NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 588.658
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Petko, napravio si taktički zajeb.

 

Pripremi se na...nešto.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
DarthMarkus kaže...

Petko, napravio si taktički zajeb.

 

Pripremi se na...nešto.

 

Prezivio sam ja puno vece nepogode

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

 Sad će te strefit EVGA Classified nepogoda. To ti je ko uragan kategorije 5. 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...
DarthMarkus kaže...

Petko, napravio si taktički zajeb.

 

Pripremi se na...nešto.

 

Prezivio sam ja puno vece nepogode

 Ništa što si dosad preživio ne može te pripremiti na ovo, ja gibam, cya.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

 

RTX = Ready To 'Xplode
Hvala ekipi sto beta testira proizvode za ostatak naroda 
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
chaselol kaže...

 

RTX = Ready To 'Xplode
Hvala ekipi sto beta testira proizvode za ostatak naroda 

 

Nema na cemu

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
chaselol kaže...

 

RTX = Ready To 'Xplode
Hvala ekipi sto beta testira proizvode za ostatak naroda 

 jbg nemaju svi pouzdane strixice top modele ko svaki guru sto drzi do sebe 

12 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Jao, debeli mrmak dobio neispravnu karticu. 

 

Ide odma snimit 4 videa i sherat ih sa ostalim ytuberima.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Debeli nece 40-u dozivjet kolika je nakaza...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Kao da nikome prije ove serije nije kartica krepala.

Ovo je cisti preserans...nebi da nemaju garu! 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Da bolje da je to zadržao za sebe, s druge strane treba na sva zvona pokazati kako referentna RX 480 vuče po PCI slotu više od standarda i da je time uspjela spaliti jednu staru ploču...O takvim stvarima je ipak preporučljivo na sva zvona, jasno i glasno

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Kvalitetne kartice...dost dobro!

#YOLO
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 12:10 (AdR03).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
XXX kaže...

Da bolje da je to zadržao za sebe, s druge strane treba na sva zvona pokazati kako referentna RX 480 vuče po PCI slotu više od standarda i da je time uspjela spaliti jednu staru ploču...O takvim stvarima je ipak preporučljivo na sva zvona, jasno i glasno

To nije isto, jer su $eravci s toms hw imali neki pokvareni krs od maticne a za RX 480 nisam cuo da je crkla kome ikad. Ako grafa ubrzo nakon kupnje krepa vjerojatno je neispravna od starta. Nista cudno za toliko masovno proizvedene stvari.

Svi mogu znati koliki je RMA za pojedini hw i zato jedna kartica ne znaci nista. 

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
odjavljen
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
metallic kaže...
XXX kaže...

Da bolje da je to zadržao za sebe, s druge strane treba na sva zvona pokazati kako referentna RX 480 vuče po PCI slotu više od standarda i da je time uspjela spaliti jednu staru ploču...O takvim stvarima je ipak preporučljivo na sva zvona, jasno i glasno

To nije isto, jer su $eravci s toms hw imali neki pokvareni krs od maticne a za RX 480 nisam cuo da je crkla kome ikad. Ako grafa ubrzo nakon kupnje krepa vjerojatno je neispravna od starta. Nista cudno za toliko masovno proizvedene stvari.

Svi mogu znati koliki je RMA za pojedini hw i zato jedna kartica ne znaci nista. 

 Niš nisi skužio ali nema veze.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Okej, nisam skužio, eto.

 

Nego da se našalim na svoj račun; glavno da nemam RTX grafu!

 

Inače je bilo poželjno imati HW o kojem se raspravlja u temi, ali sad naprotiv ne baš.

 

p.s. OT, svi znamo da su startovi potpuno novih serija često baš ovakvi.

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

 Pa i nisu baš inače, ova serija je generalno označena kao polupromašaj iz više kuteva i serija koju se preskače. Jedino što valja je RTX 2080 Ti kao apsolutno najbrža kartica za grupu ljudi kojima novac nije faktor. Inače, za sve ostale normalne gamere (99% gamera) je ova serija jednostavno za preskočiti. I ja se nadam da će to Nvida-u malo koštati pa da im beta testeri testiraju tehnologije koje su za ništa, a ne kupci, i to još po premium cijeni !! Nemam pojma kako stoji AMD s budućom gaming arhitekturom, ali bilo bi jako dobro da izbace nešto što valja opet.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 22:26 (itomic009).
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
itomic009 kaže...

 Nemam pojma kako stoji AMD s budućom gaming arhitejturom, ali bilo bi jako dobro da izbace nešto što valja opet.

Odlicno stoji AMD, evo su opet klokali rx 480 i dali joj novi broj 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Znamo to Ansha, zato sam i rekao nova a ne stara arhitektura .

11 godina
online
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Ma još jednom to oni stignu rebrandirat. Sljedeće godine izbace rx 6xx seriju na 12+, samo ih spuste za jednu klasu, pa ćemo imat rx 660 u rangu buduće gtx 2050ti... s potrošnjom od 200w :))))
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Navi koji bi trebao biti high end dolazi tek za godinu dana. Do tada rebrandiraju i spuštaju sa 14nm na 12nm i lagano boostaju. Dotle nVidia ima jakog konja za trku i može naplačivat RTX kako i koliko želi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Rhodin kaže...

Navi koji bi trebao biti high end dolazi tek za godinu dana. Do tada rebrandiraju i spuštaju sa 14nm na 12nm i lagano boostaju. Dotle nVidia ima jakog konja za trku i može naplačivat RTX kako i koliko želi.

 

Navodno će nadolazeći Navi ponovno biti mid-range.

16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Koliko se zna Navi će biti u rangu trenutne GTS 1070ti/GTX 1080, prevnstveno snagom/potrošnjom cilja na nove konzole.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
ansha kaže...

Debeli nece 40-u dozivjet kolika je nakaza...

 Hahahaa....

 

Mozda nisam trebao da uzmem GTX1080Ti, mozda sam trebao da cekam da cena TITAN V padne na 500-600 eura.

Posto njegova cena mislim da nema vise nikakav znacaj nego se krece ispod RTX2080Ti.

 

 

Kako moze Navy da bude u rangu GTX1070Ti kada je Vega64 u njenom rangu.

Moze samo da bude izmedju GTX1080Ti i RTX2080Ti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 12:30 (eVGA-011).
16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

I kaj ti je tu ćudno? I trenutna RX 580 je u rangu prethodne R9 390X

 

Konzolama ne treba potršan chip koji se grije, nego relativno jeftin i dovoljno brz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Gle, mi nitko ne znam kad dolaze nove nVidie, i kakve će bit, moguće je RTX samo neki retardirani međukorak, i već na proljeće/ljeto dođe "prava" nova serija, pogotovo ako će i AMD imat nešto za ponudit.

Još manje znamo o AMD-u koji radi na više strana i više projekata odjednom, gdje sa jedne strane kažu da se više fokusiraju na profesionalne kartice trenutno, a onda za kraj prezentacije ubace "ne brinite gameri, nismo zaboravili na vas", bez ičeg konkretnog uz to.

 

AMD trenutno pametno bira poteze, imaju moment, rastu, otimaju poprilične segmente tržišta konkurenciji, ali ne tako da izvode retardirane poteze sa maksimalno nabrijanim karticama i procesorima na rubu mogućeg, u koje je potrebno uložiti sate i sate rada i testiranja gdje se taj maksimum nalazi, već fokusirajući se na srednji i viši srednji do visoki segment.

 

Ako uspiju preć kvalitetno na 7nm iza Nove Godine sa karticom za srednji segment, koja će dobit popriličan boost i adekvatne yieldove, tada mogu vrlo lako za ljeto/jesen u dorađenom, rafiniranom procesu planirat izbacivanje high-end grafe za godinu dana. Što sam i spomenuo.

Nvidia do tada definitivno može izbacit jaki RTX pristojne cijene, ili što će već planirat. Budući im je trebalo punih 3 tjedna od releasea da srežu cijene oko 20-30% , vjerojatno s ozbirom na "navalu" , za pretpostavit je da im je donekle bar jasno da ljudi baš nisu 100% idioti... možda tek oko 85%. Sukladno tome, ne bi me čudilo da i oni do ljeta/jeseni drastično srežu cijene trenutnim RTXicama, i ubace koji "refresh" ili što već.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ne zaboravi Intel. Još uvijek ne znamo što oni spremaju.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
NiramX kaže...

Ne zaboravi Intel. Još uvijek ne znamo što oni spremaju.

Znamo, znaju i oni, već 5 godina, i neide im.

Trenutno su u panic modeu i traže nekoga tko može isporučiti 10nm proizvode koji u vlastitim pogonima nisu uspjeli vs način da uspiju doma. Ako outsourcaju proizvodnju, imaju sranje jer priznaju da (više) nisu najbolji - iako to već neko vrijeme cijeli svijet zna, ali uz to da su nesposobni trenutno i da moraju nešto pod hitno mijenjat i vratit se na pravi put, te onda jednom vratit proizvodnju doma, kad će moć... makar za 3-5 godina. Sa druge strane ako će i dalje inzistirat to proizvodit doma, a 10nm im očito nije ni blizu spremnog, mogli bi žestoko lupit glavom o zid ako ne uspije niti za godinu dana.

 

Svi znaju što intel sprema, barem na papiru... samo to nisu uspjeli godinama plasirat na tržište, i trenutno su iz čistog leadera prerasli u nekoga tko igra u obrani i trudi se dočekat kraj utakmice bez poraza, da dobije predah do uzvratne. Problem je samo što uzvrat igraju pomlađene ekipe koje sad već imaju iskusne igrače na terenu, a Intel i dalje u igru vodi 35+ godišnjake koji imaju iskustvo, ali više nisu ni brzi ni izdržljivi, ali kupili su im nove dresove i kopačke, pa se nadaju da će to biti OK još sezonu ili dvije.

12 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Mislio sam na nadolazeće diskretne grafičke. Ipak Raja zna što radi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
eVGA-011 kaže...
ansha kaže...

Debeli nece 40-u dozivjet kolika je nakaza...

 Hahahaa....

 

Mozda nisam trebao da uzmem GTX1080Ti, mozda sam trebao da cekam da cena TITAN V padne na 500-600 eura.

Posto njegova cena mislim da nema vise nikakav znacaj nego se krece ispod RTX2080Ti.

 

 

Kako moze Navy da bude u rangu GTX1070Ti kada je Vega64 u njenom rangu.

Moze samo da bude izmedju GTX1080Ti i RTX2080Ti.

 Možda? Ti imaš 1080ti na full hd 60 hz monitoru . Smijali smo se Lucidiusu zbog slične kombinacije, ali ti si ga nadmašio. Monitor nije ništa manje važan od procesora i grafičke, a ti iskeširaš toliko novaca na grafičku i ostaviš ovo ruglo od monitora, a svašta. Sudeći po tvojim postovima i ovakvim kombinacijama trebaš se zapitat da li je s tobom sve uredu.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
14 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Shockwave kaže...

 Možda? Ti imaš 1080ti na full hd 60 hz monitoru . Smijali smo se Lucidiusu zbog slične kombinacije, ali ti si ga nadmašio. Monitor nije ništa manje važan od procesora i grafičke, a ti iskeširaš toliko novaca na grafičku i ostaviš ovo ruglo od monitora, a svašta. Sudeći po tvojim postovima i ovakvim kombinacijama trebaš se zapitat da li je s tobom sve uredu.

Ko da Vladi monitor sluzi za igre igrat, monitor sluzi za forume da vlada moze filozofirat o tome kakav hardware ima, sta ce kupit, sta valja i nevalja itd.

Vladi je hardware sam sebi svrha, ne sluzi za gejming...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice