U čemu je fora s ovom cijenom?

poruka: 6
|
čitano: 1.565
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
U čemu je fora s ovom cijenom?

Pozdrav svima,

 

gledam malo GTX 1080 na Ebayu i naletim na ovo:

https://www.ebay.com/itm/EVGA-GeForce-GTX-1080-Ti-SC2-GAMING-11GB-GDDR5X-11G-P4-6593-KR/153305727654?hash=item23b1bbc2a6:g:bQkAAOSwgotcFj9G:rk:4:pf:0&LH_ItemCondition=3000&LH_BIN=1

Ta cijena je bolesno niska što ne trebam ni naglasiti,ali me zanima,ako je prevara,kako to da je prodano 27 komada u 24 sata?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U čemu je fora s ovom cijenom?

Zato sta su dosli ovakvi genijalci ko ti i kupili. Vidis da nema niti jednog jedinoga feedbecka, znaci da svi koji su kupili vjerojatno nisu jos dobili nista, niti ce vjerojatno dobit.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
15 godina
offline
Re: U čemu je fora s ovom cijenom?
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

gledam malo GTX 1080 na Ebayu i naletim na ovo:

https://www.ebay.com/itm/EVGA-GeForce-GTX-1080-Ti-SC2-GAMING-11GB-GDDR5X-11G-P4-6593-KR/153305727654?hash=item23b1bbc2a6:g:bQkAAOSwgotcFj9G:rk:4:pf:0&LH_ItemCondition=3000&LH_BIN=1

Ta cijena je bolesno niska što ne trebam ni naglasiti,ali me zanima,ako je prevara,kako to da je prodano 27 komada u 24 sata?

 -a da je prodano komad manje/više ?..

99% da je flešana neka stara/jeftikaner ali to ne možeš znati dok ne provjeriš, rizik je proporcialan cijeni i zato će se još prodavati mada se već godinama pojavljuje isti problem.

-kad vidiš da prodaje duže vrijeme npr tjedan-više, tad tek možeš početi vjerovati trgovcu (jer treba vremena za prigovore, dok roba stigne do kupca.. pa tek tad krenu prigovori na ebayu i povrat novca kao i ban trgovca..) Po tome, velika šansa da je fejk, da prodaje duže npr mejsec bilo bi šanse da je istinito.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Re: U čemu je fora s ovom cijenom?

ma uopće ne smrdi, lik koji nema niti jedan jedini feedback prodaje grafičnu karticu za 30% njene cijene zato jer je djed božičnjak....  

14 godina
protjeran
offline
U čemu je fora s ovom cijenom?

Stvarno nema potrebe otvarat teme za ovakve idiotizme.

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
U čemu je fora s ovom cijenom?

Hvala na potvrdi,znao sam da je pre dobro da bi bilo istinito,ali mi je bilo čudno što je trideset ljudi kupilo u tako kratkom vremenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice