AMD Serija 400 (Polaris)

poruka: 9.708
|
čitano: 708.629
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Stjepanj kaže...

ja cekajuci svoj primjerak skupio za gtx 1080tilp

  Hoće ti to biti slabo????

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 21:05 (Valentin17).
11 godina
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

Uvijek netko najavljuje da će neki coin ići u nebesa ili propast, zavisi kako mu odgovara u tom trenutku, a onda se obogati na paničarima koji kupuju/prodaju (bilo coin ili hardware).

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
robimarko kaže...
Uzmem još jednu samo zato što su jeftine.

Crkne jedna, voziš se na drugoj dok prva dođe s garancije, kad dođe, odmah s njom na bubanj.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Dobar biznis.
Nemora nitko ništa najvljivati,pogledaj što se desilo nakon prvog vala mininga bitcoina.

Bilo je hrpa grafi po povoljnim cijenama,a sada su još više zagrizli.

Nemože dugo biti tako visoka cijena ethereuma/bitcoina da se dugo isplati minati i da se vrati uloženo.

A onda će se rasprodavati sve i svašta samo da pokriju uloženo.
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
robimarko kaže...
Dobar biznis.

Istina, samo se nadam da neće ići sa cijenama kako sada jedan od njih ide, R9 280X za 1500 kn, Corsair RM850i 1300 kn, a novo u dućanu isto toliko, strašno.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Ma nula bodova.
Prije 3 godine kada je prošla prva navala bitcoin mininga jer 280X bila po 1300-1400kn i za toliko sam je bio i uzeo.
Nakon 2 godine je krepala i na svu sreću imala 3 godine garancije pa sam dobio RX480.

Kod nas se polovno isplati samo ako ih se prodaje tisuću pa malo spuste cijene jer inače neće nikada prodati.
robimarko@gmail.com
10 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 17:20 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
The_Fichek kaže...

pao na 265 dolara 

Znači to je to.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Opa,još malo i dižem pare.
Šteta što CPU-i nisu dobri za mining,bilo bi povoljnih Ryzena da je tako.
robimarko@gmail.com
9 godina
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

Znači vrijeme je za prodaju GTX 970

Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
The_Fichek kaže...

 Stvarno je zanimljivo da je ista ovakva situacija bila prije tacno godinu dana kada je izasao rx 480, 2 mjeseca ga nije bilo.

8 godina
neaktivan
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

Nudim 1800 za rx 480 8gb  šala mala živo me interesira kako će se kretati cijene tih rx modela za bubam mjesec,dva tri.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

Svi bi zaradili preko noći pa krenuli grlom u jagode. Ne ide to tako, a i nije eth jedini coin koji se može rudarit. Možda će casual rudari koji su uskočili na hype train odustat pa prodavat i eth i hardware jeftino, ali to opet ide u korist i gamerima i ozbiljnim minerima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
_mark0_69 kaže...

 ali to opet ide u korist i gamerima i ozbiljnim minerima.

I još nekima, samo ne znam kako bih ih nazvao.

Lova je spremna i lov može početi.

ps. ponude na PM svakako.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 18:41 (Valentin17).
15 godina
online
AMD Serija 400 (Polaris)

prodo svoju za 2300kn i sad čekam rx580 4gb , nema žurbe, ostane mi razlika za pečeno janje

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

 

Ovo može biti samo kod AMD kartice.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
 
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)

Nekako sumnjam da ju je drzao na 65c

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
odjavljen
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

Ak se dogodiš imaš garanciju, u pravilu po tri godine...znači ne kopaš po njoj ko ovi majstori nego ju reklamiraš i dobiš novu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Valentin17 kaže...

 

Ovo može biti samo kod AMD kartice.

da amd nevalja jel je crkla jedna kartica. od neka dva debila sa yt ...   eto prosralo mi se odma.. 

xfact
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
XXX kaže...

Ak se dogodiš imaš garanciju, u pravilu po tri godine...znači ne kopaš po njoj ko ovi majstori nego ju reklamiraš i dobiš novu.

Video je cista idiotarija, ajde to da radis kad nemas garancije pa se onda zajebavas ali i tad nije bas pametno jer 99% ljudi NE zna sta radi, mozda se moze popraviti ali ovo je facepalm nevidjeni 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
chaselol kaže...
XXX kaže...

Ak se dogodiš imaš garanciju, u pravilu po tri godine...znači ne kopaš po njoj ko ovi majstori nego ju reklamiraš i dobiš novu.

Video je cista idiotarija, ajde to da radis kad nemas garancije pa se onda zajebavas ali i tad nije bas pametno jer 99% ljudi NE zna sta radi, mozda se moze popraviti ali ovo je facepalm nevidjeni 

jebote komentara, pa kako bi onda snimili video i pokazali što se dogodilo?

nije lik rastavljao grafu zato što nema pojma da može dobiti novu na garanciju, nego da pokaže kako se safirka topi k'o snjeović u srpnju

...iako mi ovo sve skupa izgleda pomalo debilno i ovo je prvi put da vidim ovako nešto

11 godina
offline
AMD Serija 400 (Polaris)

Izgleda kao da je ostavljena na suncu par dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
Valentin17 kaže...

 

Ovo može biti samo kod AMD kartice.

AMD se topi, Nvidia se zapali, zabavi nikad kraja

 

 

Realno kad sam samo cuo da je kartica radila na 65*C (sto je nemoguce za tu safirku) u startu sam vidio da je bullshit video i imam potrebu da stavim ovaj smajli ko luci 

 

Ali evo posto se i picajzla bacio u hejt, da objasnim.
Danasnji klinci cim kupe neku karticu vide da pojedinci po forumima clockaju i dobijaju visoke rezultate (e-peeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen) oni odma isto pokusavaju pa ovako spale karticu uz odgovor radila na 65 


Trebali su samo ljude upozoriti prije nego sto su ista poceli da rade, da ako otvaraju kartice ovako gube garanciju i ne bi trebali oni sami da rade, nista vise.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
chaselol kaže...

 

Ali evo posto se i picajzla bacio u hejt, da objasnim...

 nisam se ja bacio u hejt, nego si ti komentirao kako je video idiotarija, jer - eto - mogli su iskoristiti garanciju, umjesto da je rastavljaju

jedina idiotarija je tvoj komentar u tom kontekstu, ponavljam, nisu rastavljali grafu iz razloga kako bi je popravili ne znajući što to znači garancija, već isključivo radi postanja videa ja jubito i skupljanja klikova

 

no dobro, radi se o amd grafi i još ktome safirki, pa je sasvim razumljivo da ti kao najveći forumski fanboj amd-a i safirki reagiraš pomalo bez razmišljanja

da se kojim slučajem na videu topila kakva nvidia, ti bi od jučer rušio rekorde 24-satnom drkicom i svršavao tu po forumu 

 

 

11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
picajzla0707 kaže...

 nisam se ja bacio u hejt, nego si ti komentirao kako je video idiotarija, jer - eto - mogli su iskoristiti garanciju, umjesto da je rastavljaju

jedina idiotarija je tvoj komentar u tom kontekstu, ponavljam, nisu rastavljali grafu iz razloga kako bi je popravili ne znajući što to znači garancija, već isključivo radi postanja videa ja jubito i skupljanja klikova

 

no dobro, radi se o amd grafi i još ktome safirki, pa je sasvim razumljivo da ti kao najveći forumski fanboj amd-a i safirki reagiraš pomalo bez razmišljanja

da se kojim slučajem na videu topila kakva nvidia, ti bi od jučer rušio rekorde 24-satnom drkicom i svršavao tu po forumu 

Aj ne budi tukac, fino sam napisao sta je problem u komentaru iznad, mator si ti da se tako ponasas 

 

On prica drugima da je fanboy a kupio preplacenu 1050ti za koju je mogao uzeti rx 470 nekih 50% jacu karticu i jos je ovih dana prodati i kupiti te dvije 1050ti 

Izgleda da neki ne vide svoje greske neko kad se brane, samo hejtaju po drugima :D

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
chaselol kaže...

Aj ne budi tukac, fino sam napisao sta je problem u komentaru iznad, mator si ti da se tako ponasas 

 

On prica drugima da je fanboy a kupio preplacenu 1050ti za koju je mogao uzeti rx 470 nekih 50% jacu karticu i jos je ovih dana prodati i kupiti te dvije 1050ti 

Izgleda da neki ne vide svoje greske neko kad se brane, samo hejtaju po drugima :D

to si naknadno napisao, u prvom komentaru na koji sam se osvrnuo, uopće nije bilo nedoumice niti si mislio nešto drugo... dapače, uopće nisi mislio, jer te osobno povrijedio taj video

 

a što se tiče moje grafe, baš nema smisla ponavljati da 1800 kuna nisam u tom trenutku imao i da je sa 1500 kuna u džepu jedina opcija za mene bila 1050ti za 1400 kuna

a malo i natežeš tih 50%, čini mi se, bolje bi ti bilo natezati kožicu 

 

10 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
picajzla0707 kaže...
chaselol kaže...

Aj ne budi tukac, fino sam napisao sta je problem u komentaru iznad, mator si ti da se tako ponasas 

 

On prica drugima da je fanboy a kupio preplacenu 1050ti za koju je mogao uzeti rx 470 nekih 50% jacu karticu i jos je ovih dana prodati i kupiti te dvije 1050ti 

Izgleda da neki ne vide svoje greske neko kad se brane, samo hejtaju po drugima :D

to si naknadno napisao, u prvom komentaru na koji sam se osvrnuo, uopće nije bilo nedoumice niti si mislio nešto drugo... dapače, uopće nisi mislio, jer te osobno povrijedio taj video

 

a što se tiče moje grafe, baš nema smisla ponavljati da 1800 kuna nisam u tom trenutku imao i da je sa 1500 kuna u džepu jedina opcija za mene bila 1050ti za 1400 kuna

a malo i natežeš tih 50%, čini mi se, bolje bi ti bilo natezati kožicu 

 

 pa bila je Asus Strix ili MSI Armor RX 470 za 1500kn koliko se ja sjecam

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
hahhaajaads kaže...

 pa bila je Asus Strix ili MSI Armor RX 470 za 1500kn koliko se ja sjecam

 bila je asusica u jednom trenutku, u drugom je već nije bilo za tu cijenu

osim toga, već sam stoput rekao - meni je prvenstveno tišina najbitnija, zato sam i uzeo msi gaming 1050ti i zato sam gledao prije toga i msi gaming 470

po tome sam mogao uzeti i neku jeftiniju 1050ti, no nisam i da sam u tom trenutku imao tih 400 kuna više svakako bi uzeo 470-ku

 

u konačnici, niti jednom od tada nisam preporučio nikome da uzme 1050ti, već isključivo preporučam rx 470 u nekih 1500 kuna budžeta i to sam preporučao na desetke puta dosad ovdje na forumu, čak i kad bi ljudi imali koju stotku manje, rekao bi neka skupe još malo i uzmu 470 

11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
picajzla0707 kaže...

a malo i natežeš tih 50%, čini mi se, bolje bi ti bilo natezati kožicu  

Ma RXica odere 1050ti ko macku, sazvace i ispljune bez problema 

 

Ne mozes naci ni 1050ti u testu koliko je propao proizvod, pa sam nasao 960 isti je to proizvod ionako, samo malo tjuniran 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Re: AMD Serija 400 (Polaris)
chaselol kaže...

Ma RXica odere 1050ti ko macku, sazvace i ispljune bez problema 

 

Ne mozes naci ni 1050ti u testu koliko je propao proizvod, pa sam nasao 960 isti je to proizvod ionako, samo malo tjuniran 

 1050ti je jača od 960, ali svejedno ja nisam niti rekao da 470 nije bolja grafa, pa što

još je bolja 1070, pa to ne znači da je 470 zato propao proizvod

 

ja sam trenutno zadovoljan s tim proizvodom, igram sve što hoći na high/very high i imam apsolutnu tišinu

odnosno nemam, jer me jebu ventovi od kućišta i napajanje kojem je vent počeo malo brujati i zato sam potrošio ovaj tjedan više love nego si ti platio svoju grafu, na komplet be quiet ventova i evga g3 napajanje

 

daj shvati da meni perfomanse nisu na prvom mjestu i da mi sad ponudiš svoju asusisu jedan za jedan, ja ne bih pristao

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice