AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 430.238
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega

Mislim da Radeon divizija ima sigurne prihode - 2 od 3 konzole opskrbljuju,

Vega u Intel mobilnim procesorima ce biti hit, jer raja sve kupuje gdje pise Intel,

a i Mac Pro sa Vegama moraju kupiti octoljupci, jer eto to je jabuka za Pro.

 

Ono malo grafika sto ostane pokupuju rudokopaci, tako da je Radeon spava mirno.

 

A s procesorima opet rade dobar posao, prihodi su dobri i konstantni, dobre vijesti

se jos brze sire, pa im preporuke ni ne fale. Jedan stariji kolega koji je godinama

u serverskim vodama kaze da bi preporucio i za desktope i za servere trenutno AMD-a.

 

Covjek koji AMD nije nikad stavio u recenicu zadnjih 30 godina. To vec nesto znaci.

14 godina
offline
AMD Vega

AMD-u nije nikako lose. CPU im je odlican i jos dolazi bolji refresh. Uz to nigdje AMD grafickih za kupit,sve kod minera. Neki dan bio u ADM-u,ispred mene 5 ljudi svi uzimaju mining amd konfe.

 

Zao mi sto vega nije konkurentnija 1080-ki i sto Vege nece biti u gamerskom izdanju ove godine,jer sam se nadao da cu ici na freesync kombinaciju monitora i graficke,ovako cu biti prisiljen ici u zeleni tabor ,jer mi RX-ice ne zadovoljavaju moje apetite.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
izvone kaže...

AMD-u nije nikako lose. CPU im je odlican i jos dolazi bolji refresh. Uz to nigdje AMD grafickih za kupit,sve kod minera. Neki dan bio u ADM-u,ispred mene 5 ljudi svi uzimaju mining amd konfe.

 

Zao mi sto vega nije konkurentnija 1080-ki i sto Vege nece biti u gamerskom izdanju ove godine,jer sam se nadao da cu ici na freesync kombinaciju monitora i graficke,ovako cu biti prisiljen ici u zeleni tabor ,jer mi RX-ice ne zadovoljavaju moje apetite.

 Ja sam u slicnoj situaciji, ako padne cijena vege na koliko toliko normalnu cijenu mozda piknem vegu 56, ako ne izgleda da ce bit cekanja do iduce generacije posto mi se ne da placat porez na budale zvan g-sync.

13 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Ako nekoga zanima : SAPPHIRE Radeon RX Vega 56 PULSE

RIP Šaban (21.6.2016)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Vega

Znam da ih baš nema, no ako bi netko mjenjao Vegu 56 za 1070 uz moju doplatu neka se javi.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Jel to u kombinaciji onaj aoc 1440p 75hz freesync monitor?
10 godina
offline
Re: AMD Vega

? Nemam taj, ako meni odgovaraš.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Ma pricalo se dosta o tom monitoru u zadnje vrijeme posto je nekakav best buy pa sam mislio da zbog toga na vegu ides.
10 godina
offline
Re: AMD Vega

Ne, dojadila nvidia, latencija me ubi. Znam da 90% ljudi to ni ne primjecuje, ali u nekim programima za glazbu stvara probleme. Sa svakom amd karticom sam imao par mikrosekundi delaya, sad imam i do 2 sec. pa nekad dođe do zvucnih klikova, isto bilo na staroj kartici, isto i drugima na 1060 i slabijim/jacim.... Taj problem vuku još od GT serije.

Battlelog: D3lBoy-00
8 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Zašto uopće koristiš zvuk odemo grafičke? Ako ti je zvuk bitan, kupi neki Xonar.
A što se tiče nejači... Luci, što to znači "nejač", znaš li?
Nope.
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
Luci, što to znači "nejač", znaš li?

 Znam 

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...
Tonči kaže...
Luci, što to znači "nejač", znaš li?

 Znam 

Pa što ti to znači onda?

Nope.
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
Lucidius kaže...
Tonči kaže...
Luci, što to znači "nejač", znaš li?

 Znam 

Pa što ti to znači onda?

U cemu je problem sa nejaci?

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega

Ne znam što mu to znači. Što je htio poručiti?

Nope.
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...

Ne znam što mu to znači. Što je htio poručiti?

Pa te "heavyweights" je nazvao nejac, ko kad Bob Sapp-a nazoves pahuljicom...Ironijica nekakva...

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega

Moguće teoretski, ali znajući Lucija, nije to to.

Nope.
11 godina
offline
Re: AMD Vega
ansha kaže...
Tonči kaže...

Ne znam što mu to znači. Što je htio poručiti?

...Ironijica nekakva...

 

8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

E moj toncek, a kaj bi trebalo bit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

AMD Working On A Brand New Major GPU Architecture To Succeed GCN by 2020-2021 nakon Navi-a koji dolazi 2019te i koji ce biti 6-ta generacija GCN arhitekture (vuku je 8 godina), planira se potpuno nova arhitektura koja bi trebala doci pocetkom 2021 na 7nm+ procesu. Nakon ZEN 3 procesora ce ubaciti sve snage u razvoj GPU-a gdje su posteno zastekali 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Vega

Odlicno, znaci vec 2021. cemo dobiti GPU na razini Volte iz AMD-a. Naravno, uz duplu potrosnju.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
Minneyar kaže...

Odlicno, znaci vec 2021. cemo dobiti GPU na razini Volte iz AMD-a. Naravno, uz duplu potrosnju.

 :D Ali neće ih biti za kupnju ionako pa svejedno. 

Nope.
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Ma nece oni nikad vise stic Nvidia-u u visokom razredu, tuzno al istinito... Dok se oni spreme izbacit Navi u 2019. koja ce u najboljem slucaju biti negdje kao gtx 1080ti sada, Volta ce vec izbaciti 2080ti i novi Titan kako to vec tradicionalno ide i koji ce opet biti 35/50% jaci.

Mogli bi izbaciti dobar srednji segment to im je uvijek bila dobra tocka, međutim i on ce biti kratkog vijeka jer dok izbace taj slabiji razred (prvo idu flagshipovi) Volta ce vec biti stara godinu dana i mogli bi kroz narednih 6 mjeseci vidjeti novu seriju od Nvidia-e (tako je bio slucaj do prije Pascal-a, svakih 16mj nova serija), međutim kako AMD ne konkurira, Nvidia je usporila i sada ce vec skoro 2 godine kako je Pascal aktualan na trzistu 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Nek nove AMD-ove grafe budu srednji do visi segment za 2019. (znaci od 1070 do 1080ti), a nek nvidiji pripadne najvisi segment samo nek budu dostupne po nekoj normalnoj cijeni i sve 5.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Vega

Nejač?

tu riječ je vjerojatno čuo od lika koji prodaje suplemente pa si misli: ajd da probam i ja ispast pametan na forumu.. 

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
Minneyar kaže...

Odlicno, znaci vec 2021. cemo dobiti GPU na razini Volte iz AMD-a. Naravno, uz duplu potrosnju.

 :D Ali neće ih biti za kupnju ionako pa svejedno. 

Ma kakvi, kriplovalute ce od davno biti zabranjene 2021...

8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
red_bull kaže...

Nejač?

tu riječ je vjerojatno čuo od lika koji prodaje suplemente pa si misli: ajd da probam i ja ispast pametan na forumu..  

 To je bilo na repertoaru prije 2 tjedna, daj prati malo temu, nabadas ko čorava kokoš i upadas usred topica kao padobranac 

13 godina
offline
AMD Vega

jel ima ko vegu 64 liqvid 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

jel ima ko vegu 64 liqvid 

 podebljano je već dovoljno teško pitanje. :(

Nope.
12 godina
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
augi80 kaže...

jel ima ko vegu 64 liqvid 

 podebljano je već dovoljno teško pitanje. :(

 Pa bas ta SEGA MEGA je nemoguca za nabavit.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice