GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.353.913
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

1080 Ti.... January 4, 2017 Consumer Electronics Show (CES)?!

HardcoreOrGohome!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
LEGIJA kaže...

Pozz kolege samo da javim da sam danas pitao za kolegu sa foruma kod mene u firmu za cene pa za sad imam ove tri:

Cene su sa popustom!

1.EVGA 1070 8gb ACX 400 eura

2.EVGA 1080 8gb ACX 560 eura

3.Samsung SSD 850 evo 500gb 137 eura

Za ostale marke i komponente mozete slobodno uP.P

LP

 Mali update na moj post ,danas su me obavestili u firmi da EVGA grafe imaju punu garanciju kod Evge direktno ostale marke i ostali hardwer samo preko mene !

I cene su danas otisli malo gore tacnije za 20 eura izgleda nestasica grafi u njemackoj !

LP

15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
LEGIJA kaže...
LEGIJA kaže...

Pozz kolege samo da javim da sam danas pitao za kolegu sa foruma kod mene u firmu za cene pa za sad imam ove tri:

Cene su sa popustom!

1.EVGA 1070 8gb ACX 400 eura

2.EVGA 1080 8gb ACX 560 eura

3.Samsung SSD 850 evo 500gb 137 eura

Za ostale marke i komponente mozete slobodno uP.P

LP

 Mali update na moj post ,danas su me obavestili u firmi da EVGA grafe imaju punu garanciju kod Evge direktno ostale marke i ostali hardwer samo preko mene !

I cene su danas otisli malo gore tacnije za 20 eura izgleda nestasica grafi u njemackoj !

LP

 haha, necu komentirati 

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Pa iskomentiraj slobodno,mozda mozes povoljnije cene ponuditi???

7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ZGamer kaže...

1080 Ti.... January 4, 2017 Consumer Electronics Show (CES)?!

 http://wccftech.com/nvidia-gtx-1080-ti-launch-january/

 

Istina Bog wccftech je pa je sve upitno 

Ali svaka ovakva vijest me uzbuđuje jer još od travnja od kad sam prodao dvije 980 čekam dostojnu zamjenu.

15 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...
Tonči kaže...

Ma možeš se ti tome nadati, ali to tako ne ide u stvarnosti. :) Matematika ti šteka malo. Probaj s kalkulatorom. :) Ja ne moram ni računati, znam iz prakse.

 Nema tu puno mozganja, gtx 1080 su na zraku hvatale 2.2GHz, a ovako opcenito vecinom love cca 2150MHz u testovima. Sve i da dobijes samo 10 posto od stavljanja pod vodu opet si tu na nekih 25 posto od Titana X.

Lucidius 

 Kolega forumaš je vće upozorio pa ću ti na ovo odgovoriti u temi koja je prikladnija. - Ne, ne možeš i nećeš dobiti 10% na svojih 2126. To ti je ionako maksimum na kojem igre nećeš zavrtjeti. Nećeš pod vodim dobiti ništa bitno jer ne možeš dizati napon. 10% na 2126 je 2338, što se neće dogoditi kao ni 15% koje si ranije spomenuo. Ako teoretski dobiješ jako sretan čip poput GALAX-ovog na zraku na 2.2 dobit ćeš samo 3% ubrzanja u odnosu na tvoj maksimalni benchmark od 2126. 3% ubrzanja u taktu neće se direktno translatirati u 3% više performansi. Najviše što ljudi hvataju je u prosjeku 2.25 na vodi i to s hardverskim shunt modom za napon. Sumnjam da ćeš ti dobiti više. (siguran sam da nećeš).

 

Naravno, ako možeš dobiti više od 2.25 i to mi pokazati stabilno u igri poput GTA5, Shadow of Mordor itd. (ne u FireStrikeu ili TimeSpyu), ja ću ti kupiti EKWB block za karticu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 22:54 (Tonči).
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ja napon mogu dizati ali ne u MSI AB nego u Gainwardowom programu za OC, takozvani EXPERTool. Inace, ja sam vec igrao igre sa grafom debelo preko 2126MHz, evo screenshot iz Bordelands Pre Sequel-a klik

 

Mogu i Witchera 3 igrati na 2126MHz ali cu morat stavit ventove na 100 posto da takt ne pada.

 

Uglavnom, 25 posto prednosti je sigurnih na strani gtx 1080 bez obzira na hlađenje, bilo voda/voda ili zrak/zrak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 23:19 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

To je ona matematika koju sam ti spominjao. Jednostavno te ne idu postotci.

Inače napon sigurno nisi dizao, jer je to nemoguće.

 

1080 na 2200 od 1550MHz TitanX Maxwella brži je maksimalnih 18% i to je teoretski maksimum koji u praksi može biti samo manji.

2126MHz 1080 vs 1465MHz TXM u odnosu su tako da je 1080 brži maksimalno 20%.

 

Problem 1080 (vrijedi i za TXP) je što je nemoguće dizati napon i što čipovi trebaju hlađenje ispod nule za overclock dalje od spomenutog.

 

Veća rezolucija i detalji, manja razlika između TXM i 1080. Niža rezolucija radi obrnuto. Naravno, limitirano na teoretski maksimum.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 0:25 (Tonči).
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Sta mislite o TITAN X Pascal... Po meni najgora i najnezanimljivija karta, nijedan review nisam procitao o njoj. Da tako prodaju skupu bljuzgotinu sa 85% snage, da nema ni fabricki klokovanih modela.

Ali zato 1080 FTW Hybrid ubija kako izgleda.

 

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

To je ona matematika koju sam ti spominjao. Jednostavno te ne idu postotci.

Inače napon sigurno nisi dizao, jer je to nemoguće.

 

1080 na 2200 od 1550MHz TitanX Maxwella brži je maksimalnih 18% i to je teoretski maksimum koji u praksi može biti samo manji.

2126MHz 1080 vs 1465MHz TXM u odnosu su tako da je 1080 brži maksimalno 20%.

 

Problem 1080 (vrijedi i za TXP) je što je nemoguće dizati napon i što čipovi trebaju hlađenje ispod nule za overclock dalje od spomenutog.

 

Veća rezolucija i detalji, manja razlika između TXM i 1080. Niža rezolucija radi obrnuto. Naravno, limitirano na teoretski maksimum.

 

 

Napon se moze dizati samo trebas imati adekvatan program za OC svoje grafe, eto ovdje vidis da se moze 

, 1080 ide pod vodom sigurno na 2250MHz, a Titan X na 1550MHz jako tesko.

 

Inace idu meni brojke skroz dobro, problem je sta ti radis nerealne usporedbe.

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Pogledajte kako je dobra... Ali ne vredi, ja ne gledam vise GeForce dok AMD ne pokaze svoje karte, tek tada... 

 

11 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Titan X Maxwell na zraku teško ide na 1550, ali na vodi definitivno može.

 

Ovdje je lik testirao ocane 1070, 1080 i 980ti oc, i rezultati kao i inače pokazuju da maxwell dobiva dosta više od ocanja nego pascal. Doduše, ovaj je tek na nekih 1900 i kusur ocao Pascala, ali riječ je ipak o referentnim karticama.

 

 

Ali inače mi je nvidija digla živac sa omjerom cijene i performansi 1080ke. Dosad je x80ka uvijek bila oko 4500-5000kn, jer je prilično srezani čip u pitanju. Laičkim rječnikom govoreći, prodaju muda pod bubrege. Kartica je dobra, ali cijene je kao flagship novog procesa, što ona nije. Za gp102 čip bih rado izdvojio oko 6000kn, no za pola čipa...moš mislit.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
eVGA-011 kaže...

Sta mislite o TITAN X Pascal... Po meni najgora i najnezanimljivija karta, nijedan review nisam procitao o njoj. Da tako prodaju skupu bljuzgotinu sa 85% snage, da nema ni fabricki klokovanih modela.

Ali zato 1080 FTW Hybrid ubija kako izgleda.

 Titan X (Pascal) ne možeš kupiti ne samo u Hrvatskoj, nego ni u Švicarskoj ili Irskoj. Toliko je nedostupna. Jako fina kartica, ali vjerojatno zbog loših yieldova, Nvidia kontrolira na kapaljku. 

Lucidius kaže...

Napon se moze dizati samo trebas imati adekvatan program za OC svoje grafe, eto ovdje vidis da se moze 

, 1080 ide pod vodom sigurno na 2250MHz, a Titan X na 1550MHz jako tesko.

 

Inace idu meni brojke skroz dobro, problem je sta ti radis nerealne usporedbe.

 

 

 

 Ne, ne može. Digni napon na bilo kojem Pascalu i ekipa će ti spomenik dizati. A tih 2250 nećeš vidjeti. Ne znam gdje ti na linku vidiš taj takt, ja ga nisam pronašao.

13 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Činjenica je da nije svaka grafa dobar ocer, iznimka ne čini pravilo.

Sudeći po svemu što sam vidio čisto sumnjam da 1080 može na tome taktu raditi 24/7.

Uostalom imao sam davno ja referentnu 5850BE koja je na 1.25V i zraku radila na 1050/1200 24/7, golden sample kartice, a nigdje drugdje nisam vidio takvu, ništa nego iznimka.

TXM ima više cuda jezgri pa nije čudno da na nižem taktu od 1080 ne zaostaje puno, jer niži takt nadoknađuje hardwerski.

 

root
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

1080 je već maksimalno overclockan, to je "problem".. Naponi su zaključani jer je nemoguće flashati izmijenjeni BIOS, a najgore od svega je što je Titan X (Pascal) upravo naponima/strujno ograničen. Kartica je gladna snage. Za 1080 i nije toliko bitno jer se čip "raspada" na visokim taktovima, traži hlađenje ispod ambijentalne da bi radio kako treba. Jedini način da 1080 i bilo koji Pascal clockaš na 2.3 ili 2.4 je hlađenje tekućim dušikom. Voda ne može puno, isključivo je korisna za to da se zaistavi termalno throttlanje i zadrži visoke boost 3.0 taktove od oko 2.1-2.2GHz s time da treba jako paziti s overclockom memorije koja "pojede" GPU-u struju/napone.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

One su trenutno na sweet spotu, visok takt zajedno sa razumnom potrošnjom i odličnim perfomansama.

Međutim mjesta za oc je jako malo, na zraku i vodi.

Znači još planiraju i 1080Ti verziju.

root
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Opet sam se uhvatio u gledanju 1070, iako si pričam da mi ne treba trenutno. No vjerovatno ću je uzeti, no sad koju, vjerovatno bi uzeo s iPon, recimo da pare nisu u pitanju, tj ta razlika u cijeni nije bitna, nego kvaliteta

 

3 EVGA FTW GAMING
0 ASUS GAMING OC
12 MSI GAMING Z
3 GALAX Hall of Fame
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Od navedenih sam kliknuo MSI, ali ako pare nisu problem uzeo bi Hall of Fame, znam da im je 980ti bio zvijer... Nemoj u iPon, nisam nikada tamo kupovao, ali navodno je slicno kao E.Digital, a oni su u Mađarskoj... Tako da ako nije bitna cijena bolje uzmi negdje gdje neces imat problema sa garancijom i slicno

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Galax HoF je čak 300 kn jeftiniji nego MSI Gaming Z na Ipon-u, a za trgovinu čitam samo dobre stvari 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
nex987 kaže...

Opet sam se uhvatio u gledanju 1070, iako si pričam da mi ne treba trenutno. No vjerovatno ću je uzeti, no sad koju, vjerovatno bi uzeo s iPon, recimo da pare nisu u pitanju, tj ta razlika u cijeni nije bitna, nego kvaliteta

 

 Baci oko phoenix od gainwarda. Još nisam ima tišu i hladniju karticu od nje, a freak sam za tišinu :) Prije nje sam ima msi gaming gtx 970 i phoenix mi se čini bolji, kvalitetniji i tiši od twin froza. Inače imam gtx 1060, al pretpostavljam da nema neke prevelike razlike u odnosu na 1070

10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ja bi onda Galax rađe, a neznam za iPon, raspitaj se tu po forumu o iskustvima

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 12:59 (D3lBoy).
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Volume kaže...
nex987 kaže...

Opet sam se uhvatio u gledanju 1070, iako si pričam da mi ne treba trenutno. No vjerovatno ću je uzeti, no sad koju, vjerovatno bi uzeo s iPon, recimo da pare nisu u pitanju, tj ta razlika u cijeni nije bitna, nego kvaliteta

 

 Baci oko phoenix od gainwarda. Još nisam ima tišu i hladniju karticu od nje, a freak sam za tišinu :) Prije nje sam ima msi gaming gtx 970 i phoenix mi se čini bolji, kvalitetniji i tiši od twin froza. Inače imam gtx 1060, al pretpostavljam da nema neke prevelike razlike u odnosu na 1070

Ima, jos je dosta mocniji hladnjak nego na 1060-ki. Jedini potencijalni problem nekome moze biti sta je grafa 2.5-3 slot, ako to nije problem onda nema boljih 1070-ki..

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
zoharbizo kaže...

One su trenutno na sweet spotu, visok takt zajedno sa razumnom potrošnjom i odličnim perfomansama.

Međutim mjesta za oc je jako malo, na zraku i vodi.

Znači još planiraju i 1080Ti verziju.

 Sumnjam, osim ako će im 1080Ti biti nakon spuštanja cijene 1080. I 1080Ti će imati iste probleme kao 1080 i Titan XP. I nažalost, ovog puta ako je i bude, bit će osjetno slabija od TXP-a.

 

Što se Gainwarda tiče, nekoć su bili jaka kompanija, malo oslabili, ali ova im je serija pun pogodak. Imaju dosta fine hladnjake.

 

Inače, Nvidia se prebacila na 14nm Samsung tvornice, dakle, dogodine nećemo dobiti ništa spektakularno, nego gotovo sigurno nekakav refresh ovoga sada. 1080Ti bi mogao izaći isključivo kao sporija kartica od TXP-a, što itekako čini Vegu 10 potetntnim rješenjem i AMD i Nvidiju stavlja na istu razinu za high-end utrku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 14:12 (Tonči).
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
eVGA-011 kaže...

Sta mislite o TITAN X Pascal... Po meni najgora i najnezanimljivija karta, nijedan review nisam procitao o njoj. Da tako prodaju skupu bljuzgotinu sa 85% snage, da nema ni fabricki klokovanih modela.

Ali zato 1080 FTW Hybrid ubija kako izgleda.

 Titan X (Pascal) ne možeš kupiti ne samo u Hrvatskoj, nego ni u Švicarskoj ili Irskoj. Toliko je nedostupna. Jako fina kartica, ali vjerojatno zbog loših yieldova, Nvidia kontrolira na kapaljku. 

Lucidius kaže...

Napon se moze dizati samo trebas imati adekvatan program za OC svoje grafe, eto ovdje vidis da se moze 

, 1080 ide pod vodom sigurno na 2250MHz, a Titan X na 1550MHz jako tesko.

 

Inace idu meni brojke skroz dobro, problem je sta ti radis nerealne usporedbe.

 

 

 

 Ne, ne može. Digni napon na bilo kojem Pascalu i ekipa će ti spomenik dizati. A tih 2250 nećeš vidjeti. Ne znam gdje ti na linku vidiš taj takt, ja ga nisam pronašao.

 Pa jel vidis u videu jasno da se moze dici napon, mogu i ja preko EXPERToola od Gainwarda, u MSI AB nemogu.  Ovo za klokanje treba malo bolje traziti po određenim stranicama jer na googlu ne izbcuje rezultate, vec sam citao da je ekipa dizala tako pod vodom.

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
D3lBoy kaže...

Ja bi onda Galax rađe, a neznam za iPon, raspitaj se tu po forumu o iskustvima

 nex987

 

Gledaj Gainward Phoenix/GS/GLH i PALIT jetstream/super jetstream/gamerock modele. Ako se palis na grafe sa 3 venta onda imas u Uzi shopu ZOTAC AMP EXtreme model za 4200kn(bacanje para)

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 16:28 (Lucidius).
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
nex987 kaže...

Opet sam se uhvatio u gledanju 1070, iako si pričam da mi ne treba trenutno. No vjerovatno ću je uzeti, no sad koju, vjerovatno bi uzeo s iPon, recimo da pare nisu u pitanju, tj ta razlika u cijeni nije bitna, nego kvaliteta 

Definitivno Galax HOF karticu 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Neznam, namjerno nisam gledao Gainward, nekako imam dojam da vas je dosta to pokupovalo pa je na forumu nastao fanboyizam, a vjerovatno nije najkvalitetnija kartica.

Uz to je predebela ako mislim u budućnosti ići na SLI

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...
Tonči kaže... 

 Ne, ne može. Digni napon na bilo kojem Pascalu i ekipa će ti spomenik dizati. A tih 2250 nećeš vidjeti. Ne znam gdje ti na linku vidiš taj takt, ja ga nisam pronašao.

 Pa jel vidis u videu jasno da se moze dici napon, mogu i ja preko EXPERToola od Gainwarda, u MSI AB nemogu.  Ovo za klokanje treba malo bolje traziti po određenim stranicama jer na googlu ne izbcuje rezultate, vec sam citao da je ekipa dizala tako pod vodom.

 Pa ne može se dići napon. Najviši napon je u BIOS-u i ne možeš ga mijenjati. Ono što ti mijenja tool je sve sitno unutar limita u BIOS-u. Pravo podizanje napona je nemoguće. Ekipa nije ništa dizala jer je to nemoguće na Pascal seriji.

nex987 kaže...

Neznam, namjerno nisam gledao Gainward, nekako imam dojam da vas je dosta to pokupovalo pa je na forumu nastao fanboyizam, a vjerovatno nije najkvalitetnija kartica.

Uz to je predebela ako mislim u budućnosti ići na SLI

Stat će ti s razmakom, ionako trebaš razmak. No, da, možda se rodio fanboyizam. Ja nisam probao Gainward, ali između drugih sam uzeo EVGA na kraju. Imaju odličnu reputaciju i dosad su uvijek bili vrhunske kvalitete, s 3 godine garancije ili 5 i 10 u mom slučaju. 

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
nex987 kaže...

Neznam, namjerno nisam gledao Gainward, nekako imam dojam da vas je dosta to pokupovalo pa je na forumu nastao fanboyizam, a vjerovatno nije najkvalitetnija kartica.

Uz to je predebela ako mislim u budućnosti ići na SLI

 Je, bas su se ljudi naredali na Phoenixa samo zato jer ga je neko drugi kupio, da ne valja kupili bi ga moj k.

 

Vec sam napravio kvalitetnu usporedbu pa nemoras puno mudrovat oko izbora, jedino sta nema Galax Hofa u testu, ali sam pogled na tu karticu govori da mu je hlađenje slabije, nije tako masivna, manji radijator, slabije cijevi itd...

 

Evo ti pa baci oko na performanse, sve ti je tu klik, Gainward i Palit dominiraju, ovo sve ostalo je mlitavo 

 

Hladnjaci na gtx 1070 i 1080 modelima su jednaki, a PALIT je vlasnik Gainwarda i oni imaju apsolutno jednake hladnjake osim maske koja je u drugoj boji i sa drugacijim natpisom klik

 

Uz sve to, Gainward i PALIT imaju i najtise hladnjake, meni se na Phoenixici hladnjak na 1700RPM cuje kao kod MSI na 1500RPM, a MSI je odma drugi najtisi hladnjak iza njih gledajuci glasnocu na istim okretajima.

 

Kod nas dobijes dvije godine garancije na Palit i Gainward, ali vani daju 3 godine.

 

Ako ti je cilj raditi SLI, onda ti nebudu stale ni Gainward ni Palit jer su predebele, u tom slucaju uzmi MSI Gaming X.

 

EDIT:

 

EVGA FTW sam probao dva komada i grafe su cisto bacanje love i obican marketing na fensi ime. Nijedna nije isla preko stabilnih 2050MHz, a za to sam morao ventove stavit na 85 posto sta je oko 2200RPM-a na njima, katastrofa. Mlitavo hlađenje je glavni uzrok slabog OC potencijala, jedini spas je kada se te grafe mogu nesto bolje kloknut je kada dobijes visoki asic. Phoenixica je i izgledom kao HULK pored ove.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 17:00 (Lucidius).
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...
nex987 kaže...

Neznam, namjerno nisam gledao Gainward, nekako imam dojam da vas je dosta to pokupovalo pa je na forumu nastao fanboyizam, a vjerovatno nije najkvalitetnija kartica.

Uz to je predebela ako mislim u budućnosti ići na SLI

 Je, bas su se ljudi naredali na Phoenixa samo zato jer ga je neko drugi kupio, da ne valja kupili bi ga moj k.

 

Vec sam napravio kvalitetnu usporedbu pa nemoras puno mudrovat oko izbora, jedino sta nema Galax Hofa u testu, ali sam pogled na tu karticu govori da mu je hlađenje slabije, nije tako masivna, manji radijator, slabije cijevi itd...

 

Evo ti pa baci oko na performanse, sve ti je tu klik, Gainward i Palit dominiraju, ovo sve ostalo je mlitavo 

 

Hladnjaci na gtx 1070 i 1080 modelima su jednaki, a PALIT je vlasnik Gainwarda i oni imaju apsolutno jednake hladnjake osim maske koja je u drugoj boji i sa drugacijim natpisom klik

 

Uz sve to, Gainward i PALIT imaju i najtise hladnjake, meni se na Phoenixici hladnjak na 1700RPM cuje kao kod MSI na 1500RPM, a MSI je odma drugi najtisi hladnjak iza njih gledajuci glasnocu na istim okretajima.

 

Kod nas dobijes dvije godine garancije na Palit i Gainward, ali vani daju 3 godine.

 

Ako ti je cilj raditi SLI, onda ti nebudu stale ni Gainward ni Palit jer su predebele, u tom slucaju uzmi MSI Gaming X.

 Impresivni okretaji za Gainward/Palit.... wow!

 

Nego, nisu baš predebele. Ionako mu nije pametno stavljati SLI kartice jednu do druge. A 2.5 slot je dovoljan da mu ostane mrvicu mjesta između dvije.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice