The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 399.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
N3N0 kaže...
Pa nitko ne zna je li virus učinkovit nakon što je meso ispečeno, bilo ugriženo ili ne... virus počinje djelovati i kada čovjek umre bez ugriza, a oni iz Terminusa dosta njih ubili, pojeli i ništa im nije bilo. Logicno je da su pritom i provjeravali jesu li zrtve ugrizene... Uglavnom, takav scenarij gdje oni pocrkaju zauzima 5 minuta epizode i to se nece dogoditi.

Pa valjda bi vidjeli ugriz na nogi kad su ju obrađivali za pečenje, osim toga nebitno, jer Huntersi iz stripa (terminusovci u seriji, isti likovi) su ubrzo bili svi poubijani od strane Ricka i ekipe, pa se nije ni stiglo vidjeti da li je djelovalo na njih.

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...
oddball kaže...

A kaj je bilo s Bobom dok je bio vani i počeo je plakati, da nije bio ugrizen pa se možda htio ubiti?

Koje li ironije da ovi iz Terminusa sad zbog toga pokrepaju... 

uf koja jaka scena bi bila da se frajer samo poceo smijat i onda kaze ugrizen sam.

Sezona je pocela odlicno, naizad su ih maknuli iz usranih zatvorenih prostora i ubacili malo dinamike, scena prenesena iz stripa samo sto je tamo umjesto crnje bio Dale!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.10.2014 20:15 (D3ViL).
13 godina
offline
The Walking Dead

Mogo bi Glenn lagano dobit nogu od Maggie. Tara izgleda kreće u akciju. Mislim da smo zaslužili barem jednu scenu {#}. Onak... nemora biti nešto spešl nek se samo okupaju zajedno pod tušem jer moraju štedit toplu vodu ili nešto slično{#}.

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
9 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Danyel kaže...

Epizoda je ok, ali ima nekih glupavih propusta, poput onog kada Carol napadne Terminus, i to ni manje ni više nego petardom (i pogodi iz prve sa nekih 500 metara rezervoar koji eksplodira {#}) - a zatim skida snajperom sve iz prve posred ćelepenke, i to tako hladnokrvno i precizno kao da je prošla obuku za vojnog specijalca - Carol Commando... :-))

Slažem se, epizoda se trebala zvat Carolminator. Po komentarima vidim da se većini to sviđa, ali meni je to {#}. Redatelji trebaju uzet puške u ruku da shvate da ne može neka treba od 50 godina sa kilometar skidat glave i slične stvari. Ili nek se izjasne da je serija Sci Fi i to ne zbog zombija nego zbog ovakvih gluposti . Nije ovo s Carol jedina stvar ima ih dosta.

 

Očekujte sad 10-tak sezona u stilu one kad su Daryl i Beth pili rakiju 45 minuta i onda zadnje dviije epizode stići će do novog guvernera, terminusa ili šta ja znam čega... Već 4 sezone rade početak i kraj zanimljivim a ostalo dosada, pa ne mogu vjerovat da ima još ljudi koji se išćuđavaju kako je dobra prva epizoda.

 

Redatelji su jedan dobar projekt zasrali samo zbog svoje pohlepe, a vrhunska serija se može napraviti i u 8 epizoda (True Detective).

 

 

15 godina
offline
Re: The Walking Dead

Znači sad si nam spojlo s ovim slikama ? {#}

12 godina
offline
Re: The Walking Dead
kobrax35 kaže...
Danyel kaže...

Epizoda je ok, ali ima nekih glupavih propusta, poput onog kada Carol napadne Terminus, i to ni manje ni više nego petardom (i pogodi iz prve sa nekih 500 metara rezervoar koji eksplodira {#}) - a zatim skida snajperom sve iz prve posred ćelepenke, i to tako hladnokrvno i precizno kao da je prošla obuku za vojnog specijalca - Carol Commando... :-))

Slažem se, epizoda se trebala zvat Carolminator. Po komentarima vidim da se većini to sviđa, ali meni je to {#}. Redatelji trebaju uzet puške u ruku da shvate da ne može neka treba od 50 godina sa kilometar skidat glave i slične stvari. Ili nek se izjasne da je serija Sci Fi i to ne zbog zombija nego zbog ovakvih gluposti . Nije ovo s Carol jedina stvar ima ih dosta.

 

Očekujte sad 10-tak sezona u stilu one kad su Daryl i Beth pili rakiju 45 minuta i onda zadnje dviije epizode stići će do novog guvernera, terminusa ili šta ja znam čega... Već 4 sezone rade početak i kraj zanimljivim a ostalo dosada, pa ne mogu vjerovat da ima još ljudi koji se išćuđavaju kako je dobra prva epizoda.

 

Redatelji su jedan dobar projekt zasrali samo zbog svoje pohlepe, a vrhunska serija se može napraviti i u 8 epizoda (True Detective).

 

 

Mozda ta Carol nosi tu pusku dosta sa sobom i vjezbala je pucati iz nje. 

Ja ne vidim problem pogoditi na 100m sa optikom mirnoj meti u glavi.

 

 

Moras znat da epizode nisu doslovno jedna za drugom, nego imaju odredeni vremenski period... ne tjedna dana, nego nekada i vise.

True Detective je vrhunska serija ali sasvim drugog zanra i sasvim drugacije koncipirana. Walking Dead prati strip i koliko ce biti stripa bit ce i serije. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
AmonZero kaže...

Znači sad si nam spojlo s ovim slikama ? {#}

Pa sad. . ., to su slike iz alternativnog univerzuma s dekom ne čikom. ., mozda nece vikat tainted  meat vec fo shizzle ma nizzle i popusit džoju pa ga spopadnu munchies i malo rucka svoje nogice. . . {#}

 

Nebih nista objavio da par forumasa nije vec naslutilo sta se desava. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 0:01 (D3ViL).
15 godina
online
The Walking Dead

pa u epizodi su mu na kraju pojeli nogu, ne kuzim sto si ti sad reko a da mi nismo vidjeli u epizodi? sta prica ovaj?

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

pa u epizodi su mu na kraju pojeli nogu, ne kuzim sto si ti sad reko a da mi nismo vidjeli u epizodi? sta prica ovaj?

Pojeli su mu nogu ali u sljedecoj epizodi bi se on trebao poceti histericno smijat i derat se "pokvareno meso, ja sam pokvareno meso" i rec im da je ugrizen te da jeizasao vani da se ubije, odluta prije nego se pretvori. Oni svi pocnu povracat i tako to. . . I to ima na dvije slike gdje se on dere i gdje oni. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
11 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Titlovi za 3. epizodu, imaju li gdje? {#}

11 godina
offline
Re: The Walking Dead
Marijano22 kaže...

Titlovi za 3. epizodu, imaju li gdje? {#}

Titlovi uvijek dodju popodne ili predvecer.Gledao sam na Titlovi.com nema jos,kada bude stavim tu {#}

11 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead
11 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead
sto daryl rece na kraju? come out ?! epizoda odlicna :)
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Da,

neznamo tko je s njim.

 

Možda Morgan, možda Beth, možda netko treći, ali za pretpostavit je da Carol nije jer nema razloga za skrivanje.

Možda je sreo neku novu grupu.

 

BTW, brutalna epizoda, s guštom sam gledao kako sređuju Garetha, iako je bilo dosta predvidljivo.

Crni pop izgleda ipak nije bad guy. Tko zna, možda na kraju nastavi s njima, iako sudeći po dosadašnjem načinu uvođenja likova TWD, nema puno šanse da preživi više od par epizoda.

14 godina
offline
The Walking Dead

Može netko napisati kaj je bilo u najavi za sljedeću epizodu?

9 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead
A ne, ostavit će ga živog.....pa prvom prilikom bi im opet stao na put......kod onakvih psihopata nema odustajanja
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Auuu, kakva epizoda, Gareth zaslužio svoje, ovo na kraju s Darylom, nikako mi se ne sviđa.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
oddball kaže...

Može netko napisati kaj je bilo u najavi za sljedeću epizodu?

Bilo je samo u vezi Beth, probudi se u nekoj kao bolnici u pacijentskoj odjeći, pogleda kroz prozor i vidi neki grad. Onda je kao trčala po nekim hodnicima, uzela iglu i sakrila je ispod rukava, i neka ženska cca 40 god je plesne.

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead

Grad je navodno Atlanta, a neki kažu da se radi o policajki.

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
yeo kaže...

Grad je navodno Atlanta, a neki kažu da se radi o policajki.

da, atlanta je, tako kazu na IMDb {#}

htio bi da je ovo na kraju bio morgan s darylom..bilo bi fora ponovo vidjet ricka i morgana zajedno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 22:40 (SuperDox).
12 godina
offline
The Walking Dead

Neznam kako vama, ali meni je pocetak ove sezone vrh... bas je bad ass i osvjezenje naspram prosle sezone. 

 

Isto tako, Beth... hmm... mozda netko trazi lijek, jer nema potrebe biti na infuziji i ostalom posto joj nista nije bilo kad su je pokupili s autom. Nekako me vraca na sami pocetak kad se Rick probudio u bolnici.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
The Walking Dead

Dali netko zna koliko bi moglo biti sezona? Super je krenila ova sezona,treba sad docekati ponedjeljak {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Xperiax1 kaže...

Dali netko zna koliko bi moglo biti sezona? Super je krenila ova sezona,treba sad docekati ponedjeljak {#}

par dana prije premijere 5. sezone najavili su 6. sezonu {#} http://www.serijala.com/fantastika/the-walking-dead-obnovljen-za-sestu-sezonu/

makar mislim da ce 6 sezona bit zadnja, kad ovog eugena voze u washington(i briem da ce tu bit kraj)..mislim da oni ne mogu razvuc tu pricu na jos koju sezonu.

12 godina
offline
Re: The Walking Dead
SuperDox kaže...
Xperiax1 kaže...

Dali netko zna koliko bi moglo biti sezona? Super je krenila ova sezona,treba sad docekati ponedjeljak {#}

par dana prije premijere 5. sezone najavili su 6. sezonu {#} http://www.serijala.com/fantastika/the-walking-dead-obnovljen-za-sestu-sezonu/

makar mislim da ce 6 sezona bit zadnja, kad ovog eugena voze u washington(i briem da ce tu bit kraj)..mislim da oni ne mogu razvuc tu pricu na jos koju sezonu.

Trebaju oni prvo doci do washingtona... imat cemo sad Flashback od Beth, pa put do grada i Rickovu grupu...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: The Walking Dead

Da, baš će ukinuti jednu od najgledanijih serija današnjice... {#}

Uostalom, strip još izlazi, tak da imaju otkud crpiti inspiraciju, kad se već ne drže njegove radnje 100%.

Ova sezona bi trebala biti hebena, sad imamo 2 grupe i oba dvije su u pokretu, ovi idu u Washington i nebi smjeli izginuti tako brzo jer su s njima Glenn i Maggie, a Rick bi mogao povesti rescue team za Beth.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Na kojoj sezoni je strip tj. koliko daleko je radnjom od ovoga sada?
Real eyes realize real lies...
9 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
N3N0 kaže...
Na kojoj sezoni je strip tj. koliko daleko je radnjom od ovoga sada?

u usporedbi sa stripom, serija je tek negdje na 1/3, možda i četvrtini radnje. ima još događaja u stripu da boli glava hehe

 

edit: zaista bih volio da je andrea živa. u stripu mi je omiljeni character

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 0:08 (Robocraft22).
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead

Dobar početak serije, druga epizoda malo sporija ali sve skupa odličan početak sezone. 

 

Lijepo, i šesta nas čeka... Neka, kad se već godinama snimaju raznorazne gluposti, možemo i ovu trpjeti još par sezona :-))

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
11 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

malo mi je cudno kako je maggie olako ostavila beth ( nije se bas trudila da ju nade) , tj otisla je s glennom i ovima u washington. ipak joj je sestra, s sto se tice daryla stvarno nezz kaj bi ocekivo ko ce bit s njim. i samo se nadam da nikto od ovih glavnih likova nece umrijet. cak mi se i carol pocela svidat.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice