AMD Radeon R9 300/Fury Series

poruka: 6.870
|
čitano: 550.496
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
ova njuška na njuškalu i dalje tvrdi da vrijedi garancija..
12 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

pa dobro si ti s kruske pao ili? jel imas uopce racun?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Pa kaj nije račun jamstvo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
BOOMboy kaže...

Pa kaj nije račun jamstvo :)

 izgleda da je neka naljepnica

dabar_solta_V2

stvarno si me sad razocarao, kao i odabirom!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 21:01 (Stjepanj).
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
ma ima raćun i sve al nema onaj jamstveni list , neznam kako ide garancija bez te naljepnice ali na onome zutome papiru di ide naljepnica piše da za garanciju to treba,izludili ste me sad neznan jeli iman ili neman garanciju?

hahah a i mislia sam se između 980ti i ove ali ipak 1kkn manje plus freesync no brainer kako bi rekli ameri a i nije mi problem smanjit na medium detalje ako bude potrebe.
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...
ma ima raćun i sve al nema onaj jamstveni list , neznam kako ide garancija bez te naljepnice ali na onome zutome papiru di ide naljepnica piše da za garanciju to treba,izludili ste me sad neznan jeli iman ili neman garanciju?

hahah a i mislia sam se između 980ti i ove ali ipak 1kkn manje plus freesync no brainer kako bi rekli ameri a i nije mi problem smanjit na medium detalje ako bude potrebe.

 

Ne slušaj ovog, super si odabrao a za garanciju velike su šanse da je račun dovoljan, mislim meni se nikada nije dogodilo da su tražili tu naljepnicu, samo račun.

Svi smo mi Mentalist.
7 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

zabrinulo me ovo na slici pa san jos procita da treba bit ta naljepnica pa neznam vise sam sta bi mislia a ne zelin napadat covika bezveze sta mi je proda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...

zabrinulo me ovo na slici pa san jos procita da treba bit ta naljepnica pa neznam vise sam sta bi mislia a ne zelin napadat covika bezveze sta mi je proda.

 ovo jamstvo se slucajno ocito zaljepilo za kutiju od grafičke...

ne zamaraj se s time..

 

 

8 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Cak i da ni nema racun ako je grafa kupljena u Hrvatskoj moze putem serijskog broja sa grafe traziti racun u trgovini gdje je kupljena. Inace po zakonu jamstveni list nista ne dokazuje niti je potreban kod ostvarivanja garancije, racun je dokaz o kupnji i tu staje sva prica.

Moj PC  
5 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
onda nista od rastavljanja :(
7 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

safirna nano 60% asic lol?!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...

safirna nano 60% asic lol?!

 A ništa, stavi ju pod vodu lol

7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Jakovp kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

safirna nano 60% asic lol?!

 A ništa, stavi ju pod vodu lol

 a šta je najgore i mislim se samo neznam ima li smisla na ovu nikakvu regulaciju...

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...

 a šta je najgore i mislim se samo neznam ima li smisla na ovu nikakvu regulaciju...

 

Proguglaj malo kakva su iskustva drugih ljudi.

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Jakovp kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

safirna nano 60% asic lol?!

 A ništa, stavi ju pod vodu lol

 i sta ce dobit vodom?

u pravilu ce uvjek kartica s vecim asicom postici veci overklok(ako si na to mislio)!

ali da bas te potrefila, naravno da nema smisla...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 21:07 (Stjepanj).
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

kad nema smisla...ako neko oće mjenjam uz nadoplatu za x

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 21:19 (dabar_solta_V2).
11 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

To pravilo većinom vrijedi za nvidia grafe, na amdu baš i ne. Na vodi bi vjerovatno postigao više - pukneš custom bios, dodaš malo voltaže i eto te na 1150mhz a grafa hladna.

15 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Koliko nadoplate da tražim?

 

tip mi nudi gigabyte gtx 970 extreme edition s jos 2 godine garancije za moju fury x nabavljenu u 01 mjesecu ove godine.

 

Treba mi lova pa razmisljam o ovom potezu.. a izmedu ostalog planiram  slijedece godine promijeniti komplet sve pa da se polako rijesavam stvari koje jos koliko toliko vrijede.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

1500kn!

10 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

HELP!!!

 

Imam R9 390 NITRO i pokušavam je OC međutim bezuspješno. Može li mi neka dobra duša reći DETALJNO kak se to radi jer očito nešto radim krivo. Može i na PM ako treba. Inače pročitao i pogledao sam barem 20 vodića o OC tak da sam uoućen u potupak al eto ne ide.

 

Naime kad povisim takt, jednostavno se ništa ne događa. Dapače performanse ponekad i padnu. Na GPU Z je promjena vidljiva, ali efekat je nikakav! Da li te promjene treba nekako spremiti? Također, kod restartam komp sve se vrati na defaultno stanje ko da niš nije bilo. Ludim jer mi niš nije jasno.

 

Inače kupio sam tu karticu jer je bila navedena kao jedna koje se odlično mogu OC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

Povećaj power limit, i dodaj malo mV ako treba. OC preko MSI Afterburnera. Koliko si radio OC? 

SkorvY
10 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Ma dodavao, oduzimao, čuda radio. CLOCK sam jednom povečao čak za 600 jer mi nije bilo jasno zašto se niš ne događa, pa reko idemo vidjet. Rezultat: NULA! NIŠTA!

 

Jučer sam preko TRIXX digao GPU sa 1040 na 1100 i povećao mV sa +19 na +35. Opet ništa. Promjena se registrira u GPU Z ali nema efekta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

Možda je stvarno loš kloker. Pokušaj po 10mhz dizati gpu pa vidi. 

SkorvY
10 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Ma ne razumiješ problem. Problem je u tome što mi benchmark i FPS ostaju isti što god napravio. Promjenio, ne promijenio clock,nema promjene u FPS. WTF?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

Pa pokušaj sa MSI Afterburner, i vidi da ti ne throtla, koje su temp, istestiraj pa pošalji ovdje da se vidi što je. 

SkorvY
11 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

Ako želiš provjerit imaju li tvoje promjene efekta, probaj drastično smanjit radni takt pa ponovno odvrtit bench. Rezultat bi trebao biti loš(iji) ako se takt uistinu promijenio.

Inače, zavisi koliko klokaš - ne možeš sa nekoliko desetaka mhz očekivati 20fps razlike.

11 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Meni izgleda da mu se postavke neuspjesno spremaju.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
metallic kaže...

Meni izgleda da mu se postavke neuspjesno spremaju.

 moguce da, i meni je bilo da mi se postavke od TriXXa nisu spremale.

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

ima tko problema da nakon instalacije novih drivera (17.8.x, 17.9.1.) dobiva blackscreen ubrzo nakon bootanja windowsa?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

meni trenutno radi normalno na 17.8.2 (17.9.1 nisam probao) ali bez afterburnera jer sam citao da se wattman i afterburner ne vole bas

 

sto se tice black screena prelistaj malo amd-ove forume popout ovog, mazda naletis na neko rjesenje 

 

https://community.amd.com/thread/200787

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.9.2017 15:38 (phanteks).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice