[Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3gb

poruka: 69
|
čitano: 25.750
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g

Bok prijatelju ,nadam se da mi mozes pomoc ,kupio sam ovu graficku po jako niskoj cjeni ,ali imam problem ,slika mi je mutna bllury ,sto god napravia uvik je isto ,jeli znas mozda u cemu je stvar *?

12 godina
protjeran
offline
[Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3gb

jesi postavio sve kak treba sto se tice postavki na monitoru i ostalo? jesi probao drugu grafu ili monitor cisto da izbacis nevaljalu komponentu?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g
Jesam ,cista slika mi je na drugoj grafi ,proba san cistit bios minja san slot za grafu ,driverr ,jedino nisan reinstalira windows ,inace san serviser po struci i radin dosta sa gafickama i znan da ugl treba instalirat driver i to je to slika cista ,sad nevirujen da ova grafa treba nekakav poseban tretman ,mislin da ima gresku
12 godina
protjeran
offline
[Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3gb

jesi probao drugi kabal, utor na grafi? da ti nije neka custom rezolucija(dsr) postavljena ili nekaj slicno...inace nisam nikad cuo da gpu baca mutnu slikulp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g
A jedino mi je to i preostalo ,ali cita san da ljudima koji su imali isto problem to nije pomoglo ,na kojoj ti rezoluciji igras (inace igrice mi sve klize normlano ,ali koda ih sve igram na medium postavkama ,kad dizem detalje koda ih i nedizem jer nevidim nista jer mi je onako malkice mutno ) da ti bolje pojasnin i najkrace koda san na 1680x1200 a zapravo san ma 1920x1080 ,trebao bi jos probat taj drugi utor ali trbam kupit pretvarac
15 godina
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g
MethodMan kaže...
A jedino mi je to i preostalo ,ali cita san da ljudima koji su imali isto problem to nije pomoglo ,na kojoj ti rezoluciji igras (inace igrice mi sve klize normlano ,ali koda ih sve igram na medium postavkama ,kad dizem detalje koda ih i nedizem jer nevidim nista jer mi je onako malkice mutno ) da ti bolje pojasnin i najkrace koda san na 1680x1200 a zapravo san ma 1920x1080 ,trebao bi jos probat taj drugi utor ali trbam kupit pretvarac

 Jesi pogledao scalling i rezoluciju u windosima, nekada se poremeti pa slika bude mutna?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g
Ma jesam prijatelju, to je do graficke problem, vratio sam je, probao jos dvi kartice sve uredno radi
15 godina
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g
MethodMan kaže...
Ma jesam prijatelju, to je do graficke problem, vratio sam je, probao jos dvi kartice sve uredno radi

 Prvi puta da čujem da grafička kartica daje bluranu sliku, uglavnom su problemi sa artefaktima, titranjem ili ne daje sliku, a problemi sa blurom su po mojem iskustvo uglavnom bili vezani za postavke monitora (aspect ratio 16:9 ili neki tvornički preset monitora) ili postavke u windowsima i driverima (znalo mi se desiti da windows ne postavi nativnu rezoluciju monitora nakon promjene grafičke) pa sam ti to zbog toga i napisao.

 

Također mi se desilo na starijem CRT monitoru da su rubni dijelovi ekrana bili malo blurani bez obzira na karticu dok sredina oštra, ali to je isto bilo zbog starosti monitora. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
7 godina
neaktivan
offline
Re: [Review] Sapphire R9 280X Dual-x OC Edition 3g
Ma do grafe je, googla san taj problem, nisam jedini koji ga je ima sa tom specifičnom grafickom karticom...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice