Star Trek: Voyager

poruka: 798
|
čitano: 167.959
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Nakon Deep Space 9 kreće Voyager po meni najbolja serija između DS9-a,TNG-a,TOS-a, ENT-a.

 

Pilot epizoda koja se dijeli u 2 dijela,ali prikazat će ju odjednom traje duge 93min i uvodi nas u priču :

 

"Voyager je u potjeri za makijskim brodom u području poznatom kao Badlands. Odjednom, pod utjecajem nepoznate sile Voyager je s cjelokupnom posadom, kao i makijski brod prije, prebačen 70.000 svjetlosnih godina daleko od kuće u nezacrtano područje galaktike kvadrant Delta. Dvije su posade sada prisiljene živjeti zajedno na jednom brodu i unatoč početnim neprijateljstvima svi shvaćaju da moraju organizirati suživot ako žele preživjeti."

 

 

 

Zanimljivosti o Voyageru :

 

Vidjet ćemo ponovno svih sedam sezona "Voyagera", četvrte serije ciklusa Zvjezdane staze, najgledanije znanstveno-fantastične serije svih vremena. Serija počinje uzbudljivom epizodom "Caretaker" u kojoj Voyager kreće u potragu za brodom s pobunjnim Makijima, ali, kao i njegov prethodnik, pod utjecajem nepoznate sile nestaje. Oba su se broda našla u kvadrantu Delta, a kad je makijski brod uništen, dvije različite posade moraju naučiti živjeti zajedno i zajednički tražiti put kući. Od Federacije su udaljeni 70.000 svjetlosnih godina, a nemaju čak ni bilo kakve mogućnosti komunikacije s rodnim planetima.
Zanimljivost i (tadašnja) novost serije bila je kapetanica Voyagera, odlučna Kathryn Janeway koja će s vremenom steći duboko poštovanje i odanost svoje i makijske posade.
U 172 epizode serije (u sedam sezona) "Voyager" se bavi velikim rasponom tema - od klasičnih tema istraživanja novih svjetova i uvjeta života na njima, preko tema o demokratskim načelima života (mir, otvorenost, sloboda, suradnja), do duboko filozofskih tema o smislu osobnosti i značenju ljudske vrste u širokoj paleti živih oblika u svemiru. Jedna od čestih tema su problemi koje donosi izgubljenost u svemiru, odvojenost od najbližih, čežnja za domom. Voyager je imao ograničene izvore za održavanje života i nikakve potpore sa strane te je borba posade da preživi bila drukčija od one drugih federacijskih brodova.
Zanimljivost je serije kapetanica broda - prva žena u svim znanstveno-fantastičnim serijama i filmovima koja je zasjela na čelo ekipe. Dugo su se dvoumili u izboru glumice i jedna od kandidatkinja bila je Genevieve Bujold. Tek kad je ona otpala, za tu je ulogu izabrana Kate Mulgrew.

 

Jedva čekam, jedini problem je kasni termin. Znači emitirat će se pon-pet i kreće sljedeći tjedan u petak 26.06.2009,svaku noć od 23.30h - 01.00h počinje(kako kad) i bit će s nama dobrih par mjeseci ako ne i do kraja godine.

 

Nakon njega vjerovatno kreće ENTERPRISE što bih također opet volio vidjeti, a nakon toga Bog zna šta bude. Očekujem Galacticu sve 4 sezone.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Samo nek oni vrte Star Trek u krug nonstop kaj se mene tice jer tak dobra serija bez obzira na koji serijal se misli moze ic svako malo tu nema problema uopce, ja ocekujem da ce ic i Enteprise serijal ( bil sam ljut ko pas kad su ga prekinuli)  nakon svega toga jer je meni to najbolji serijal nakon Star Trek - Generations!Cool

15 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Voyager je predobra serija odnosno kao i svi Star trek serijali trenutno sam na 3. sezoni, taman su spoznali da u delti ima Borga Cool

otpor je uzaludan!
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

odlična vijest. to je jedna stvar koju sam uvijek cijenio kod HRT-a - imaju sluha za obožavatelje Star Treka iako su nekad termini u vještičjim satima.

Quintili Vare, legiones redde!
15 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Dobro star trek Enterprise je i meni super, ali ono sa xindijima je bilo dosadno i ono sa onim likom iz budućnosti.

 

Početak je bio super.

 

Generations je ok, al kad vidim one jadne efekte padne mi mrak na oči i ako su 10 puta opalili phaser u cijeloj seriji...

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Voyager mi je jedan od najdražih serijala vjerovatno jer sam prvi put bio upoznat sa serijom općenito i volio sam je sa guštom gledat i baš sam se pripremo da pogledam voyager is početka sve sezone ( pogledao sam 3 epizode he he) i eto ti ga na tv-u. Strava. Doktor je najjači!Smijeh

A ča da ti rečen...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
dwezzel kaže...

Voyager mi je jedan od najdražih serijala vjerovatno jer sam prvi put bio upoznat sa serijom općenito i volio sam je sa guštom gledat i baš sam se pripremo da pogledam voyager is početka sve sezone ( pogledao sam 3 epizode he he) i eto ti ga na tv-u. Strava. Doktor je najjači!Smijeh

What is the nature of medical emergency?

15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Voyager RULA.Gledao sam gotovo sve epizode.Ali niti jedna nije ravna zadnje dvije epizode.Hehe Voyager sa neuništivim oklopom i torpedima koja u jednom potezu razaraju borgovu kocku.

A tek efekti.

Ja sam koji jesam.
16 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

S Voyagerom sa postao ljubitelj Star Treka ali bih volio da su počeli s reprizama Enterpriesa NX01. Ako se ne varam, prije nego su posljednji put reprizirali Enterprise NG da je bio Voyager.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
microman kaže...

Voyager RULA.Gledao sam gotovo sve epizode.Ali niti jedna nije ravna zadnje dvije epizode.Hehe Voyager sa neuništivim oklopom i torpedima koja u jednom potezu razaraju borgovu kocku.

A tek efekti.

Auuuuu, koliko sam je samo puta vidio. Strasna epizoda. Osobno mi je najdrazi TNG, ali su efekti katastrofalni u prvoj sezoni. Ovaj je DS9 svojevrsni nasljednik tog serijala i ocekujem zadnju epizodu ravnu onoj ENDGAME u Voyageru.

15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Ja jedva čekam jednu drugu seriju, Enterprise.

15 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Dali da stavljam svaki dan šta se dešava u epizodi i stavim svoj komentar, pa i mi prokomentiramo malo i damo svaki svoju ocjenu.

 

npr. epizoda je u ponedjeljak kasno navečer, isti taj dan napišem najavu i u koliko je sati i ukratko što se radi (prekopiram sa www.hrt.hr) i u utorak kada odgledam editiram post i napišem svoj komentar,neke zanimljivosti, i stavim ocjenu od 1-10, pa tako i vi. Neznam dali će to funkcionirat, jer sigurno neću uspjet pogledat sve epizode, ipak sada ću krenut u zadnju godinu škole...

 

NPR. zanimljivost- jučer u DS9-u je weyoun rekao da je dominij nastao prije 10 000 godina (zanimljivo!).

 

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Meni je bila zanimljivost kada je Federacija odlucila napast.I taman gotovo :D

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

He he jedva čekam! Stari šarmer Tom Paris i nepopravljivi romantik KimCool. Ma ekipa je ok u svakom Star trek-u. Svi ti nekako srcu prirastu. E dal kuži tko kad se Worf namršti?Smijeh

A ča da ti rečen...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
BORG kaže...

Voyager je predobra serija odnosno kao i svi Star trek serijali trenutno sam na 3. sezoni, taman su spoznali da u delti ima Borga Cool

po meni voyager je najbolji od kraja 3. sezone nadalje. Hirogenci, Borg i ostala ekipa su nemjerljivo bolji prema kazon oogla i kazon nistrim.

Pudge kaže...
dwezzel kaže...

Voyager mi je jedan od najdražih serijala vjerovatno jer sam prvi put bio upoznat sa serijom općenito i volio sam je sa guštom gledat i baš sam se pripremo da pogledam voyager is početka sve sezone ( pogledao sam 3 epizode he he) i eto ti ga na tv-u. Strava. Doktor je najjači!Smijeh

What is the nature of medical emergency?

Please state the nature of the medical emergency?

Pudge kaže...
microman kaže...

Voyager RULA.Gledao sam gotovo sve epizode.Ali niti jedna nije ravna zadnje dvije epizode.Hehe Voyager sa neuništivim oklopom i torpedima koja u jednom potezu razaraju borgovu kocku.

A tek efekti.

Auuuuu, koliko sam je samo puta vidio. Strasna epizoda. Osobno mi je najdrazi TNG, ali su efekti katastrofalni u prvoj sezoni. Ovaj je DS9 svojevrsni nasljednik tog serijala i ocekujem zadnju epizodu ravnu onoj ENDGAME u Voyageru.

A meni je finale Voyagera najgore - toliko potencijala imao a tako prosječno.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Kraj ima puno efekata,ali je stvarno nerealan.

 

I koliko su puta skočili za 10000 svj. godina što je također nerealno?


Kada ih je ona telepatkinja odbacila za 10000 svj. godina, pa su išli 20 sec onim kvantano mlaznim pogonom -> 10 000 svj. godina, vidio sam i epizodu kada ih je ona stanica neka odbacila za 10 000 svj. godina i valjda su sami proputovali normalnim warpom toliko, jer u sedmoj sezoni spominju da se nalaze 30 000svj. godina od Zemlje, a u 1. epizodu su rekli da se nalaze 70 000 svj. godina.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Hyperion kaže...

Kraj ima puno efekata,ali je stvarno nerealan.

 

I koliko su puta skočili za 10000 svj. godina što je također nerealno?


Kada ih je ona telepatkinja odbacila za 10000 svj. godina, pa su išli 20 sec onim kvantano mlaznim pogonom -> 10 000 svj. godina, vidio sam i epizodu kada ih je ona stanica neka odbacila za 10 000 svj. godina i valjda su sami proputovali normalnim warpom toliko, jer u sedmoj sezoni spominju da se nalaze 30 000svj. godina od Zemlje, a u 1. epizodu su rekli da se nalaze 70 000 svj. godina.

Pa recimo da je normalno za transwarp tehnologiju da ima toliki domet. Borg je u jako kratkom vremenu izvršio napad na Zemlju (Bitka kod Wolfa 359). Ovo što ih je Kes teleportirala je nerealno.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Voyager je općenito najnerealnije Star Trek serijal, za njega ka da su scenarij napisala dica iz jaslica.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Bara kaže...

Voyager je općenito najnerealnije Star Trek serijal, za njega ka da su scenarij napisala dica iz jaslica.

Potpuno se slažem. Cijeli Voyager (osim nerealnosti) je prepun oscilacija i čudnih stvari (tj. scenarističkih odluka). Kada sam Gledao TOS ili TNG znao sam da će gotovo sve epizode biti dobre. Naravno bilo je i remek djela, nekih boljih od prosjeka i naravno nekoliko lošijih. A ovdje sve zbrda-zdola - em što su neke epizode totalno besmislene i glupe, a da ne govorim o drastičnim oscilacijama u kvaliteti.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 16:51 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Paolo2612 kaže...
Bara kaže...

Voyager je općenito najnerealnije Star Trek serijal, za njega ka da su scenarij napisala dica iz jaslica.

Potpuno se slažem. Cijeli serijal (osim nerealnosti) je prepun oscilacija i čudnih stvari (tj. scenarističkih odluka). Kada sam Gledao TOS ili TNG znao sam da će gotovo sve epizode biti dobre. Naravno bilo je i remek djela, nekih boljih od prosjeka i naravno nekoliko lošijih. A ovdje sve zbrda-zdola - em što su neke epizode totalno besmislene i glupe, a da ne govorim o drastičnim oscilacijama u kvaliteti.

A koji to Star Trek je realan?

Mislim te stvari još JAAAAAAKKO dugo neče biti ni teoretski moguče(REALNE).A kamoli praktički.

I upravo je ta Nerealnost bit cijelog star treka.

Ja sam koji jesam.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
microman kaže...
Paolo2612 kaže...
Bara kaže...

Voyager je općenito najnerealnije Star Trek serijal, za njega ka da su scenarij napisala dica iz jaslica.

Potpuno se slažem. Cijeli serijal (osim nerealnosti) je prepun oscilacija i čudnih stvari (tj. scenarističkih odluka). Kada sam Gledao TOS ili TNG znao sam da će gotovo sve epizode biti dobre. Naravno bilo je i remek djela, nekih boljih od prosjeka i naravno nekoliko lošijih. A ovdje sve zbrda-zdola - em što su neke epizode totalno besmislene i glupe, a da ne govorim o drastičnim oscilacijama u kvaliteti.

A koji to Star Trek je realan?

Mislim te stvari još JAAAAAAKKO dugo neče biti ni teoretski moguče(REALNE).A kamoli praktički.

I upravo je ta Nerealnost bit cijelog star treka.

Krivo sam se izrazio - ja osobno obožavam Star Trek. Svaka serija ili film (čak i SF) imaju svoje granice nerealnosti. Nisam mislio nerealno kao "nestvarno", nego da je to teško za povjerovati čak i u njihovom svijetu tj. dosljednost i realnost u tome svijetu.

 

Jedan primjer ako treba još dodatnog pojašnjenja: Teleporter je nerealan - ali u ST svijetu je potpuno normalan uređaj. I sada da se u Star trek univerzumu napravi epizoda gdje je otkriven teleporter koji može teleportirati mrtvace iz prošlosti (znači može teleportirati kroz različita vremenske tokove i dimenzije) i pritom ih oživljava - ta epizoda i taj teleporter bi bili nerealni i u star trek univerzumu. Kužiš?

 

P.S. kada sam napisao cijeli serijal mislio sam samo na Voyager spin-off.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 17:05 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

E a da li zna netko išta o snimanju nekog novog star trek serijala?

A ča da ti rečen...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
dwezzel kaže...

E a da li zna netko išta o snimanju nekog novog star trek serijala?

Paramount odbija mogućnost snimanja novog spin-offa, zasad samo planiraju nastavak filma. Najvjerojatnije će počet razmišljat o seriji ako još par filmova zgrnu masu para pa im se oči otvore i vide da ljudi još uvjek vole star trek.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Paolo2612 kaže...
Krivo sam se izrazio - ja osobno obožavam Star Trek. Svaka serija ili film (čak i SF) imaju svoje granice nerealnosti. Nisam mislio nerealno kao "nestvarno", nego da je to teško za povjerovati čak i u njihovom svijetu tj. dosljednost i realnost u tome svijetu.

 

Jedan primjer ako treba još dodatnog pojašnjenja: Teleporter je nerealan - ali u ST svijetu je potpuno normalan uređaj. I sada da se u Star trek univerzumu napravi epizoda gdje je otkriven teleporter koji može teleportirati mrtvace iz prošlosti (znači može teleportirati kroz različita vremenske tokove i dimenzije) i pritom ih oživljava - ta epizoda i taj teleporter bi bili nerealni i u star trek univerzumu. Kužiš?

 

P.S. kada sam napisao cijeli serijal mislio sam samo na Voyager spin-off.

 Hm, dosta toga nije nerealno odnosno teoretski nemoguće u star treku, to što je nama trenutno neizvedivo neznači da je nerealno ili nemoguće

.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Vakaka kaže...
Paolo2612 kaže...
Krivo sam se izrazio - ja osobno obožavam Star Trek. Svaka serija ili film (čak i SF) imaju svoje granice nerealnosti. Nisam mislio nerealno kao "nestvarno", nego da je to teško za povjerovati čak i u njihovom svijetu tj. dosljednost i realnost u tome svijetu.

 

Jedan primjer ako treba još dodatnog pojašnjenja: Teleporter je nerealan - ali u ST svijetu je potpuno normalan uređaj. I sada da se u Star trek univerzumu napravi epizoda gdje je otkriven teleporter koji može teleportirati mrtvace iz prošlosti (znači može teleportirati kroz različita vremenske tokove i dimenzije) i pritom ih oživljava - ta epizoda i taj teleporter bi bili nerealni i u star trek univerzumu. Kužiš?

 

P.S. kada sam napisao cijeli serijal mislio sam samo na Voyager spin-off.

 Hm, dosta toga nije nerealno odnosno teoretski nemoguće u star treku, to što je nama trenutno neizvedivo neznači da je nerealno ili nemoguće

.

Istina, sada je nemoguće - ali u budućnosti je moguće. Preporučujem svima koje ovo zanima neka pročitaju ovu knjigu:

 

http://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&nethrBanner=1&id_knjiga=13679

 

 

Evo ti jedan dio o teleporteru (nisam siguran da li je citat iz knjige, skraćena verzija ili neka recenzija)

 

"
Teleport? Sorry, nema tako velike memorije…

Jedan od tehnologijskih zaštitnih znakova Zvjezdanih staza je teleporter, uređaj koji razgrađuje materiju i na željenoj je destinaciji ponovno sastavlja, bez gubitaka i pogrešaka. Među fanovima je odavno poznata anegdota po kojoj su scenaristi Zvjezdanih staza teleporter izmislili radi štednje: puno je skuplje snimati scene slijetanja na neki planet, nego scene «materijalizacije» iz oblaka svjetlucavih čestica. Međutim, teleport je postao opsesija znanstvenika našeg doba, pa je ne tako davno svjetska vijest dana bila uspješno laboratorijsko teleportiranje jednog fotona. Pitajući se je li teleporter moguć, Krauss polazi od statistike: od broja atoma koji čine prosječno ljudsko tijelo, i od koncepcije uređaja koji bi toliki broj atoma trebao informacijski obraditi, ne samo kao čestične jedinice, nego uzimajući u obzir i sve odnose među njima. Ovaj problem skreće i u filozofske vode, do pitanja što zapravo čini ljudsko biće, jesmo li mi tek puki zbir naših atoma, i što se pri prenošenju materije koja čini naše tijelo događa s dušom i umom. Problemi s teleporterima također su često korišteni dramatski okidači u pojedinim epizodama Zvjezdanih staza, a pogreške koje su se u funkcioniranju tog uređaja događale u seriji dosta su vjeran odraz teorijskih i praktičnih problema koji stoje pred budućim izumiteljima teleporta. Uz ogromne količine energije potrebne za teleportaciju, Krauss problem ostvarivosti teleporta vidi i u teško zamislivom memorijskom kapacitetu kojeg bi takav uređaj trebao imati. No, dok energija zasad ostaje nerješiv problem, s memorijom stvari stoje bolje: ako je u jednom desetljeću memorijski kapacitet kompjutera porastao 1000 puta, nastavi li se rast informatičke industrije istim tempom, čovječanstvo će biti sposobno napraviti stroj koji može obraditi onoliko informacija koliko u ljudskom tijelu ima atoma – za oko 200 godina. "

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2009 19:03 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Veceras je zadnji DS9. Odo ce se pridruziti Osnivacima, a Sisko Prorocima, O'Brian ide na Zemlju predavati na Akademiji itd... Dominij je porazen i vracen gamu. Mislim da tako nekako ide slijed.Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Pudge kaže...

Veceras je zadnji DS9. Odo ce se pridruziti Osnivacima, a Sisko Prorocima, O'Brian ide na Zemlju predavati na Akademiji itd... Dominij je porazen i vracen gamu. Mislim da tako nekako ide slijed.Namigiva

Ali zaboravio si navesti da Sisko nije se svojevoljno vratio prorocima. Oni su ga doveli u njihovu dimenziju jer su on i Dukat umrli kada su se bacili u jamu s pah-utvaramaSmijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Paolo2612 kaže...
Pudge kaže...

Veceras je zadnji DS9. Odo ce se pridruziti Osnivacima, a Sisko Prorocima, O'Brian ide na Zemlju predavati na Akademiji itd... Dominij je porazen i vracen gamu. Mislim da tako nekako ide slijed.Namigiva

Ali zaboravio si navesti da Sisko nije se svojevoljno vratio prorocima. Oni su ga doveli u njihovu dimenziju jer su on i Dukat umrli kada su se bacili u jamu s pah-utvaramaSmijeh

Pa nisu se bacili u jamu nego je sisko srušio dukata u jamu i pao skupa s njim jer je to bio jedini način da ga porazi/ubije ili šta već.

 

Jučer je bio spektakl, koji fight brodova mljac mljac, jedino mi je smetalo to što su stavljali scene iz one borbe prije ( poslje epizode "fortune follows the brave"), zašto štede na kraju serije majku im.

BTW: skinuo sam si dio soundtrack-a iz star trek XI, i najbolja mi je ova pjesma :

,na 00:32 pojačajte zvučnike na max hehe

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)
Hyperion kaže...
Paolo2612 kaže...
Pudge kaže...

Veceras je zadnji DS9. Odo ce se pridruziti Osnivacima, a Sisko Prorocima, O'Brian ide na Zemlju predavati na Akademiji itd... Dominij je porazen i vracen gamu. Mislim da tako nekako ide slijed.Namigiva

Ali zaboravio si navesti da Sisko nije se svojevoljno vratio prorocima. Oni su ga doveli u njihovu dimenziju jer su on i Dukat umrli kada su se bacili u jamu s pah-utvaramaSmijeh

Pa nisu se bacili u jamu nego je sisko srušio dukata u jamu i pao skupa s njim jer je to bio jedini način da ga porazi/ubije ili šta već.

 

Jučer je bio spektakl, koji fight brodova mljac mljac, jedino mi je smetalo to što su stavljali scene iz one borbe prije ( poslje epizode "fortune follows the brave"), zašto štede na kraju serije majku im.

BTW: skinuo sam si dio soundtrack-a iz star trek XI, i najbolja mi je ova pjesma :

,na 00:32 pojačajte zvučnike na max hehe

E sada si otkrio sadržaj cijelog finalaSmijeh

 

A ovo korištenje istih scena nije niš čudno - 7 sezona nije imala bottle-show epizodu (bar mislim) tako da su pare odmah se rastopileNeodlučan

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Star Trek Voyager (26.06.09 prva epizoda)

Što se realnosti tiće, meni je najrealniji Enterprise (serija). Svi oni lcd-ovi po brodu mi izgledaju zakon. Još kad se to usporedi sa Enterprise NCC-1701-D koji je daleko ispred, a neki zasloni su mu zaobljeni - stari CRT Smijeh.

Zakon mi je bilo i kad se Archer tuširao i onda se isključe gravitacijske ploče i počne lebdit zajedno s vodomCool. Zanimljivo je kako na Enterpriseu D, kad je sve živo krepalo, i održavanje života, gravitacijske ploče uvjek su radile savršeno. Možda im netreba napajanje? Al onda se nebi Picard tumbao u turboliftu kad su otkazali inercijalni prigušnici u njemu (epizoda u kojoj je sve rikavalo u Ent, al se nemogu sjetit zbog čega.)

 

Uglavnom:

1. ENT

2. VOY

3. THG

4. DS9 - jer su stalno na jednom mjestu. Najbolje ep su mi kad se maknu s postaje

5. TOS - priče nisu loše, al stare su pa treba vremena da se privikneš na tadašnje efekte

 

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate A
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice