AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 429.142
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

Nemora Nvidia nista izbacivat, neka digbu sve cetiri u zrak i srede Voltu kako treba do polovine 3. mjeseca, ionako na 15 1070ki ode jedna rx56 (ako i tolko)

 dok se god dezurna sirotinja po forumima brine ko ce kolko prodat bit ce zanimljivije citat..

xfact
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
=xfact= kaže...
Lucidius kaže...

Nemora Nvidia nista izbacivat, neka digbu sve cetiri u zrak i srede Voltu kako treba do polovine 3. mjeseca, ionako na 15 1070ki ode jedna rx56 (ako i tolko)

 dok se god dezurna sirotinja po forumima brine ko ce kolko prodat bit ce zanimljivije citat..

Sirotinja ili ne, nitko na ovom forumu nije u minusu koliko je amd 

15 godina
offline
AMD Vega

budi sretan kaj amd postoji jer bi svoju graficku platio 9999 kn

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Vega

Hoces rec - Budi sretan sto Nvidia postoji inace bi graficku slabijih performansi i referentnog hlađenja platio minimalno 5.000kn.

Ne znam u kojem svijetu vi živite, ali pogledajte cijene Vege...

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
red_bull kaže...

budi sretan kaj amd postoji jer bi svoju graficku platio 9999 kn

Ne bi naravno.. a i postojanje amd-a u trenutnom obliku i s trenutnom ponudom nema nikakvog utjecaja na nvidijine cijene, zapravo ima, mogu slobodno dignut cijene nakon amd-ovih hig-end releaseva...

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
ansha kaže...

Sirotinja ili ne, nitko na ovom forumu nije u minusu koliko je amd 

 Nisam baš siguran. Većina na ovom forumu porezni su obveznici države koja juri prema defaultu brže od AMD-a. :) - Vege u refreshu mora da će razbit Volte.

Nope.
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

AMD partners are still waiting for RX Vega GPUs for their designs pa AMD ni u svojoj tvornici jos nema kartice, a kamoli na trzistu, i sad oni kao nesto utjecu an rast cijena 

 

Reko sma ja jos prije pola godine, nacekat cete se vi na Vegu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 22:01 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

AMD partners are still waiting for RX Vega GPUs for their designs pa AMD ni u svojoj tvornici jos nema kartice, a kamoli na trzistu, i sad oni kao nesto utjecu an rast cijena 

 

Reko sma ja jos prije pola godine, nacekat cete se vi na Vegu 

 tko je prije mjesec dana napisal da vega 56 dolazi u prodaju 15.9og? stvarno mi se neda vise cekat,a s druge strane, sad ici po 1080 naspram ganc nove 56 mi je nekako meeh.. 

8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Ma u pravu si, zasto da kupujes gtx 1080 koja je jaca 30% od rx 56 kada je to nova kartica tek izasla, a gtx 1080 je staro roblje, cak su im i cijene jednake, odlican deal 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

Ma u pravu si, zasto da kupujes gtx 1080 koja je jaca 30% od rx 56 kada je to nova kartica tek izasla, a gtx 1080 je staro roblje, cak su im i cijene jednake, odlican deal 

 kako znas da su im cijene jednake ako jos nisu u prodaji?

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
phnx kaže...

 kako znas da su im cijene jednake ako jos nisu u prodaji?

 A jebem te u zdrav mozak prijetalju, uzmi si gtx 1080 ionako je jaca od svega sta AMD ima od grafi u ponudi, uz to i daleko tisa i hladnija i manje trosi. A ako toliko patis kad je koja grafa izasla onda uzmi gtx 1080 11Gbps sa brzom memorijom, one su stigle ove godine na proljece.

 

Inace, da se vratimo na Vegu, evo i prvih custom modela MSI Radeon RX Vega 64 Air Boost pictured 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 15:57 (Lucidius).
10 godina
offline
AMD Vega

I dalje kao referentnjaca.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Vega
D3lBoy kaže...

Hoces rec - Budi sretan sto Nvidia postoji inace bi graficku slabijih performansi i referentnog hlađenja platio minimalno 5.000kn.


 ne. ne pricam o trenutnom stanju. naslađivanje na fenboj bazi je nezrelo i glupo. govorim o konkurenciji. 

 

(G)jokaCRO ingame
10 godina
offline
Re: AMD Vega

A o cemu cemo pricat, kako je bilo 2013.? AMD nanjušio lovu i uzeo, ništa čudno.

Battlelog: D3lBoy-00
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega

Znaci uzmes referentnu probusis par ruba, napises na kartici MSI i to je to :)

15 godina
offline
AMD Vega

prije će izać gtx1070ti nego ovaj godot

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Vega

Ma odlučili su odma puknut Vega refresh na 12nm!

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
offline
Re: AMD Vega
D3lBoy kaže...

A o cemu cemo pricat, kako je bilo 2013.? AMD nanjušio lovu i uzeo, ništa čudno.

 sorry neda mi se... 

(G)jokaCRO ingame
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
red_bull kaže...

budi sretan kaj amd postoji jer bi svoju graficku platio 9999 kn

 Zbilja ne mogu shvatiti ove koji govore da bi jedan gtx x050 ti koštao 99999999999$ da nema AMD-a kao i svi ostali GPU-ovi, shvataš li da visoke cijene ne bi prolazile kod potrošača i bez AMD-a?Kupci x080 (/ti) svejedno imaju ogroman višak novca.

16 godina
offline
Re: AMD Vega

nije bas Vega ali..

 

Tesla is working on custom silicon for its self-driving software in partnership with AMD, snubbing Nvidia.

https://arstechnica.com/cars/2017/09/report-tesla-snubbing-nvidia-developing-its-own-self-driving-chip/

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
phnx kaže...

 tko je prije mjesec dana napisal da vega 56 dolazi u prodaju 15.9og? stvarno mi se neda vise cekat,a s druge strane, sad ici po 1080 naspram ganc nove 56 mi je nekako meeh.. 

 Pa u prodaji je: https://www.computeruniverse.net/list.asp?searchname=vega+56

Nope.
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

On misli na custom modele...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

On misli na custom modele...

 Kako je krenulo, neće do Božića. 

Nope.
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Ocekivano... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

On misli na custom modele...

 ne narucujem stvari sa neta, kad protresem kutiju,ako mi se ne svidja zvuk, postar me cudno gleda kad ju vracam.

8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

joj 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Vega

O ovom se pisalo prije nego je Vega izasla, problem je u poziciji hbm2 memorije. Tako da jos nitko ni ne zna kako riješiti problem, bome cemo se nacekati. Žalosno je što ce to doc vjerojatno tamo u 12 mj., a nece se moc prodavati jeftino zbog cijelog proizvodnog procesa vege i custom kartica, a onda nece biti kasno kao što je sad, vec pre kasno ako nvidia stvarno izda 1070ti. Ili još gore što će nedugo nakon toga i Volta. Također smijenilo (barem privremeno) Raju te ce ga repozicionirati na drugo mjesto. Jel to zbog Vege ili ne, god knows...


http://www.tomshardware.com/news/amd-vega-custom-graphics-cards-problems,35514.html

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 3:17 (D3lBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Kaj u poziciji HBM-a? daj napisi detaljnije ako si procitao meni se neda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Vega
To je sve nevidijina propaganda reko bi škot
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
D3lBoy kaže...

O ovom se pisalo prije nego je Vega izasla, problem je u poziciji hbm2 memorije. Tako da jos nitko ni ne zna kako riješiti problem, bome cemo se nacekati. Žalosno je što ce to doc vjerojatno tamo u 12 mj., a nece se moc prodavati jeftino zbog cijelog proizvodnog procesa vege i custom kartica, a onda nece biti kasno kao što je sad, vec pre kasno ako nvidia stvarno izda 1070ti. Ili još gore što će nedugo nakon toga i Volta. Također smijenilo (barem privremeno) Raju te ce ga repozicionirati na drugo mjesto. Jel to zbog Vege ili ne, god knows...


http://www.tomshardware.com/news/amd-vega-custom-graphics-cards-problems,35514.html

 Nije nitko smijenio Raju, nego je Raja uzeo tromjesečni godišnji odmor. Problemi s čipovima su druga priča, radi se o različitim procesima završavanja čipa i visini substrata na vrhu, to nije "pozicija".

 

Nope.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice