Koju grafu uyet za asrock p4vm800

poruka: 5
|
čitano: 2.627
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koju grafu kupit za asrock p4vm800

Racunalo je starije i trebao bi neku grafu do 128 ili 256 mb..

 

Moze neko rec kakva ide na tu maticnu.

http://www.asrock.com/MB/overview.asp?Model=P4VM800

inox
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 15:11 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koju grafu uyet za asrock p4vm800

To ti je ploča s prastarim agp utorom. Bilo bi ti super ako nađeš neku hd2400 agp za vrtjeti starije naslove i ugodan video playback.

I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koju grafu uyet za asrock p4vm800

Nije za igru, cisto da mogu gledat video na youtube i slicno..

inox
13 godina
neaktivan
offline
Koju grafu uyet za asrock p4vm800

Pa pise ti na sajtu maticne, idu starije kartice AGP 8x...odes fino u radnju neku i pitas da li imaju nekih AGP karti na stanju.  U skoro svakoj radnji drze bar nekoliko komada u slucaju da nekom zatreba...a najbolje ti je nadji polovno posto ti ne treba nista jako...recimo ja sam na starom kompu sa asus p4s800, 512 mb rama ddr400, pentium 4 na 2.8 GHz i FX5500 mogao igrati tr: legend, nfs: carbon, nfs mw, cod 2 i tako te neke starije igre bez ikakvih problema, sa solidnim fps-om a da nisu postavke bile na minimumu. :D :D

 

 

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju grafu uyet za asrock p4vm800

MATICNA PLOCA:  ASRock P4MV800

Ja sam kupio na njuskalu Graficku: nVIDIA GeForce FX 550,

256MB i pise mi da nije kontabilna sa sustavom Wind XP SP3 kad instaliram driverse za nju

a na maticnoj mi pise ASRock  UTOR ZA GRAFICKU: AGP 8X i na toj grafickoj pise AGP 8X

Ona sve normalno radi al samo topise kad instaliram drivers za nju i otvara te igrice sve sto ste napisali gore NFS Carbon..Cod 2

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice