Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.523.327
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Joker - Kao osoba koja solidno poznaje Batman sagu, ali ne sad fan, film mi je odlicno legao da upoznam pricu o Jokeru, te kako je sve krenulo. Film mracan, jeziv, brutalan, bas ono sto i zelimo od Jokera. Ocjena: 8.5/10

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dzelo kaže...

Joker - Kao osoba koja solidno poznaje Batman sagu, ali ne sad fan, film mi je odlicno legao da upoznam pricu o Jokeru, te kako je sve krenulo. Film mracan, jeziv, brutalan, bas ono sto i zelimo od Jokera. Ocjena: 8.5/10

Isprika na offtopicu,ali stalno me kopka jedno:;

Pa zar Joker nije pao u kiselinu (Jack Nicholson u ulozi...inace,meni naj Joker do sada) i tamo je lipo objasnjeno kako je Joker nastao!

Nisam jos gledao Joker 2019,pa me bas interesira,kako su izbjegli tu pricu-ili nisu?

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
dzelo kaže...

Joker - Kao osoba koja solidno poznaje Batman sagu, ali ne sad fan, film mi je odlicno legao da upoznam pricu o Jokeru, te kako je sve krenulo. Film mracan, jeziv, brutalan, bas ono sto i zelimo od Jokera. Ocjena: 8.5/10

Isprika na offtopicu,ali stalno me kopka jedno:;

Pa zar Joker nije pao u kiselinu (Jack Nicholson u ulozi...inace,meni naj Joker do sada) i tamo je lipo objasnjeno kako je Joker nastao!

Nisam jos gledao Joker 2019,pa me bas interesira,kako su izbjegli tu pricu-ili nisu?

 https://www.polygon.com/comics/2019/4/3/18294361/joker-origin-movie-dc-comics-joaquin-phoenix

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
dzelo kaže...

Joker - Kao osoba koja solidno poznaje Batman sagu, ali ne sad fan, film mi je odlicno legao da upoznam pricu o Jokeru, te kako je sve krenulo. Film mracan, jeziv, brutalan, bas ono sto i zelimo od Jokera. Ocjena: 8.5/10

Isprika na offtopicu,ali stalno me kopka jedno:;

Pa zar Joker nije pao u kiselinu (Jack Nicholson u ulozi...inace,meni naj Joker do sada) i tamo je lipo objasnjeno kako je Joker nastao!

Nisam jos gledao Joker 2019,pa me bas interesira,kako su izbjegli tu pricu-ili nisu?

 Gledao sam Batmana iz 1989.-te i pokusavao sam se nakon ovog filma sjetiti sta je tu bilo sa Jokerom, ali nikako nisam mogao. Eto da, upoao u kiselinu, hvala sto si me podsjetio. 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dzelo kaže...

 Gledao sam Batmana iz 1989.-te i pokusavao sam se nakon ovog filma sjetiti sta je tu bilo sa Jokerom, ali nikako nisam mogao. Eto da, upoao u kiselinu, hvala sto si me podsjetio. 

Ne znam zasto,ali ova scena,muzika mi je vrh: 

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam danas nightcrawler , radi se o jako dobrom triler filmu , moja ocjena 9/10 . 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
MOJ OSVRT NA JOKER-A:
Ovo meni nije Joker, samo jedan od pokusaja da se prezentira neka origin priča. Glavni problem ovog lika je izostanak Batmana. Nekako mi se ne uklapa u batman svijet, savršeno se uklapa u mracni Gotham ali da stane uz batmana ne.
Ovo je prica o poremecenom liku iz gothama kojih vjerujem da ima jos, tj. moze ih biti. Priča isprepliće realnost i fikciju da uopce ni neznas dali je on uopce ikog i ubio ili ucinio ista zlo. U njemu postoji alter ego sklon nasilju ali dali je taj alter ego ikad zapravo izasao van, tj sukobio se s stvarnim svijetom? To ostaje na gledatelju.
Druga mana mi je sto ovom Jokeru nedostaje opasnost, nije opasan lik, u smislu da moze ugroziti batmana i građane. Heatov Joker je strasno opasan, pametan i lud, nema nista izgubiti, ima svoju filozofiju, posjeduje vještine koje mogu ugroziti bilo koga.
Joaqimov Jocker je samo poremećeni lik, drustveno izoliran, psihopat koji je izgubljen u svom svijetu fantazije u potrazi za srecom i zivotom koji nema.
To jest kompliciran lik i Joaquin je to super izveo ali to je to. TO NIJE JOKER.
Ovakav Joker nece nikad biti i ne moze biti u Batman filmu. Svaki dobar Joker je lud ali nikako poremećen. Kao sto kaze RDJ Dont go full retard. A to su po meni ucinili Joaquin i Jared Leto. Jack N i Heath L su ludi i strasno opasni i nepredvidljivi.

Filmu dajem ocijenu 7/10. Bio bi to sjajan film i bez Naziva Joker ali sigurno nebi dobio toliko pažnje.
Heath je jos uvijek najbolji i najkvalitetnije napravljen Joker.
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
MOJ OSVRT NA JOKER-A:
Ovo meni nije Joker, samo jedan od pokusaja da se prezentira neka origin priča. Glavni problem ovog lika je izostanak Batmana. Nekako mi se ne uklapa u batman svijet, savršeno se uklapa u mracni Gotham ali da stane uz batmana ne.
Ovo je prica o poremecenom liku iz gothama kojih vjerujem da ima jos, tj. moze ih biti. Priča isprepliće realnost i fikciju da uopce ni neznas dali je on uopce ikog i ubio ili ucinio ista zlo. U njemu postoji alter ego sklon nasilju ali dali je taj alter ego ikad zapravo izasao van, tj sukobio se s stvarnim svijetom? To ostaje na gledatelju.
Druga mana mi je sto ovom Jokeru nedostaje opasnost, nije opasan lik, u smislu da moze ugroziti batmana i građane. Heatov Joker je strasno opasan, pametan i lud, nema nista izgubiti, ima svoju filozofiju, posjeduje vještine koje mogu ugroziti bilo koga.
Joaqimov Jocker je samo poremećeni lik, drustveno izoliran, psihopat koji je izgubljen u svom svijetu fantazije u potrazi za srecom i zivotom koji nema.
To jest kompliciran lik i Joaquin je to super izveo ali to je to. TO NIJE JOKER.
Ovakav Joker nece nikad biti i ne moze biti u Batman filmu. Svaki dobar Joker je lud ali nikako poremećen. Kao sto kaze RDJ Dont go full retard. A to su po meni ucinili Joaquin i Jared Leto. Jack N i Heath L su ludi i strasno opasni i nepredvidljivi.

Filmu dajem ocijenu 7/10. Bio bi to sjajan film i bez Naziva Joker ali sigurno nebi dobio toliko pažnje.
Heath je jos uvijek najbolji i najkvalitetnije napravljen Joker.

 

Jel ti kužiš da smo u Dark Knightu dobili "gotovog" Jokera dok je ovaj film prikaz njegovog "rođenja" kao takvog. Večeras smo ga pogledali i baš sam mislio napisati nešto jer sam izašao van iz kina sa željom da razbijem neki izlog ili da se vratim u dvoranu i bacim tri kokoške par sjedala od mene u niže redove.. Mislim, ne bih ali bio sam ljut. I nabrijan. Film je točno što sam očekivao i priželjkivao, psihološka drama sa elementima trilera sa prikazom Gothama u dozi da se ne gubi fokus sa Arthura ali dovoljno da se osjeti i atmosfera mračnog grada koji smo vidjeli i u samom Dark Knightu te mogući nastanak Batmana ( nadam se nastavcima) ako usporedimo sa mladim Master Bruceom iz Gothama. 

 

Glazba u filmu je fenomenalna, dugo već nisam čuo i osjetio takav sklad scene i glazbe koji su me držali na rubu stolca.

 

Scena na početku kad ga šef pozove na razgovor pa krene rifljanje, Fleck sve jače širi taj osmijeh ali glazba fura na skroz drugu stranu da sam mislio da će mi zubi popucat koliko sam osjetio njegov bijes, bolesno nešto. 

 

Glumu neću komentirat, suvišno je, još od Dark Knighta pričam da bi Phoenix bio jeben Joker, uz Jake Gyllenhaala i valjda me netko čuo 

 

Mislim da ću ga otići još jednom pogledat jer kaj se mene tiče ovaj film to zaslužuje. 

 

Hejteri, to je valjda in. Na jednu stranu kritika se mora stati, ne? Tko zna, možda ga nakon drugog gledanja i ja popljujem 

 

9/10

 

 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

i ja sam ga danas pogledao. film je odlican, dugo mi nije film ove duzine tako proletio, htio sam jos. mracni gotham, film bez cenzure, pravi psiho triler. ja iskreno mislim da je ovaj film tolko dobar zato jer ni nema batmana i cijele te price. dc je s ovim filmom trebao zapocet svoj universe i u ovom smjeru ga gradit, ovako mracan, glumacki odlican, prava filmcina, a ne s isprdcima tipa aquaman, justice league i ostatak. 

iskreno neznam dal uopce zelim da grade na ovo ikakve nastavke s obzirom na kvalitetu filmova koje su izdali u zadnjih nekoliko godina.

moram jednostavno pohvalit kako je napisan film, od pocetka do kraja sve sjeda na svoje mjesto i nema neodgovorenih pitanja. kolega gore je reko da se nezna sto je stvarnost a sto ne, ja nisam dobio dojam da se ne zna, jer sve je objasnjeno u drugom dijelu filma i bas to jos dodaje njegovoj ludosti i odbacenosti od cijele populacije. 

ocjenu davat necu, samo cu rec da je phoenix odglumio maestralno i ovo je definitivno najbolji film koji sam pogledao ove godine(zasad). 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

In Bruges (2008)

 

Hehe, šta reći o ovom filmu?

Jedan od onih filmova kod kojih hodaš po crti između "wow" i "je'l se ovo neko zaje8ava sa mnom".

Tokom gledanja sam imao isti dojam kao kad gledaš slike naivnih slikara. Sve je tu, ali su dijelovi tako infantilno/dječije uklopljeni u cjelinu, da si očaran. Očito je to režiser uradio odlično do te mjere da se njegova namjera ne vidi kao namjera, nego kao nešto što je baš tako trebalo da bude.

 

Bilo bi potpuno pogrešno nazvati film parodijom  i to ne zbog toga što nema originalni film kojem bi bio parodija, nego zato što u parodijama uglavnom bitne detalje filma prenaglašavaju i preglumljiju. Ovo je jednostavno, čudan film.

 

Film bih svakako preporučio za gledanje svima koji nisu usko klišeizirani u filmskom ukusu. Moja lična ocjena je oko 7 ili malo više.

 

morrisoN
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

....Glumu neću komentirat, suvišno je, još od Dark Knighta pričam da bi Phoenix bio jeben Joker, uz Jake Gyllenhaala i valjda me netko čuo .....

 

 

 

 

 

 Nisam još gledao Jokera, ali želim se samo osvrnuti na ovaj dio komentara, i ja već godinama pričam da bi Jake Gyllenhaal bio super za ulogu Jokera, dovoljno je ludih uloga glumio tako da bi mu ovo bilo ko doma  :)

Evo tko nije neka si pogleda njegov opus, posebna preporuka Nightcrawler kojeg je kolega gore spomenuo. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
gocc01 kaže...
Gogy7 kaže...
MOJ OSVRT NA JOKER-A:
Ovo meni nije Joker, samo jedan od pokusaja da se prezentira neka origin priča.....

 

Jel ti kužiš da smo u Dark Knightu dobili "gotovog" Jokera dok je ovaj film prikaz njegovog "rođenja" kao takvog...

 

 

 

 

 Ja mislim da je ovo vec 5 put da neko napise da mu nije ovo joker iz betmena i 5.put vec netko objasnjava da se ne radi o tom nego o njegovu postanku 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 12:34 (hrka11).
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
morrisoN kaže...

In Bruges (2008)

 

Hehe, šta reći o ovom filmu?

Jedan od onih filmova kod kojih hodaš po crti između "wow" i "je'l se ovo neko zaje8ava sa mnom".

Tokom gledanja sam imao isti dojam kao kad gledaš slike naivnih slikara. Sve je tu, ali su dijelovi tako infantilno/dječije uklopljeni u cjelinu, da si očaran. Očito je to režiser uradio odlično do te mjere da se njegova namjera ne vidi kao namjera, nego kao nešto što je baš tako trebalo da bude.

 

Bilo bi potpuno pogrešno nazvati film parodijom  i to ne zbog toga što nema originalni film kojem bi bio parodija, nego zato što u parodijama uglavnom bitne detalje filma prenaglašavaju i preglumljiju. Ovo je jednostavno, čudan film.

 

Film bih svakako preporučio za gledanje svima koji nisu usko klišeizirani u filmskom ukusu. Moja lična ocjena je oko 7 ili malo više.

 

 hmmm meni je film baš dobar, unatoč forsiranosti Ralpha Fiennesa u ulozi sadističkog ali fair-play kriminalnog gazde...kao daje ubiti mladog ubojicu (Farell) koji je u moralnoj dilemi i depresiji jer je pri ubojstvu svećenika ubio klinca u crkvi, njegov ubojica je skoro očinski lik (Gleeson) pa kad u kaotičnoj pucnjavi on (Fiennes) upuca kepeca, misli da je i on ubio klinca pa zagrize metak.. no dajte prosim...

 

odavno sve krimi filmove muči ta "dostojevska" drama tih likova, kao da su svi "vudreni" na moralističko-egzistencijalna pitanja...

a QuentinT je odavno njih prikazao kakvi jesu (Reservoir dogs) -  njih muči na što je Madonna mislila kad pjeva "Like a virgin"...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 10:01 (Stric_Jura).
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Stric_Jura kaže...
morrisoN kaže...

In Bruges (2008)

 

Hehe, šta reći o ovom filmu?

Jedan od onih filmova kod kojih hodaš po crti između "wow" i "je'l se ovo neko zaje8ava sa mnom".

Tokom gledanja sam imao isti dojam kao kad gledaš slike naivnih slikara. Sve je tu, ali su dijelovi tako infantilno/dječije uklopljeni u cjelinu, da si očaran. Očito je to režiser uradio odlično do te mjere da se njegova namjera ne vidi kao namjera, nego kao nešto što je baš tako trebalo da bude.

 

Bilo bi potpuno pogrešno nazvati film parodijom  i to ne zbog toga što nema originalni film kojem bi bio parodija, nego zato što u parodijama uglavnom bitne detalje filma prenaglašavaju i preglumljiju. Ovo je jednostavno, čudan film.

 

Film bih svakako preporučio za gledanje svima koji nisu usko klišeizirani u filmskom ukusu. Moja lična ocjena je oko 7 ili malo više.

 

 hmmm meni je film baš dobar, unatoč forsiranosti Ralpha Fiennesa u ulozi sadističkog ali fair-play kriminalnog gazde...kao daje ubiti mladog ubojicu (Farell) koji je u moralnoj dilemi i depresiji jer je pri ubojstvu svećenika ubio klinca u crkvi, njegov ubojica je skoro očinski lik (Gleeson) pa kad u kaotičnoj pucnjavi on (Fiennes) upuca kepeca, misli da je i on ubio klinca pa zagrize metak.. no dajte prosim...

 

odavno sve krimi filmove muči ta "dostojevska" drama tih likova, kao da su svi "vudreni" na moralističko-egzistencijalna pitanja...

a QuentinT je odavno njih prikazao kakvi jesu (Reservoir dogs) -  njih muči na što je Madonna mislila kad pjeva "Like a virgin"...

 A da ne prepricas cijeli film :D

 

Nedavno sam ga pogledao "opet" odlican film, cudan u svakom smislu, ali odlican.

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Policija ovdje u Ateni uletila jučer I prekjučer u kino za vrijeme prikazivanja Jokera i izvela van hrpu klinaca , sve zbog prijava neke dvije babe iz ministarstva kulture koje su zvale policiju i prijavile da klinci od 12-17 godina gledaju film koji ima R rating. Za ovako nešto još nisam čuo, ali dobro, ipak je Grčka u pitanju, ovdje je sve moguće.

 

http://www.ekathimerini.com/245698/article/ekathimerini/news/police-remove-minors-from-screenings-of-joker

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 12:16 (geronimo4661).
4 godine
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Meni je Joker imao dobru pouku. Dobro je pokazao koliko sustav i roditelji mogu zakazati 

Odnosno koliko tesko i istraumatizirano djetinjstvo jednog dana stvori ostecenog covjeka.

 

I onda se desi sta se desi, sustav hipotetski mari za sve, a u realnosti samo za one bogate.

Film je jako dobar ako ga covjek gleda sa razumijevanjem i sirom slikom.

 

A redatelj je i dobro kroz jokera prikazao kako se zapravo ubojice i "rode".

Od djetinjstva pa sve do ustanova koje ne mare. 2 primjera toga imamo u zadru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 13:11 (bloodborne).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bloodborne kaže...

Meni je Joker imao dobru pouku. Dobro je pokazao koliko sustav i roditelji mogu zakazati 

Odnosno koliko tesko i istraumatizirano djetinjstvo jednog dana stvori ostecenog covjeka.

 

I onda se desi sta se desi, sustav hipotetski mari za sve, a u realnosti samo za one bogate.

Film je jako dobar ako ga covjek gleda sa razumijevanjem i sirom slikom.

 

A redatelj je i dobro kroz jokera prikazao kako se zapravo ubojice i "rode".

Od djetinjstva pa sve do ustanova koje ne mare. 2 primjera toga imamo u zadru.

 To je to...kao sto sam vec spomenio izasao sam frustriran i zivcan na kraju kad sam shvatio koliko je zapravo to i realno u filmu prikazano i da se to desava svako malo oko nas,nije uopce film o nekom zlikovcu i sismisu koji ga pokusava ulovit.

Ovo boldano sto si napisao,ne treba vise nista spominjat.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
 

Jel ti kužiš da smo u Dark Knightu dobili "gotovog" Jokera dok je ovaj film prikaz njegovog "rođenja" kao takvog...

 

 

 

 

 Ja mislim da je ovo vec 5 put da neko napise da mu nije ovo joker iz betmena i 5.put vec netko objasnjava da se ne radi o tom nego o njegovu postanku 

 Ti želiš reči da ovaj jocker ikada može postati onaj jocker iz batmana ?!?!  jer rekao si da se radi o njegovom postanku ?  jer ovaj jocker je da izvineš imbecil , idiot , kreten , reterdirana i šizofrenična osoba i ni za mislion godina nemože uz nikakve lijekove i terapije postati onaj jocker iz batmana... NIKAD. 

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Eli - nema jokera ali je zanimljivo. prije svega zato što do kraja zbunjuje tko je pozitivac i što se teško nazire poruka. kako je napravljeno kao horor, ima i par trzajučih scena, ali na kraju je plitko gledati samo kao horor. zapravo, šta je to točno ispričano? nisam siguran da sam sve shvatio

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 18:20 (shimano).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Otvorite temu o Jokeru pa se raspravljajte. 

Ne mogu od tog oftopičarenja pogledati ni jednu preporuku za neki film.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ursusc355 kaže...
 

Jel ti kužiš da smo u Dark Knightu dobili "gotovog" Jokera dok je ovaj film prikaz njegovog "rođenja" kao takvog..

 Ti želiš reči da ovaj jocker ikada može postati onaj jocker iz batmana ?!?!  jer rekao si da se radi o njegovom postanku ?  jer ovaj jocker je da izvineš imbecil , idiot , kreten , reterdirana i šizofrenična osoba i ni za mislion godina nemože uz nikakve lijekove i terapije postati onaj jocker iz batmana... NIKAD. 

 

The bot has spoken 

 

Zašto bi trebao postati onaj Joker iz Batmana? Pa kaj je to jedini Joker?  Više me podsjetio na Valesku, Jokera iz Gothama. 

 

U biti baš sad čitam, Dark Knight Joker je samo to, gotov lik bez ikakve povijesti, neke životne priče. Gothamov Joker ima pozadinu, priču, zlostavljan kao klinac, ubio majku koja je takoder bila bubana u glavu, nakon toga napravio pokret otpora prema sustavu itd..

 

Kako da bez spojlanja opišem zadnjih par minuta filma, zadnjih par minuta njegove slave, reću ću; ...get up, get up, get up! RISE! Za one koji su gledali. Za one koji nisu, svoje frustracije i motive on lijepo objasni par trenutaka ranije. Eto filozofija, eto razloga zbog kojeg je sve kako je. 

 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
4 godine
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Moj osvrt na The Gangster, the Cop, the Devil (2019) Film.

https://www.imdb.com/title/tt10208198/

 

Vrlo zanimljiv filmić za večernju razbribrigu 

Dobro ovi koreanci rade filmove i inače taj azijski dio, to im se mora priznat.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Art of Self-Defense pogledajte isplati se,komedija,drama ne znam ni sam...ovaj Jesse Eisenberg uvik neke blesave uloge glumi.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ime teme je "posljednji film koji ste gledali - preporuka" i ljudi pišu o posljednjem filmu koji su gledali.

 

A vi koji se žalite na to zapravo pišete offtopic i spam postove, tako da... 

 

Upravo odgledao The Killing od Kubricka. Pravi heist klasik. Uz njega odmah preporučujem i Rififi (1955) i The Sting (1973).

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

... blockbuster u koji sa svakim nastavkom polazem nadu... zadnji mi nije sjeo, nikako... ali u nadi je spas... The Rise of The Skaywalker final trailer...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ovdje su gotovo svi vrsni filmski kriticari, odusevljen sam. :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

farenheit 11/9 - divim se hrabrosti michael moorea, ali i onih klinaca. a brinem za budućnost i sljepoću ljudi, no uvijek je lakše biti optimist pa ću i ja biti.

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 23:57 (shimano).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Blizanac (2019) u kinu. 

Odlična akcija, dobra radnja, sve u svemu preporuka. 

 

Debelo podcijenjen na IMDb. Ocjenu i komentare sam vidio tek nakon filma i nikako mi nisu jasni, tako da se nemojte voditi time. Svatko ima pravo na mišljenje, ali očito je puno jebivjetara danas koji traže smisao života gdje ne bi trebali. :)

 

Lijep pozdrav i uživajte!

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
shimano kaže...

farenheit 11/9 - divim se hrabrosti michael moorea, ali i onih klinaca. a brinem za budućnost i sljepoću ljudi, no uvijek je lakše biti optimist pa ću i ja biti.

 Kad ti se taj dopao, pogledaj i Sicco od istog autora

14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dadotb kaže...
shimano kaže...

farenheit 11/9 - divim se hrabrosti michael moorea, ali i onih klinaca. a brinem za budućnost i sljepoću ljudi, no uvijek je lakše biti optimist pa ću i ja biti.

 Kad ti se taj dopao, pogledaj i Sicco od istog autora

gledao sam. ma ovaj mi se provukao prošle godine ispod radara, ali gledao sam manje više sve važnije od njega. where to invade next - mi je odličan isto. čak nije ni da se u svemu slažem, ali dobro je da ima tako hrabrih ljudi koji će iznijeti svoje viđenje. uostalom, ono s olovom u vodi je strašno, pa je on puno pomogao. 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice