Na Rubu Znanosti

poruka: 187
|
čitano: 92.658
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Na Rubu Znanosti

Gledate li emisiju i kako vam se čini?

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2008 18:11 (vulerious).
15 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

ne gledam

Shady in the house
16 godina
offline
Na Rubu Znanosti

Ne gledam. Malo se previše koristi jezik nerazumljiv običnim ljudima, pa im vjerojatno ni ta emisija nije baš zanimljiva (kužim, znanost i te spike,al ipak).

Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
16 godina
offline
Na Rubu Znanosti

Nisam ni ja ovisnik o njoj ali kad god imam vremena pogledam.

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy.
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Pratila jedno vrijeme redovno, međutim obveze diktiraju svoje kao i vrijeme spavanja...Inače u zadnje vrijeme pročitam koju dobru knjigu radije nego upalim TV, ne pamtim kad sam ga zadnji put gledala ....

 

Belji se

Kad ti se zena obraca slusaj sta ti prica ocima...
15 godina
offline
RE: Na Rubu Znanosti

Ima prilično zanimljivih tema

16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Meni je emisija jako zanimljiva zato što čujem stvari za koje nisam imao pojma i puno toga se nauči

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

ne gledam al sam pogledo 2-3 puta, ok je emisija!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
moderator
online
RE: Na Rubu Znanosti
vulerious kaže...

Gledate li emisiju i kako vam se čini?

Cesto sam gledao kad sam bio mladji. Bila mi je jako zanimljiva i otvarala mi je nove vidike. Barem sam to tada mislio. Sad, kad su mi se oci otvorile, ta mi je emisija ko da gledam horoskop, gatanja i sl. Iako moram reci da ponekad imaju teme koje se barem djelomicno ticu znanosti.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
vulerious kaže...

Gledate li emisiju i kako vam se čini?

 uredu je..
15 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

COOL  emisija kao i zulufi kod urednika, voditelja ili sto je vec

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
offline
Na Rubu Znanosti

Nije losa emisija...Pogledam je kad god naletim na nju.

Ako ima neko da je gledao svaku epizodu, moze li mi reci da li je bila i jedna epizoda o kasiopejcima, lizardima, denzitetima i tako to....

hmmm...
16 godina
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Yellow man kaže...

COOL  emisija kao i zulufi kod urednika, voditelja ili sto je vec

 LOL Smijeh
Doć će Zoka da vas roka
15 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Emisija je jedna od boljih. Gledam svaku.

Zdravko M
16 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Kad počinje, možda pogledam :)

Mislim da sma jednom gledal dok je bilo o Tesli, il je to bilo nešto drugo, ne znam.

DONT HIT KIDS ! No, seriously . They have guns now.
15 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Pogledam dok se sjetim... Super mi je gledat ekipu dok se prepiru i prepucavaju, pro i contra, na teme tipa

hollow earth ili slicno Osmijeh Iako u zadnje vrijeme mi se cini da nemaju vise ideja za dobre i dovoljno "kontorverzne"

teme, cini mi se da su se poceli ponavljati polako...

16 godina
moderator
online
RE: Na Rubu Znanosti
Floyd kaže...

Pogledam dok se sjetim... Super mi je gledat ekipu dok se prepiru i prepucavaju, pro i contra, na teme tipa

hollow earth ili slicno Osmijeh

Kad bi barem bilo vise prepucavanja... Svaki put kad sam u zadnje vrijeme gledao naisao sam na epizodu u kojoj su svi prisutni bili pro neceg "na rubu znanosti". Upravo je problem sto nema contra strane zbog cega mi je emisija generalno gledano nezanimljiva i besmislena - prakticki je u formi TV-indoktrinacije.
15 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Danas je bila veoma zanimljiva "epizoda".

14 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

A evo ima tu tema. Hvala ihush!!

 

Dakle, sto tko misli o Ickeu opcenito, pa i o onome jucer?

16 godina
protjeran
offline
Na Rubu Znanosti

Dobra, mi je emisija, ali fakat fali kontra strane, tak da se vise diskutira o argumentima jedne i druge strane.

 

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY
16 godina
offline
RE: Na Rubu Znanosti
!mpact35 kaže...

A evo ima tu tema. Hvala ihush!!

 

Dakle, sto tko misli o Ickeu opcenito, pa i o onome jucer?

Gledao sam kada je on prosli put bio u "Na rubu znanosti", sada nisam gledao. Tada mi je zvucao previse fanaticno, previse je apstraktno to sve opisao, i bio sam duboko uvjeren da laze. Ako netko ima link na ovu novu epizodu, molim vas, stavite ovdje, da pogledam.

edit: sad vidim da nisam odgovorio na pitanje teme. Dakle, iako je emisija nekada neravnopravno napravljena kao sto je rekao naxeem, ipak cijenim i skidam kapu uredniku (za kojeg znam kako se zove, ali se sad nemogu sjetit) jer u emisiju stvarno dovodi vrlo poznate licnosti, a ne neke lokalne "strucnjake" kao u ostalim emisijama.

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 16:43 (Assassin).
14 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Da, za emisiju stvarno svaka cast. Napisao bi rado sta mislim o Ickeu ali sada nemam vremena..

 

Blog od Kresimira Misaka, vrijedi procitati, ili barem pogledati.

 

http://blog.vecernji.hr/misak/

15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
MorciTheCroat kaže...

Dobra, mi je emisija, ali fakat fali kontra strane, tak da se vise diskutira o argumentima jedne i druge strane.

Kontra strane imaš stalno i posvuda, još da u tih pola sata, pola vremena, potroše na kontra stavove. A i šta imaš reći kontra? Sve stoji što je David ovaj puta rekao..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
bed kaže...
MorciTheCroat kaže...

Dobra, mi je emisija, ali fakat fali kontra strane, tak da se vise diskutira o argumentima jedne i druge strane.

Kontra strane imaš stalno i posvuda, još da u tih pola sata, pola vremena, potroše na kontra stavove. A i šta imaš reći kontra? Sve stoji što je David ovaj puta rekao..

Bravo, upravo to.

 

Fenomenalno mi je kako Icke lijepo polagano poćne pričati i do kraja emisije mnogo toga kaže , a mogao bi još barem 3 puta toliko reći i da sve stoji.

Ima mnogo iskustva čovjek kod prezentiranja onoga što svijetu želi reći.

Illusion for your eyes
16 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
!mpact35 kaže...

A evo ima tu tema. Hvala ihush!!

 

Dakle, sto tko misli o Ickeu opcenito, pa i o onome jucer?

Sve ok dok ne počne pričati o reptilima koji zapravo vladaju svijetom. Nikako ne mogu to probaviti i polako ga prestajem shvaćati ozbiljno.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
PROTECTOR kaže...
!mpact35 kaže...

A evo ima tu tema. Hvala ihush!!

 

Dakle, sto tko misli o Ickeu opcenito, pa i o onome jucer?

Sve ok dok ne počne pričati o reptilima koji zapravo vladaju svijetom. Nikako ne mogu to probaviti i polako ga prestajem shvaćati ozbiljno.

Nešto sam razmišljao i mislim da tu priču namjerno prodaje da ga više smatraju ludim. Gledao sam i ja i argumenti mu više manje stoje, tako da mislim da ni on ne vjeruje u reptile. Ta priča je jednostavno besmislena. 

 

Što se teme tiče, gledam na rubu znanosti skoro svaki puta. Dosad mi je najbolja emisija bila kada su pričali o skalarnim valovima. Tesla je zakon. Završio sam elektrotehniku i nemam pojma kako je onaj pokus uopće moguć. Mislim da se protivi svim mogućim zakonima. Ali eto svejedno se uspješno izvodi, čak štoviše Tesla je to napravio prije 100 godina. Tko je gledao znati će o čemu govorim.

14 godina
neaktivan
offline
Na Rubu Znanosti

Uvijek želim pogledati tu emisiju,ali ne znam kad je i na kojem programu!

oko za oko,pasta za zube
14 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti
dncrmt kaže...

Uvijek želim pogledati tu emisiju,ali ne znam kad je i na kojem programu!

U utorak na drugom HTV poslije zvjezdanih staza (oko 17:10).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Na Rubu Znanosti

Emisija je jako zanimljiva, ljeti sam pratio svaku epizodu..... gledao sam ju još u 1. razredu (LOL) jer sam tada bio stvarno lud za NLO-ima, alienima i sličnomBelji se.

Life taker and heart breaker
15 godina
offline
RE: Na Rubu Znanosti
Xanzzu kaže...
dncrmt kaže...

Uvijek želim pogledati tu emisiju,ali ne znam kad je i na kojem programu!

U utorak na drugom HTV poslije zvjezdanih staza (oko 17:10).

Ponedjeljkom valjda....

 

Gledam kad se sjetim i kad je tema zanimljiva, Ickea obavezno, ovo je mislim četvrti put a vjerojatno ne i zadnji jer premalo mu Mišak postavi pitanja za vrijeme emisije pa mora često dolazit. Osmijeh 

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice