 9:44 (moksha).
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
vrinho kaže...

Game Night

 

Inače nemam naviku pljuvati ali kad vidim što danas prolazi pod komediju i ljudi još dobro ocjenjuju takve besmislene i na brzinu sklepane bljuzge onda slobodno odustajem od današnjih ''komedija''

 ...spot on, ugasio nakon deset minuta, blazi uzas, ali potpuno razumljivo radjen za publiku koja gleda ovakve pokusaje humora i "radnje" a pola filma surfa na mobitelu....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

22 July (2018)

To što je ovo drugi najbolji Netflixov film ne znači odmah da je i dobar. Tek na tragu Operation Finale.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 0:47 (moksha).
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Taj Game Night ima nekoliko komičnih scena. Film je po meni napravljen za bračne parove, takav neki dojam imam.

 

Meni je ova komedija bila urnebesna. Barem u tome trenutku kad sam ga gledao.

Odbijao sam gledati ovaj film jer mi je premisa zvučala skroz bezveze. Ne zanima me to. Ali urnebesno je skroz - ako volite takav humor.

 

Blockers

https://www.imdb.com/title/tt2531344/?ref_=nm_flmg_act_11

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Hateful Eight - Film koji nije dosadan jedne minute. Steta sto nema vise ovakvih filmova, a opet da forsiraju isti stil sigurno ne bi bili ovako zanimljivi, vec bi se izgubili u nekim izlizanim forama itd.. Unikatno i Tarantino odradio odlican projekt, slika VRH. Dragulj 10/10.

 

The Revenant - Odlican film, jos bolja slika. Nije losa ni prica filma uzimajuci u obzir da je film avanturisticki, dobro prikazana zelja za zivotom i osvetom. Na trenutke dosadan sa par cudnih scena ali interesantan film sa par napetih scena. Tom Hardy & Di Caprio majstori svog zanata. 8/10.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 18:24 (el.šef).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

You Were Never Really Here https://www.imdb.com/title/tt5742374/?ref_=fn_al_tt_1

 

Phoenix masne kose i brade bijesni u deliriju izmedju stvarnosti i sjecanja.Phoenix mi je posto naznaka da ce mi film najverojatnije bez obzira na zanr i temu u najmanju ruku biti gledljiv.Ovaj pomalo eksperimentalan, kratki film o covjeku koji mrzi sebe i svoj zivot s majkom, a u slobodno vrijeme masta ili se stvarno obracunava sa pedofilima i ostalim drustvenim talogom za mene je solidno odradjen posao.Ima rupa u prici, nije filmski uobicajan no ja cu ga preporuciti

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Spy Who Dumped Me (2018) Osim dvije akcijske scene ništa drugo nije vrijedno pažnje. Najbolja fora je kad bus pokupi onog lika s kacigom 

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preporuka za tri filma: 

Living in Oblivion - 8/10

Elephant - 8/10

The Domestics - 8/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Apostle

The Wicker Man meets The VVitch...dobar film, koji je mogao biti odličan da ne traje 2h10m i da se ne grana u bezbroj smjerova kako vrijeme odmiče.

7,5/10

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

First Man (2018)

https://www.imdb.com/title/tt1213641/

 

Podsjeca me jako na The Right Stuff, sa fokusom na Gemini i Apollo, kao i na muke Armstronga (umrlo dijete) i kak se nosi sa svime skupa.

Jos veci dojam ostavlja cinjenica da sam hrpu tih letjelica vidio po americkim muzejima, na dva metra udaljene (X-15, Bell X1, Apollo i Gemini command module, shuttle-ove..).

 

Po meni instant klasik zanra (uz spomenuti The Right Stuff i Apollo 13), a vidim i na imdb da cijena raste kako premijera odmice (ne vidjam to bas cesto).

Neki ne vole Goslinga i njegov manjak emocija, al ovakav lik mu savrseno odgovara.

 

Soundtrack lijepo prati kljucne scene. Po komentarima na jutubu, sa kojima se slazem, soundtrack podsjeca na Zimmera sa pravim instrumentima :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 15:57 (nixass).
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

First Man (2018)

Filmom dominiraju ogromni komadi dosade koji su ispunili većinu filma, a između njih ima premalo toga vrijednog pažnje, uglavnom neka akcija tipa slobodnog pada letjelice kroz svemir i tokom manevra spuštanja na Mjesec. Kraj vuče čak na nekakvu ljubavnu priču. Očekivao sam ništa, dobio isto toliko.

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

First Man (2018)

https://www.imdb.com/title/tt1213641/

 

Podsjeca me jako na The Right Stuff, sa fokusom na Gemini i Apollo, kao i na muke Armstronga (umrlo dijete) i kak se nosi sa svime skupa.

Jos veci dojam ostavlja cinjenica da sam hrpu tih letjelica vidio po americkim muzejima, na dva metra udaljene (X-15, Bell X1, Apollo i Gemini command module, shuttle-ove..).

 

Po meni instant klasik zanra (uz spomenuti The Right Stuff i Apollo 13), a vidim i na imdb da cijena raste kako premijera odmice (ne vidjam to bas cesto).

Neki ne vole Goslinga i njegov manjak emocija, al ovakav lik mu savrseno odgovara.

 

Soundtrack lijepo prati kljucne scene. Po komentarima na jutubu, sa kojima se slazem, soundtrack podsjeca na Zimmera sa pravim instrumentima :)

 

 

Planira se gledanje uskoro,neznam nista prakticki o filmu,uspjesno sam izbjegavao detalje,informacije i trailere, ali ovo me sada bas zaintrigiralo,usporedba sa The Right Stuff,koji je odlican film.Ako je u tom duhu,dobre su sanse da mi se svidi.

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
nixass kaže...

 

 

Planira se gledanje uskoro,neznam nista prakticki o filmu,uspjesno sam izbjegavao detalje,informacije i trailere, ali ovo me sada bas zaintrigiralo,usporedba sa The Right Stuff,koji je odlican film.Ako je u tom duhu,dobre su sanse da mi se svidi.

velim, podsjeca me, nemoj misliti da su isti :D

neke scene (uvodna npr i par tokom filma) podsjecaju na Right Stuff, i to jako.

film u globalu ima drukciji tempo od Right Stuffa i malo drukciji fokus (sve se vrti oko Armstronga, logicno).

 

iduci korak je put na Cape i gledanje nekog SpaceX launcha uzivo, po mogucnosti BFR :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 18:48 (nixass).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

First Man (2018)

 

moksha kaže...

Iako jos nisam pogledao First mana,preporucam vam Ruski Salyut-7,koji je mene ocarao,u prvome redu kvalitetom specijalnih efekata.

U svakome slucaju neloš film za pogledati na tu temu!

Ne vjeruj ženi koja laže!
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Salyut-7 (2017)

Milka hvala na sugestiji, ali meni je ovo još gore od First Man. Ovo mi liči na pokušaj nekog studenta filmske akademije da snimi raskošan visokobužetni spektakl i onda od prve sekunde zaglavi u dosadi i monotoniji. 

General Glasnović: Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

Salyut-7 (2017)

Milka hvala na sugestiji, ali meni je ovo još gore od First Man. Ovo mi liči na pokušaj nekog studenta filmske akademije da snimi raskošan visokobužetni spektakl i onda od prve sekunde zaglavi u dosadi i monotoniji. 

Istina,krivo sam se izrazio kada sam rekao da me je film ocarao-ocarao me je samo u smislu efekata,a prica je.....khm...kada pogledas podosta Ruskih filmova,onda skontas da oni tako prave filmove.

Njihovi noviji filmovi su prepuni sjeckanja prica,uzima se zdravo za gotovo da gledatelj zna sve o akterima u filmu,pokusava se karakterizirati likove na djecji nacin.

Salyut je ok film za pogledati,cisto zato da cujemo pricu prvih pionira letova u svemir!

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Venom

 

Mislim da cu biti prvi ovdje koji se nece kajati u potrosenih 40 KN na ovaj film.

Mene je venom jako ugodno iznenadio,odlicna gluma Hardiya,radnja zanimljiva,ponesto i humora!

Citao sam puno o tome da u sredini postoji velika rupa u prici,te da je izbaceno 15-tak minuta filma koje bi upotpunile te rupe.Ja to uopce nisam primjetio i sve se bas fino poklopilo u jednu cjelinu,ili sam ja gledao produzenu verziju?Nemam pojma.

Venom je odlican film za sve Marvelove fanove i trebali bi ga pogledati!

 

8/10

Ne vjeruj ženi koja laže!
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

.... danas u 21 hrt2, Nikita meni osobno najdrazi film Luca Bessona, ko nije gledao obavezno stivo....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Meni se Venom isto svidio. Nisam imao pojma o Venomu i nisam očekivao da će biti komedija. Ne znam dali je tak i u stripu. Bio mi je smješniji od zadnjeg deadpoola i antmana zajedno.

 

Life is great
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 21:13 (bruno03).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bruno03 kaže...

Meni se Venom isto svidio. Nisam imao pojma o Venomu i nisam očekivao da će biti komedija. Ne znam dali je tak i u stripu. Bio mi je smješniji od zadnjeg deadpoola i antmana zajedno. 

Isto o Venomu nisam ništa znao,ja sam mislio da je tu u biti Prototype ,ali eto,nije!

Mislim da je problem u tome sto vjerovatno film odstupa od stripa,pa se pravim fanovima nije svidila ta ekranizacija.

No,ako odbacimo sva ocekivanja od orginala(stripa),za jedan superhero movie,vrlodobar uradak sa ljepo "sklepanom" pricom!

Ako cemo traziti dlaku u jajetu,to je mozda prebrze akcije u kojima je tesko pohvatati sve sta se tocno desava.

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

How it ends

 

Naišao sam na ovaj film na netflixu i išao sam ga pogledati "na slijepo" jer mi se svidio opis a i Forest Whitaker je u filmu.

Uglavnom, pogledao sam puno filmova, što dobrih, što loših ali ovaj je bez imalo dvojbe najgori koji sam ikada pogledao. Film bez glave i repa, radnja besmislena i glupa. Doslovno kao da je scenarij pisao neki srednjoškolac za domaću zadaću.

 

Preporuka: Bolje dva sata buljiti u zid nego ih potrošiti na ovaj film.

 

1/10

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledajte si i Subway, prvi veliki film od Bessona.

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...

.... danas u 21 hrt2, Nikita meni osobno najdrazi film Luca Bessona, ko nije gledao obavezno stivo....

 
Kad smo kod toga redatelja i sta smo nedavno gledati,meni licno moj najbolji i najdrazi njegov film

Léon: The Professional 9/10.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice