Nvidia 9800 GTX

poruka: 8
|
čitano: 1.346
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Nvidia 9800 GTX

NVIDIA 9800 GTX evo ovako ukratko, mogu kupiti polovnu graficku za 300 kuna sa svime(driveri i jos neka dodatna oprema) zanima me samo dali se isplati i jesu li popravci skupi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nvidia 9800 GTX

Za graficku nema popravka, kad rikne to je kraj. Sto se drivera, tice, Nvidia ima solidne drivere.

Za 300 kuna se isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nvidia 9800 GTX

9800GTX se da dobro ispeći kad krepa (dosta ih proradi).

--------------------------
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia 9800 GTX
mate960 kaže...

9800GTX se da dobro ispeći kad krepa (dosta ih proradi).

Ih, to zaboravih, eto ipak se moze popraviti, ako je problem u lemu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 9:32 (Leopard_st).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia 9800 GTX
jajcango kaže...

NVIDIA 9800 GTX evo ovako ukratko, mogu kupiti polovnu graficku za 300 kuna sa svime(driveri i jos neka dodatna oprema) zanima me samo dali se isplati i jesu li popravci skupi.

 

  300 Kn je Ok cijena, možeš ju uzeti slobodno. U vezi crkavanja, pečenje često pomogne, ali ne znaš hoće li raditi godinu dana, ili par sati. nVidia ima odlične drivere.

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 10:14 (donator_bubrega).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia 9800 GTX
donator_bubrega kaže...
jajcango kaže...

NVIDIA 9800 GTX evo ovako ukratko, mogu kupiti polovnu graficku za 300 kuna sa svime(driveri i jos neka dodatna oprema) zanima me samo dali se isplati i jesu li popravci skupi.

 

  300 Kn je Ok cijena, možeš ju uzeti slobodno. U vezi crkavanja, možeš ju jedino spasit ako crkne VRAM, ali ju moraš peći u pećnici, a i nije sigurno da će opet raditi. Za crknuti GPU nema riješenja. nVidia ima odlične drivere.

 

 

VRAM se moze pecnicom popraviti?

Ne bih rekao, pecnicom se samo moze popraviti hladan lem, tj. visoka toplina "otopi" lem i uspostavi se kontakt sa komponentom koji je bio izgubljen.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 10:11 (Leopard_st).
12 godina
neaktivan
offline
Nvidia 9800 GTX

Da, na to sam mislia, čitam upravo jednu temu o problemu sa VRAM-om i crtama po ekranu pa sam se zbunio.

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Nvidia 9800 GTX

Ja sam imao dvije kartice koje su imale problema sa VRAM-om, nijedna nije pećnicom preživjela. Pećnica služi za hladni lem. Iako ja u zadnje vrijeme koristim lemilicu na vrući zrak koja je bolja i jednostavnija za korištenje.

 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice