Trebam titlove za.... izdvojena tema

poruka: 236
|
čitano: 95.396
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kako prilagoditi titlove filmu
8 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Ima netko link za titlove, osim ove titlovi.com jer sam tu već probao, za seriju How to get away with murder? Imaju engleski, ali ja bih htio naše.

15 godina
offline
Re: Trebam titlove za....
haker28 kaže...

Ima netko link za titlove, osim ove titlovi.com jer sam tu već probao, za seriju How to get away with murder? Imaju engleski, ali ja bih htio naše.

 ... http://www.prijevodi-online.org/serije/view/2194/how-to-get-away-with-murder

13 godina
offline
Trebam titlove za....

Battlestar.Galactica.Miniseries.Part.2.2003.720p.BRRip.AC3.x264-LEGi0N

 

Za prvi dio sam našao s bsplayerom, drugi nikako pa ako može pomoć.

Zdravi i veseli bili :)
15 godina
online
Trebam titlove za....

Ima li možda neko prjevod za Hell on wheels sezonu 5?

8 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Ima li netko titlove za sve epizode Making a murderer. Imam za prvih osam epizodi,fali za zadnje 2

12 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....the onedin line

možda više od 30 godina bila je prikazana serija jedrenjaci-the onedin line i sada sam skinuo seriju ali ne mogu naći prijevod,ako netko zna više,hvala

13 godina
offline
Trebam titlove za....

Kon Tiki iz 1950. Može i engleski

 

 

Zdravi i veseli bili :)
8 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Jel ima netko HR titlove za Grand tour (720p Deflate verzija)?

6 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Trebam titlove za 3 sezonu Broadchurch (hrvatske ili srpske) http://www.imdb.com/title/tt2249364/

8 godina
odjavljen
offline
Re: Trebam titlove za....
tigar81 kaže...

Trebam titlove za 3 sezonu Broadchurch (hrvatske ili srpske) http://www.imdb.com/title/tt2249364/

 PP ;)

6 godina
neaktivan
offline
Re: Trebam titlove za....

Hvala :)

11 godina
offline
Trebam titlove za....

Za one koji koriste Subtitle Edit...

U opcijama, koji god default frame rate odaberem, neovisno da li 23,976 ili 30, titlovi su uvijek isti...za što uopće služi opcija default frame rate, ima li kakvu funkciju?

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2017 15:19 (m77).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Trebam titlove za....

Zasto se uopste zezas sa time? Imas vuzuelno podesavanje. Podesi prvi titl i zadnji titl i sync i to je to.... Sta te briga za framerate.....

11 godina
offline
Trebam titlove za....

Ma samo me zanima koja je funkcija...a podešavam na point sync.

11 godina
offline
Trebam titlove za....

Ne trebam titlove nego pomoć oko neprepoznavanja titlova...naime, usb ne prepoznaje titlove, iako kad ih tek zalijepim, sve radi normalno, no nakon što iskopčam usb te ga ponovno ukopčam više ne prepoznaje titlove...problem je u samom usb-u, jer kad sam sve prebacio na drugi, radi normalno, ali zanima me u čemu točno je problem i kako ga riješiti?

Ako netko može pomoći, bio bih zahvalan.

11 godina
offline
Trebam titlove za....

Trebam engleske titlove za 'Den doende detektiven' jer ne mogu ih nigdje naći ...

6 godina
protjeran
offline
Re: Trebam titlove za....
m77 kaže...

Ne trebam titlove nego pomoć oko neprepoznavanja titlova...naime, usb ne prepoznaje titlove, iako kad ih tek zalijepim, sve radi normalno, no nakon što iskopčam usb te ga ponovno ukopčam više ne prepoznaje titlove...problem je u samom usb-u, jer kad sam sve prebacio na drugi, radi normalno, ali zanima me u čemu točno je problem i kako ga riješiti?

Ako netko može pomoći, bio bih zahvalan.

 s kojim programom si "lijepio" titlove ?

s format Factory ih ugraviraš i nema da USB oće, neće

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Trazim titlove (engleske) za Superstore S3 za 1080p verziju.Koji god nadem ne pase
Ako zna netko moze mi poslat link u pm.Nije da su mi jako potrebni za gledanje ali ako postoje volio bih imat. 

8 godina
offline
Trebam titlove za....

jel ima neko titlove za seriju Maniac 2018?

4 godine
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Pozdrav, trebao bi titlove za film The Package 2018, hrvatski, srpski hvala vam puno unaprijed :D

12 godina
odjavljen
offline
Trebam titlove za....

Balkanski titlovi za The Last Summer

Titlovi.com imaju samo engleske subove.

15 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

Molim tilove (CRO,BOS,SRP) za film Richard Jewell (2019)

5 godina
neaktivan
offline
Trebam titlove za....

i can share this thing why do that

12 godina
online
Re: Trebam titlove za....
warhed kaže...

Molim tilove (CRO,BOS,SRP) za film Richard Jewell (2019)

https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,43246.html

11 godina
offline
Bug na prikazu titlova na serijeonline.net

Da ne otvaram novu temu, postaviti ću pitanje ovdje. Na portalu onlineserije.net neispravno se prikazuju slova sa dijakritičkim znakovima čćžšđ. Razlog je vjerovatno u razlici između kodnih stranica UTF-8, CP1250 i CP1252. Nešto je 99% posto u tome, ali nikako ne uspijevam otkriti kako bi riješio problem. Probao sam skinuti alternativne titlove i mijenjati kodnu stranic, ali s time da pazim da se slova sa dijakritičkim znakovima ne promijene. Probao sam i instalirati nekakav plugin za Chrome tako da mi se stranica učita koristeći drugu kodnu stranicu, ali to ništa nije pomoglo. Čak mislim da plugin ne prolazi jer se video streama sa neke druge stranice, a serijeonline.net služe samo kao nekakav posrednik. Ako je netko riješio ovaj problem neka javi riješene. 

4 godine
offline
Trebam titlove za....

Dali bi netko imao ili ima ideju di mogu naći engleske titlove serije Invasion iz 1997 - radi se o Invasion NBC WOC 1997 fajlu nađenom na internet arhivi.

 

lp

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kako prilagoditi titlove filmu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice