Garancija za grafičku karticu

poruka: 14
|
čitano: 6.724
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Garancija za grafičku karticu

Pozdrav zanima me ovako znaci frend je otisla njegova msi gtx 460 twin forz 2 koja je pod garancijom i koja je placena 1800kn i sad u adm-u mu kazu da moze dobiti gtx 650 a po logici i po cijeni on bi trebao dobiti novu msi gtx 660 koju adm ima ali oni mu kazu da za nju mora nadoplatiti 700kn i kao da se gleda zadnja cijena koja je bila od gtx 460 a ne koliko je on dao 1800kn sto koliko ja znam nije istina i ne moze biti....

 

Po meni on bi trebao dobiti ovu karticu http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_4_84_228&products_id=11970 

 

 

Sad eto svaka pomoc bi dobro dosla pa recite sta znate ali mislim da ga muljaju ovi posteno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garancija za grafičku karticu

ja sam, doduše prije dosta vremena, u vemilu reklamirao 6600 i dobio 7600, dakle mislim da bi morali napraviti kako ti kažeš

16 godina
online
Re: Garancija za grafičku karticu
Frenkyca kaže...

Pozdrav zanima me ovako znaci frend je otisla njegova msi gtx 460 twin forz 2 koja je pod garancijom i koja je placena 1800kn i sad u adm-u mu kazu da moze dobiti gtx 650 a po logici i po cijeni on bi trebao dobiti novu msi gtx 660 koju adm ima ali oni mu kazu da za nju mora nadoplatiti 700kn i kao da se gleda zadnja cijena koja je bila od gtx 460 a ne koliko je on dao 1800kn sto koliko ja znam nije istina i ne moze biti....

 

Po meni on bi trebao dobiti ovu karticu http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_4_84_228&products_id=11970 

 

 

Sad eto svaka pomoc bi dobro dosla pa recite sta znate ali mislim da ga muljaju ovi posteno

Gledaj specifikacije, ne cijenu.

Ako specifikacija nije ista / bolja, gleda se cijena po kojoj je prodano, ne koja je bila "zadnja".

12 godina
offline
Garancija za grafičku karticu

Ja sam umisto GTX570 dobio GTX660ti,cijenom su tu negdje,a po snazi 660ti je jača,mislio sam da ću dobit 670-ku ali ja sam vrlo zadovoljan i s ovom!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garancija za grafičku karticu

Meni kad je riknula grafička, a riknula je nakon nekoliko mjeseci korištenja, odpeljao sam je nazad Ve-milu, i dobio istu takvu novu. U zafrkanciji sam rekao: joj, šteta što nije otišla pred kraj garancije, dobio bi novu i jaču karticu. A frajer mi je rekao, ne bi baš jača bila. Naime, neko gleda i uspoređuje snage (dal to specificira proizvožač, zastupnik ili prodacač - neznam), te se sukladno tome izdaje valjana kartica. Uglavnom, bilo je to prije nekog vremena, pa ne mogu sa 100% sigurnosti tvrditi ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garancija za grafičku karticu

Trebao bi dobiti novu u vrijednosti koliko je platio staru karticu.Meni je prije kojih mjesec dana isto otisla GTX460 stara skoro dvije godine, kupljena u IQ Zagria, i s obzirom da nisu istu vise imali na lageru ponudjeno mi je da za cijenu koliko sam platio staru karticu(cca 1650kn), izaberem nekaj drugo u toj vrijednosti.Nadoplatio sam jos 100kn i uzeo MSI GTX660.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2012 20:38 (Sima007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Garancija za grafičku karticu

Kolka je cifra na racunu, u tom rangu cijenovno mora i bit kartica koja ide u zamjenu. Moguce da je nseto sitno vise recimo 200-300kn, pa ne traze nadoplatu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Garancija za grafičku karticu

Stvar je rijesena sa dankom je prico iz adm-a i ipak ce na kraju dobiti gtx 650

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Garancija za grafičku karticu
Frenkyca kaže...

Stvar je rijesena sa dankom je prico iz adm-a i ipak ce na kraju dobiti gtx 650

To ne bih nikada prihvatio. Trazi barem gtx 650ti, ona je tu u negdje s gtx460.

12 godina
neaktivan
offline
Garancija za grafičku karticu

Molim pomoć. 

 

Imam grafičku karticu gigabyte geforce gtx 960 gaming g1 windforce 4gb gddr5. Prije nekoliko dana bitno je pao fps u igrama. (na 10 fps). grafička kartica je još pod garancijom. Ako sad idem reklamirat hoće mi se priznat reklamacija s obzirom da još uvijek radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Garancija za grafičku karticu
Tek kad padne na 5fps uvazavaju garanciju.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
6 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: Garancija za grafičku karticu
Stjepanj kaže...
Tek kad padne na 5fps uvazavaju garanciju.lp

 

Battleog - 191silvinjo
6 godina
protjeran
offline
Re: Garancija za grafičku karticu
medjimurac kaže...

Molim pomoć. 

 

Imam grafičku karticu gigabyte geforce gtx 960 gaming g1 windforce 4gb gddr5. Prije nekoliko dana bitno je pao fps u igrama. (na 10 fps). grafička kartica je još pod garancijom. Ako sad idem reklamirat hoće mi se priznat reklamacija s obzirom da još uvijek radi?

 Isusebože, 7 godina na forumu i pita takve budalaštine.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
offline
Re: Garancija za grafičku karticu
medjimurac kaže...

Molim pomoć. 

 

Imam grafičku karticu gigabyte geforce gtx 960 gaming g1 windforce 4gb gddr5. Prije nekoliko dana bitno je pao fps u igrama. (na 10 fps). grafička kartica je još pod garancijom. Ako sad idem reklamirat hoće mi se priznat reklamacija s obzirom da još uvijek radi?

Nista od toga, tek kad ti pocmu YT video štekat onda mozes nosit na reklamaciju

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice