GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.354.193
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Valentin17 kaže...
chaselol kaže...
bacen novac realno...

Možda ga on ima viška. 

Po meni dosta bolja opcija uzeti kakvu zvjerku od IPS monitora ili VA ako gleda puno filmova. Ici na jace od 980ti za 1080p nema nekog smisla

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
chaselol kaže...

Pa meni nema smisla ići i na GTX 980 Ti za 1080P.

Bolje uzeti 4k ekran sada, za početak reže detalje i kasnije uzme jači GPU.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 14:47 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Valentin17 kaže...

Pa meni nema smisla ići i na GTX 980 Ti za 1080P.

Bolje uzeti 4k ekran sada, za početak reže detalje i kasnije uzme jači GPU.

Apsolutno 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Lova nije problem, zaradim ju jebem joj mater, ma da je u planu neki realan monitor. Ovo je bilo sklapano onako, kolko sam onda imao, sad radim drugi posao gdje imam i vise vremena a i vise para. 

 

Da ne serem, po ovome sto pisete, cekam 1080ti. Rijesavam se svakako 980ti, a sad ako uleti prije reda neka low money 1080 obicna uzet cu makar prodo za mj. dana  

 

Realno pola pc-a cu malo osvjezit, sto drugim ramima, kucistem definitivno + RGB ventovi (sta ces pale me ) a mozda i vodeno, no nije sigurno.. tipkovnica, mis i te sitnjarije. 

 

Ja sam jedan od onih, kupim, vidim, probam, ajmo dalje.. pogotovo sto se tipkovnice i misa tice.  

 

Otisao sam u offff pa da ne serem govna na usta hvala na odgovorima, cekam 1080ti.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Dudu kaže...

Na vodeno si isto stavi RGB ventilatore, promjena ti baš i nema nekoga smisla.

Kažem, čekati svakako 1080 Ti i uzeti 4k monitor, već imaš LG model za 3000 kn.

Lova nije problem što je super, ali nemoj je trošiti uzalud svejedno, pogotovo kupujući stvari za kojima možda nemaš potrebe,

stalnim promjenama gubiš puno novaca na stvarima koje nisi koristio dugo vremena.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Valentin17 kaže...
Dudu kaže...

Na vodeno si isto stavi RGB ventilatore, promjena ti baš i nema nekoga smisla.

Kažem, čekati svakako 1080 Ti i uzeti 4k monitor, već imaš LG model za 3000 kn.

Lova nije problem što je super, ali nemoj je trošiti uzalud svejedno, pogotovo kupujući stvari za kojima možda nemaš potrebe,

stalnim promjenama gubiš puno novaca na stvarima koje nisi koristio dugo vremena.

 Za vodeno imam vremena razmisljat, to nije niti tako bitno. Monitor moram vidjet koji, zasto i ostalo..

A promjene moraju bit, kuciste je blaga katastrofa, na vodenom sam mjenjao ventove jer su prebucni, sad su noctuini ali stavit cu rgb jer zelim upicanit kuciste. 

Ram cu prodat, stovise super su.. al jebiga vuce me rgb :D tipkovnica je ok, za te pare aviJon, mis isto ok, samo skripi skrol sto me nervira.. tako da ono, a i htjeo bih isprobati mehanicku tastaturu jer nisam nikada imao. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Dudu kaže...

 Za vodeno imam vremena razmisljat, to nije niti tako bitno. Monitor moram vidjet koji, zasto i ostalo..

A promjene moraju bit, kuciste je blaga katastrofa, na vodenom sam mjenjao ventove jer su prebucni, sad su noctuini ali stavit cu rgb jer zelim upicanit kuciste. 

Ram cu prodat, stovise super su.. al jebiga vuce me rgb :D tipkovnica je ok, za te pare aviJon, mis isto ok, samo skripi skrol sto me nervira.. tako da ono, a i htjeo bih isprobati mehanicku tastaturu jer nisam nikada imao. 

Ako naginješ RGB izgledu, Phanteks Enthoo Evolv ATX sa kaljenim staklom je pravi put.

Mehanička tipkovnica, ako želiš RGB model s makro tipkama i nije ti šteta dati cca. 1900 kn, imaš Corsair K95 RGB Platinum,

ako želiš uštedjeti i makro tipke ti nisu potrebne, imaš Corsair K70 RGB Lux ili RapidFire (imam osobno) za 1400 kn,

a ako je to previše, a imaš već solidnih modela od po 700-800 kn, kad tako nešto probaš jednom, više se ne vraćaš natrag, isto vrijedi za 4k ekran.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 18:00 (Valentin17).
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Valentin17 kaže...
Dudu kaže...

 Za vodeno imam vremena razmisljat, to nije niti tako bitno. Monitor moram vidjet koji, zasto i ostalo..

A promjene moraju bit, kuciste je blaga katastrofa, na vodenom sam mjenjao ventove jer su prebucni, sad su noctuini ali stavit cu rgb jer zelim upicanit kuciste. 

Ram cu prodat, stovise super su.. al jebiga vuce me rgb :D tipkovnica je ok, za te pare aviJon, mis isto ok, samo skripi skrol sto me nervira.. tako da ono, a i htjeo bih isprobati mehanicku tastaturu jer nisam nikada imao. 

Ako naginješ RGB izgledu, Phanteks Enthoo Evolv ATX sa kaljenim staklom je pravi put.

Mehanička tipkovnica, ako želiš RGB model s makro tipkama i nije ti šteta dati cca. 1900 kn, imaš Corsair K95 RGB Platinum,

ako želiš uštedjeti i makro tipke ti nisu potrebne, imaš Corsair K70 RGB Lux ili RapidFire (imam osobno) za 1400 kn,

a ako je to previše, a imaš već solidnih modela od po 700-800 kn, kad tako nešto probaš jednom, više se ne vraćaš natrag, isto vrijedi za 4k ekran.

 To je jedno od ljepsih kucistas koje znam, ali gledam nesto drugo. 

Gledao sam taj k95, ali jednostavno ne zurim jos sa tim s obzirom da mi je prvo i prvo kuciste za sad.

Bumo vidjeli, ne zurim. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Dudu kaže..

Gledao sam taj k95 

Ako ti ne trebaju makro tipke (google ako ne znaš što je to), onda je K95 bacanje novaca,

K70 RGB Lux ili RapidFire nude sve to isto (osim makro tipki) i za manje novce.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
7 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

GTX 1080 + i7 6700K pasivni radijator/kuciste test

 

Prime 95

 

Furmark

 

GTA V

 

temperature graficke su iznenadujuce dobre

 

http://www.kitguru.net/components/cooling/dominic-moass/kitguru-looks-at-the-calyos-nsg-s0-fanless-chassis/

 

za sve koji vole apsolutnu tisinu 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

pa to bu đabe nema ventilatora i pumpi

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 0:27 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Dudu kaže...

Lova se zaradi, valja sacekat svakako neke prve bencmarkove, ma da sam kontao uzet sad 1080 pa dok izadje ti, prodat obicnu i uzet ti, zato pitam, koja, sto, zasto...

 Lova se zaradi, ali upitaj se želiš li raditi X dana samo za to da imaš 78 FPS umjesto 60 FPS u nekoj igri. Nekome je to dva sata posla, nekome dva, a nekome šest dana posla za zaraditi 200 eura. Pitanje je samo vrijedi li ti jača grafička 200 eura ili 6 boca jako dobrog vina, možda večera u vrhunskom restoranu i soba u hotelu, najam S-klase za večernji izlazak.... :) 

prodajem jednu od mašina
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
Dudu kaže...

Lova se zaradi, valja sacekat svakako neke prve bencmarkove, ma da sam kontao uzet sad 1080 pa dok izadje ti, prodat obicnu i uzet ti, zato pitam, koja, sto, zasto...

 Lova se zaradi, ali upitaj se želiš li raditi X dana samo za to da imaš 78 FPS umjesto 60 FPS u nekoj igri. Nekome je to dva sata posla, nekome dva, a nekome šest dana posla za zaraditi 200 eura. Pitanje je samo vrijedi li ti jača grafička 200 eura ili 6 boca jako dobrog vina, možda večera u vrhunskom restoranu i soba u hotelu, najam S-klase za večernji izlazak.... :) 

 Kad malo bolje pogledam sve to imam osim "bolje" graficke  

 

Stari ja zivim u njemackoj, ovdje lova nije problem  nije da se rugam sada, i sam sam dosao iz hrvatske i znam kako je dole tako da imam razumijevanja sto se tog tice, ma da eto ovdje si takve stvari mogu priustit da ne osjetim u nekim momentima.

Vino ne pijem, samo kupinovo, domace! a ovako opcenito alkohol-ne.

 

Za restorane idem samo kad sam na putovanju, zadnje je bilo azurna obala za novu godinu. Sljedece je valda Pariz u proljece.

 

 

Eto ti sad si dobio svoje  hehe

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Dudu kaže...

 Kad malo bolje pogledam sve to imam osim "bolje" graficke  

 

Stari ja zivim u njemackoj, ovdje lova nije problem  nije da se rugam sada, i sam sam dosao iz hrvatske i znam kako je dole tako da imam razumijevanja sto se tog tice, ma da eto ovdje si takve stvari mogu priustit da ne osjetim u nekim momentima.

Vino ne pijem, samo kupinovo, domace! a ovako opcenito alkohol-ne.

 

Za restorane idem samo kad sam na putovanju, zadnje je bilo azurna obala za novu godinu. Sljedece je valda Pariz u proljece.

 

 

Eto ti sad si dobio svoje  hehe

Nije uopće pitanje gdje si; ja sam siguran da zarađujem više od tebe, iako živim u HR, što uz niže stanarine u nas vjerojatno čini još veću razliku.  . Nije poanta u tome možeš li financijski, nego ima li smisla. S druge strane, neobično mi je da pitaš: netko kome je cijena tu irelevantan faktor, ne postavlja to pitanje na forumu nego kupi karticu tako da sortira po cijeni i kupi prvu s vrha. Stoga sam pretpostavio da pitaš jer te zanima smisao te kupovine. O smislu kupovine bi se uvijek dalo raspravljati.

prodajem jednu od mašina
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 14:55 (Tonči).
15 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

Nije uopće pitanje gdje si; ja sam siguran da zarađujem više od tebe, iako živim u HR, što uz niže stanarine u nas vjerojatno čini još veću razliku.  . Nije poanta u tome možeš li financijski, nego ima li smisla. S druge strane, neobično mi je da pitaš: netko kome je cijena tu irelevantan faktor, ne postavlja to pitanje na forumu nego kupi karticu tako da sortira po cijeni i kupi prvu s vrha. Stoga sam pretpostavio da pitaš jer te zanima smisao te kupovine. O smislu kupovine bi se uvijek dalo raspravljati.

 Ne znam, cisto sumnjam da zaradjujes vise od mene  ali nebitno.. Ima li smisla? uvijek ima smisla i glupo je o tome raspravljati. Cilj je svakako prelazak na 4k, trenutno imam drugih briga, tocnije sam sam si ih zadao tako da ce to pricekat, no i ovako volim pratit "trend" 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 14:54 (Tonči).
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Kako kaže ansha "briši", ja skokom. :) 

 

Inače, kako rekoh gore - ima smisla ako nevezano za novac želiš brže. Ali zašto onda jednostavno ne kupiš Titane? Uzmeš s vrha, kako rekoh.

prodajem jednu od mašina
15 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Titan je prica za sebe, tako da..

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Nemojte se svađati. :) 

prodajem jednu od mašina
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

Nemojte se svađati. :) 

 Bez tebe?

 

Ili općenito?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Samo elita. 

 

Dali bude šta pada cijena pascala, ili? 

SkorvY
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

 Lova se zaradi, ali upitaj se želiš li raditi X dana samo za to da imaš 78 FPS umjesto 60 FPS u nekoj igri. Nekome je to dva sata posla, nekome dva, a nekome šest dana posla za zaraditi 200 eura. Pitanje je samo vrijedi li ti jača grafička 200 eura ili 6 boca jako dobrog vina, možda večera u vrhunskom restoranu i soba u hotelu, najam S-klase za večernji izlazak.... :) 

Ako si ne možeš kupit S klasu, onda nemoj ni vozit S klasu.

Samo sirotinja u glavi (i novčaniku) iznajmljuje premium koji si ne može priuštit zapravo. 

Cijenite više pitku vodu.
9 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
skorvy kaže...

Samo elita. 

 

Dali bude šta pada cijena pascala, ili? 

 A svi kukaju nema se a sad se peglaju kartice za procesore po 3.5/4.5 soma kuna za profi gaming.......dok se takvo nešto ne desi i na gpu polju nema značajnijeg padanja cijena nažalost...

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...

 Lova se zaradi, ali upitaj se želiš li raditi X dana samo za to da imaš 78 FPS umjesto 60 FPS u nekoj igri. Nekome je to dva sata posla, nekome dva, a nekome šest dana posla za zaraditi 200 eura. Pitanje je samo vrijedi li ti jača grafička 200 eura ili 6 boca jako dobrog vina, možda večera u vrhunskom restoranu i soba u hotelu, najam S-klase za večernji izlazak.... :) 

Ako si ne možeš kupit S klasu, onda nemoj ni vozit S klasu.

Samo sirotinja u glavi (i novčaniku) iznajmljuje premium koji si ne može priuštit zapravo. 

Off-topic, ali: ne bih se baš složio. Po tome bih doma držao Airbus A320, imao 8 kuća i stanova po cijeloj Europi i u kompu imao 128 nVidia Tesla P100 kartica...

 

Svakako, kad je tema "racionalno kupovanje", onda Titani to nisu.

 

 

prodajem jednu od mašina
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ZGamer kaže...
skorvy kaže...

Samo elita. 

 

Dali bude šta pada cijena pascala, ili? 

 A svi kukaju nema se a sad se peglaju kartice za procesore po 3.5/4.5 soma kuna za profi gaming.......dok se takvo nešto ne desi i na gpu polju nema značajnijeg padanja cijena nažalost...

 On-topic:

Očito... Bilo bi lijepo sada kad bi 1070tke kao 970tke otišle na 2000-300kn. Odnosno 2500-800(u HR). Ali koliko vidim, sada je cijeli naglasak oko CPU-a, dok nešto značajno u grugoj grani ne bude.. Ništa, morat ću početi da se bavim igranjem profi renderinga.. :__) 

SkorvY
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...

 Lova se zaradi, ali upitaj se želiš li raditi X dana samo za to da imaš 78 FPS umjesto 60 FPS u nekoj igri. Nekome je to dva sata posla, nekome dva, a nekome šest dana posla za zaraditi 200 eura. Pitanje je samo vrijedi li ti jača grafička 200 eura ili 6 boca jako dobrog vina, možda večera u vrhunskom restoranu i soba u hotelu, najam S-klase za večernji izlazak.... :) 

Ako si ne možeš kupit S klasu, onda nemoj ni vozit S klasu.

Samo sirotinja u glavi (i novčaniku) iznajmljuje premium koji si ne može priuštit zapravo. 

Off-topic, ali: ne bih se baš složio. Po tome bih doma držao Airbus A320, imao 8 kuća i stanova po cijeloj Europi i u kompu imao 128 nVidia Tesla P100 kartica...

 Off-topic, ali: složio bih se sa tobom i sobom. Da, trebao bi imati doma Airbus A320, 8 kuća i stanove po cijeloj Europi i 128 nVidia Tesla P100 kartica ako je to proporcionalno ostatku tvog bogatstva i to želiš, zašto bi milijarder, milijunaš i tisućaš trebali imat jednaku realnost.

 Svakako, kad je tema "racionalno kupovanje", onda Titani to nisu.

 On-topic, Titan je recimo revieweru i još po kome tko će ga znati naplatit baš zato što je Titan i te kako ''racionalna kupovina'', htio si reći onima koji igraju igre vjerovatno, no gameri su i onako iracionalni ljudi ...

Cijenite više pitku vodu.
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
skorvy kaže...

 On-topic:

Očito... Bilo bi lijepo sada kad bi 1070tke kao 970tke otišle na 2000-300kn. Odnosno 2500-800(u HR). Ali koliko vidim, sada je cijeli naglasak oko CPU-a, dok nešto značajno u grugoj grani ne bude.. Ništa, morat ću početi da se bavim igranjem profi renderinga.. :__) 

 čekaj vegu, ako amd bude raspoložen za rat cijenama kao sa ryjzenom, moglo bi doći do toga čemu se nadaš

samo dok dočekaš vegu, pa dok dočekaš pad cijena 1070, dočekat ćeš i novu seriju gdje će perfomanse 1070 biti po cijeni 1060

7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...
Tonči kaže...

 Lova se zaradi, ali upitaj se želiš li raditi X dana samo za to da imaš 78 FPS umjesto 60 FPS u nekoj igri. Nekome je to dva sata posla, nekome dva, a nekome šest dana posla za zaraditi 200 eura. Pitanje je samo vrijedi li ti jača grafička 200 eura ili 6 boca jako dobrog vina, možda večera u vrhunskom restoranu i soba u hotelu, najam S-klase za večernji izlazak.... :) 

Ako si ne možeš kupit S klasu, onda nemoj ni vozit S klasu.

Samo sirotinja u glavi (i novčaniku) iznajmljuje premium koji si ne može priuštit zapravo. 

Off-topic, ali: ne bih se baš složio. Po tome bih doma držao Airbus A320, imao 8 kuća i stanova po cijeloj Europi i u kompu imao 128 nVidia Tesla P100 kartica...

 Off-topic, ali: složio bih se sa tobom i sobom. Da, trebao bi imati doma Airbus A320, 8 kuća i stanove po cijeloj Europi i 128 nVidia Tesla P100 kartica ako je to proporcionalno ostatku tvog bogatstva i to želiš, zašto bi milijarder, milijunaš i tisućaš trebali imat jednaku realnost.

 Svakako, kad je tema "racionalno kupovanje", onda Titani to nisu.

 On-topic, Titan je recimo revieweru i još po kome tko će ga znati naplatit baš zato što je Titan i te kako ''racionalna kupovina'', htio si reći onima koji igraju igre vjerovatno, no gameri su i onako iracionalni ljudi ...

 svatko tko je stvorio bogatstvo svojim radom, trudom i "skillom", zna cijeniti novac i njime racionalno raspolagati i ne trosi ga uludo, vec pametno i njime stvara jos vise novca

 

novac na racunu ili u "carapi" je mrtav kapital i ne sluzi nicemu.

 

S-klasa se ne kupuje, vec se uzima na leasing  i svatko tko ima firmu koja ima nekakav suvisli promet si moze uzeti takav i slicne aute

 

recimo da imam takvu firmu, Porsche Panamera me kosta mjesecno bruto 10000kn (leasing, cestarina, gorivo), dok me jedan radnik kosta prosjecno 12000kn bruto, sve sto trebam napraviti da vozim jos jedan takav auto je, otpustiti jednog radnika, jer mogu njegov posao podjeliti na ostale 

 

naravno ovaj primjer samo pokazuje kako je vrlo lako netkome doci do takvog auta, ali to ne znaci da oni pametni to rade

 

vrlo skupi auti tipa klasici, obnovljeni klasici, oldtimeri, "custom made" su bolje ulaganje od zlata i trenutno veliki hit za rjesavanje velike kolicine gotovine, na kojoj ce se dugorocno ostvariti veliki povrat ulozenog

ova cinjenica otvara puno mogucnosti za pokretanje takvog posla, gdje je jako jako velika marza kod prodaje takvih auta.

cak i u hrvatskoj postoji dvije tvrtke koje su se pocele time baviti, sto je jako pohvalno da je netko prepoznao i taj vid gospodarstva (mehanicar u jednoj od tih firmi ima placu 12000kn netto btw)

 

netko tko je "pun ko brod" u velikoj vecini slucajeva, jako dobro pazi koliko i na sto trosi novce, jer ako to ne radi, brzo se taj brod moze potopiti

 

oni koji vole pokazati koliko su bogati, materijalnim dobrom i da se vidi da koriste najskuplje i najbolje, obicno su se obogatili "preko noci" ili su tkz "tatini sinovi" koji nisu u doticaju sa stvarnoscu, i nisu odgojeni da znaju cjeniti to sto su im roditelji omogucili

 

specificnost je nase podneblje gdje takvih ima dosta  

 

stvarno se ispricavam na "offtopic"

 

dakle, pametno s novcem, novac je da se trosi, ali treba kontrolirati te emocije, nikome ne treba Titanica za igranje

 

11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
X3M kaže...

cak i u hrvatskoj postoji dvije tvrtke koje su se pocele time baviti, sto je jako pohvalno da je netko prepoznao i taj vid gospodarstva (mehanicar u jednoj od tih firmi ima placu 12000kn netto btw)

 jedna od tih firmi služi gazdi za njegov gušt, inače je debelo u minusu s njom

možda, i to debelo možda (kako si on umišlja i opravdava svoje gušte), jednog dana počne i zarađivati na njoj

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Glavas_ZG kaže...

 Svakako, kad je tema "racionalno kupovanje", onda Titani to nisu.

 On-topic, Titan je recimo revieweru i još po kome tko će ga znati naplatit baš zato što je Titan i te kako ''racionalna kupovina'', htio si reći onima koji igraju igre vjerovatno, no gameri su i onako iracionalni ljudi ...

 Ništa manje racionalni od bilo koga drugog. U čemu je razlika na što trošiš? Ničemu. X3M je dobro rekao, neke stvari ne kupuješ, lizneš. :)

 

Kako rekoh: ako mora pitati na forumu, onda mu ne treba i nije racionalno. Ako mu treba ili može bez trepnut, ne bi ni pitao. To je kao da ja idem pitati na forum "auti" dal' da kupim 911 Carreru ili ne? - Pa naravno da ću ga kupiti ako budem mogao. Nebitno je što mi ne treba.

prodajem jednu od mašina
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 21:11 (Tonči).
7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
picajzla0707 kaže...
X3M kaže...

cak i u hrvatskoj postoji dvije tvrtke koje su se pocele time baviti, sto je jako pohvalno da je netko prepoznao i taj vid gospodarstva (mehanicar u jednoj od tih firmi ima placu 12000kn netto btw)

 jedna od tih firmi služi gazdi za njegov gušt, inače je debelo u minusu s njom

možda, i to debelo možda (kako si on umišlja i opravdava svoje gušte), jednog dana počne i zarađivati na njoj

iskreno se nadam da bude, i zbog njega i svih ostali koji ovise o ospjehu te firme 

 

gotov sam sa offtopic 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 21:26 (X3M).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice