Vikings

poruka: 112
|
čitano: 42.815
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vikings

Vidim da nema ove teme na forumu pa da otvorimo i malo raspravljamo o novoj seriji "Vikinzi" (iliti "Vikings").

Do sada je izašlo 7 epizoda. Serija govori o avanturama Ragnar Lothbrok. Radnja se događa u doba vikinga (nebi čovjek reko) i mogu reći da me serija oduševila. Ima dobru priču, radnja je napeta,  ima akcije, prikazuje kakve su običaje imali vikinzi, a serija je praktički slična Game of Thrones (samo nema tolko golotinje {#}).  To je onak ukratko da vam ne bih spojlao sadržaj.

 

IMDB  : ocjena 8.7/10

 

Vikings Trailer

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 12:49 (AmonZero).
14 godina
offline
Re: Vikings

Ja isto počeo gledati,odlična serija,napeto je sad jako.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
15 godina
offline
Vikings

Odlična serija koja iz epizode u epizodu postaje sve bolja. 

 

Predivne i autentične lokacije, odlična gluma, tko bi rekao da jedan Australac može tako dobro odglumiti Vikinga...

Šteta što Vikinzi ne govore staronordijskim jezikom, to bi definitivno pridonijelo immersion faktoru, no vjerojatno bi realizacija 

toga bila previše komplicirana.

 

Nadam se da će u idućim sezonama više vremena posvetiti sporednim likovima: Arne, Thorstein, Leaf... Trebali su bolje iskoristiti

i prisutnost Vladimira Kulicha, njegova  uloga u seriji je mirnorna, a čovjek je rođen da glumi Vikinga!

14 godina
offline
Re: Vikings

Mene najviše zanima kaj će biti s onim svećenikom kojeg su zarobili.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
15 godina
offline
Re: Vikings
Rocker kaže...

Mene najviše zanima kaj će biti s onim svećenikom kojeg su zarobili.

Samo čekam kad će uzet sjekiru u ruke i krenit s njima u raidove {#}

A predodređena mu je neka važna uloga. Polako se uzdiže (više nije skoro ni rob, skoro pa je jednak kao i oni).

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 18:59 (AmonZero).
14 godina
offline
Re: Vikings
AmonZero kaže...
Rocker kaže...

Mene najviše zanima kaj će biti s onim svećenikom kojeg su zarobili.

Samo čekam kad će uzet sjekiru u ruke i krenit s njima u raidove {#}

A predodređena mu je neka važna uloga. Polako se uzdiže (više nije skoro ni rob, skoro pa je jednak kao i oni).

To i ja mislim ili će postati pagan kao i oni,tj.štovat će Odina i ostale bogove a odbacit kršćanstvo,jer stalno ispituje o njihovim bogovima,najbolje je kad je pitao što je Ragnarok.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
11 godina
neaktivan
offline
Vikings

pratim i ovo i game of thrones i obadvje su serije odlicne, sto se tice ove serije predobra je i uvjek je napeto, ovaj ragnar mi je predobar lik pogotovo njegova gluma pa kad se onako smjeska, i dabas me zanimaju njihovi pohodi i sto ce biti sa onim kraljevstvom i sa njegovim bratom, uh jedva cekam sljedecu ep

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
15 godina
offline
Vikings

Ma Travis Fimmel  je odglumio Ragnar Lothbrok za oskara. Jeste primjetili njegove oči ? {#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
14 godina
offline
Vikings

Vikinzi izgledaju malo žgoljavo, inače je serija predobra

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vikings
Diablo86 kaže...

Vikinzi izgledaju malo žgoljavo, inače je serija predobra

mislim da si pogrjesio, vikinzi su bas gorstaci dok su ovi iz engleske zgolje

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
15 godina
offline
Vikings

Pogledo jučer novu epizodu.

Kakvi čudni običaji {#}

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
15 godina
offline
Vikings

Također poceo pratiti ovu seriju, jako zanimljivo!

TrustNo1
11 godina
neaktivan
offline
Vikings

e jeb* ga nema vise epizoda...sad treba cekat do 2014 jbt, zadnja  epizoda me uzbudila za sljedecu epizodu, bas me zanima sto ce biti

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
15 godina
offline
Vikings

Sad treba čekat 2014 {#}

Kao da sam znao da će Rolo sj*bat stvar.

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
15 godina
offline
Vikings

Hammer od the Gods

 

Film na ovu tematiku, čak i Rolo glumi unutra.

Nije nešto posebno, ali isplati ga se pogledati {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vikings
Rocker kaže...

Mene najviše zanima kaj će biti s onim svećenikom kojeg su zarobili.

Ne daj se svećeniće! Di će sad nabavit novu bibliju, to me zanima?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vikings
torquato kaže...

e jeb* ga nema vise epizoda...sad treba cekat do 2014 jbt, zadnja  epizoda me uzbudila za sljedecu epizodu, bas me zanima sto ce biti

Mogli bi nagađati ? Borbe između braće?

11 godina
neaktivan
offline
Vikings

27.2 mislim da je prva epizoda

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
13 godina
neaktivan
offline
11 godina
neaktivan
offline
Vikings

Evo pocela je druga sezona

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
15 godina
offline
Vikings

I odma u prvoj epizodi epic battle i pokolj

{#}

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
14 godina
offline
Vikings

Šta se dogodilo sa svećenikom?

15 godina
offline
Vikings

Pričao mi je drug o toj seriji, morat ću pogledati.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
offline
Re: Vikings

jos uvijek je tu, bori se rame uz rame s ragnarom!

15 godina
offline
Vikings

Pogledao sam 5-6 epizoda ove serije i nije loša, relativno zanimljiva radnja, Ragnar je ok i karizmatičan lik, suborci isto tako. Radnja nije usporena, ide zanimljivim tokom, no poslije Spartacusa bitke su veoma mlake, nema većih zapleta i dramatičnih raspleta događaja. S obzirom da je tek započela druga sezona nadam se da će tu biti mnogo poboljšanja, posebno u proširenju priče serije, jer ovo dosad je prilično usko (uzdizanje ambicioznog heroja, previranja u plemenu, preuzimanje vlasti i pljačkaški pohodi). 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
protjeran
offline
Re: Vikings

Ex-wife je bila mrak! Vidio sam u traileru da se vraca kao neka ratnica :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vikings
boxer kaže...

Pogledao sam 5-6 epizoda ove serije i nije loša, relativno zanimljiva radnja, Ragnar je ok i karizmatičan lik, suborci isto tako. Radnja nije usporena, ide zanimljivim tokom, no poslije Spartacusa bitke su veoma mlake, nema većih zapleta i dramatičnih raspleta događaja. S obzirom da je tek započela druga sezona nadam se da će tu biti mnogo poboljšanja, posebno u proširenju priče serije, jer ovo dosad je prilično usko (uzdizanje ambicioznog heroja, previranja u plemenu, preuzimanje vlasti i pljačkaški pohodi). 

hahaha....pocetak druge sezone je epski

prva sezona je prakticki uvod u cjelu pricu

po meni daleko bolja serija od spartacusa

14 godina
offline
Re: Vikings
šteta što ako znaš malo više od nordskoj povijesti praktički znaš radnju dalje napamet, al svakako vrijedi pogledati, ako ništa drugo radi Katheryn Winnick
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
offline
Re: Vikings
The Unforgiven kaže...
šteta što ako znaš malo više od nordskoj povijesti praktički znaš radnju dalje napamet, al svakako vrijedi pogledati, ako ništa drugo radi Katheryn Winnick

{#}

 

 

 

Ova 3. epizoda predobra

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

nemam rjeci za 4. ep... a 5.-ta koliko vidim bit ce jos jedna epic bitka

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice