NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 698.909
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
vrinho kaže...

375.63 vani koji rješavaju one bugove u Win 10 koje sam spominjao gore.

 vidiš zanimljivo meni na prijašnjima (375.57) sve radi kobok, a kad stavim ove 375.63 krši mi se mail app, čudno se ponaša pc, a ni expiriance mi ne nudi update, ko čega znat kaj nvidia muti

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

E ne znam, meni je problem sa 63 riješen kao i svima ostalima koliko čitam, sve radi opet ko urica. Sigurno si stavio 63, što kaže GFE. A i kakav update bi ti trebao on nuditi kad je updateiran na zadnji kao i driver?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
vrinho kaže...

E ne znam, meni je problem sa 63 riješen kao i svima ostalima koliko čitam, sve radi opet ko urica. Sigurno si stavio 63, što kaže GFE. A i kakav update bi ti trebao on nuditi kad je updateiran na zadnji kao i driver?

 eto ss- zadnji 57 i na ss-u se vidi vrijeme sad prije par min kao i datum

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Mah to nv uvijek kasni. Meni je znalo često tek drugi dan ili čak dva kasnije u gfe prikazati da je driver novi dostupan, ništa novo kod njih. Zato idem pa skinem s njihove stranice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Koji dtiveri su najbolji za SLI 970 od MSI. Imam microstutter od 1 sec usred igre na cs:go. A overwatch mi srusi sistem na 1440p. Ostale ihre sam probao rade vise manje ok osim tog stuttera u zadnje vrijeme. Također je prisutan u starijim naslovima s podrskom za sli, UT2004, quakelive.
Powerlimit mi je max a temp sam stavio 90. Ostalo stock trenutno jer dolazi do crasheva :/.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

"Q: Why does the 375 series driver package no longer include any version of Geforce Experience?
A: It will be back in the next driver."

Nvidia customer care.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Luka123 kaže...
Koji dtiveri su najbolji za SLI 970 od MSI. Imam microstutter od 1 sec usred igre na cs:go. A overwatch mi srusi sistem na 1440p. Ostale ihre sam probao rade vise manje ok osim tog stuttera u zadnje vrijeme. Također je prisutan u starijim naslovima s podrskom za sli, UT2004, quakelive.
Powerlimit mi je max a temp sam stavio 90. Ostalo stock trenutno jer dolazi do crasheva :/.

 

probaj powerlimit staviti na defaultnu vrijednost, meni se moja 970 znala rusiti kad bih powerlimit stavio na max (iz ne znam kojeg razloga..) 

12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

kako viditi sto je novo?

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Kresimir4 kaže...

kako viditi sto je novo?

 Release Highlights:

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/110603/en-us

 

I dodatno imaš PDF od nekoliko stranica sa svim detaljima.

http://us.download.nvidia.com/Windows/375.70/375.70-win10-win8-win7-desktop-release-notes.pdf

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 23:48 (CyberDemonVZ).
9 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Dobro jesu oni normalni više sa tim drajverima, otkad sam nabavio gtx1070 nisam poštenu rundu battlefielda odigral, nakon nekog vremena zaledi se komp i izbaci error (vidjeti sliku), i tada jedino preostaje restartati komp jer windowsi postanu "non responsive"

error error
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Avensac kaže...

Dobro jesu oni normalni više sa tim drajverima, otkad sam nabavio gtx1070 nisam poštenu rundu battlefielda odigral, nakon nekog vremena zaledi se komp i izbaci error (vidjeti sliku), i tada jedino preostaje restartati komp jer windowsi postanu "non responsive"

 Nvidia je javila da zna za tu grešku, da rade na rješavanju, ALI su ju uspjeli ponoviti i na AMD-ovim karticama, pa vjeruju da je možda i sam BF kriv.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
CyberDemonVZ kaže...

Prvo skinemo na disk drivere - prva kopija.

Pa moramo odarhivirati na C disk - druga kopija

Pa slijedi install - treca kopija

I kod instalacije nove verzije installer napravi backup prosle verzije - cetvrta kopija.

 

Ja kad sam sve kopije našao, za desetke prošlih verzija, oslobodio sam nešto blizu 30GB prostora.

Super.

 

I sad sam se sjetio da sam zadnjih nekoliko instalirao preko Experienca.. znači on je napravio download.. tko zna gdje.. još jedna kopija!! Woohoo!


Situacija je slijedeća:

Regularni install:
c:/Program Files/NVIDIA Corporation/Installer2
- Folder Installer2 možeš bez brige komplet obrisati

Instalacija preko Experienca:
C:/ProgramData/NVIDIA Corporation/Downloader
- Foldere nerazumljivih imena tipa 0bf7efcf60b92e3348113f68d07bd256 slobodno obriši
- folder latest sadrži raspakiran zadnji driver koji si instalirao, slobodno briši.

Zanimljivo je kako u ovim folderima ostaju sve verzije drivera koje si ikad instalirao, pa tako možeš naći i drivere stare nekoliko godna?!

14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Jel zna itko kako disableati ovi force na instalaciju Experiencea 3.0+? Dotični meni ne radi, ne radi Share/shadowplay, sve san proba, nema šanse da proradi, na ovom 2.11 radi sve urednu, ali nakon dan-dva, kada idem ući u Experience, izbaci mi ovo na slici... Koja idiotarija.

14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Avensac kaže...

Dobro jesu oni normalni više sa tim drajverima, otkad sam nabavio gtx1070 nisam poštenu rundu battlefielda odigral, nakon nekog vremena zaledi se komp i izbaci error (vidjeti sliku), i tada jedino preostaje restartati komp jer windowsi postanu "non responsive"

 Je li clockana grafa? Meni se ista stvar desi ukoliko je nestabilan overclock.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2016 21:31 (Almin94).
9 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Da klokana je, ali nista ekstremno.

 

Probat cu vratiti na default core clock i memory clock pa cemo vidjet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Izašao je hotfix driver za:

This is GeForce Hot Fix driver version 375.76 that addresses the following:

  • Occasional flicker on high refresh rate monitors
  • Artifacts in GIFs

 

 

http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4250

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
softwaremaniac kaže...

Izašao je hotfix driver za:

This is GeForce Hot Fix driver version 375.76 that addresses the following:

  • Occasional flicker on high refresh rate monitors
  • Artifacts in GIFs

 

 

http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4250

 Pa ovo je za laptope.

15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Jack Sparrow kaže...
softwaremaniac kaže...

Izašao je hotfix driver za:

This is GeForce Hot Fix driver version 375.76 that addresses the following:

  • Occasional flicker on high refresh rate monitors
  • Artifacts in GIFs

 

 

http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4250

 Pa ovo je za laptope.

 To je i za desktope i za laptope...

14 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Display driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.

 

375.70, gtx960 4GB i windows 10 64bit. 

 

Ne mogu nikako riješit problem, sa starijim driverima je čini mi se bilo okej, na par zadnjih verzija mi se desi bar par puta dnevno i screen blackout traje skoro 10ak sekundi. 

Niti mi ne kaže da su se driveri crashali nego nađem u event vieweru? 

 

Dešava se iz cista mira dok pc nije pod opterećenjem. 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2016 18:37 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
athlon64 kaže...

Display driver nvlddmkm stopped responding and has successfully recovered.

 

375.70, gtx960 4GB i windows 10 64bit. 

 E tak sam i ja poletio na nove drv i nakon par dana zezancije se vratio na 368.69 i novi drv me više ne zanimaju, s ovim drv nemam apsolutno nikakvih problema a i ne zezam me kad me pukne želja da kloknem grafu na najjače. Nađi si drv koji su ti stabilni u svemu i drži se njih, novo ne znači i dobro, sam si se uvjerio kao i ja, a i mnogi drugi.

 

lp

16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
softwaremaniac kaže...

 

  • Artifacts in GIFs

 

 

 

 

Meni je ovo i dalje pristuno, i to na vide-ima. Chrome-facebook-videos.

 

gg nvidia

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Imam problem s driverima na Lenovo Z710 laptopu. Laptop ima Intel HD4600 i Nvidia 745m grafičke, instaliran je originalan win 10 x64 i driveri su ažurirani na najnovije verzije. Tijekom igranja LOL-a, windowsi se sruše uz različite poruke kod BSOD-a (ovisno o instaliranim driverima, vidjeti niže). Poruka koja je prikazivana s najnovijima je dxgmms2. Kod drugih aktivnosti nemam tih problema, ali igre baš ne igram osim tog povremenog LOL-a. Na osmici sam imao sličnih problema, samo kod LOL-a, kod testiranja u drugim igrama nije ih bilo, a i u LOLu su riješeni 362.00 inačicom drivera.

 

Pokušao sam u nvidia postavkama power management postaviti na prefer max. performance, instalirao sam nekoliko različitih verzija drivera, od onih koje desetka instalira (mislim neka 353 verzija), pa 362.00, 368.69 i te najnovije 375.70. Jedino što se mijenja jest poruka kod BSOD-a, na starijim je nvlddmkm.sys. Ima li itko ideju što pokušati, jer već sam googlao Boga i vraga, osim gore navedenih verzija drivera i postavki grafičke na max performance nisam našao ništa konkretno. Crash log u igri kaže problem s driverima grafičke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Arto kaže...

Imam problem s driverima na Lenovo Z710 laptopu. Laptop ima Intel HD4600 i Nvidia 745m grafičke, instaliran je originalan win 10 x64 i driveri su ažurirani na najnovije verzije. Tijekom igranja LOL-a, windowsi se sruše uz različite poruke kod BSOD-a (ovisno o instaliranim driverima, vidjeti niže). Poruka koja je prikazivana s najnovijima je dxgmms2. Kod drugih aktivnosti nemam tih problema, ali igre baš ne igram osim tog povremenog LOL-a. Na osmici sam imao sličnih problema, samo kod LOL-a, kod testiranja u drugim igrama nije ih bilo, a i u LOLu su riješeni 362.00 inačicom drivera.

 

Pokušao sam u nvidia postavkama power management postaviti na prefer max. performance, instalirao sam nekoliko različitih verzija drivera, od onih koje desetka instalira (mislim neka 353 verzija), pa 362.00, 368.69 i te najnovije 375.70. Jedino što se mijenja jest poruka kod BSOD-a, na starijim je nvlddmkm.sys. Ima li itko ideju što pokušati, jer već sam googlao Boga i vraga, osim gore navedenih verzija drivera i postavki grafičke na max performance nisam našao ništa konkretno. Crash log u igri kaže problem s driverima grafičke.

 Možda rušenje zbog temperature?

Pokreni neki softver za testiranje grafičke, pa prati temperature i dal će ti javiti istu grešku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

kupio sam gtx660 kako sam je ubacio samo mi se crashaju igre, nove sam drivere instalirao. Da li je to oke ?

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
tpg kaže...

kupio sam gtx660 kako sam je ubacio samo mi se crashaju igre, nove sam drivere instalirao. Da li je to oke ?

 

jesi obrisao prethodne drivere sa DDU? ako to ne sljaka jesi probao format i reinstall windowsa? jesi instalirao 32bit drivere posto imas 32bit windowse?

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
tpg kaže...

kupio sam gtx660 kako sam je ubacio samo mi se crashaju igre, nove sam drivere instalirao. Da li je to oke ?

 Da, potpuno je normalno da se računalo s novim komponentama ruši.

:)

 

Jesi kupio novu ili rabljenu preko oglasnika? Da ti netko slučajno nije uvalio neispravnu?

Ili je možda stigla nova s tvorničkom greškom?

Možda se kolje s prijašnjim driverima?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
CyberDemonVZ kaže...
tpg kaže...

kupio sam gtx660 kako sam je ubacio samo mi se crashaju igre, nove sam drivere instalirao. Da li je to oke ?

 Da, potpuno je normalno da se računalo s novim komponentama ruši.

:)

 

Jesi kupio novu ili rabljenu preko oglasnika? Da ti netko slučajno nije uvalio neispravnu?

Ili je možda stigla nova s tvorničkom greškom?

Možda se kolje s prijašnjim driverima?

 rijesio sam , morao sam spustiti core clock od grafe preko msi afterburnere. Rece mi ovaj da je tvornici previse klokana pa se rusi ja nisam nista dirao prije toga. 

 

hvala svakako

volim sto vole mladi
15 godina
online
NVIDIA - Topic o driverima

Novi drajveri

 

Game Ready
Provides the optimal experience for Tom Clancy’s The Division Survival DLC, Battlefield 1, Steep: Open Beta, and Civilization VI

 

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/111032/en-us

Moj PC  
0 0 hvala 4
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

mislim da cu malo pricekat sa update, do sada su mi svi novi driveri sve gore performanse u openGL mmporg igri (sram me rec koja :D)

noob al volim učit
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice