Zeitgeist

poruka: 256
|
čitano: 52.539
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

Da li je netko pogledao ova dva odlična filma, i što mislite o njima?

 

Ako niste, svima toplo preporučujem da pogledaju i downloadaju:

 

ZEITGEIST i također pogledajte još "potresniji" drugi dio ZEITGEIST ADDENDUM.

 

Ako ne želite downloadati, filmove možete pogledati na ovoj stranici http://www.zeitgeistmovie.com/.

 

Ovi filmovi promijenit će način na koji gledate na svijet (ozbiljno).

 

 

 

Inače, za informaciju, download linkovi nisu ilegalni, zato jer sami autori ovih dokumentaraca potiču torrente,

"prženje" i sve druge načine dijeljenja. Kad pogledate, prenesite ovo prijateljima, susjedima, poznanicima, rodbini...

 

Prijevod možete naći OVDJE.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 0:36 (zoran010).
16 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

gledao sam nesto o tome na youtube-u a mislim da sam pogledo i jedan od ovoh filmova...svakako ih svima preporucam da pogledaju..neke stvari su jako zanimljive i potresne

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. add me xfire-----> leolabin8
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
leo_819 kaže...

gledao sam nesto o tome na youtube-u a mislim da sam pogledo i jedan od ovoh filmova...svakako ih svima preporucam da pogledaju..neke stvari su jako zanimljive i potresne

 Ako imaš priliku, pogledaj cijeli film, pogotovo drugi dio.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

ja sam ih pogledo.. i stvarno ono.. bez komentara.. taj film je samo potvrdio moje razmišljanje o SAD-u..

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3.... Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
Zeitgeist

Ja sam to vec pogledao prije godinu dana i sto reci podijeli siroke mase zamagli te iskrivi  istinu pa vladaj svijetom no sve manje ljudi je naivno i skuzili su u kakvom svjetu zivimo svakako pogledati!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
rambox kaže...

Ja sam to vec pogledao prije godinu dana i sto reci podijeli siroke mase zamagli te iskrivi  istinu pa vladaj svijetom no sve manje ljudi je naivno i skuzili su u kakvom svjetu zivimo svakako pogledati!!!Cool

 Ako si gledao prije godinu dana, onda vjerojatno nisi pogledao drugi dio. Ako te prvi dio potresao, drugi će te vjerojatno još više, i navest će te na još veće razmišljanje.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

Jao...imam oba zeitgeista na hardu...samo čekaju na red...Smijeh

16 godina
offline
Zeitgeist

Znam za drugi dio nisam ga jos pogledal no dobro sam upoznat s svim tim iz drugih izvora no to sad tu nije bitno ima ljudi koji to ne zele gledat da ne bi progledali slucajno, svakako to treba pogledat sto vise ljudi no na zalost neki nece skuzit film ili to ne zele no to je druga prica!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
15 godina
offline
RE: Zeitgeist
Jerkenovski kaže...

Jao...imam oba zeitgeista na hardu...samo čekaju na red...Smijeh

 
haha, i kod mene postoji lista cekanja. Doduse Zeitgeisti su vec prosli.


P.S. Odlican avatar. Mozda Z-80 inside? Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
syncmaster245b kaže...
Jerkenovski kaže...

Jao...imam oba zeitgeista na hardu...samo čekaju na red...Smijeh

 
haha, i kod mene postoji lista cekanja. Doduse Zeitgeisti su vec prosli.


P.S. Odlican avatar. Mozda Z-80 inside? Smijeh
 XD
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
moderator
offline
Zeitgeist

Hm, gledao sam prvi dio, nisam znao da postoji drugi.

Evo, stavio sam download, pa cemo vidjeti :)

16 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

 

Zeitgeist, prvi dio, onaj dio o religiji - čisto sranje, možete zaboraviti, nije istina, a tko želi argumentirati neka mi se javi.

 

Druga polovica prvog dijela, tu već ima nešto... A Addendum? Tu je suprotno - prvi dio valja, drugi dio, o tehnološkom spasenju je sranje. Čovječanstvo je debelo nizbrdo, i nemamo kočnicu. Civilizaciji mora doći kraj, Zemlja traži ravnotežu među vrstama.

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
16 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

Gledah prvi dio pred nekih godinu dana (cca), drugi nisam jos ali čuo sam da bi vrijedilo pogledat... sad kad sam na godišnjem uzet ću si sat vremena za pogledat :)

 

Prvi dio mi je bio OK, volim te conspiracy teorije isl. Svatko gleda stvari na svoj način, "truth is in the eye of the beholder" pa sad svakome je značenje filma drukčije... meni su i one religijske fore OK, jer me to apsolutno ne zanima u životu pa volim gledat kad netko malo to analizira.

16 godina
offline
Zeitgeist

Prvi dio sam skinio, sada se drugi skida...pogledat ću kad se vratim s grudanja s puno mlađim burazom (8)...dojmove ću također objaviti...

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
16 godina
offline
Zeitgeist

To sve ovisi o točci gledišta. Tko nam pak garantira da to nije djelo nekakve organizacije tipa Scijentološka crkva ili Masoni pa da time žele malo masama probuditi kojekakve sumnje i strahove kako bi lakše progurali neke svoje spike i ostvarili svoje ciljeve? Neodlučan

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

Za prvi dio Zeitgeista i onaj dio o religiji sigurno znam da je izmišljotina i iskrivljivanje "činjenica" da bi odgovaralo njihovoj slici. Uostalom to je ovdje http://video.google.com/videosearch?q=anti-zeitgeist&emb=0# dosta lijepo objašnjeno. U drugom dijelu prvi dio o kapitalizmu bio je OK, ali drugi dio je čisti SF (Project Venus.....misllim.....LOOOL). Meni cijeli Zeitgeist smrdi na new age shit iako je zanimljiv za pogledat.   

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
15 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

O čemu se točno radi, mislim koja je tema filma, te ako može kratak opis.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
scorpion667 kaže...

Za prvi dio Zeitgeista i onaj dio o religiji sigurno znam da je izmišljotina i iskrivljivanje "činjenica" da bi odgovaralo njihovoj slici. Uostalom to je ovdje http://video.google.com/videosearch?q=anti-zeitgeist&emb=0# dosta lijepo objašnjeno. U drugom dijelu prvi dio o kapitalizmu bio je OK, ali drugi dio je čisti SF (Project Venus.....misllim.....LOOOL). Meni cijeli Zeitgeist smrdi na new age shit iako je zanimljiv za pogledat.   

 
Potpisujem.


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist

I mene isto interesira ako bi netko  mogao reci o cemu se radi u tom filmu jer prvi  puta cujem za taj  film .

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w
16 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

po meni, odličan način za proširiti horizonte. Ne bi sada izlazio sa nekakvim argumentima kojima pokazujem radi li se o lošoj ili dobroj stvari, ali svakako savjetujem ljudima koji ga nisu pogledali, da odvoje vremena za oba nastavka...

Of all the things I lost it's my mind i miss the most
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
cro_denis kaže...

I mene isto interesira ako bi netko  mogao reci o cemu se radi u tom filmu jer prvi  puta cujem za taj  film .

 
Igranje na kartu senzacionalizma, u svrhu popularnosti. Dva filma:

1) Zeitgeist - prvi dio nabacuje brdo gluposti o Kristu i religiji (ne trebaš imati ni 2 sata vjeronauka, ni 2 pročitane ozbiljnije religijske knjige da bi prepoznao glupost), a drugi dio o teorijama zavjere (9/11) je već za razmisliti.

2) Zeitgeist Addendum - prvi dio o temeljima i kanalima suvremene ekonomije, prilično suvislo iznosi neke stvari, odnosno "paučinu" na kojoj se temelji suvremena zapadnjačka civilizacija, a drugi dio je čisto idealiziranje tehnologije, neuravnoteženo i bez odjeka kao i sve što ne uzima druga područja u obzir.


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 14:02 (Faerdhur).
15 godina
neaktivan
offline
Zeitgeist

Čini se da se isplati pogledati.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
16 godina
offline
Zeitgeist

Sad bi ja skroz poludia! Das link za skinuti filmove i das link za titlove koji fala bogu ne rade!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
Faerdhur kaže...
cro_denis kaže...

I mene isto interesira ako bi netko  mogao reci o cemu se radi u tom filmu jer prvi  puta cujem za taj  film .

 
Igranje na kartu senzacionalizma, u svrhu popularnosti. Dva filma:

1) Zeitgeist - prvi dio nabacuje brdo gluposti o Kristu i religiji (ne trebaš imati ni 2 sata vjeronauka, ni 2 pročitane ozbiljnije religijske knjige da bi prepoznao glupost), a drugi dio o teorijama zavjere (9/11) je već za razmisliti.

2) Zeitgeist Addendum - prvi dio o temeljima i kanalima suvremene ekonomije, prilično suvislo iznosi neke stvari, odnosno "paučinu" na kojoj se temelji suvremena zapadnjačka civilizacija, a drugi dio je čisto idealiziranje tehnologije, neuravnoteženo i bez odjeka kao i sve što ne uzima druga područja u obzir.


 Hvala na objasnjenju  bas cu si skinuti  i  pogledati  film .
Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
Sint1 kaže...

Sad bi ja skroz poludia! Das link za skinuti filmove i das link za titlove koji fala bogu ne rade!

Kako ne rade, meni sve funkcionira.
Evo u originalnom obliku:

1. dio: 


2. dio: 



prijevod: 

http://www.divx-titlovi.com/co-YU/divx-subtitles/search-subtitles.aspx?pageindex=1&keyword=zeitgeist&language=Hrvatski&orderby=4&sortby=1
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 18:02 (zoran010).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
Faerdhur kaže...
 
1) Zeitgeist - prvi dio nabacuje brdo gluposti o Kristu i religiji (ne trebaš imati ni 2 sata vjeronauka, ni 2 pročitane ozbiljnije religijske knjige da bi prepoznao glupost), a drugi dio o teorijama zavjere (9/11) je već za razmisliti.
 Sve je to propaganda (svatko okreće činjenice da njemu odgovaraju)... ne vjerujem apsolutno nikome... filmu nikako, a religijama još manje  :D
15 godina
offline
RE: Zeitgeist
scorpion667 kaže...

Za prvi dio Zeitgeista i onaj dio o religiji sigurno znam da je izmišljotina i iskrivljivanje "činjenica" da bi odgovaralo njihovoj slici. Uostalom to je ovdje http://video.google.com/videosearch?q=anti-zeitgeist&emb=0# dosta lijepo objašnjeno. U drugom dijelu prvi dio o kapitalizmu bio je OK, ali drugi dio je čisti SF (Project Venus.....misllim.....LOOOL). Meni cijeli Zeitgeist smrdi na new age shit iako je zanimljiv za pogledat.   

 
Kako mozes iskrivljavati "cinjenice" pod navodnicima?
Da li to znaci da onda govoris istinu?


Osobno dijelim vecinu stajalista iznesenih u tom filmu, dok neka ne, medjutim poanta filma nije bila uvjeriti nekoga u te teze, nego jednostavan savjet da u nista sto vam se kaze ne vjerujete slijepo, pogotovo ako dolazi iz drzavnih instanci, odnosno upotrijebite vlastiti mozak u donosenju zakljucaka, a ne vjerovati u sve sto vam se servira preko medija. Sloziti cete se da je savjet internacionalan i prilicno univerzalan, odnosno primjenjiv na bilo koju drzavu svijeta.

Film doslovno kaze :" Upotrijebite mozak, razmisljajte!!!"


Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 18:11 (syncmaster245b).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
Dado_ZG78 kaže...

To sve ovisi o točci gledišta. Tko nam pak garantira da to nije djelo nekakve organizacije tipa Scijentološka crkva ili Masoni pa da time žele malo masama probuditi kojekakve sumnje i strahove kako bi lakše progurali neke svoje spike i ostvarili svoje ciljeve? Neodlučan

 Prvo pogledao sam oba filma i ima tu puno toga za komentirat al moram rec da je definitivno odlicno sto tako nesto i postoji i sto je tako nesto neko i snimio,da vidi slijepa rulja sta se uopce desava na ovom svijetu iza pozornice medija televizije radia itd...sve pohvale.

Al...nemojte sve to shvatit doslovno jer kao sto je rekao Dado "To sve ovisi o točci gledišta. Tko nam pak garantira da to nije djelo nekakve organizacije tipa Scijentološka crkva ili Masoni pa da time žele malo masama probuditi kojekakve sumnje i strahove kako bi lakše progurali neke svoje spike i ostvarili svoje ciljeve?" jer i to je moguce.....

medjutim ima i tu istine i vrijedi pogledati!!!




16 godina
protjeran
offline
Zeitgeist

Ne treba se mucit skidat, evo ovdje ima sve titlovano:

 

 

Preskocio sam dio o religiji jer po meni ne drzi vodu.

EVE ONLINE http://www.afk-wrecking.com/ (EVE kanal "ELITC") http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zeitgeist
syncmaster245b kaže...
scorpion667 kaže...

Za prvi dio Zeitgeista i onaj dio o religiji sigurno znam da je izmišljotina i iskrivljivanje "činjenica" da bi odgovaralo njihovoj slici. Uostalom to je ovdje http://video.google.com/videosearch?q=anti-zeitgeist&emb=0# dosta lijepo objašnjeno. U drugom dijelu prvi dio o kapitalizmu bio je OK, ali drugi dio je čisti SF (Project Venus.....misllim.....LOOOL). Meni cijeli Zeitgeist smrdi na new age shit iako je zanimljiv za pogledat.   

 
Kako mozes iskrivljavati "cinjenice" pod navodnicima?
Da li to znaci da onda govoris istinu?


Osobno dijelim vecinu stajalista iznesenih u tom filmu, dok neka ne, medjutim poanta filma nije bila uvjeriti nekoga u te teze, nego jednostavan savjet da u nista sto vam se kaze ne vjerujete slijepo, pogotovo ako dolazi iz drzavnih instanci, odnosno upotrijebite vlastiti mozak u donosenju zakljucaka, a ne vjerovati u sve sto vam se servira preko medija. Sloziti cete se da je savjet internacionalan i prilicno univerzalan, odnosno primjenjiv na bilo koju drzavu svijeta.

Film doslovno kaze :" Upotrijebite mozak, razmisljajte!!!"


 Slažem se, makar su s ovim o religiji stvarno pretjerali.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice