Gtx 9xx Club

poruka: 9.120
|
čitano: 719.386
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Gtx 9xx Club

Pa ak mi nije veliko IMAX platno onda mi sigurno nije ni tak mali monitor 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Ja sam vec navikao sjediti ispred svog 50" 4K TV-a, lol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
volegradele kaže...

Bravo,samo za što vam treba tako velik monitor,32" zar to nije preveliko kad sjediš za stolom??

 Nije. Probaj pa vidi. :) 32" sam koristio u 4K obliku i ta veličina je baš super.

9 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
alen29 kaže...

Ja sam vec navikao sjediti ispred svog 50" 4K TV-a, lol.

 jel koristiš kakav sun block sad prije ljeta ili ono momački...

SILA/ZGX@ZGamers
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
DarthMarkus kaže...
volegradele kaže...
Toxic ja razmisljam puno da napravim isto ali dosta para se izgubi prodajom,tako da uvik odustanem!
A tebi svaka čast na teskoj odluci,samo do kad! ;)

 Svi smo mi razmišljali o tome, ali je Nikola prvi koji je to zaista napravio...

 

Ja sam najviše došao na to da budem jedno vrijeme bez grafe (cca mj dana), onda krene apstinencijska kriza; znojenje, blejanje kako drugi gejmaju na Yubitou i u konačnici posustam...Odem i kupim još skuplju...

 

Sad da kupujem laptop, vjerovatno bi kupio sa nešto sa TB-om, tako da mogu spojit onaj dock i vanjsku ako me uzme bolest ...O Bože...

 ovaj moj ima tb :)

 

tek sada skuzio

 

hihih

 

https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-G751JY/specifications/

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 22:31 (toxic).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club

Ima li USB-C/TB3 video kompatibilni izlaz? Ako ima, možeš kupiti Dell U3017Q kad izađe i gurati 4K@120Hz OLED. :)

15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Tonči kaže...

Ima li USB-C/TB3 video kompatibilni izlaz? Ako ima, možeš kupiti Dell U3017Q kad izađe i gurati 4K@120Hz OLED. :)

 ne mogu nista naci, samo nalazim da je to tb kombiniran sa dpom. nemma pojma - smrdi mi na tb 2 prije nego tb3

 

ako znas nesto vise javi.

12 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
toxic kaže...
DarthMarkus kaže...
volegradele kaže...
Toxic ja razmisljam puno da napravim isto ali dosta para se izgubi prodajom,tako da uvik odustanem!
A tebi svaka čast na teskoj odluci,samo do kad! ;)

 Svi smo mi razmišljali o tome, ali je Nikola prvi koji je to zaista napravio...

 

Ja sam najviše došao na to da budem jedno vrijeme bez grafe (cca mj dana), onda krene apstinencijska kriza; znojenje, blejanje kako drugi gejmaju na Yubitou i u konačnici posustam...Odem i kupim još skuplju...

 

Sad da kupujem laptop, vjerovatno bi kupio sa nešto sa TB-om, tako da mogu spojit onaj dock i vanjsku ako me uzme bolest ...O Bože...

 ovaj moj ima tb :)

 

tek sada skuzio

 

hihih

 

https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-G751JY/specifications/

 Znači, želio to ne želio prelaziš na višu razinu

16 godina
odjavljen
offline
Gtx 9xx Club

Ha, ha izgleda da je vrijeme za nadogradnju 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Gtx 9xx Club

Evo se i ja, pomalo zakašnjelo, upisujem u klub! Da nisam imao problema sa keplerima i novim monitorom, vjerojatno se ne bi odlučio na ovakvu zamjenu i prelazak, pogotovo ne pred launch nove serije... Ali nisam imao mira, Pascal neka čeka još malo, možda do gp100 čipa jer sad mi neće to čekanje teško past :)

 

Kartica je strava. Probao witchera 3 i bf4... Ova beštija melje na 1440p i stoji ispod 70C bez problema sa OC-om 1340 1390 kojeg sam probao ovako "u glavu" bez dizanja power limita i voltaže...

 

Još jednom, kolegi Kant!

 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 9:30 (eywa33).
Moj PC  
15 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
eywa33 kaže...

 

Još jednom, kolegi Kant!

 

 

 Koliko si mu colnio ? Inače tu sam karticu i ja pikirao....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club

Ah i ja sam baš nedavno prebacio svoju mašinu u Define. :) Lijepo kućište. :) Pobijedilo je višestruko skuplji InWin 909 u "natječaju". :)

15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
eywa33 kaže...

Evo se i ja, pomalo zakašnjelo, upisujem u klub! Da nisam imao problema sa keplerima i novim monitorom, vjerojatno se ne bi odlučio na ovakvu zamjenu i prelazak, pogotovo ne pred launch nove serije... Ali nisam imao mira, Pascal neka čeka još malo, možda do gp100 čipa jer sad mi neće to čekanje teško past :)

 

Kartica je strava. Probao witchera 3 i bf4... Ova beštija melje na 1440p i stoji ispod 70C bez problema sa OC-om 1340 1390 kojeg sam probao ovako "u glavu" bez dizanja power limita i voltaže...

 

Još jednom, kolegi Kant!

 

 

 Bogami si se i ti dao u trosak posteni u zadnje vrijeme :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
eywa33 kaže...

Evo se i ja, pomalo zakašnjelo, upisujem u klub! Da nisam imao problema sa keplerima i novim monitorom, vjerojatno se ne bi odlučio na ovakvu zamjenu i prelazak, pogotovo ne pred launch nove serije... Ali nisam imao mira, Pascal neka čeka još malo, možda do gp100 čipa jer sad mi neće to čekanje teško past :)

 

Kartica je strava. Probao witchera 3 i bf4... Ova beštija melje na 1440p i stoji ispod 70C bez problema sa OC-om 1340 1390 kojeg sam probao ovako "u glavu" bez dizanja power limita i voltaže...

 

Još jednom, kolegi Kant!

 

 

 Koja zvjerka... Neka je sretno!

11 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
Tonči kaže...

Ah i ja sam baš nedavno prebacio svoju mašinu u Define. :) Lijepo kućište. :) Pobijedilo je višestruko skuplji InWin 909 u "natječaju". :)

 Nisam siguran jesi aludirao na moje kućište il ne?! Inače, ovo je arc xl. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
odjavljen
offline
Gtx 9xx Club

Sta je sa 770icama

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
Glavas_ZG kaže...

Sta je sa 770icama

Ošle u zamjenu za ovu... :( šmrc... i feel strange bez njih nakon dvije i pol godine simbioze :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
eywa33 kaže...
Glavas_ZG kaže...

Sta je sa 770icama

Ošle u zamjenu za ovu... :( šmrc... i feel strange bez njih nakon dvije i pol godine simbioze :)

 Zasto bi netko dao 980 Ti za dvije 770? 

11 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
alen29 kaže...
eywa33 kaže...
Glavas_ZG kaže...

Sta je sa 770icama

Ošle u zamjenu za ovu... :( šmrc... i feel strange bez njih nakon dvije i pol godine simbioze :)

 Zasto bi netko dao 980 Ti za dvije 770? 

Možda zato što nisu bile samo dvije 770ke ponuđene :)

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
eywa33 kaže...

 Zasto bi netko dao 980 Ti za dvije 770? 

Možda zato što nisu bile samo dvije 770ke ponuđene :)

 Dobar deal si napravio ako uz njih nisi dao vise od 2 keke.

Battlelog: Glavas_ZG
12 godina
protjeran
offline
Gtx 9xx Club

a tebe koliko vidim jako brine tudi novac?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Gtx 9xx Club
Glavas_ZG kaže...

 Dobar deal si napravio ako uz njih nisi dao vise od 2 keke.

Dobar je deal bio... za oboje. Ne brini.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
offline
Gtx 9xx Club

e ajde se vas dvojica odite svadjat na pp jer spamate teme nepotrebno ,kao deca neka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gtx 9xx Club

Pozdrav,

Imam pitanje za vlasnike gtx 960ica ali mogu odgovoriti i oni koji je nemaju hehe.

Planiram uzeti Asus gtx 960 strix 2gb verziju, i zanima me jel velika razlika izmedju 4gb verzije i 2gb verzije te koja je najbolja gtx-ica (asus, gigabyte ...) 

 

HVALA

Setup
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club

Imam je i odlična je. No, verzije od 4 GB, a posebno Asus Strix su dosta skuplje. Tj. može se onda kupiti R9 380X.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 17:03 (Izzy).
12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
stipezorica kaže...

Pozdrav,

Imam pitanje za vlasnike gtx 960ica ali mogu odgovoriti i oni koji je nemaju hehe.

Planiram uzeti Asus gtx 960 strix 2gb verziju, i zanima me jel velika razlika izmedju 4gb verzije i 2gb verzije te koja je najbolja gtx-ica (asus, gigabyte ...) 

 

HVALA

 a zasto neuzmes R9 380x koja je masno snaznija od gtx 960 a košta prakticki isto, full podrska za dx12 bla bla, takoder 4gb rama...imas vise manje sve potrebno da ta kartica fino radi!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
protjeran
offline
Gtx 9xx Club

Ovo je offtopic, ali jel moze neko rec sta trebam napravit da dobijem pristup na trznicu, poslao sam upit vec Tonči-u i Latarus Longu, ali nisu mi odgovorili...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Stjepanj kaže...

imas vise manje sve potrebno da ta kartica fino radi!lp

Ovoga više manje se ja bojim.

Na njegovoga Zalmana ja ne bih stavio ništa jače od GTX 960.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
8 godina
protjeran
offline
Gtx 9xx Club

Slazem se, ta r9 380x se grije vise nego r9 390, i trosi sitno manje...

 

EDIT:

Na temam o slaganju se redovno sve zivo trpa i u Z1, al dobro, ionako nece oni koji to slazu sjediti pored tog kompa kada bude u LOAD-u kao šleper pa koga briga.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 17:25 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Lucidius kaže...
Na temam o slaganju se redovno sve zivo trpa i u Z1, al dobro, ionako nece oni koji to slazu sjediti pored tog kompa kada bude u LOAD-u kao šleper pa koga briga.

Polako, ja ne govorim o kućištu, već o napajanju koje on ima.

ps. za kućište nema brige uopće.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 17:28 (Valentin17).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice