The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 399.887
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

nije

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: The Walking Dead

Jel bar Negan mrtav? I onaj štakor Eugene?

Rvat katolik!
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
picajzla0707 kaže...
toma20 kaže...

Dobra epizoda ali kraj sa maggie,darylom i jesusom mi nije jasan..

 hm, kad smo spali na to da je ovo dobra epizoda, s toliko sranja kakva ne bi napisao pijani kazakstanski scenarist u deliriju, onda je jasno da je serija odavno gotova

zasjeda na zasjedinu zasjedu, ma daj me mojne batje... pa onda ono s municijom, jedan za drugim k'o leminzi 

 Meni samo nije jasno - dosli su do onih u sumi porokali ih, dobili kartu di su ostali - i kolko sam skuzio jasno im je bilo da ih vode u zamku, ali oni usprkos tome idu prema tom mjestu gdje ih ovi cekaju. Ili sam krivo razumio, i nisu skuzilu to ocito navodenje u zamku?!

 

onaj kraj sa Maggie nemre biti cudniji, no valjda je to upuceno prema Neganu, no ako ce ici na Ricka onda serija odlazi u k definitvno hh.

 

Mene samo zanima iduca sezona i da konacno se otvore neki novi elementi - npr onaj helikopter koji je dosao kada je Anne uhvatila Negana - dakle postoj neko mjesto gdje ima resursa i goriva itd. Volio bih da serija krene u tom smjeru iako sam cuo da ce doci neki Whisperersi novi nepritellji za koje neznam tko bi mogli biti...

 

11 godina
online
Re: The Walking Dead
Haremzg kaže...

 Meni samo nije jasno...

 puno toga nije jasno valjda niti samim scenaristima

16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Ja sam pogledao prvu i zadnju epizodu ove sezone, i brijem da sam pogledao sve 

6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Ma zavrsena je radnja sa Spasiteljima.Maggie,Jesus i Daryl oce se rjesiti Negana jer im je ubio prijatelje što je i logično.Rick i Michonne misle da ga trebaju drzat zivim posto je Carl tako zelio.Iako mi nije jasan Jesus, prvi on nije htio ubiti Spasitelje, a sad oce ubiti Negana (?) 
Onaj helikopter što smo vidjeli u jednoj od epizoda može biti dio "Commonwealtha" (prema stripovima) i to cemo vjerojatno vidjeti u 9. sezoni uz "Whispererse ".To je samo moja teorija Mozda i preskoce taj dio.Malo mi je glupo što Dwight nije ostao s njima jer se stvarno iskazao i vjerojatno je trebao ostati da ga Daryl nije odvezao tamo.Znaci Dwightl koji im je pomagao i prenosio informacije zavrsi losije a ostali Spasitelji fino uzivaju u Hilltopu  
Daryl je to ucinio na svoju ruku ali da je pitao Ricka vjerojatno bi mu Rick dopustio da ostane s njima.Meni finale nije bilo loše.Drago mi je da je Negan ostao živ jer mi je jedan od najdrazih negativaca (barem je bio )

Inače sam ocekivao da ce netko od vaznijih likova poginuti ali ocito je Carl bio dovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2018 13:03 (stribs).
7 godina
offline
Re: The Walking Dead
Šteta što Morgan ide kod onih drugih koje nitko ne gleda, baš su se mogli nekog drugog riješiti - npr. Maggie, koja je nakon smrti Glenna jedan od dosadnijih likova u seriji.
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...
Šteta što Morgan ide kod onih drugih koje nitko ne gleda, baš su se mogli nekog drugog riješiti - npr. Maggie, koja je nakon smrti Glenna jedan od dosadnijih likova u seriji.

  Da, za Maggie se slažem.A Fear the Walking Dead je dobar, samo trebaš dati šansu.Meni je prva i treća sezona Feara čak bolja od nekih sezona walking deada.A sad kad se pridružio i Morgan, trebala bi biti još bolja.

12 godina
offline
Re: The Walking Dead
stribs kaže...

Ma zavrsena je radnja sa Spasiteljima.Maggie,Jesus i Daryl oce se rjesiti Negana jer im je ubio prijatelje što je i logično.Rick i Michonne misle da ga trebaju drzat zivim posto je Carl tako zelio.Iako mi nije jasan Jesus, prvi on nije htio ubiti Spasitelje, a sad oce ubiti Negana (?) 
Onaj helikopter što smo vidjeli u jednoj od epizoda može biti dio "Commonwealtha" (prema stripovima) i to cemo vjerojatno vidjeti u 9. sezoni uz "Whispererse ".To je samo moja teorija Mozda i preskoce taj dio.Malo mi je glupo što Dwight nije ostao s njima jer se stvarno iskazao i vjerojatno je trebao ostati da ga Daryl nije odvezao tamo.Znaci Dwightl koji im je pomagao i prenosio informacije zavrsi losije a ostali Spasitelji fino uzivaju u Hilltopu  
Daryl je to ucinio na svoju ruku ali da je pitao Ricka vjerojatno bi mu Rick dopustio da ostane s njima.Meni finale nije bilo loše.Drago mi je da je Negan ostao živ jer mi je jedan od najdrazih negativaca (barem je bio )

Inače sam ocekivao da ce netko od vaznijih likova poginuti ali ocito je Carl bio dovoljan.

 Da malo je cudna promjena za Jesusa, inace ne zeli ni najgore luđake ubiti a Neegana zeli... a nisu mi bas jasni ni Rick i Michonne... Koji je smisao toga da odrze Neegana zivim ak ce ga ionak drzat u zatvoru dozivotno? Sta nije to gora sudbina od smrti i jos ce trosit vrijedne resurse na njega, uz opasnost da pobjegne ili postane zombi u losem trenutku? Does not compute.

 

I meni je zao sta Dwight nije ostao, al tko zna, mozda se vrati u iducoj sezoni... I zanima me sto ce dalje biti s Neeganom.

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Minneyar kaže...
stribs kaže...

Ma zavrsena je radnja sa Spasiteljima.Maggie,Jesus i Daryl oce se rjesiti Negana jer im je ubio prijatelje što je i logično.Rick i Michonne misle da ga trebaju drzat zivim posto je Carl tako zelio.Iako mi nije jasan Jesus, prvi on nije htio ubiti Spasitelje, a sad oce ubiti Negana (?) 
Onaj helikopter što smo vidjeli u jednoj od epizoda može biti dio "Commonwealtha" (prema stripovima) i to cemo vjerojatno vidjeti u 9. sezoni uz "Whispererse ".To je samo moja teorija Mozda i preskoce taj dio.Malo mi je glupo što Dwight nije ostao s njima jer se stvarno iskazao i vjerojatno je trebao ostati da ga Daryl nije odvezao tamo.Znaci Dwightl koji im je pomagao i prenosio informacije zavrsi losije a ostali Spasitelji fino uzivaju u Hilltopu  
Daryl je to ucinio na svoju ruku ali da je pitao Ricka vjerojatno bi mu Rick dopustio da ostane s njima.Meni finale nije bilo loše.Drago mi je da je Negan ostao živ jer mi je jedan od najdrazih negativaca (barem je bio )

Inače sam ocekivao da ce netko od vaznijih likova poginuti ali ocito je Carl bio dovoljan.

 Da malo je cudna promjena za Jesusa, inace ne zeli ni najgore luđake ubiti a Neegana zeli... a nisu mi bas jasni ni Rick i Michonne... Koji je smisao toga da odrze Neegana zivim ak ce ga ionak drzat u zatvoru dozivotno? Sta nije to gora sudbina od smrti i jos ce trosit vrijedne resurse na njega, uz opasnost da pobjegne ili postane zombi u losem trenutku? Does not compute.

 

I meni je zao sta Dwight nije ostao, al tko zna, mozda se vrati u iducoj sezoni... I zanima me sto ce dalje biti s Neeganom.

 

Pa oni žele da Negan vidi kako ce oni to sve obnoviti zajedno sa ostalim Spasiteljima.Da vidi tu novu civilizaciju itd.Jer Carl je njih sve (i Negana) zamislio da rade zajedno.A Negan ce to sve gledati i mozda jednom shvatiti kakvi ljudi mogu biti, kakav zivot moze biti da je pristao pomiriti se s njima. Valjda sam dobro objasnio 

6 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Nastavak...

Megica i kompanija su pukli pa će se početi ponašati poput Negana.

Rick će imati s njima velike probleme (pokušat će ga roknuti) i pazite sad.

Veliko Neganovo "iskustvo" psihopate će pomoći Ricku te će postati saveznici u borbi dvije frakcije..

Ja čito scenarij pa znam..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 14:00 (Anđeo bez falinge).
12 godina
offline
The Walking Dead

FTWD - Zasto bi to sad napravili ? ko je gledo zna na kaj mislim.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 13:29 (SimeKZ).
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
SimeKZ kaže...

FTWD - Zasto bi to sad napravili ? ko je gledo zna na kaj mislim.

 I ja sam bio onak koji k? Ali onda sam procitao da je glumac sam htio otici. 

http://ew.com/tv/2018/04/30/fear-the-walking-dead-frank-dillane-nick-good-out-here/

Ali svejedno cemo ga opet gledati u onim flashbackovima.

12 godina
offline
Re: The Walking Dead
stribs kaže...
SimeKZ kaže...

FTWD - Zasto bi to sad napravili ? ko je gledo zna na kaj mislim.

 I ja sam bio onak koji k? Ali onda sam procitao da je glumac sam htio otici. 

http://ew.com/tv/2018/04/30/fear-the-walking-dead-frank-dillane-nick-good-out-here/

Ali svejedno cemo ga opet gledati u onim flashbackovima.

 Bas je teski WTF. Lik sa najvecom i najboljom razradom karaktera kroz cijelu seriju. Pa ga uklone tak kak ga uklone. Steta. Najdrazi lik u seriji mi je bio... bas sam ocekivo kako ce ga Morgan schoolat. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
The Walking Dead

bezveze bas najbolji lik...

6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Glumac Andrew Lincoln koji glumi Ricka će otići tijekom 9. sezone.A amc nudi Darylu (Norman Reedus) lead role.
Rick ce biti u 6 epizoda devete sezone.
http://tvline.com/2018/05/29/the-walking-dead-andrew-lincoln-leaving-season-9-rick-grimes/
 

9 godina
offline
Re: The Walking Dead
stribs kaže...

Glumac Andrew Lincoln koji glumi Ricka će otići tijekom 9. sezone.A amc nudi Darylu (Norman Reedus) lead role.
Rick ce biti u 6 epizoda devete sezone.
http://tvline.com/2018/05/29/the-walking-dead-andrew-lincoln-leaving-season-9-rick-grimes/
 

 

baš me zanima kak će to izvesti, hoće ga ubiti neki novi koljači, ili će ga riješit ono glupo trojstvo što na kraju zadnje epizode priča u polumraku o spletkama

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
Cansee kaže...
stribs kaže...

Glumac Andrew Lincoln koji glumi Ricka će otići tijekom 9. sezone.A amc nudi Darylu (Norman Reedus) lead role.
Rick ce biti u 6 epizoda devete sezone.
http://tvline.com/2018/05/29/the-walking-dead-andrew-lincoln-leaving-season-9-rick-grimes/
 

 

 ili će ga riješit ono glupo trojstvo što na kraju zadnje epizode priča u polumraku o spletkama

  
To bi bilo baš retardirano ali vidjet cemo.

11 godina
offline
The Walking Dead

Ja sam opet citao da ne napusata seriju "for good" nego vise kao neka pauza, navodno se vraca u sezoni nakon ove (to je vjerojatno razlog zasto u narednoj sezoni ipak nece biti šaptača).

Oni ako maknu Ricka iz serije mogu je komotno zavrsiti.

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
ibme74 kaže...

Ja sam opet citao da ne napusata seriju "for good" nego vise kao neka pauza, navodno se vraca u sezoni nakon ove (to je vjerojatno razlog zasto u narednoj sezoni ipak nece biti šaptača).

Oni ako maknu Ricka iz serije mogu je komotno zavrsiti.

 
Moze link gdje si procitao to?

11 godina
offline
Re: The Walking Dead

A ne znam sad gdje, ima vec podosta vremena. Mislim da ima vak i video na yt. Ali sve je to nebitno jer nema pozvrde ni da odlazi za stalno niti dali se vraca.

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...
Šteta što Morgan ide kod onih drugih koje nitko ne gleda, baš su se mogli nekog drugog riješiti - npr. Maggie, koja je nakon smrti Glenna jedan od dosadnijih likova u seriji.

 Puno će ih ići tamo stoga je Rick rekao da ga više serija ne interesira, pogotovo ne spajanje dvije serije u jednu. Koliko čujem u novoj sezoni će glumiti samo u 6 epizoda i ode u povijest. Na koji će način poginuti vidjet ćemo. Navodno i Maggie igra zadnju sezonu te i ona pogine.

15 godina
offline
The Walking Dead

Što su to učinili sa FTWD, taman mi je serija legla u 3. sezoni, odlična ekipa, zanimljiva priča i sad u četvrtoj totalni preokret, ubili skoro sve glavne likove, uveli totalno bezveze nove, priča dosadna, velika šteta, vrijedilo je gledati 3 sezone, dalje ne.

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
walentkane kaže...

Što su to učinili sa FTWD, taman mi je serija legla u 3. sezoni, odlična ekipa, zanimljiva priča i sad u četvrtoj totalni preokret, ubili skoro sve glavne likove, uveli totalno bezveze nove, priča dosadna, velika šteta, vrijedilo je gledati 3 sezone, dalje ne.

 
FTWD 4. sezona dosta losija naspram prethodnih.Ajde sto su ubili sve one likove iz proslih sezona ali nikad im necu oprostit sto su ubili Madison 
Valjda su htjeli napraviti reboot cijelog showa.Drago mi je da su Strand i Alycia jos uvijek zivi 
3. sezona je bila odlicna i onda ovo, meh...Na kraju 4. nije bilo cliffhangera tako da je dobro.Nadam se boljoj petoj i sta drugo...
A do tada gledam twd 

10 godina
offline
The Walking Dead

koliko god je losija zadnja sezona meni je opet bolja od TWD 

10 godina
offline
The Walking Dead

sta kazete na prvu epizodu? 

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
toma20 kaže...

sta kazete na prvu epizodu? 

  Meni je bila solidna.Napokon su se rjesili Gregoryja.Maggie se malo promijenila.Negana jos nismo vidjeli,valjda trune tamo u celiji 
Otkako je dosla ova nova showrunnerica Angela Kang, Darly ima vise teksta  Svida mi se...

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 15:00 (stribs).
7 godina
offline
Re: The Walking Dead
Serija je valjala dok je ekipa bila sama protiv svih,a sad kad izmišljaju gluposti sa "civilizacijom" i pomirivanjem svih na koje nalete - totalna jad i bijeda.

PC i SJW stvari koje su počeli ubacivati zadnjih par sezona isto ne pomažu, pa nije ni čudo da Rick odlazi iz serije.
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...
Serija je valjala dok je ekipa bila sama protiv svih,a sad kad izmišljaju gluposti sa "civilizacijom" i pomirivanjem svih na koje nalete - totalna jad i bijeda.

PC i SJW stvari koje su počeli ubacivati zadnjih par sezona isto ne pomažu, pa nije ni čudo da Rick odlazi iz serije.

 da i mene to malo smeta,kao sta sam rekao iznad zanimljiviji mi je FTWD 

5 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Ja to gledam samo iz nade da će jednom pronaći lijek. Ne samo što ih ovi zombiji ubijaju, već se i međusobno ubijaju, a gotovo nitko se ne rađa.

Ovako, izgleda kao teška sapunjara čiji kraj svi znamo. Da, da. Znam. Naivan sam kao francuska sobarica...

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice