Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.564
|
čitano: 5.573.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...

Za tolko ima Phoenix GLH u Linksu..

i godinu dana kraćom garancijom

16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

 

 

 

Neovisno o temi, jedan zanjimljiv video

pa mozda nekom pomogne pri  odabiru i otkllonu

problema

ovog modela 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 20:13 (4mal).
Moj PC  
3 1 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...
ansha kaže...

Za tolko ima Phoenix GLH u Linksu..

i godinu dana kraćom garancijom

Al puno bolja kartica pa nek bira.. 

10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Poz naime mislim upgreidat svoju gtx 970 za mozda gtx 1080-ti pa me zanim dali ce proc pod moj pc biti preslab za nju?

Mozda pred kraj ove godine uberem ryzena 1600 ako budem imao novaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Iwan7SeVeN kaže...

Poz naime mislim upgreidat svoju gtx 970 za mozda gtx 1080-ti pa me zanim dali ce proc pod moj pc biti preslab za nju?

Mozda pred kraj ove godine uberem ryzena 1600 ako budem imao novaca.

Ovisi o rezoluciji, na 1080p ce u dosta slucajeva biti prilicno velik bn...

12 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Ak igra na 60 hz monitoru nebi trebao biti problem kaj ne?
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
war3_tft kaže...
Ak igra na 60 hz monitoru nebi trebao biti problem kaj ne?

Jedino ako ima 4K monitor, ispod toga i sa 60hz je teski bottleneck za 1080Ti...

8 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Bem ti amd i taiwan i servis i reklamaciju.  I dalje cekam grafu (od 28.05) i zbog nedostatka grafi  ce mi se reparirat graficka...sve me zanima  koliko ce jos trebat  da dođe i koliko će takva reparirana radit

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sseennoonn kaže...

Bem ti amd i taiwan i servis i reklamaciju.  I dalje cekam grafu (od 28.05) i zbog nedostatka grafi  ce mi se reparirat graficka...sve me zanima  koliko ce jos trebat  da dođe i koliko će takva reparirana radit

Zaboravio sam, koji je zakonski rok kad ti trebaju rijesiti problem, 40-60 dana?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Nista ne pise nego samo  u razumnom roku,stovise  rekao mi je kako je kartica isla  u taiwan  na reparaciju i da to moze potrajat  i do 2 mjeseca a  i ne mora lol.Pa su rekli da kao nisu oni krivi da je kao potraznja za karticama bla bla bla pa reko boli mene k sta je potraznja,to ne znaci da cu ja bit pola godine bez graficke...pa kao on  ne moze dat meni novo il stogod jer kao ak oni  budu vratili repariranu takvu cu i dobit...pricekat cu jos tjedan sva nakon toga zelim da se odmah rijesi sta god bilo

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Ne cekaj nista, razumni rok je 30-45 dana, sadtavi im mail i pozovi se na zakone koje sam ti napisao jos kad si rekao da si poslao grafu na reklamaciju. Ili neka salju zamjenu ili neka ti vrate novac pa ti sebi kupuj sto zelis

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Zakonski rok je 45 dana, priprijeti malo zakonom nema druge, nas narod je to, banditi :D

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 18:03 (chaselol).
8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Ak je 45 dana onda imaju vremena do 12-13.07 ... jedino ako im nije fora npr 45 radnih dana  znaci 5 po tjednu oonda imaju vremena  i do kraja 7 mjeseca skoro

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Razumni rok ti je 30-45 DANA ne, radnih, nego dana sve skupa od datuma kada je grafa primljena na servis

8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Onda im dajem fore sl do 15.07  od tad cemo onda drukcije pricat. Btw fkt me iznenadilo da ce  ju reparirat..ja se nadao povratu love pa da predjem na 1070tku

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

A ja ti fino kazem ne daji im nikakve fore jer u tih 15 dana se neće ništa dogoditi, počet će se događati kad ih stisneš sa prijetnjom tužbama i kad im pokažeš da znaš svoja parava kao kupac. Ako im već danas pošalješ mail možda ćeš kroz tih 15 dana već imati u rukama novu grafu ili lovu.

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
chaselol kaže...

Zakonski rok je 45 dana, priprijeti malo zakonom nema druge, nas narod je to, banditi :D

 gdje to piše 45 dana u zakonu, kad već govoriš da je zakonski rok toliki?

koliko je meni poznato, u zakonu stoji "razumni rok", bez ikakve konkretne napomene koliko bi to točno ili bar otprilike iznosilo

 

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...
chaselol kaže...

Zakonski rok je 45 dana, priprijeti malo zakonom nema druge, nas narod je to, banditi :D

 gdje to piše 45 dana u zakonu, kad već govoriš da je zakonski rok toliki?

koliko je meni poznato, u zakonu stoji "razumni rok", bez ikakve konkretne napomene koliko bi to točno ili bar otprilike iznosilo

 

Nema nigdje zakonom propisano koliko je tocno dana "razumni rok", ali se ratumni rok smatra izmedu 30 do 45 dana od dana kada je ko ponenta primljena na servis

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Nema nigdje zakonom propisano koliko je tocno dana "razumni rok", ali se ratumni rok smatra izmedu 30 do 45 dana od dana kada je ko ponenta primljena na servis

 i opet - dok nemaš zakonsko uporište, svojim mišljenjem koliki je razumni rok nemereš postići ništa konkretno s prijetnjama, osim da ih malo pritisneš

ti misliš da je razumni rok 45 dana, on kaže da je razumno 60 dana i što mu možeš, osim ako ne naletiš na tebi sklonu inspekciju

 

i opet, dok se ti uhvatiš inspekcije i ona izađe na teren i obavi svoje, proći će i više od 45 dana, a čisto sumnjam da će oni dobiti neku kaznu jer niti inspekcija nema zakonsko uporište za kazniti ih po tom pitanju

problem je s govnarskim, nedorečenim zakonom i tu smo mi potrošači uvijek donji

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...
chaselol kaže...

Zakonski rok je 45 dana, priprijeti malo zakonom nema druge, nas narod je to, banditi :D

 gdje to piše 45 dana u zakonu, kad već govoriš da je zakonski rok toliki?

koliko je meni poznato, u zakonu stoji "razumni rok", bez ikakve konkretne napomene koliko bi to točno ili bar otprilike iznosilo

 

Ja kad sam reklamirao, nakon 30-40 dana ako ne bi rijesili dolazio bih licno i trazio da se problem rijesi.
Svaki put se rjesavalo, ako ih pustis da te zavlace docekaces i Vegu 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
7 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Jel netko možda zna makar približno kad bi trebale dolazit AMD-ove grafe ?

Jucer baš bio u jednoj našoj "jakoj" trgovini kažu mi tamo da prije sredine osmog mjeseca ništa..i to mi kaze voditelj poslovnice kojeg znam onako dobro.

Danas poslao mail još jednima kažu za 15 do 20 dana.

E sad ima li netko mozda informacije iz prve ruke?

Znam da se postavljaju ova pitanja iz dana u dan al vec sam se pomalo zabrinuo :P

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
nature kaže...

Jel netko možda zna makar približno kad bi trebale dolazit AMD-ove grafe ?

Jucer baš bio u jednoj našoj "jakoj" trgovini kažu mi tamo da prije sredine osmog mjeseca ništa..i to mi kaze voditelj poslovnice kojeg znam onako dobro.

Danas poslao mail još jednima kažu za 15 do 20 dana.

E sad ima li netko mozda informacije iz prve ruke?

Znam da se postavljaju ova pitanja iz dana u dan al vec sam se pomalo zabrinuo :P

Ja bi na tvom mjestu uzeo 1060-ku i igrao se... nema smisla cekat...

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
chaselol kaže...
picajzla0707 kaže...
chaselol kaže...

Zakonski rok je 45 dana, priprijeti malo zakonom nema druge, nas narod je to, banditi :D

 gdje to piše 45 dana u zakonu, kad već govoriš da je zakonski rok toliki?

koliko je meni poznato, u zakonu stoji "razumni rok", bez ikakve konkretne napomene koliko bi to točno ili bar otprilike iznosilo

 

Ja kad sam reklamirao, nakon 30-40 dana ako ne bi rijesili dolazio bih licno i trazio da se problem rijesi.
Svaki put se rjesavalo, ako ih pustis da te zavlace docekaces i Vegu 

 no, to svejedno ne znači da je 45 dana zakonski rok

ne treba širiti dezinformacije, jer će kolega povući krivi potez uvjeren da je zakon na njegovoj strani

 

s druge strane osobni kontakt uz namrgođeni izgled i prijetnje često upale 

11 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Pozdrav,

 

Volio bih staviti novu grafičku na ovu konfiguraciju, cijena oko 1000kn,može i malo iznad ako će to praviti neku razliku

 

MSI Main Board Desktop AMD A75

Athlon II X4 750K

Gigabyte HD7770 OC

Forton 400W

 

ili ako netko ima eventualno za prodati polovnu u tom cijenovnom rangu 

 

Možda ovako nešto?....http://shop.ventex.hr/SearchResults.aspx?l=HR&search=r7%20265

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.7.2017 10:10 (new_balance).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Nikakva jaca kartica nema smisla na taj proc, a i ovo sta si linkao je prastara grafa danas i perfomansama slicna kao 7770. Koristi msi afterburner da vidis jer uopce ova kartica iskoristena do kraja, ali cisto sumnjam. Bolje uzmi neki cooler i oc proc do koliko ide i polako skupljaj za novu platformu

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Hvala, probat ću onda s tim programom

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
new_balance kaže...

Pozdrav,

 

Volio bih staviti novu grafičku na ovu konfiguraciju, cijena oko 1000kn,može i malo iznad ako će to praviti neku razliku

 

MSI Main Board Desktop AMD A75

Athlon II X4 750K

Gigabyte HD7770 OC

Forton 400W

 

ili ako netko ima eventualno za prodati polovnu u tom cijenovnom rangu 

 

Možda ovako nešto?....http://shop.ventex.hr/SearchResults.aspx?l=HR&search=r7%20265

 Ako mbo podržava crossfire ja bi na tvom mjestu piknuo još jednu 7770 tek tako iz zajebancije. Čak i meni dođe da piknem jednnu 7790 da se malo zezam :)

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Samo sto od toga nebi imao nista osim vece potrosnje

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Samo sto od toga nebi imao nista osim vece potrosnje

 Kak baš ništa?

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Pricam za njegov komp, trenutni cpu mu vjerojstbo BN i ovu HD7770 sto sada ima a kamoli da stavi jos jednu

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice