The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 398.852
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
The Walking Dead

ja sam postao potpuno indiferentan prema svim likovima u seriji, a stvarno sam volio dosta njih. zadnji put kad sam stvarno bio pod dojmom je epizopda kad ih je negan sve postrojio na koljena i objasnio im neke stvari i dogodilo se što se dogodilo, da ne spoilam previše. tad mi je i zadnji put bila odliča atmosfera, ta zviždanja saviorsa i sve što se događalo, baš me zanimalo šta će biti dalje. 

 

pogledao sam sad ovu zadnju epizodu, po meni srednja žalost kao i većina. zadnji put smo čuli info o toj bolesti u prvoj sezoni, o tome baš ništa novo, ništa o onom helikopteru, ništa o nekoj široj slici svijeta. možda su trebali staviti nekog od glavnih likova da ih napusti i sam poutuje okolo i snalazi se pa da gledamo stvari i iz te perspektive. ovako samo gledamo neke glupe farme i kako oni donose neke glupe odluke

 

previše se to sve oteglo i ne ide nigdje tako da me ne čudi što je glumcima dopizdilo

10 godina
offline
The Walking Dead

napokon je pocela biti zanimljivija serija,pogledao sam za trailer za iducu epizodu i izgleda dobro :)

12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

jeste naletjeli na nesto u vezi jednog lika? nista mi nije jasno

 

necu vise nista pisat da nebi ispo spojler ko kako ga je jedna stranica na fejsu odvalila 

 

navodno je ricku ova epizoda sta slijedi zadnja

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.10.2018 22:59 (SuperDox).
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
SuperDox kaže...

jeste naletjeli na nesto u vezi jednog lika? nista mi nije jasno

 

necu vise nista pisat da nebi ispo spojler ko kako ga je jedna stranica na fejsu odvalila 

 daj pm ili oznaci pod formatima kao spoiler,ne znam na sta tocno mislis

6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
SuperDox kaže...

jeste naletjeli na nesto u vezi jednog lika? nista mi nije jasno

 

necu vise nista pisat da nebi ispo spojler ko kako ga je jedna stranica na fejsu odvalila 

 

navodno je ricku ova epizoda sta slijedi zadnja

 
Ja sam negdje procitao da ce biti u sljedece dvije epizode.Vidjet cemo...

10 godina
offline
Re: The Walking Dead
stribs kaže...
SuperDox kaže...

jeste naletjeli na nesto u vezi jednog lika? nista mi nije jasno

 

necu vise nista pisat da nebi ispo spojler ko kako ga je jedna stranica na fejsu odvalila 

 

navodno je ricku ova epizoda sta slijedi zadnja

 
Ja sam negdje procitao da ce biti u sljedece dvije epizode.Vidjet cemo...

 da mislim da nije u 4. nego 5. epizoda i vec nagadaju kako hh

12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

evo upravo pogledo 4. epizodu.. izgleda da je istina

10 godina
offline
The Walking Dead

iako sam i od prije znao da ce se desiti ipak jadno sta odlazi iz serije glavni lik,pratim ovo jos jedno rai Negana..

 

 

jos jedan spoiler: ako je netko gledao trailer za iducu epizodu,biti ce to jedna od boljih  epizoda u seriji ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 22:33 (toma20).
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
toma20 kaže...

iako sam i od prije znao da ce se desiti ipak jadno sta odlazi iz serije glavni lik,pratim ovo jos jedno rai Negana..

 

 

jos jedan spoiler: ako je netko gledao trailer za iducu epizodu,biti ce to jedna od boljih  epizoda u seriji ;)

  Zao mi je stvarno Ricka, dode mi da placem  ://

Ja ne gledam namjerno te najave za sljedecu epizodu da si ne spoilam previse 

16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

serija je već tak izlizana da navijam za zombije 

10 godina
offline
The Walking Dead

haha meni zadnja epizoda bas dobra 

12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

meni pomalo ironična

kao da sam gledao dio filma deadpool.. nikako umrijet 

a i sami kraj serije mi je šok. zadnje dvije epizode mala curica, a danas vec cura koja barata sa revolverom

10 godina
offline
Re: The Walking Dead
SuperDox kaže...

meni pomalo ironična

kao da sam gledao dio filma deadpool.. nikako umrijet 

a i sami kraj serije mi je šok. zadnje dvije epizode mala curica, a danas vec cura koja barata sa revolverom

 pa vidio si pred kraj ona supa sta vec u polju je u dobrom stanju i onda odmah scena raspadnuta znaci proslo je neko vrijeme,a ovo za umiranje da iskrvario bih vec 10 puta hh

9 godina
offline
The Walking Dead

za one koji su gledali zadnju, 5. epizodu:

 

šta sad na kraju ispada, da je cijela frka sa Andrew Lincolnom izrežirana? kao odlazi, ali ipak nije siguran? kao han solo, ajmo ga smrznuti pa ćemo pregovarati, to je sve namještaljka stoposto da se digne malo gledanost. vjerojatno će uzeti malo pauzu, i vratiti se u desetoj sezoni. 

 

ali moram priznati da mi je čak drago što ostaje. iako mi dosta stvari već dopizdilo, nema šanse da bi ovu seriju gledao u komadu, gledam ju i dalje iz neke navike, jer sam počeo davno, pa pogledam po jednu epizodu kad izađe, i malo preskačem ak su mi dosadnjikavi dijelovi, tako da ipak volim upratiti da vidim hoće se nešto zanimljivo dogoditi.

 

i moram priznati da su me sad s ovom zadnjom epizodom zainteresirali, dakle nije čak ni bitno da ova Rickova kćerka (ili Shaneova) poteže pištolje, već to da se dogodio odmak od nekoliko godina, likovi su se promijenili, i čak je u najavi bilo priče o tome da zombiji evoluiraju. ako ubace tu malo više kvalitetne akcije i survivala, a malo manje drame i još nam ubace nekih općenitijih informacija o toj bolesti i ostatku svijeta, mogli bi to dobro izgledati. još pogotovo što sam negdje pročitao da su antagonisti poslije saviorsa i negana još gori i zanimljiviji

 

 

7 godina
offline
The Walking Dead

U ovoj seriji svaki odlazak nekog lika završava (nasilnom) smrću ali ipak nisam očekivao da će Rick preživjeti. Sad na kraju ispada da će bit TWD filmovi s njim u glavnoj ulozi i priča će se vrtiti oko njega i ove ekipe koja ga je spasila helikopterom. A ovaj vremenski skok od nekoliko godina unaprijed di vidimo Judith u godinama kao Carl i kao super-mega-ultra sposobnu fajtericu je teški thrash - jer čisto sumnjam da bi Rick potrošio 5+ godina bez da se vrati svojoj obitelji i prijateljima.

 

Jedino što bi moglo biti zanimljivo je najava idućih epizoda gdje walkeri pokazuju sposobnost pričanja i ostalih znakova inteligencije.

9 godina
offline
Re: The Walking Dead
Blackstorm kaže...

U ovoj seriji svaki odlazak nekog lika završava (nasilnom) smrću ali ipak nisam očekivao da će Rick preživjeti. Sad na kraju ispada da će bit TWD filmovi s njim u glavnoj ulozi i priča će se vrtiti oko njega i ove ekipe koja ga je spasila helikopterom. A ovaj vremenski skok od nekoliko godina unaprijed di vidimo Judith u godinama kao Carl i kao super-mega-ultra sposobnu fajtericu je teški thrash - jer čisto sumnjam da bi Rick potrošio 5+ godina bez da se vrati svojoj obitelji i prijateljima.

 

Jedino što bi moglo biti zanimljivo je najava idućih epizoda gdje walkeri pokazuju sposobnost pričanja i ostalih znakova inteligencije.

 

pa ako naprave neki pametan razlog zašto se Rick nije vratio onda mi je to i ok. samo da ne izbace neku pizdariju tipa da Rick ima amneziju. ali ako je okovan u lancima i tamo je nečiji rob nekoliko godina i da nema kako tamo otići onda j eok

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 13:04 (Cansee).
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
XXX kaže...

serija je već tak izlizana da navijam za zombije 

 Prva sezona i dalje najbolja. A i nije čudo kad je pisac bio Frank Darabont, onda su ga potjerali kako bi smanjili troškove za ove naredne sezone 

6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Ne znam da li ste culi da ce biti 3 filma sa Rickom.A ovo u seriji mozda se vrati ali tko zna kad i u kojoj sezoni.Mozda poslije tih filmova.
Vidim da su napravili time jump i mozda sad bude zanimljivije posto bi trebali doci novi neprijatelji.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
@Cansee "i čak je u najavi bilo priče o tome da zombiji evoluiraju." Evo već se u novoj epizodi nešto tako pokazalo, neću spoilati u kojem dijelu i što, ali meni osobno je to malo isforsirano i bezveze.
Real eyes realize real lies...
11 godina
online
The Walking Dead

zombiji iz prvih dana već odavno su se trebali raspasti i nestati, dakle nekakve velike horde i hrpe zombija na svakom koraku već odavno nisu trebali postojati u seriji

15 godina
offline
The Walking Dead

Znači sad se serija pretvara u Igru gladi sa djecom u glavnim ulogama i tinejđericom kao vođom ljudskog otpora.. Taman kad misliš da serija ne može biti veće sranje.

 

8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
picajzla0707 kaže...

zombiji iz prvih dana već odavno su se trebali raspasti i nestati, dakle nekakve velike horde i hrpe zombija na svakom koraku već odavno nisu trebali postojati u seriji

 A gledaj ako samo pogledaš koliki je broj stanovništa američkog kontinenta pa onda nemora značit ni da su se svi u prvim danima zarazili da je to išlo i po etapama pa onda da je dosta bilo i izoliranih otoka sa velikm brojem stanovništa koje je jedno po jedno padalo nebi se baš složio sa tvojim mišljenjem.

A moguće je i u fikciji što ovo i jeste da virus u zombijima djeluje tako da ih dugo dugo ostavlja aktivne  i neraspadnute ili povremeno u nekoj vrsti hibernacije.

Tako da svašta je moguće u bajkama.

Napad je najbolja obrana :)
6 godina
online
The Walking Dead

Mali hint/spoiler : zombi NE evoluiraju.

Tko želi znati više, nek pogleda u stripu.

6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Serija kao da je dozivjela reboot.Ne kazem da je lose, svida mi se.Badass Carol 

Kraj "Where aree theey"  Svi znamo sto dolazi...
This sh*t is about to get interesting :d

11 godina
online
Re: The Walking Dead
Seki001 kaže...
picajzla0707 kaže...

zombiji iz prvih dana već odavno su se trebali raspasti i nestati, dakle nekakve velike horde i hrpe zombija na svakom koraku već odavno nisu trebali postojati u seriji

 A gledaj ako samo pogledaš koliki je broj stanovništa američkog kontinenta pa onda nemora značit ni da su se svi u prvim danima zarazili da je to išlo i po etapama pa onda da je dosta bilo i izoliranih otoka sa velikm brojem stanovništa koje je jedno po jedno padalo nebi se baš složio sa tvojim mišljenjem.

A moguće je i u fikciji što ovo i jeste da virus u zombijima djeluje tako da ih dugo dugo ostavlja aktivne  i neraspadnute ili povremeno u nekoj vrsti hibernacije.

Tako da svašta je moguće u bajkama.

 svejedno, ako je suditi prema događajima iz serije, čak i da je dio stanovništva se zarazio godinu-dvije kasnije, opet bi se dosad ta tijela raspala odavno - nema šanse da se krepotina održi na otvorenom duže od par mjeseci, pogotovo ljeti

 

također, izolirani otoci bi i ostali takvi, s omanjom ljudskom populacijom kakvu su imali i ranije, ili bi se i ljudi na njima ubrzo pretvorili u zombije, a čak i da su se ti izolirani otoci održali više godina, opet ih ne bi bilo dovoljno za moasovne horde po kontinentu

kako god okreneš, ta je serija već odavno trebala izgubiti masovnu pojavu zombija, tu i tamo poneki ok, tim rjeđi jer bi preživjeli ionako skoro svakog poginulog/umrlog sami dokrajčili u tintaru da se ne pretvori i ne ugrozi ih

 

12 godina
online
Re: The Walking Dead
picajzla0707 kaže...
Seki001 kaže...
picajzla0707 kaže...

zombiji iz prvih dana već odavno su se trebali raspasti i nestati, dakle nekakve velike horde i hrpe zombija na svakom koraku već odavno nisu trebali postojati u seriji

 A gledaj ako samo pogledaš koliki je broj stanovništa američkog kontinenta pa onda nemora značit ni da su se svi u prvim danima zarazili da je to išlo i po etapama pa onda da je dosta bilo i izoliranih otoka sa velikm brojem stanovništa koje je jedno po jedno padalo nebi se baš složio sa tvojim mišljenjem.

A moguće je i u fikciji što ovo i jeste da virus u zombijima djeluje tako da ih dugo dugo ostavlja aktivne  i neraspadnute ili povremeno u nekoj vrsti hibernacije.

Tako da svašta je moguće u bajkama.

 svejedno, ako je suditi prema događajima iz serije, čak i da je dio stanovništva se zarazio godinu-dvije kasnije, opet bi se dosad ta tijela raspala odavno - nema šanse da se krepotina održi na otvorenom duže od par mjeseci, pogotovo ljeti

 

također, izolirani otoci bi i ostali takvi, s omanjom ljudskom populacijom kakvu su imali i ranije, ili bi se i ljudi na njima ubrzo pretvorili u zombije, a čak i da su se ti izolirani otoci održali više godina, opet ih ne bi bilo dovoljno za moasovne horde po kontinentu

kako god okreneš, ta je serija već odavno trebala izgubiti masovnu pojavu zombija, tu i tamo poneki ok, tim rjeđi jer bi preživjeli ionako skoro svakog poginulog/umrlog sami dokrajčili u tintaru da se ne pretvori i ne ugrozi ih

 

 Da al jebiga onda serija ne bi imala smisla vise... i ovako su zombiji sporedni uglavnom. Ali definitivno nema smisla da ih uvijek ima toliko "svjezih", realno bi postali kosturi za par mjeseci kako god okrenes...

 

U nekoj knjizi koju sam citao (Day by day apocalypse) je bilo bar kakvo takvo objasnjenje za tu "trajnost" zombija - nesto s radijacijom koja sprijecava truljenje.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
online
Re: The Walking Dead
Minneyar kaže...

 Da al jebiga onda serija ne bi imala smisla vise... 

 mda, a neko, makar i tako jeftino objašnjenje poput radijacije (koje btw. u ovoj seriji nema), bilo bi previše zahtjevno za scenariste

 

ali dobro, ionako sam izgubio sve nade nakon onakvih idiotskih scena kakvima smo svjedočili u prošloj sezoni gdje rick i ekipa pola sata roštiljaju iz svih pucaljki onako nasumice po prozorima zgrade, kao da municiju dobivaju šleperima, dok istovremeno spasitelji (koji su cijelu sezonu tu municiju navlačili i otimali drugima) muku muče i ručno sklapaju metak po metak, a ostale idiotizme u rangu scenarija za "krv nije voda" da ne spominjem

 

i onda još očekujem barem polu-logično objašnjenje "vječitih" lešina

baš sam naivčina

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 13:35 (picajzla0707).
12 godina
online
The Walking Dead

Da to je bas bilo najgore ikad :)

 

Ali iskreno ova sezona mi zasad dobro sjeda, ne znam. Dosta dugo mi nije bilo ovako zabavno gledati kao zadnjih par epizoda. Tko zna, mozda serija dozivi renesansu i postane opet dobra :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Minneyar kaže...

Da to je bas bilo najgore ikad :)

 

Ali iskreno ova sezona mi zasad dobro sjeda, ne znam. Dosta dugo mi nije bilo ovako zabavno gledati kao zadnjih par epizoda. Tko zna, mozda serija dozivi renesansu i postane opet dobra :)

 Imam feeling kao da su čekali sa "smrti" Ricka i uvođenjem Whisperera do zadnjeg trenutka. Gledanost u opadanju, ljudi gube interes, vadi se as iz rukava. Previše je serija rastegnuta, previše je to epizoda i sezona, realno sve je moglo stati u 4-5 sezona i bok. 

Više gledam iz navike nego što mi je zanimljivo, da budem iskren. 

12 godina
offline
The Walking Dead

Jesmo to dobili confirm da walkeri mogu pricat? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice