NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 698.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dreadmoore kaže...

Negdje sam procitao da su novi driveri dobili 16% vece prefrmanse sa dx 12 podrskom jel to tocno ili se samo odnosi na karticu 1080ti.

 mislite na ovaj hotfix GeForce Hot Fix driver version 378.77 ?

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
mrakky kaže...
dreadmoore kaže...

Negdje sam procitao da su novi driveri dobili 16% vece prefrmanse sa dx 12 podrskom jel to tocno ili se samo odnosi na karticu 1080ti.

 mislite na ovaj hotfix GeForce Hot Fix driver version 378.77 ?

 Mislim da nisu ti ali sad nemogu pronaci link posto sam to vidio preko moba prije 2-3 dana

16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dreadmoore kaže...
mrakky kaže...
dreadmoore kaže...

Negdje sam procitao da su novi driveri dobili 16% vece prefrmanse sa dx 12 podrskom jel to tocno ili se samo odnosi na karticu 1080ti.

 mislite na ovaj hotfix GeForce Hot Fix driver version 378.77 ?

 Mislim da nisu ti ali sad nemogu pronaci link posto sam to vidio preko moba prije 2-3 dana

 ajd ja sad baš radim usporedbu 378.66 vs 378.77 u TimeSpy-u, postam rezultate.

 

edit, nije se hotfix pokazo bogzna kaj, slabiji rezultat je od fix-a

 

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.3.2017 10:54 (mrakky).
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Izgleda da ima neko poboljšanje u dx12

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dreadmoore kaže...

Izgleda da ima neko poboljšanje u dx12

 Da, Hitman ima jako veliki skok fps-a u dx12 :D

 

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/5yfe3o/driver_37878_faqdiscussion_thread/

Be Water My Friend
11 godina
online
Re: NVIDIA - Topic o driverima
bruslii kaže...
dreadmoore kaže...

Izgleda da ima neko poboljšanje u dx12

 Da, Hitman ima jako veliki skok fps-a u dx12 :D

 

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/5yfe3o/driver_37878_faqdiscussion_thread/

 jel to konačno aktiviran asynchronous compute kod nevidije ili je riječ o nečem drugome?

12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Ja sam testiro Hitmana i stvarno je prevelik boost :D
Be Water My Friend
9 godina
neaktivan
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Probat ću i ove nove stavit, ali ako mi i dalje ne rade profili prodajem grafu haha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Sa najnovijim ogroman boost , na BF1 mi se fps jako poboljsao , cesto i duplo . Ostale igre nisam probavao jos .sad ne znam jesu li stari koje sam imao  bili toliko losi ili sto  . uglavnom ovi mi  bolje  rade na  kompu dosta .

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2017 19:57 (error_666).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
error_666 kaže...

Sa najnovijim ogroman boost , na BF1 mi se fps jako poboljsao , cesto i duplo . Ostale igre nisam probavao jos .sad ne znam jesu li stari koje sam imao  bili toliko losi ili sto  . uglavnom ovi mi  bolje  rade na  kompu dosta .

 Na DX11 ili 12?

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Na DX12
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav ljudi. Prilikom instalacije ovih zadnjih drivera u custom instalaciji uopće nisam imao opciju čekirati physis i experince.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
darijoman kaže...

Pozdrav ljudi. Prilikom instalacije ovih zadnjih drivera u custom instalaciji uopće nisam imao opciju čekirati physis i experince.

Zato što si imao najnoviju verziju Physixa i GExpereincea. Ako je verzija ista ili novija od one u paketu drivera ta opcija je siva

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

 Aham...hvala ali me zanima kako je to moglo biti kad sam pobrisao sve sa DDU

16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
darijoman kaže...

 Aham...hvala ali me zanima kako je to moglo biti kad sam pobrisao sve sa DDU

Jesi li DDU koristio u Safe Modeu i je si li koristio prvu opciju. Complete uninstall with restrat (recomanded)?

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Uvijek koristim DDU u u Safe Modu i tu prvu opciju, mada sam zadnji put kod najnovije verzije DDU koristio treču opciju koja briše i cache files.

16 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
darijoman kaže...

Uvijek koristim DDU u u Safe Modu i tu prvu opciju, mada sam zadnji put kod najnovije verzije DDU koristio treču opciju koja briše i cache files.

Čudi me onda da ti je ostao Phyx i Ex. Ali ako sve radi nema problema

12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
ParaNO1d kaže...
darijoman kaže...

Pozdrav ljudi. Prilikom instalacije ovih zadnjih drivera u custom instalaciji uopće nisam imao opciju čekirati physis i experince.

Zato što si imao najnoviju verziju Physixa i GExpereincea. Ako je verzija ista ili novija od one u paketu drivera ta opcija je siva

 

Kod mene je opcija uvijek prisutna i slobodna za odabir, čak iako je verzija ista ili starija. 

12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ma i kod mene je uvijek bila prisutna samo kod ovih zadnjih drivera nije, pa mi je bilo čudno, ali sve u svemu radi sve kako treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Novi driver 378.92 je vani.

KLIK

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
softwaremaniac kaže...

Novi driver 378.92 je vani.

KLIK

                                      Release Highlights

 

Game Ready


Provides the optimal gaming experience for Mass Effect: Andromeda - fixes animations and faces.

 

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 22:18 (skorvy).
10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Imam 378.66, isplati li se updateat iz nekih drugih razloga ili su updateovi bili samo za igre koje su izasle u međuvremenu?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
D3lBoy kaže...

Imam 378.66, isplati li se updateat iz nekih drugih razloga ili su updateovi bili samo za igre koje su izasle u međuvremenu?

 Neki kažu kako se ovaj driver mora instalirati ako planirate updateati windows 10 na creators update koji dolazi 11.4.

10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Jack Sparrow kaže...
D3lBoy kaže...

Imam 378.66, isplati li se updateat iz nekih drugih razloga ili su updateovi bili samo za igre koje su izasle u međuvremenu?

 Neki kažu kako se ovaj driver mora instalirati ako planirate updateati windows 10 na creators update koji dolazi 11.4.

 Ja sam sinoć stavio creators update a nisam drivere mijenjao i sve radi

ništa mi se neda
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Meni moj asus g752vs izgleda zbog drivera ima black screen kad se boota. Dok nisam instalirao nikakve drivere sve je bilo ok. Cim sam stavio zadnje drivere kad se boota u 80% slucajeva bude crni ekran. Danas probao spoiti tv dok je bio crni ekran i nekako se pojavila slika i na laptopu i na tv-u. Kad bude taj crni ekran jedini nacin da dobijem sliku je da stisnem sleep ili da ga na silu resetiram. A instalirao jucer creators update i jos gore. Sad ga vise jedva dignem i sa gasenjem. Mozda netko zna sta bi moglo sa driverima biti? Neki setting ili nesto?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ima li kakve prednosti sa tim creatorsom ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
darijoman kaže...

Ima li kakve prednosti sa tim creatorsom ?

 Ja koliko sam primjetio da je duplo brzi Windows 10 sada ovo je pun pogodak ako mislis na Windows 10 Creators :D

Ako mislis na Nvidia drivere obavezno je instalirati :D

 

Npr FIFA 17 mi je normalno radila prije nego sto sam instalirao creators,kad sam uradio update dobia sam crni ekran par i puta tako nekad udje u igru i primoran sam bio da instaliram novi driver i sve je u redu sada.

 

Dok nekima kao sto vidis u postovima normalno rade stare driveri ali nece dugo :)

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 11:05 (soul_eclipse).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice